Navigáció átugrása
724

Budapest–M7–Sóskút–Pusztazámor

Menetrend érvényessége: 2016.12.11 - 2017.10.31
Besorolás: E E E E E E E E E E E E E E
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 724 19 M     724 1 M     724 3 M     724 15 M     724 23 M     724 5 M     724 7 M     724 9 M     724 11 M     724 13 M     724 21 M     724 17 M     724 25 M     724 27 M    
0,0 0,0 .. Budapest, Kelenföld vasútállomás Csak elővételben váltott menetjeggyel  05:10 05:35 06:35 07:15 13:00 14:00 15:00 15:50 16:50 17:50 18:50 19:50 21:20 22:50
2,1 2,1 .. Budapest, Péterhegyi út 05:15 05:40 06:40 07:20 13:05 14:05 15:05 15:55 16:55 17:55 18:55 19:55 21:25 22:55
.. .. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                            
7,2 7,2 .. Budaörs, Benzinkút 05:22 05:47 06:47 07:27 13:12 14:12 15:12 16:02 17:02 18:02 19:02 20:02 21:30 23:00
.. 15,8 .. Érd, Bem tér 05:32 S S S S S S S S S S S S S
.. 15,8 .. Érd, Bem tér 05:33 S S S S S S S S S S S S S
21,6 23,2 0,0 Sóskút, Ipari Park bej. út. | | | | | | | | | | | | | |
S S 0,3 Sóskút, Ipari Park 05:41 S S 07:42 13:27 14:27 15:27 16:17 17:17 S S S 21:44 S
21,6 23,2 0,0 Sóskút, Ipari Park bej. út. | | | | | | | | | | | | | |
24,2 25,8 .. Sóskút, Újtelep 05:45 06:04 07:04 07:46 13:31 14:31 15:31 16:21 17:21 18:19 19:19 20:19 21:48 23:16
24,9 26,5 .. Sóskút, Petőfi S. u. 44. 05:46 06:05 07:05 07:47 13:32 14:32 15:32 16:22 17:22 18:20 19:20 20:20 21:49 23:17
25,6 27,2 .. Sóskút, Iskola 05:48 06:07 07:07 07:49 13:34 14:34 15:34 16:24 17:24 18:22 19:22 20:22 21:51 23:19
26,1 27,7 .. Sóskút, Kossuth L. u. 17. 05:49 06:08 07:08 07:50 13:35 14:35 15:35 16:25 17:25 18:23 19:23 20:23 21:52 23:20
26,7 28,3 .. Sóskút, Bajcsy-Zs. u. 05:50 06:09 07:09 07:51 13:36 14:36 15:36 16:26 17:26 18:24 19:24 20:24 21:53 23:21
28,1 29,7 .. Sóskút, Etyeki elág. 05:53 06:12 07:12 07:54 13:39 14:39 15:39 16:29 17:29 18:27 19:27 20:27 21:56 23:24
29,7 31,3 .. Pusztazámor, Malom 05:55 06:14 07:14 07:56 13:41 14:41 15:41 16:31 17:31 18:29 19:29 20:29 21:58 23:26
30,4 32,0 .. Pusztazámor, aut. ford. 05:56 06:15 07:15 07:57 13:42 14:42 15:42 16:32 17:32 18:30 19:30 20:30 21:59 23:27

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.

munkanapokon
munkanapokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
E Elővárosi járat