760-763

Budapest–Biatorbágy–Etyek–Bicske

Menetrend érvényessége: 2013.12.15 -
Besorolás: E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E
 Km Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 763
1
M alacsonypadlós járat
760
3
M alacsonypadlós járat
762
5
I alacsonypadlós járat
760
115
A alacsonypadlós járat
761
7
M alacsonypadlós járat
760
9
M alacsonypadlós járat
762
11
M alacsonypadlós járat
760
13
alacsonypadlós járat
763
15
M alacsonypadlós járat
761
17
M alacsonypadlós járat
763
19
I alacsonypadlós járat
760
21
M alacsonypadlós járat
762
23
alacsonypadlós járat
760
25
alacsonypadlós járat
760
27
alacsonypadlós járat
762
29
alacsonypadlós járat
760
31
alacsonypadlós járat
760
33
alacsonypadlós járat
762
35
M alacsonypadlós járat
762
135
A alacsonypadlós járat
760
37
alacsonypadlós járat
767
39
M alacsonypadlós járat
760
41
alacsonypadlós járat
767
43
M alacsonypadlós járat
762
45
M alacsonypadlós járat
762
125
A alacsonypadlós járat
760
47
alacsonypadlós járat
761
49
M alacsonypadlós járat
763
51
I alacsonypadlós járat
782
201
I alacsonypadlós járat
767
53
M alacsonypadlós járat
762
55
alacsonypadlós járat
763
57
I alacsonypadlós járat
760
59
alacsonypadlós járat
761
61
M alacsonypadlós járat
782
301
I alacsonypadlós járat
767
63
I
767
65
M alacsonypadlós járat
762
127
A alacsonypadlós járat
762
67
M alacsonypadlós járat
760
69
alacsonypadlós járat
761
71
M alacsonypadlós járat
782
1
M alacsonypadlós járat
763
73
I alacsonypadlós járat
767
75
M alacsonypadlós járat
762
77
alacsonypadlós járat
763
79
I alacsonypadlós járat
760
81
alacsonypadlós járat
761
83
M alacsonypadlós járat
763
85
I alacsonypadlós járat
760
87
M alacsonypadlós járat
762
129
A 2 alacsonypadlós járat
762
89
M alacsonypadlós járat
760
91
2 alacsonypadlós járat
761
93
M alacsonypadlós járat
763
95
I alacsonypadlós járat
760
121
A 2 alacsonypadlós járat
760
97
M alacsonypadlós járat
762
99
M alacsonypadlós járat
760
101
2 alacsonypadlós járat
760
103
M alacsonypadlós járat
762
117
A 2 alacsonypadlós járat
760
105
2 alacsonypadlós járat
760
107
2 alacsonypadlós járat
760
109
2 alacsonypadlós járat
760
119
A 2 alacsonypadlós járat
760
111
M alacsonypadlós járat
760
113
2 alacsonypadlós járat
0,0 0,0 0,0 0,0 Budapest, Kelenföldi pu. Csak elővételben váltott menetjeggyel  04:50 05:20 05:25 05:40 05:55 06:10 06:25 06:40 06:45 06:55 07:00 07:10 07:25 07:40 08:40 09:25 09:40 10:40 11:25 11:25 11:40 12:10 12:40 13:10 13:25 13:25 13:40 13:55 14:00   14:10 14:25 14:30 14:40 14:55   15:00 15:10 15:25 15:25 15:40 15:55   16:00 16:10 16:25 16:30 16:40 16:55 17:00 17:10 17:25 17:25 17:40 17:55 18:00 18:10 18:10 18:25 18:40 19:10 19:25 19:40 20:10 21:10 22:10 22:10 23:10
