Navigáció átugrása
722, 723

Budapest–Érd–Sóskút–Pusztazámor

Menetrend érvényessége: 2011.12.11 - 2012.04.30
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 722 1 M     722 3   6   722 5   6   722 7 M     722 9 N     722 11 M     722 13       722 17 N     722 19       722 21 N     722 23       722 25 M     722 27 M     722 29       722 31 M     722 33 M     722 35 M     722 37       722 39 M     723 41 M     722 43   2   723 45 M     722 47 M     722 49   2   722 51 M     722 53   2   722 55 M     722 57   2  
0,0 .. Budapest, Kelenföldi pu.     05:20   06:20   07:20 08:20 09:20 10:20 11:20 12:20   13:20   14:20   15:20 16:20 16:50 17:20 17:50 18:25 19:25 20:25 21:25 22:25 23:25
2,1 .. Budapest, Péterhegyi út     05:25   06:25   07:25 08:25 09:25 10:25 11:25 12:25   13:25   14:25   15:25 16:25 | 17:25 | 18:30 19:30 20:30 21:30 22:30 23:30
3,5 .. Budapest, Régi vám     05:28   06:29   07:29 08:29 09:29 10:29 11:29 12:29   13:29   14:29   15:29 16:29 | 17:29 | 18:33 19:33 20:33 21:33 22:33 23:33
5,7 .. Budapest, Antalháza     05:31   06:33   07:33 08:33 09:33 10:33 11:33 12:33   13:33   14:33   15:33 16:33 | 17:33 | 18:36 19:36 20:36 21:36 22:36 23:36
6,4 .. Budapest, Budatétény benzinkút     05:32   06:34   07:34 08:34 09:34 10:34 11:34 12:34   13:34   14:34   15:34 16:34 | 17:34 | 18:37 19:37 20:37 21:37 22:37 23:37
7,1 .. Budapest, Memento Park     05:33   06:35   07:35 08:35 09:35 10:35 11:35 12:35   13:35   14:35   15:35 16:35 | 17:35 | 18:38 19:38 20:38 21:38 22:38 23:38
8,4 .. Budapest, Diósárok     05:35   06:37   07:37 08:37 09:37 10:37 11:37 12:37   13:37   14:37   15:37 16:37 | 17:37 | 18:40 19:40 20:40 21:40 22:40 23:40
9,4 .. Budapest, Lőtér     05:36   06:38   07:38 08:38 09:38 10:38 11:38 12:38   13:38   14:38   15:38 16:38 | 17:38 | 18:41 19:41 20:41 21:41 22:41 23:41
10,4 .. Budapest, Diótörő u.     05:37   06:39   07:39 08:39 09:39 10:39 11:39 12:39   13:39   14:39   15:39 16:39 | 17:39 | 18:42 19:42 20:42 21:42 22:42 23:42
.. .. BB szakaszhatár                                                        
10,8 .. Diósd, törökbálinti elág.     05:38   06:40   07:40 08:40 09:40 10:40 11:40 12:40   13:40   14:40   15:40 16:40 | 17:40 | 18:43 19:43 20:43 21:43 22:43 23:43
11,4 .. Diósd, Sashegyi út     05:39   06:41   07:41 08:41 09:41 10:41 11:41 12:41   13:41   14:41   15:41 16:41 17:06 17:41 18:06 18:44 19:44 20:44 21:44 22:44 23:44
12,2 0,0 Diósd, Gyár u.     05:41   06:43   07:43 08:43 09:43 10:43 11:43 12:43   13:43   14:43   15:43 16:43 | 17:43 | 18:46 19:46 20:46 21:46 22:46 23:46
S 0,5 Diósd, Csapágygyár     S   S   S S S S S S   S   S   S S S S S S S S S S S
S 0,9 Diósd, Petőfi S u.     S   S   S S S S S S   S   S   S S S S S S S S S S S
12,7 1,5 Érd, Muskátli u.     05:42   06:45   07:45 08:45 09:45 10:45 11:45 12:45   13:45   14:45   15:45 16:45 | 17:45 | 18:47 19:47 20:47 21:47 22:47 23:47
13,5 .. Érd, Fürdő u.     05:44   06:47   07:47 08:47 09:47 10:47 11:47 12:47   13:47   14:47   15:47 16:47 17:10 17:47 18:10 18:49 19:49 20:49 21:49 22:49 23:49
14,4 .. Érd, Sárvíz u.     05:46   06:50   07:50 08:50 09:50 10:50 11:50 12:50   13:50   14:50   15:50 16:50 | 17:50 | 18:51 19:51 20:51 21:51 22:51 23:51
15,4 .. Érd, Erika u.     05:48   06:53   07:53 08:53 09:53 10:53 11:53 12:53   13:53   14:53   15:53 16:53 | 17:53 | 18:53 19:53 20:53 21:53 22:53 23:53
16,3 .. Érd, aut. áll. 04:15 04:55 05:50 06:15 06:55 07:25 07:55 08:55 09:55 10:55 11:55 12:55 13:25 13:55 14:25 14:55 15:25 15:55 16:55 17:15 17:55 18:15 18:55 19:55 20:55 21:55 22:55 23:55
16,9 .. Érd, Kálvin tér 04:17 04:57 05:52 06:17 06:57 07:27 07:57 08:57 09:57 10:57 11:57 12:57 13:27 13:57 14:27 14:57 15:27 15:57 16:57 17:17 17:57 18:17 18:57 19:57 20:57 21:57 22:57 23:57
