Navigáció átugrása
2694

Vecsés/Bp.(Csepel)–Budapest–Szentendre–Visegrád

Menetrend érvényessége: 2017.12.10 -
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 1   8     3   8     5   8     7   8    
.. 0,0 .. Vecsés, Iskola u.     08:15 08:15
.. 11,9 .. Budapest, Kőbánya-Kispest     08:35 08:35
0,0 S .. Budapest, Vermes Miklós u. 08:15 08:15 S S
3,0 S .. Budapest, Pesterzsébet, HÉV állomás 08:25 08:25 S S
8,6 16,8 .. Budapest, Népliget aut. pu. 08:35 08:35 08:45 08:45
12,0 20,2 .. Budapest, Stadion aut. pu. 08:43 08:43 08:53 08:53
17,0 25,2 .. Budapest, Árpád híd aut. áll. 08:53 08:53 09:03 09:03
33,4 41,6 0,0 Szentendre, aut. áll. 09:13 09:13 09:23 09:23
S S 5,8 Szentendre, Szabadságforrás S 09:20 S 09:30
41,0 49,2 .. Leányfalu, pócsmegyeri rév 09:22 o 09:32 o
56,7 64,9 .. Visegrád, nagymarosi rév 09:40   09:50  
61,8 70,0 .. Visegrád, Fellegvár 09:50   10:00  
66,2 74,4 .. Visegrád, Kisvillám aut. ford. 10:00   10:10  

Jelmagyarázat

8 külön rendeletre

S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl

Hírek

Hírek