2,1 2,1 2,1 S Budapest, Péterhegyi út | 05:25 05:30 05:45 06:00 06:15 06:30 06:45 | 07:00 | 07:15 07:30 07:45 08:45 09:30 09:45 10:45 11:30 11:30 11:45 12:15 12:45 13:15 13:30 13:30 13:45 14:00 |   S 14:30 | 14:45 15:00   15:05 S 15:30 15:30 15:45 16:00   | S 16:30 | 16:45 17:00 | S 17:30 17:30 17:45 18:00 | 18:15 S 18:30 18:45 S 19:30 19:45 20:15 21:15 22:15 S 23:15
S S S 2,3 Budapest, Kelenföldi autóbuszgarázs S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S   14:15 S S S S   S 15:15 S S S S   S 16:15 S S S S S 17:15 S S S S S S 18:15 S S 19:15 S S S S S 22:15 S
S S S 3,8 Budapest, Sasadi út S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S   14:20 S S S S   S 15:20 S S S S   S 16:20 S S S S S 17:20 S S S S S S 18:20 S S 19:20 S S S S S 22:20 S
.. .. .. .. BB szakaszhatár                                                                                                                                        
7,2 7,2 7,2 8,7 Budaörs, benzinkút | 05:32 05:37 05:52 06:07 06:22 06:37 06:52 | 07:07 | 07:22 07:37 07:52 08:52 09:37 09:52 10:52 11:37 11:37 11:52 S 12:52 S 13:37 13:37 13:52 14:07 |   S 14:37 | 14:52 15:07   S S 15:37 15:37 15:52 16:07   16:12 S 16:37 | 16:52 17:07 | 17:26 17:37 17:37 17:52 18:07 | 18:22 18:26 18:37 18:52 19:26 19:37 19:52 20:22 21:22 22:22 22:26 23:22
11,9 11,9 S .. Budaörs, Tetra Pak S 05:37 05:42 05:57 06:12 06:27 06:42 06:57 S 07:12 S 07:27 07:42 07:57 08:57 09:42 09:57 10:57 11:42 11:42 11:57 S 12:57 S 13:42 13:42 13:57 14:12 S   S 14:42 S 14:57 15:12   S S 15:42 15:42 15:57 16:12   S S 16:42 S 16:57 17:12 S 17:31 17:42 17:42 17:57 18:12 S 18:27 18:31 18:42 18:57 19:31 19:42 19:57 20:27 21:27 22:27 22:31 23:27
13,8 13,8 S 0,0 Budaörs, Ipari Park bej. út S | | | | | | | S | S | | | | | | | | | | | | | | | | | S   | | S | |   | | | | | |   S | | S | | S | | | | | S | | | | | | | | | | | |
S S S 0,2 Biatorbágy, Premier Outlets Center S S S S S S S S S S S S S 08:01 09:01 09:46 10:01 11:01 11:46 11:46 12:01 12:38 13:01 13:38 13:46 13:46 14:01 14:14 S   14:41 14:46 S 15:01 15:14   15:28 15:41 15:46 15:46 16:01 16:14   S 16:41 16:46 S 17:01 17:14 S 17:35 17:46 17:46 18:01 18:14 S 18:31 18:35 18:46 19:01 19:35 19:46 20:01 20:31 S S S S
13,8 13,8 S 0,0 Budaörs, Ipari Park bej. út S | | | | | | | S | S | | | | | | | | | | | | | | | | | S   | | S | |   | | | | | |   S | | S | | S | | | | | S | | | | | | | | | | | |
14,4 14,4 S .. Biatorbágy, ALPINE S 05:40 05:45 06:00 06:15 06:30 06:45 07:00 S 07:15 S 07:30 07:45 08:03 09:03 09:48 10:03 11:03 11:48 11:48 12:03 12:40 13:03 13:40 13:48 13:48 14:03 14:18 S   14:43 14:48 S 15:03 15:18   15:30 15:43 15:48 15:48 16:03 16:18   S 16:43 16:48 S 17:03 17:18 S 17:37 17:48 17:48 18:03 18:18 S 18:33 18:37 18:48 19:03 19:37 19:48 20:03 20:33 21:30 22:30 22:33 23:30
Bp., Kelenföld   05:28 05:28       06:28       06:52 06:52 07:28     09:28     11:28 11:28         13:28 13:28           14:28             15:28 15:28           16:28           17:28 17:28           18:28     19:28            