17,5 .. Érd, Szabadság tér 04:18 04:58 05:53 06:18 06:58 07:28 07:58 08:58 09:58 10:58 11:58 12:58 13:28 13:58 14:28 14:58 15:28 15:58 16:58 17:18 17:58 18:18 18:58 19:58 20:58 21:58 22:58 23:58
18,1 .. Érd, Sportcsarnok u. 04:19 04:59 05:54 06:19 06:59 07:29 07:59 08:59 09:59 10:59 11:59 12:59 13:29 13:59 14:29 14:59 15:29 15:59 16:59 17:19 17:59 18:19 18:59 19:59 20:59 21:59 22:59 23:59
19,1 .. Érd, Fülemüle u. 04:21 05:01 05:56 06:21 07:01 07:31 08:01 09:01 10:01 11:01 12:01 13:01 13:31 14:01 14:31 15:01 15:31 16:01 17:01 17:21 18:01 18:21 19:01 20:01 21:01 22:01 23:01 00:01
19,6 .. Érd, Kánya u. 04:22 05:02 05:57 06:22 07:02 07:32 08:02 09:02 10:02 11:02 12:02 13:02 13:32 14:02 14:32 15:02 15:32 16:02 17:02 17:22 18:02 18:22 19:02 20:02 21:02 22:02 23:02 00:02
20,1 .. Érd, Zámori út 04:23 05:03 05:58 06:23 07:03 07:33 08:03 09:03 10:03 11:03 12:03 13:03 13:33 14:03 14:33 15:03 15:33 16:03 17:03 17:23 18:03 18:23 19:03 20:03 21:03 22:03 23:03 00:03
20,8 .. Érd, tárnoki elág. 04:25 05:05 06:00 06:25 07:05 07:35 08:05 09:05 10:05 11:05 12:05 13:05 13:35 14:05 14:35 15:05 15:35 16:05 17:05 17:25 18:05 18:25 19:05 20:05 21:05 22:05 23:05 00:05
22,1 .. Tárnoki elág. 04:28 05:08 06:03 06:28 07:08 07:38 08:08 09:08 10:08 11:08 12:08 13:08 13:38 14:08 14:38 15:08 15:38 16:08 17:08 17:28 18:08 18:28 19:08 20:08 21:08 22:08 23:08 00:07
22,8 .. Tárnok, Öreghegy 04:29 05:09 06:04 06:29 07:09 07:39 08:09 09:09 10:09 11:09 12:09 13:09 13:39 14:09 14:39 15:09 15:39 16:09 17:09 17:29 18:09 18:29 19:09 20:09 21:09 22:09 23:09 00:08
23,3 .. Tárnoki horgászsétány 04:30 05:10 06:05 06:30 07:10 07:40 08:10 09:10 10:10 11:10 12:10 13:10 13:40 14:10 14:40 15:10 15:40 16:10 17:10 17:30 18:10 18:30 19:10 20:10 21:10 22:10 23:10 00:09
25,0 .. Sóskút, Újtelep 04:33 05:13 06:08 06:33 07:13 07:43 08:13 09:13 10:13 11:13 12:13 13:13 13:43 14:13 14:43 15:13 15:43 16:13 17:13 17:33 18:13 18:33 19:13 20:13 21:13 22:13 23:13 00:11
25,7 .. Sóskút, Petőfi S. u. 44. 04:34 05:14 06:09 06:34 07:14 07:44 08:14 09:14 10:14 11:14 12:14 13:14 13:44 14:14 14:44 15:14 15:44 16:14 17:14 17:34 18:14 18:34 19:14 20:14 21:14 22:14 23:14 00:12
26,4 .. Sóskút, iskola 04:36 05:16 06:11 06:36 07:16 07:46 08:16 09:16 10:16 11:16 12:16 13:16 13:46 14:16 14:46 15:16 15:46 16:16 17:16 17:36 18:16 18:36 19:16 20:16 21:16 22:16 23:16 00:13
26,9 .. Sóskút, Kossuth L. u. 17. 04:37 05:17 06:12 06:37 07:17 07:47 08:17 09:17 10:17 11:17 12:17 13:17 13:47 14:17 14:47 15:17 15:47 16:17 17:17 17:37 18:17 18:37 19:17 20:17 21:17 22:17 23:17 00:14
27,5 .. Sóskút, Bajcsy-Zs. u. 04:38 05:18 06:13 06:38 07:18 07:48 08:18 09:18 10:18 11:18 12:18 13:18 13:48 14:18 14:48 15:18 15:48 16:18 17:18 17:38 18:18 18:38 19:18 20:18 21:18 22:18 23:18 00:15
28,9 .. Sóskút, etyeki elág. 04:41 05:21 06:16 06:41 07:21 07:51 08:21 09:21 10:21 11:21 12:21 13:21 13:51 14:21 14:51 15:21 15:51 16:21 17:21 17:41 18:21 18:41 19:21 20:21 21:21 22:21 23:21 00:18
30,5 .. Pusztazámor, malom 04:43 05:23 06:18 06:43 07:23 07:53 08:23 09:23 10:23 11:23 12:23 13:23 13:53 14:23 14:53 15:23 15:53 16:23 17:23 17:43 18:23 18:43 19:23 20:23 21:23 22:23 23:23 00:20
31,2 .. Pusztazámor, aut. ford. 04:44 05:24 06:19 06:44 07:24 07:54 08:24 09:24 10:24 11:24 12:24 13:24 13:54 14:24 14:54 15:24 15:54 16:24 17:24 17:44 18:24 18:44 19:24 20:24 21:24 22:24 23:24 00:21

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel (BB) igénybevehetőek.
Nem közlekedik:
2 XII. 24.
6 XII. 25., 26. és I. 1.

munkanapokon
munkanapokon
munkaszüneti nap kivételével naponta
munkaszüneti nap kivételével naponta

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik

Hírek