Navigáció átugrása
758

Budakeszi - Törökbálint - Diósd - Bp., Budatétény

Menetrend érvényessége: 2010.12.12 - 2011.12.10
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 758 2 M     779 2       758 4 M     779 4       758 6 M     779 6 M     758 8 M     779 8       758 12 M     779 10 M     779 12       758 16 M     779 14 M     779 16       758 20 M     779 18 M     779 20       758 22 M     779 22 M     758 24 M     779 24       758 26 M     779 26 M     779 28       758 30 M     779 30 M     779 32      
0,0 Budakeszi, Honfoglalás sétány 05:05 05:25 06:05 06:25 07:05   08:05 08:25 09:05 09:25 10:25 11:05 11:25 12:25 13:05 13:25 14:25 15:05 15:25 16:05 16:25 17:05 17:25 18:25 19:05 19:25 20:25
0,4 Budakeszi, Zichy P. u. 05:06 05:26 06:06 06:26 07:06   08:06 08:26 09:06 09:26 10:26 11:06 11:26 12:26 13:06 13:26 14:26 15:06 15:26 16:06 16:26 17:06 17:26 18:26 19:06 19:26 20:26
Perbál, központ   04:56 05:41 05:57 06:41   07:41   08:41     10:41     12:41     14:41   15:41   16:41     18:41    
Budakeszi, gimnázium   05:17 06:02 06:17 07:02   08:02   09:02     11:02     13:02     15:02   16:02   17:02     19:02    
1,1 Budakeszi, gimnázium 05:07 05:27 06:07 06:27 07:07   08:07 08:27 09:07 09:27 10:27 11:07 11:27 12:27 13:07 13:27 14:27 15:07 15:27 16:07 16:27 17:07 17:27 18:27 19:07 19:27 20:27
1,4 Budakeszi, vh. 05:08 05:28 06:08 06:28 07:08   08:08 08:28 09:08 09:28 10:28 11:08 11:28 12:28 13:08 13:28 14:28 15:08 15:28 16:08 16:28 17:08 17:28 18:28 19:08 19:28 20:28
Zsámbék, Szent István tér 04:30 04:45 05:30 06:00 06:30   07:30 08:00 08:30 09:00 10:00 10:30 11:00 12:00 12:30 13:00 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 18:00 18:30 19:00 20:00
Budakeszi, Táncsics M. u. 04:55 05:20 05:55 06:25 06:55   07:55 08:25 08:55 09:25 10:25 10:55 11:25 12:25 12:55 13:25 14:25 14:55 15:25 15:55 16:25 16:55 17:25 18:25 18:55 19:25 20:25
2,1 Budakeszi, Táncsics M. u. 05:09 05:30 06:09 06:30 07:09 07:30 08:09 08:30 09:09 09:30 10:30 11:09 11:30 12:30 13:09 13:30 14:30 15:09 15:30 16:09 16:30 17:09 17:30 18:30 19:09 19:30 20:30
2,5 Budakeszi, lakótelep 05:10 05:31 06:10 06:31 07:10 07:31 08:10 08:31 09:10 09:31 10:31 11:10 11:31 12:31 13:10 13:31 14:31 15:10 15:31 16:10 16:31 17:10 17:31 18:31 19:10 19:31 20:31
4,3 Farkashegyi repülőtér 05:13 05:34 06:13 06:34 07:13 07:34 08:13 08:34 09:13 09:34 10:34 11:13 11:34 12:34 13:13 13:34 14:34 15:13 15:34 16:13 16:34 17:13 17:34 18:34 19:13 19:34 20:34
6,5 Budaörs, Ipari Park I. sz. kapu 05:16 05:37 06:16 06:37 07:16 07:37 08:16 08:37 09:16 09:37 10:37 11:16 11:37 12:37 13:16 13:37 14:37 15:16 15:37 16:16 16:37 17:16 17:37 18:37 19:16 19:37 20:37
7,2 Budaörs, Raktárbázis 05:17 05:38 06:17 06:38 07:17 07:38 08:17 08:38 09:17 09:38 10:38 11:17 11:38 12:38 13:17 13:38 14:38 15:17 15:38 16:17 16:38 17:17 17:38 18:38 19:17 19:38 20:38
8,1 Budaörs, Tetra Pak 05:19   06:19   07:19   08:19   09:19     11:19     13:19     15:19   16:19   17:19     19:19    
8,5 Autópálya Főmérnökség 05:20   06:20   07:20   08:20   09:20     11:20     13:20     15:20   16:20   17:20     19:20    
9,1 Törökbálint, Tó u. - vá. 05:21   06:21   07:21   08:21   09:21     11:21     13:21     15:21   16:21   17:21     19:21    
9,7 Törökbálint, Vasút u. 05:22   06:22   07:22   08:22   09:22     11:22     13:22     15:22   16:22   17:22     19:22    
10,1 Törökbálint, Téglagyár 05:23   06:23   07:23   08:23   09:23     11:23     13:23     15:23   16:23   17:23     19:23    
10,5 Törökbálint, Deák F. u. 05:24   06:24   07:24   08:24   09:24     11:24     13:24     15:24   16:24   17:24     19:24    
11,2 Törökbálint, Baross G. u. 05:26   06:26   07:26   08:26   09:26     11:26     13:26     15:26   16:26   17:26     19:26    
11,5 Törökbálint, Harangláb 05:27   06:27   07:27   08:27   09:27     11:27     13:27     15:27   16:27   17:27     19:27    
11,8 Törökbálint, Munkácsy M. u. 05:28   06:28   07:28   08:28   09:28     11:28     13:28     15:28   16:28   17:28     19:28    
11,9 Törökbálint, Bartók B. u. 05:29   06:29   07:29   08:29   09:29     11:29     13:29     15:29   16:29   17:29     19:29    
12,5 Törökbálint, Diósdi út 05:30   06:30   07:30   08:30   09:30     11:30     13:30     15:30   16:30   17:30     19:30    
13,4 Törökbálint, Telenor 05:32   06:32   07:32   08:32   09:32     11:32     13:32     15:32   16:32   17:32     19:32    
15,8 Diósd, Kaktusz u. 05:37   06:37   07:37   08:37   09:37     11:37     13:37     15:37   16:37   17:37     19:37    
16,5 Diósd, törökbálinti elág. 05:39   06:39   07:39   08:39   09:39     11:39     13:39     15:39   16:39   17:39     19:39    
.. BB szakaszhatár                                                      
17,1 Budapest, Szerafin-villa 05:40   06:40   07:40   08:40   09:40     11:40     13:40     15:40   16:40   17:40     19:40    
17,5 Budapest, Németh-villa 05:41   06:41   07:41   08:41   09:41     11:41     13:41     15:41   16:41   17:41     19:41    
17,8 Budapest, Diósdi u. 05:42   06:42   07:42   08:42   09:42     11:42     13:42     15:42   16:42   17:42     19:42    
18,2 Budapest, Barackos út 05:43   06:43   07:43   08:43   09:43     11:43     13:43     15:43   16:43   17:43     19:43    
18,7 Budapest, Párhuzamos út 05:44   06:44   07:44   08:44   09:44     11:44     13:44     15:44   16:44   17:44     19:44    
19,9 Budapest, Barosstelep vá. 05:46   06:46   07:46   08:46   09:46     11:46     13:46     15:46   16:46   17:46     19:46    
20,5 Budapest, Mátra u. 05:47   06:47   07:47   08:47   09:47     11:47     13:47     15:47   16:47   17:47     19:47    
21,0 Budapest, Dózsa Gy. út 05:48   06:48   07:48   08:48   09:48     11:48     13:48     15:48   16:48   17:48     19:48    
21,6 Budapest, Budatétényi sorompó 05:49   06:49   07:49   08:49   09:49     11:49     13:49     15:49   16:49   17:49     19:49    
22,1 Budapest, Budatétény vá. (Campona) 05:50   06:50   07:50   08:50   09:50     11:50     13:50     15:50   16:50   17:50     19:50    
Budatétény 06:02   07:07   08:02   09:02   10:02     12:02     14:02     16:02   16:57   18:02     20:02    
Székesfehérvár 06:59   08:04   08:59   09:59   10:59     12:59     14:59     17:03   18:04   18:59     20:59    
Budatétény 05:54   06:52   07:54   08:54   09:54     11:54     13:54     15:54   16:54   17:54     19:54    
Budapest-Déli pu. 06:10   07:10   08:15   09:10   10:10     12:10     14:10     16:10   17:10   18:10     20:10    

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel (BB) igénybevehetőek.

munkanapokon
munkanapokon

Vasúti csatlakozás Vasúti csatlakozás
Busz csatlakozás Busz csatlakozás

Hírek

Hírek