Biatorbágy   05:41 05:41       06:41       07:03 07:03 07:41     09:41     11:41 11:41         13:41 13:41           14:41             15:41 15:41           16:41           17:41 17:41           18:41     19:41            
Tatabánya   05:11 05:11       06:11       06:41 06:41 06:41     08:41     10:41 10:41         12:41 12:41           14:24             15:24 15:24           16:24                         18:24     18:41            
Biatorbágy   05:40 05:40       06:40       07:10 07:10 07:40     09:10     11:10 11:10         13:10 13:10           14:49             15:49 15:49           16:49                         18:49     19:11            
18,6 S S 0,0 Biatorbágy, vá. S 05:45 05:50 S S S 06:50 S S S 07:23 07:35 07:50 S S 09:53 S S 11:53 11:53 S S S S 13:53 13:53 S S S   S 14:53 S S S   S S 15:53 15:53 S S   S S 16:53 S S S S S 17:53 17:53 S S S S S 18:53 S S 19:53 S S S S S S
S S S 0,6 Biatorbágy, Schachermayer-L. S 05:47 S S S S S S S S S 07:37 S S S S S S S S S S S S S S S S S   S S S S S   S S S S S S   S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S
S S S 2,8 Biatorbágy, M1 Business Park S 05:50 S S S S S S S S S 07:40 S S S S S S S S S S S S S S S S S   S S S S S   S S S S S S   S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S
S S S 5,6 Biatorbágy, Schachermayer-L. S 05:53 S S S S S S S S S 07:43 S S S S S S S S S S S S S S S S S   S S S S S   S S S S S S   S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S
S 17,7 17,7 7,2 Biatorbágy, Meggyfa u. 05:11 05:55 S 06:04 06:19 06:34 S 07:04 07:07 07:19 S 07:45 S 08:07 09:07 S 10:07 11:07 S S 12:07 12:44 13:07 13:44 S S 14:07 14:22 14:22   14:47 S 14:52 15:07 15:22   15:34 15:47 S S 16:07 16:22   16:26 16:47 S 16:52 17:07 17:22 17:22 17:41 S S 18:07 18:22 18:22 18:37 18:41 S 19:07 19:41 S 20:07 20:37 21:34 22:34 22:37 23:34
19,2 S .. .. Biatorbágy, Dózsa Gy. u. S S 05:51 S S S 06:51 S S S 07:24 S 07:51 S S 09:54 S S 11:54 11:54 S S S S 13:54 13:54 S S S   S 14:54 S S S   S S 15:54 15:54 S S 16:24 S S 16:54 S S S S S 17:54 17:54 S S S S S 18:54 S S 19:54 S S S S S S
20,1 S .. .. Biatorbágy, Szily K. u. S S 05:53 S S S 06:53 S S S 07:26 S 07:53 S S 09:56 S S 11:56 11:56 S S S S 13:56 13:56 S S S 14:24 S 14:56 S S S 15:24 S S 15:56 15:56 S S S S S 16:56 S S S S S 17:56 17:56 S S S S S 18:56 S S 19:56 S S S S S S
20,7 S .. .. Biatorbágy, Tavasz u. S S 05:55 S S S 06:55 S S S 07:28 S 07:55 S S 09:58 S S 11:58 11:58 S S S S 13:58 13:58 S S S 14:26 S 14:58 S S S 15:26 S S 15:58 15:58 S S S S S 16:58 S S S S S 17:58 17:58 S S S S S 18:58 S S 19:58 S S S S S S
21,3 S .. .. Biatorbágy, Kinizsi u. S S 05:57 S S S 06:57 S S S 07:30 S 07:57 S S 10:00 S S 12:00 12:00 S S S S 14:00 14:00 S S S 14:28 S 15:00 S S S 15:28 S S 16:00 16:00 S S S S S 17:00 S S S S S 18:00 18:00 S S S S S 19:00 S S 20:00 S S S S S S
22,4 S .. .. Biatorbágy, Fő tér S S 05:58 S S S 06:58 S S S 07:31 S 07:58 S S 10:01 S S 12:01 12:01 S S S S 14:01 14:01 S S S 14:30 S 15:01 S S S 15:30 S S 16:01 16:01 S S S S S 17:01 S S S S S 18:01 18:01 S S S S S 19:01 S S 20:01 S S S S S S
S 18,6 .. .. Biatorbágy, Vasúti u. 05:13 05:57 S 06:06 06:21 06:36 S 07:06 07:09 07:21 S 07:47 S 08:09 09:09 S 10:09 11:09 S S 12:09 12:46 13:09 13:46 S S 14:09 14:24 14:24 S 14:49 S 14:54 15:09 15:24 S 15:36 15:49 S S 16:09 16:24 16:27 16:28 16:49 S 16:54 17:09 17:24 17:24 17:43 S S 18:09 18:24 18:24 18:39 18:43 S 19:09 19:43 S 20:09 20:39 21:36 22:36 22:39 23:36
23,4 19,2 .. .. Biatorbágy, Kolozsvári u. 05:14 05:58 06:00 06:07 06:22 06:37 07:00 07:07 07:10 07:22 07:33 07:48 08:00 08:10 09:10 10:03 10:10 11:10 12:03 12:03 12:10 12:47 13:10 13:47 14:03 14:03 14:10 14:25 14:25 14:32 14:50 15:03 14:55 15:10 15:25 15:32 15:37 15:50 16:03 16:03 16:10 16:25 16:28 16:29 16:50 17:03 16:55 17:10 17:25 17:25 17:44 18:03 18:03 18:10 18:25 18:25 18:40 18:44 19:03 19:10 19:44 20:03 20:10 20:40 21:37 22:37 22:40 23:37
24,0 19,8 .. .. Biatorbágy, orvosi rendelő 05:15 05:59 06:01 06:08 06:23 06:38 07:01 07:08 07:11 07:23 07:34 07:49 08:01 08:11 09:11 10:04 10:11 11:11 12:04 12:04 12:11 12:48 13:11 13:48 14:04 14:04 14:11 14:26 14:26 14:33 14:51 15:04 14:56 15:11 15:26 15:33 15:38 15:51 16:04 16:04 16:11 16:26 16:29 16:30 16:51 17:04 16:56 17:11 17:26 17:26 17:45 18:04 18:04 18:11 18:26 18:26 18:41 18:45 19:04 19:11 19:45 20:04 20:11 20:41 21:38 22:38 22:41 23:38
24,4 20,2 .. .. Biatorbágy, Szentháromság tér 05:17 06:01 06:03 06:10 06:25 06:40 07:03 07:10 07:13 07:25 07:36 07:51 08:03 08:13 09:13 10:06 10:13 11:13 12:06 12:06 12:13 12:50 13:13 13:50 14:06 14:06 14:13 14:28 14:28 14:35 14:53 15:06 14:58 15:13 15:28 15:35 15:40 15:53 16:06 16:06 16:13 16:28 16:31 16:32 16:53 17:06 16:58 17:13 17:28 17:28 17:47 18:06 18:06 18:13 18:28 18:28 18:43 18:47 19:06 19:13 19:47 20:06 20:13 20:43 21:40 22:40 22:43 23:40
24,9 20,7 .. .. Biatorbágy, Calvin tér 05:18 06:02 06:04 06:11 06:26 06:41 07:04 07:11 07:14 07:26 07:37 07:52 08:04 08:14 09:14 10:07 10:14 11:14 12:07 12:07 12:14 12:51 13:14 13:51 14:07 14:07 14:14 14:29 14:29 14:36 14:54 15:07 14:59 15:14 15:29 15:36 15:41 15:54 16:07 16:07 16:14 16:29 16:32 16:33 16:54 17:07 16:59 17:14 17:29 17:29 17:48 18:07 18:07 18:14 18:29 18:29 18:44 18:48 19:07 19:14 19:48 20:07 20:14 20:44 21:41 22:41 22:44 23:41
25,4 S .. .. Biatorbágy, aut.ford. S S 06:05 S 06:27 S 07:05 S S 07:27 S S 08:05 S S 10:08 S S 12:08 12:08 S S S S 14:08 14:08 S 14:30 S 14:37 S 15:08 S S 15:30 15:37 S S 16:08 16:08 S 16:30 S S S 17:08 S S 17:30 S S 18:08 18:08 S 18:30 S S S 19:08 S S 20:08 S S S S S S
26,4 S .. .. Biatorbágy, alsómajor S S o S 06:29 S o S S 07:29 S S 08:07 S S 10:10 S S 12:10 o S S S S o 14:10 S 14:32 S o S o S S 15:32 o S S 16:10 o S 16:32 S S S o S S 17:32 S S 18:10 o S 18:32 S S S o S S o S S S S S S
