Navigáció átugrása
755

Budaörs–Törökbálint–Érd

Menetrend érvényessége: 2017.12.10 -
Besorolás: R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 755 1   5   755 3 M     755 5       755 9 M     755 109 I     755 11       755 13 M     755 15       755 17 M     755 19       755 21 M     755 23       755 25 M     755 27       755 29 M     755 31   2   755 33 M     755 35   2   755 37 M     755 39   2  
0,0 Budaörs, Lakótelep 04:30 05:30 06:30 07:30   08:30 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30 20:30 21:30 22:30
Budakeszi, Honfoglalás sétány   05:00 06:00 07:00   08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00  
Budaörs, Gimnázium   05:24 06:24 07:24   08:24 09:24 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24 19:24 20:24 21:24  
0,7 Budaörs, Gimnázium 04:31 05:31 06:31 07:31   08:31 09:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31 19:31 20:31 21:31 22:31
1,4 Budaörs, Lévai u. 04:33 05:33 06:33 07:33   08:33 09:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33 19:33 20:33 21:33 22:33
1,8 Budaörs, Sport u. 04:34 05:34 06:34 07:34   08:34 09:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34 19:34 20:34 21:34 22:34
2,6 Törökbálint, Méhecske u. 04:36 05:36 06:36 07:36   08:36 09:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:36 19:36 20:36 21:36 22:36
Budapest, Budatétény vá.   05:03 06:03 07:03   08:03   10:03   12:03   14:03 15:03 16:03   18:03   20:03    
Törökbálint, Raktárváros   05:24 06:24 07:24   08:24   10:24   12:24   14:24 15:24 16:24   18:24   20:24    
3,8 Törökbálint, Raktárváros 04:39 05:39 06:39 07:39   08:39 09:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39 18:39 19:39 20:39 21:39 22:39
4,9 Törökbálint, Tükörhegy 04:41 05:41 06:41 07:41   08:41 09:41 10:41 11:41 12:41 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41 18:41 19:41 20:41 21:41 22:41
5,8 Törökbálint, Nyár u. 04:43 05:43 06:43 07:43 08:28 08:43 09:43 10:43 11:43 12:43 13:43 14:43 15:43 16:43 17:43 18:43 19:43 20:43 21:43 22:43
6,7 Törökbálint, Baross G. u. 04:45 05:45 06:45 07:45 08:30 08:45 09:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45 19:45 20:45 21:45 22:45
7,0 Törökbálint, Harangláb 04:46 05:46 06:46 07:46 08:31 08:46 09:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46 18:46 19:46 20:46 21:46 22:46
7,4 Törökbálint, Ady Endre u. 04:47 05:47 06:47 07:47 08:32 08:47 09:47 10:47 11:47 12:47 13:47 14:47 15:47 16:47 17:47 18:47 19:47 20:47 21:47 22:47
8,8 Törökbálint, Virágtanya 04:50 05:50 06:50 07:50 08:35 08:50 09:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50 18:50 19:50 20:50 21:50 22:50
9,5 Érd, Felsővölgyi u. 04:52 05:52 06:52 07:52 08:37 08:52 09:52 10:52 11:52 12:52 13:52 14:52 15:52 16:52 17:52 18:52 19:52 20:52 21:52 22:52
10,1 Érd, Szedő u. 04:54 05:54 06:54 07:54 08:39 08:54 09:54 10:54 11:54 12:54 13:54 14:54 15:54 16:54 17:54 18:54 19:54 20:54 21:54 22:54
10,8 Érd, Bem tér 04:56 05:56 06:56 07:56 08:41 08:56 09:56 10:56 11:56 12:56 13:56 14:56 15:56 16:56 17:56 18:56 19:56 20:56 21:56 22:56
10,8 Érd, Bem tér 05:00 06:00 07:00 08:00 08:45 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00
11,3 Érd, Sóskúti út 05:02 06:02 07:02 08:02 08:47 09:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02 19:02 20:02 21:02 22:02 23:02
11,7 Érd, Dévényi u. 05:03 06:03 07:03 08:03 08:48 09:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03 19:03 20:03 21:03 22:03 23:03
12,4 Érd, Kalotaszegi u. 05:05 06:05 07:05 08:05 08:50 09:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:05 20:05 21:05 22:05 23:05
12,8 Érd, Börzsöny u. 05:06 06:06 07:06 08:06 08:51 09:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06 18:06 19:06 20:06 21:06 22:06 23:06
13,2 Érd, Bihari u. 05:07 06:07 07:07 08:07 08:52 09:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07 19:07 20:07 21:07 22:07 23:07
13,8 Érd, Tárnoki u. 05:08 06:08 07:08 08:08 08:53 09:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08 19:08 20:08 21:08 22:08 23:08
14,1 Érd, Kende utca 05:09 06:09 07:09 08:09 08:54 09:09 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09 19:09 20:09 21:09 22:09 23:09
14,4 Érd, Martinovics u. 05:10 06:10 07:10 08:10 08:55 09:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10 19:10 20:10 21:10 22:10 23:10
15,1 Érd, Szent László tér 05:12 06:12 07:12 08:12 08:57 09:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12 19:12 20:12 21:12 22:12 23:12
15,7 Érd, Rómer Flóris tér 05:13 06:13 07:13 08:13 08:58 09:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13 19:13 20:13 21:13 22:13 23:13
16,6 Érd, Széchenyi tér 05:15 06:15 07:15 08:15 09:00 09:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:15 20:15 21:15 22:15 23:15
17,2 Érd, Kálvin tér 05:18 06:18 07:18 08:18 09:03 09:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18 19:18 20:18 21:18 22:18 23:18
17,8 Érd, aut. áll. 05:20 06:20 07:20 08:20 09:05 09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:20 20:20 21:20 22:20 23:20

Jelmagyarázat

2 Nem közlekedik: XII. 24.
5 Nem közlekedik: XII. 25., 26.

munkanapokon
munkanapokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon

Busz csatlakozás Busz csatlakozás
R Regionális járat

Hírek

Hírek