Navigáció átugrása
732-733

Budapest/Érd, Bem tér/-Érd, Iparos u.-Érd, Bem tér-/Érd, aut. áll./Budapest

Menetrend érvényessége: 2019.05.11 -
Besorolás: R R R R E R R R R R R R R E R R R E R E R R E R R
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 733 1 A     733 3 M     733 5       733 7 M     732 49 I     733 9       733 11 M     733 13 A     733 15 M     733 17 A     733 19 M     733 21 A     733 23 M     732 25 I     733 27 M     733 29 A     733 31 M     732 33 I     733 35 M     732 37 I     733 39 A     733 41 M     732 43 I     733 45       733 47      
0,0 .. .. Budapest, Kelenföld vasútállomás Csak elővételben váltott menetjeggyel                            14:15       16:15   17:15     18:15    
2,1 .. .. Budapest, Péterhegyi út                           14:20       16:20   17:20     18:20    
.. .. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                                                  
7,2 .. .. Budaörs, Benzinkút                           14:27       16:27   17:27     18:27    
14,0 .. .. Törökbálint, Virágtanya                           14:34       16:34   17:34     18:34    
14,7 .. .. Érd, Felsővölgyi u.                           14:36       16:36   17:36     18:36    
Budapest, Kelenföld vasútállomás     05:05 06:05   07:05 08:05 09:05 10:05 11:05 12:05 13:05 13:35   14:35 15:05 15:35   16:35   17:05 17:35   19:05 21:05
Érd, Bem tér     05:27 06:27   07:27 08:27 09:27 10:27 11:27 12:27 13:27 13:57   14:57 15:27 15:57   16:57   17:27 17:57   19:27 21:27
S 0,0 .. Érd, Bem tér 04:40 04:40 05:40 06:40 07:05 07:40 08:40 09:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:10 S 15:10 15:40 16:10 S 17:10 S 17:40 18:10 S 19:40 21:40
S 0,7 .. Érd, Szedő u. 04:42 04:42 05:42 06:42 07:07 07:42 08:42 09:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:12 S 15:12 15:42 16:12 S 17:12 S 17:42 18:12 S 19:42 21:42
15,2 1,0 .. Érd, Törökbálinti út 04:43 04:43 05:43 06:43 07:08 07:43 08:43 09:43 10:43 11:43 12:43 13:43 14:13 14:38 15:13 15:43 16:13 16:38 17:13 17:38 17:43 18:13 18:38 19:43 21:43
15,6 1,4 .. Érd, Kárpitos u. 04:44 04:44 05:44 06:44 07:09 07:44 08:44 09:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:14 14:39 15:14 15:44 16:14 16:39 17:14 17:39 17:44 18:14 18:39 19:44 21:44
15,9 1,7 .. Érd, Kőműves u. 04:45 04:45 05:45 06:45 07:10 07:45 08:45 09:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:15 14:40 15:15 15:45 16:15 16:40 17:15 17:40 17:45 18:15 18:40 19:45 21:45
16,2 2,0 .. Érd, Kövező u. 04:46 04:46 05:46 06:46 07:11 07:46 08:46 09:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:16 14:41 15:16 15:46 16:16 16:41 17:16 17:41 17:46 18:16 18:41 19:46 21:46
16,6 2,4 .. Érd, Műszerész u. 04:47 04:47 05:47 06:47 07:12 07:47 08:47 09:47 10:47 11:47 12:47 13:47 14:17 14:42 15:17 15:47 16:17 16:42 17:17 17:42 17:47 18:17 18:42 19:47 21:47
16,9 2,7 .. Érd, Nyomdász u. 04:48 04:48 05:48 06:48 07:13 07:48 08:48 09:48 10:48 11:48 12:48 13:48 14:18 14:43 15:18 15:48 16:18 16:43 17:18 17:43 17:48 18:18 18:43 19:48 21:48
17,3 3,1 .. Érd, Ötvös u. 04:49 04:49 05:49 06:49 07:14 07:49 08:49 09:49 10:49 11:49 12:49 13:49 14:19 14:44 15:19 15:49 16:19 16:44 17:19 17:44 17:49 18:19 18:44 19:49 21:49
17,5 3,3 .. Érd, Iparos u. 04:50 04:50 05:50 06:50 07:15 07:50 08:50 09:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:20 14:45 15:20 15:50 16:20 16:45 17:20 17:45 17:50 18:20 18:45 19:50 21:50
18,0 3,8 .. Érd, Esztergályos u. 04:51 04:51 05:51 06:51 07:16 07:51 08:51 09:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:21 14:46 15:21 15:51 16:21 16:46 17:21 17:46 17:51 18:21 18:46 19:51 21:51
18,5 4,3 .. Érd, Mester u. 04:52 04:52 05:52 06:52 07:17 07:52 08:52 09:52 10:52 11:52 12:52 13:52 14:22 14:47 15:22 15:52 16:22 16:47 17:22 17:47 17:52 18:22 18:47 19:52 21:52
18,8 4,6 .. Érd, Burkoló u. 04:53 04:53 05:53 06:53 07:18 07:53 08:53 09:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:23 14:48 15:23 15:53 16:23 16:48 17:23 17:48 17:53 18:23 18:48 19:53 21:53
19,2 5,0 .. Érd, M7 csomópont 04:54 04:54 05:54 06:54 07:19 07:54 08:54 09:54 10:54 11:54 12:54 13:54 14:24 14:49 15:24 15:54 16:24 16:49 17:24 17:49 17:54 18:24 18:49 19:54 21:54
19,7 5,5 .. Érd, Bem tér 04:55 04:55 05:55 06:55 07:20 07:55 08:55 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:25 14:50 15:25 15:55 16:25 16:50 17:25 17:50 17:55 18:25 18:50 19:55 21:55
Érd, Bem tér 05:00 05:00 06:00 07:00   08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 14:30 14:56 15:30 16:00 16:30 16:56 17:30 18:00 18:00 18:30 19:00 20:00 22:00
Budapest, Kelenföld vasútállomás 05:24 05:24 06:24 07:28   08:28 09:24 10:24 11:24 12:22 13:22 14:22 14:52 15:18 15:52 16:22 16:52 17:18 17:52 18:22 18:22 18:52 19:22 20:22 22:22
19,7 5,5 .. Érd, Bem tér   05:00 06:00 07:00 07:20 08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 14:30   15:30 16:00 16:30   17:30   18:00 18:30   20:00 22:00
20,4 6,2 .. Érd, Szedő u.   05:02 06:02 07:02 07:22 08:02 09:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 14:32   15:32 16:02 16:32   17:32   18:02 18:32   20:02 22:02
21,2 .. .. Érd, Fenyőfa u.   05:04 06:04 07:04 S 08:04 09:04 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 14:34   15:34 16:04 16:34   17:34   18:04 18:34   20:04 22:04
22,0 .. .. Érd, Égerfa u.   05:06 06:06 07:06 S 08:06 09:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 14:36   15:36 16:06 16:36   17:36   18:06 18:36   20:06 22:06
22,8 .. .. Érd, Venyige u.   05:08 06:08 07:08 S 08:08 09:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 14:38   15:38 16:08 16:38   17:38   18:08 18:38   20:08 22:08
23,4 .. .. Érd, Kadarka u.   05:10 06:10 07:10 S 08:10 09:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 14:40   15:40 16:10 16:40   17:40   18:10 18:40   20:10 22:10
24,1 .. .. Érd, Béla u.   05:12 06:12 07:12 S 08:12 09:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 14:42   15:42 16:12 16:42   17:42   18:12 18:42   20:12 22:12
24,8 .. .. Érd, Diósdi út   05:13 06:13 07:13 S 08:13 09:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 14:43   15:43 16:13 16:43   17:43   18:13 18:43   20:13 22:13
25,3 .. .. Érd, Attila u.   05:14 06:14 07:14 S 08:14 09:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 14:44   15:44 16:14 16:44   17:44   18:14 18:44   20:14 22:14
25,7 .. .. Érd, Széchenyi tér   05:15 06:15 07:15 S 08:15 09:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 14:45   15:45 16:15 16:45   17:45   18:15 18:45   20:15 22:15
26,3 .. .. Érd, Kálvin tér   05:18 06:18 07:18 S 08:18 09:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 14:48   15:48 16:18 16:48   17:48   18:18 18:48   20:18 22:18
26,9 .. .. Érd, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel    05:20 06:20 07:20 S 08:20 09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 14:50   15:50 16:20 16:50   17:50   18:20 18:50   20:20 22:20
Érd, alsó   05:30 06:34 07:29   08:29 09:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 14:59   15:59 16:29 16:59   17:59   18:29 18:59   20:29 22:36
Budapest, Kelenföld   05:45 06:46 07:41   08:41 09:41 10:41 11:41 12:41 13:41 14:41 15:11   16:11 16:41 17:11   18:11   18:41 19:11   20:41 22:55
.. 6,8 .. Érd, Felsővölgyi u.         07:24                                        
.. 7,5 .. Törökbálint, Virágtanya         07:26                                        
.. 14,3 0,0 Budaörs, Benzinkút         07:33                                        
.. .. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                                                  
.. S 4,9 Budapest, Sasadi út         07:39                                        
.. S 5,0 Budapest, Kelenföld vá. (Őrmező)         07:40                                        
.. .. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                                                  
.. 19,4 .. Budapest, Péterhegyi út         S                                        
.. 20,6 7,1 Budapest, Borszéki u.         07:47                                        
.. 21,5 8,0 Budapest, Kelenföld vasútállomás         07:49                                        

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.

szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
munkanapokon
munkanapokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon

S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
Vasúti csatlakozás Vasúti csatlakozás
Busz csatlakozás Busz csatlakozás
E Elővárosi járat
R Regionális járat

Hírek

Hírek