27,2 S .. .. Biatorbágy, erdészház S S   S 06:30 S   S S 07:30 S S 08:08 S S 10:11 S S 12:11   S S S S   14:11 S 14:33 S   S   S S 15:33   S S 16:11   S 16:33 S S S   S S 17:33 S S 18:11   S 18:33 S S S   S S   S S S S S S
28,3 S .. .. Biatorbágy, Pecató S S   S 06:32 S   S S 07:32 S S 08:10 S S 10:13 S S 12:13   S S S S   14:13 S 14:35 S   S   S S 15:35   S S 16:13   S 16:35 S S S   S S 17:35 S S 18:13   S 18:35 S S S   S S   S S S S S S
29,9 S .. .. Sóskút-Öreghegy, Széles u. S S   S 06:34 S   S S 07:34 S S 08:12 S S 10:15 S S 12:15   S S S S   14:15 S 14:37 S   S   S S 15:37   S S 16:15   S 16:37 S S S   S S 17:37 S S 18:15   S 18:37 S S S   S S   S S S S S S
30,6 S .. .. Sóskút, kőbánya S S   S 06:35 S   S S 07:35 S S 08:13 S S 10:16 S S 12:16   S S S S   14:16 S 14:38 S   S   S S 15:38   S S 16:16   S 16:38 S S S   S S 17:38 S S 18:16   S 18:38 S S S   S S   S S S S S S
32,0 S .. .. Sóskút, iskola S S   S 06:37 S   S S 07:37 S S 08:15 S S 10:18 S S 12:18   S S S S   14:18 S 14:40 S   S   S S 15:40   S S 16:18   S 16:40 S S S   S S 17:40 S S 18:18   S 18:40 S S S   S S   S S S S S S
.. 25,4 .. .. Etyek, Kossuth L. u. 65. 05:23 06:08   06:17 o 06:47   07:17 07:19 o 07:42 07:58 o 08:20 09:20 o 10:20 11:20 o   12:20 12:57 13:20 13:57   o 14:20 o 14:34   15:00   15:04 15:20 o   15:47 16:00 o   16:20 o 16:37 16:38 17:00   17:04 17:20 o 17:34 17:54 o   18:20 o 18:34 18:50 18:54   19:20 19:54   20:20 20:50 21:47 22:47 22:50 23:47
.. 26,0 .. .. Etyek, kh. 05:24 06:09   06:18   06:48   07:18 07:20   07:43 07:59   08:21 09:21   10:21 11:21     12:21 12:58 13:21 13:58     14:21   14:35   15:01   15:05 15:21     15:48 16:01     16:21   16:38 16:39 17:01   17:05 17:21   17:35 17:55     18:21   18:35 18:51 18:55   19:21 19:55   20:21 20:51 21:48 22:48 22:51 23:48
.. 26,2 .. 0,0 Etyek, bicskei elág. | |   |   |   | |   | |   | |   | |     | | | |     |   |   |   | |     | |     |   | | |   | |   | |     |   | | |   | |   | | | | | |
.. S .. 0,5 Etyek, italbolt 05:25 06:10   06:19   06:49   07:19 07:21   07:44 08:00   08:22 09:22   10:22 11:22     12:22 12:59 13:22 13:59     14:22   14:36   15:02   15:06 15:22     15:49 16:02     16:22   16:39 16:40 17:02   17:06 17:22   17:36 17:56     18:22   18:36 18:52 18:56   19:22 19:56   20:22 20:52 21:49 22:49 22:52 23:49
.. S .. 0,7 Etyek, aut.ford. 05:26 06:11   06:20   06:50   07:20 07:22   07:45 08:01   08:23 09:23   10:23 11:23     12:23 13:00 13:23 14:00     14:23   14:37   15:03   15:07 15:23     15:50 16:03     16:23   16:40 16:41 17:03   17:07 17:23   17:37 17:57     18:23   18:37 18:53 18:57   19:23 19:57   20:23 20:53 21:50 22:50 22:53 23:50
.. S .. 0,5 Etyek, italbolt | o   |   o   | |   o o   | |   | |     | o | o     |   o   o   | |     o |     |   o o o   o |   o o     |   o | |   | |   | | | | | |
.. 26,2 .. 0,0 Etyek, bicskei elág. |     |       | |         | |   | |     |   |       |           | |       |     |             |           |     | |   | |   | | | | | |
