743

Tárnok - Érd (vágányzár 2012.03.03-2012.03.09)

Menetrend érvényessége: 2012.03.03 - 2012.03.09
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 743
4
743
6
I
743
8
M
0,0 0,0 .. Tárnok, vá. 04:20 07:15 07:35
0,4 0,4 .. Tárnok, Hazatérők útja 04:21 07:16 07:36
0,5 0,5 .. Tárnok, vá. bej. út | | |
1,1 1,1 .. Tárnok, TÜZÉP telep 04:22 07:17 07:37
1,6 1,6 .. Tárnok, Hazatérők útja 102. 04:23 07:18 07:38
2,0 2,0 .. Tárnok, Berki puszta elág. 04:24 07:19 07:39
3,0 3,0 0,0 Tárnok, Malom büfé 04:26 07:21 07:41
S S 0,3 Tárnok, Kultúrház 04:27 07:22 07:42
S S 0,6 Tárnok, aut. ford. 04:28 07:23 07:43
S S 0,3 Tárnok, Kultúrház 04:29 07:24 07:44
3,0 3,0 0,0 Tárnok, Malom büfé 04:30 07:25 07:45
3,3 3,3 .. Tárnok, Marton u. 04:31 07:26 07:46
3,6 3,6 .. Tárnok, kh. 04:32 07:27 07:47
4,4 4,4 .. Tárnok, 3 sz. óvoda 04:33 07:28 07:48
4,9 4,9 .. Tárnok, Dózsa György u. 04:34 07:29 07:49
5,1 5,1 .. Tárnok, Egészségház 04:35 07:30 07:50
5,9 5,9 .. Tárnok, Iskola 04:36 07:31 07:51
6,4 6,4 0,0 Tárnok, vá. bej. út | | |
S S 0,1 Tárnok, Hazatérők útja 04:37 07:32 07:52
.. .. .. Tárnok, vá.   07:33 07:53
S S 0,5 Tárnok, vá. 04:38 07:33 07:54
S S 0,1 Tárnok, Hazatérők útja o   07:55
6,4 6,4 0,0 Tárnok, vá. bej. út     |
6,8 6,8 .. Tárnok, Rákóczi Ferenc u.     07:56
7,1 7,1 .. Érd, tárnoki elág.     07:57
7,8 S .. Érd, Zámori út     S
8,3 S .. Érd, Kánya u.     S
8,8 S .. Érd, Fülemüle u.     S
9,8 S .. Érd, Sportcsarnok u.     S
10,4 S .. Érd, Szabadság tér     S
S 7,8 .. Érd, Gém u.     07:59
S 8,4 .. Érd, Bagoly u.     08:01
S 8,9 .. Érd, Munkácsy M. u.     08:02
S 9,1 .. Érd, Nagy L. u.     08:03
S 9,4 .. Érd, Szent László tér     08:04
S 10,0 .. Érd, Vörösmarty u.     08:05
S 10,9 .. Érd, Széchenyi tér     08:07
11,0 11,5 0,0 Érd, Kálvin tér     08:10
S S 0,8 Érd, Erika u.     S
S S 1,4 Érd, TESCO     S
S S 1,4 Érd, TESCO     S
S S 0,8 Érd, Erika u.     S
11,6 .. 0,0 Érd, aut. áll.     08:12

Jelmagyarázat

Érd, TESCO áruház zárvatartási ideje alatt a járatok az áruházi megállóhelyet nem érintik.

tanítási napokon
tanítási napokon
munkanapokon
munkanapokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl