724

Budapest–M7–Sóskút–Pusztazámor

Menetrend érvényessége: 2012.05.01 - 2012.12.08
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 724
1
M
724
3
M
724
5
M
724
7
M
724
9
M
724
11
M
724
13
M
724
17
M
0,0 Budapest, Kelenföldi pu. 05:35 06:35 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50 19:50
2,1 Budapest, Péterhegyi út 05:40 06:40 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 19:55
.. BB szakaszhatár                
7,2 Budaörs, benzinkút 05:47 06:47 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02 20:02
24,2 Sóskút, Újtelep 06:04 07:04 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19 20:19
24,9 Sóskút, Petőfi S. u. 44. 06:05 07:05 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 20:20
25,6 Sóskút, iskola 06:07 07:07 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22 20:22
26,1 Sóskút, Kossuth L. u. 17. 06:08 07:08 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23 20:23
26,7 Sóskút, Bajcsy-Zs. u. 06:09 07:09 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24 20:24
28,1 Sóskút, etyeki elág. 06:12 07:12 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27 20:27
29,7 Pusztazámor, malom 06:14 07:14 14:29 15:29 16:29 17:29 18:29 20:29
30,4 Pusztazámor, aut. ford. 06:15 07:15 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 20:30

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel (BB) igénybevehetőek.

munkanapokon
munkanapokon