.. 27,3 .. .. Etyek, Boti út 05:28     06:22       07:22 07:25         08:25 09:25   10:25 11:25     12:25   13:25       14:25           15:10 15:25       16:05     16:25             17:25           18:25     18:55 18:59   19:25 19:59   20:25 20:55 21:52 22:52 22:55 23:52
.. 27,8 .. .. Etyek, Boti úti kiskertek 05:29     06:23       07:23 07:26         08:26 09:26   10:26 11:26     12:26   13:26       14:26           15:11 15:26       16:06     16:26             17:26           18:26     18:56 19:00   19:26 20:00   20:26 20:56 21:53 22:53 22:56 23:53
.. 29,0 .. .. Etyek, Botpuszta 05:30     06:25       07:25 07:27         08:28 09:28   10:28 11:28     12:28   13:28       14:28           15:12 15:28       16:08     16:28             17:28           18:28     18:58 19:02   19:28 20:02   20:28 20:58 21:55 22:55 22:58 23:55
.. 33,7 .. .. Háromrózsa-tanya o     o       07:30 o         o o   10:33 o     o   13:33       o           o o       o     16:33             o           o     o o   o o   o o o o o o
.. 40,1 .. .. Bicske, műszaki áruház               07:37                 10:40           13:40                                   16:40                                                      
.. 40,8 .. .. Bicske, benzinkút               07:39                 10:42           13:42                                   16:42                                                      
.. 41,5 .. .. Bicske, vá.               07:40                 10:43           13:43                                   16:43                                                      
Bicske               07:59                 10:59           13:59                                   16:59                                                      
Budapest-Kelenföld               08:28                 11:28           14:28                                   17:28                                                      
Bicske               07:54                 10:54           13:54                                   16:54                                                      
Tatabánya               08:12                 11:12           14:12                                   17:12                                                      

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel (BB) igénybevehetőek.
Biatorbágy, Premier Outlets Center áruház zárvatartási ideje alatt a járatok az áruházi megállóhelyet nem érintik.
2 Nem közlekedik: XII. 24.

munkanapokon
munkanapokon
tanítási napokon
tanítási napokon
Szabad- és munkaszüneti napokon
Szabad- és munkaszüneti napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
Vasúti csatlakozás Vasúti csatlakozás
E Elővárosi járat

Közlekedési rend a tavaszi szünet alatt

2014. április 15. és 24. között helyi és helyközi járataink az alábbiak szerint közlekednek: