760, 763

Budapest–Biatorbágy–Etyek–Bicske

Menetrend érvényessége: 2016.08.13 -
Besorolás: E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E R E E R E E
 Km Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 760 1 M     alacsonypadlós járat 760 3 M     alacsonypadlós járat 762 1 M     alacsonypadlós járat 778 3 M     alacsonypadlós járat 760 5       alacsonypadlós járat 760 7 M     alacsonypadlós járat 762 3 M     alacsonypadlós járat 763 9 I     alacsonypadlós járat 778 5 T     alacsonypadlós járat 778 7 I     alacsonypadlós járat 760 11       alacsonypadlós járat 762 33 M     alacsonypadlós járat 760 15 M     alacsonypadlós járat 762 5       alacsonypadlós járat 763 17 I     alacsonypadlós járat 760 19       alacsonypadlós járat 760 21       alacsonypadlós járat 762 7       alacsonypadlós járat 760 23       alacsonypadlós járat 760 25       alacsonypadlós járat 762 9       alacsonypadlós járat 760 27       alacsonypadlós járat 778 21 M     alacsonypadlós járat 767 1 M     alacsonypadlós járat 760 29       alacsonypadlós járat 778 23 M     alacsonypadlós járat 767 3 M     alacsonypadlós járat 762 11       alacsonypadlós járat 760 31       alacsonypadlós járat 782 201 I     alacsonypadlós járat 762 13 M     alacsonypadlós járat 767 5 M     alacsonypadlós járat 778 25 M     alacsonypadlós járat 760 33 M     alacsonypadlós járat 762 15       alacsonypadlós járat 760 35       alacsonypadlós járat 782 301 I     alacsonypadlós járat 762 17 M     alacsonypadlós járat 767 7 I     alacsonypadlós járat 778 27 M     alacsonypadlós járat 767 107 T     alacsonypadlós járat 760 37 I     alacsonypadlós járat 762 19       alacsonypadlós járat 763 73 I     alacsonypadlós járat 760 39       alacsonypadlós járat 782 1 M     alacsonypadlós járat 762 21 M     alacsonypadlós járat 767 9 I     alacsonypadlós járat 778 29 M     alacsonypadlós járat 760 41 I     alacsonypadlós járat 767 109 T     alacsonypadlós járat 762 23       alacsonypadlós járat 763 75 I     alacsonypadlós járat 760 43   2   alacsonypadlós járat 767 11 I     alacsonypadlós járat 778 31 M     alacsonypadlós járat 760 45 M     alacsonypadlós járat 762 25   2   alacsonypadlós járat 763 47 I     alacsonypadlós járat 760 49   2   alacsonypadlós járat 778 33 M     alacsonypadlós járat 760 51 M     alacsonypadlós járat 762 27   2   alacsonypadlós járat 760 53   2   alacsonypadlós járat 778 35 M     alacsonypadlós járat 760 55 M     alacsonypadlós járat 760 57   2   alacsonypadlós járat 760 59 M     alacsonypadlós járat 762 29   2   alacsonypadlós járat 760 61   2   alacsonypadlós járat 760 63   2   alacsonypadlós járat 762 31   2   alacsonypadlós járat 760 65   2   alacsonypadlós járat 760 67   2   alacsonypadlós járat
0,0 0,0 .. .. Budapest, Kelenföld vasútállomás Csak elővételben váltott menetjeggyel  04:40 05:10 05:30 05:40 05:40 06:10 06:20 06:30 06:35 06:35 06:40 06:50 07:10 07:20 07:25 07:40 08:40 09:20 09:40 10:40 11:20 11:40 12:00 12:10 12:40 13:00 13:10 13:20 13:40   13:50 13:55 14:00 14:10 14:20 14:40   14:50 14:55 15:00 15:10 15:10 15:20 15:30 15:40   15:50 15:55 16:00 16:10 16:10 16:20 16:30 16:40 16:55 17:00 17:10 17:20 17:30 17:40 18:00 18:10 18:20 18:40 19:00 19:10 19:40 20:10   20:40 21:40   22:40 23:40
2,1 S .. .. Budapest, Péterhegyi út 04:45 05:15 05:35 | 05:45 06:15 06:25 | | | 06:45 06:55 07:15 07:25 | 07:45 08:45 09:25 09:45 10:45 11:25 11:45 | 12:15 12:45 | 13:15 13:25 13:45   13:55 14:00 | 14:15 14:25 14:45   14:55 15:00 | 15:15 15:15 15:25 | 15:45   15:55 16:00 | 16:15 16:15 16:25 | 16:45 17:00 | 17:15 17:25 | 17:45 | 18:15 18:25 18:45 | 19:15 19:45 20:15   20:45 21:45   22:45 23:45
.. .. .. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                                                                                                                                                    
S 2,3 .. .. Budapest, Kelenföldi autóbuszgarázs S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S   S S S S S S   S S S S S S S S   S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S   S S   S S
S 3,8 .. .. Budapest, Sasadi út S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S   S S S S S S   S S S S S S S S   S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S   S S   S S
.. .. .. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                                                                                                                                                    
7,2 8,7 .. .. Budaörs, benzinkút 04:52 05:22 05:42 05:49 05:52 06:22 06:32 | 06:44 06:44 06:52 07:02 07:22 07:32 | 07:52 08:52 09:32 09:52 10:52 11:32 11:52 12:10 S 12:52 13:10 S 13:32 13:52   14:02 S 14:10 14:22 14:32 14:52   15:02 S 15:10 S 15:22 15:32 | 15:52   16:02 S 16:10 16:22 S 16:32 | 16:52 S 17:10 17:22 17:32 | 17:52 18:10 18:22 18:32 18:52 19:10 19:22 19:52 20:22   20:52 21:52   22:52 23:52
11,9 S .. .. Budaörs, Tetra Pak 04:58 05:28 05:48 S 05:58 06:28 06:38 S S S 06:58 07:08 07:28 07:38 S 07:58 08:58 09:38 09:58 10:58 11:38 11:58 S S 12:58 S S 13:38 13:58   14:08 S S 14:28 14:38 14:58   15:08 S S S 15:28 15:38 S 15:58   16:08 S S 16:28 S 16:38 S 16:58 S S 17:28 17:38 S 17:58 S 18:28 18:38 18:58 S 19:28 19:58 20:28   20:58 21:58   22:58 23:58
13,8 S 0,0 .. Budaörs, Ipari Park bej. út | | | S | | | S S S | | | | S | | | | | | | S | | S | | |   | | S | | |   | | S | | | S |   | | S | | | S | | S | | S | S | | | S | | |   | |   | |
S S 0,2 .. Biatorbágy, Premier Outlet S S S S S S S S S S S S S S S 08:02 09:02 09:42 10:02 11:02 11:42 12:02 S 12:37 13:02 S 13:37 13:42 14:02   14:12 14:22 S 14:32 14:42 15:02   15:12 15:22 S 15:37 15:32 15:42 S 16:02   16:12 16:22 S 16:32 16:37 16:42 S 17:02 17:22 S 17:32 17:42 S 18:02 S 18:32 18:42 19:02 S 19:32 20:02 20:32   S S   S S
13,8 S 0,0 .. Budaörs, Ipari Park bej. út | | | S | | | S S S | | | | S | | | | | | | S | | S | | |   | | S | | |   | | S | | | S |   | | S | | | S | | S | | S | S | | | S | | |   | |   | |
14,4 S .. 0,0 Biatorbágy, ALPINE 05:01 05:31 05:51 05:56 06:01 06:31 06:41 S 06:51 06:51 07:01 07:11 07:31 07:41 S 08:04 09:04 09:44 10:04 11:04 11:44 12:04 12:19 12:39 13:04 13:19 13:39 13:44 14:04   14:14 14:24 14:19 14:34 14:44 15:04   15:14 15:24 15:19 15:39 15:34 15:44 S 16:04   16:14 16:24 16:19 16:34 16:39 16:44 S 17:04 17:24 17:19 17:34 17:44 S 18:04 18:19 18:34 18:44 19:04 19:19 19:34 20:04 20:34   21:01 22:01   23:01 00:01
S S .. 4,2 Biatorbágy, vá. bej. út S | | S S S | S S S S | | | S S S | S S | S S S S S S | S   | S S S | S   | S S S S | S S   | S S S S | S S S S S | S S S S | S S S S S   S S   S S
S S .. 4,4 Biatorbágy, vá. S 05:37 05:57 S S S 06:47 S S S S 07:17 07:37 07:47 S S S 09:50 S S 11:50 S S S S S S 13:50 S   14:20 S S S 14:50 S   15:20 S S S S 15:50 S S   16:20 S S S S 16:50 S S S S S 17:50 S S S S 18:50 S S S S S   S S   S S
Budapest, Kelenföld     05:28       06:28         06:58   07:28       09:28     11:28             13:28     13:58       14:28     14:58         15:28       15:58         16:28           17:28         18:28           20:28     22:28    
Biatorbágy     05:41       06:41         07:11   07:41       09:41     11:41             13:41     14:11       14:41     15:11         15:41       16:11         16:41           17:41         18:41           20:41     22:41    
Tatabánya   04:41 05:11       06:11         06:40   07:12       09:10                         13:40       14:10     14:40         15:10       15:40         16:09           17:10         18:10                      
Biatorbágy   05:10 05:40       06:40         07:10   07:41       09:39                         14:09       14:39     15:09         15:39       16:09         16:38           17:39         18:39                      
S S .. 4,4 Biatorbágy, vá. S 05:38 05:58 S S S 06:48 S S S S 07:18 07:38 07:48 S S S 09:51 S S 11:51 S S S S S S 13:51 S   14:21 S S S 14:51 S   15:21 S S S S 15:51 S S   16:21 S S S S 16:51 S S S S S 17:51 S S S S 18:51 S S S S S 20:48 S S 22:48 S S
S S .. 4,6 Biatorbágy, vá. bej. út S | | S S S | S S S S | | | S S S | S S | S S S S S S | S   | S S S | S   | S S S S | S S   | S S S S | S S S S S | S S S S | S S S S S | S S | S S
S S .. 5,2 Biatorbágy, Schachermayer-L. S 05:40 S S S S S S S S S S 07:40 S S S S S S S S S S S S S S S S   S S S S S S   S S S S S S S S   S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S
S S .. 7,4 Biatorbágy, M1 Business Park S 05:43 S S S S S S S S S S 07:43 S S S S S S S S S S S S S S S S   S S S S S S   S S S S S S S S   S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S
S S .. 9,6 Biatorbágy, Schachermayer-L. S 05:46 S S S S S S S S S S 07:46 S S S S S S S S S S S S S S S S   S S S S S S   S S S S S S S S   S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S
17,7 19,2 .. 11,2 Biatorbágy, Meggyfa u. 05:06 05:48 S 06:01 06:06 06:36 S 06:51 06:56 06:56 07:06 S 07:48 S 07:46 08:09 09:09 S 10:09 11:09 S 12:09 12:24 12:44 13:09 13:24 13:44 S 14:09   S 14:29 14:24 14:39 S 15:09   S 15:29 15:24 15:44 15:39 S 15:51 16:09   S 16:29 16:24 16:39 16:44 S 16:51 17:09 17:29 17:24 17:39 S 17:51 18:09 18:24 18:39 S 19:09 19:24 19:39 20:09 20:39 S 21:06 22:06 S 23:06 00:06
18,6 20,1 .. .. Biatorbágy, Vasúti u. 05:08 05:50 S 06:03 06:08 06:38 S 06:53 06:58 06:58 07:08 S 07:50 S 07:48 08:11 09:11 S 10:11 11:11 S 12:11 12:26 12:46 13:11 13:26 13:46 S 14:11   S 14:31 14:26 14:41 S 15:11   S 15:31 15:26 15:46 15:41 S 15:53 16:11 16:26 S 16:31 16:26 16:41 16:46 S 16:53 17:11 17:31 17:26 17:41 S 17:53 18:11 18:26 18:41 S 19:11 19:26 19:41 20:11 20:41 S 21:08 22:08 S 23:08 00:08
19,2 20,7 .. .. Biatorbágy, Kolozsvári u. 05:09 05:51 06:09   06:09 06:39 06:59 06:54     07:09 07:29 07:51 07:59 07:49 08:12 09:12 10:02 10:12 11:12 12:02 12:12   12:47 13:12   13:47 14:02 14:12 14:28 14:32 14:32   14:42 15:02 15:12 15:28 15:32 15:32   15:47 15:42 16:02 15:54 16:12 16:27 16:32 16:32   16:42 16:47 17:02 16:54 17:12 17:32   17:42 18:02 17:54 18:12   18:42 19:02 19:12   19:42 20:12 20:42 20:59 21:09 22:09 22:59 23:09 00:09
19,8 21,3 .. .. Biatorbágy, orvosi rendelő 05:11 05:53 06:11   06:11 06:41 07:01 06:56     07:11 07:31 07:53 08:01 07:51 08:14 09:14 10:04 10:14 11:14 12:04 12:14   12:49 13:14   13:49 14:04 14:14 14:30 14:34 14:34   14:44 15:04 15:14 15:30 15:34 15:34   15:49 15:44 16:04 15:56 16:14 16:29 16:34 16:34   16:44 16:49 17:04 16:56 17:14 17:34   17:44 18:04 17:56 18:14   18:44 19:04 19:14   19:44 20:14 20:44 21:01 21:11 22:11 23:01 23:11 00:11
20,2 21,7 .. .. Biatorbágy, Szentháromság tér 05:12 05:54 06:12   06:12 06:42 07:02 06:57     07:12 07:32 07:54 08:02 07:52 08:15 09:15 10:05 10:15 11:15 12:05 12:15   12:50 13:15   13:50 14:05 14:15 14:31 14:35 14:35   14:45 15:05 15:15 15:31 15:35 15:35   15:50 15:45 16:05 15:57 16:15 16:30 16:35 16:35   16:45 16:50 17:05 16:57 17:15 17:35   17:45 18:05 17:57 18:15   18:45 19:05 19:15   19:45 20:15 20:45 21:02 21:12 22:12 23:02 23:12 00:12
20,7 22,2 .. .. Biatorbágy, Kálvin tér 05:13 05:55 06:13   06:13 06:43 07:03 06:58     07:13 07:33 07:55 08:03 07:53 08:16 09:16 10:06 10:16 11:16 12:06 12:16   12:51 13:16   13:51 14:06 14:16 14:32 14:36 14:36   14:46 15:06 15:16 15:32 15:36 15:36   15:51 15:46 16:06 15:58 16:16 16:31 16:36 16:36   16:46 16:51 17:06 16:58 17:16 17:36   17:46 18:06 17:58 18:16   18:46 19:06 19:16   19:46 20:16 20:46 21:03 21:13 22:13 23:03 23:13 00:13
25,4 26,9 .. .. Etyek, Kossuth L. u. 65. 05:20 06:02     06:20 06:50   07:05     07:20   08:02   08:00 08:23 09:23   10:23 11:23   12:23   12:58 13:23   13:58   14:23     14:43   14:53   15:23     15:43   15:58 15:53   16:05 16:23 16:38   16:43   16:53 16:58   17:05 17:23 17:43   17:53   18:05 18:23   18:53   19:23   19:53 20:23 20:53   21:20 22:20   23:20 00:20
26,0 27,5 .. .. Etyek, kh. 05:21 06:03     06:21 06:51   07:06     07:21   08:03   08:01 08:24 09:24   10:24 11:24   12:24   12:59 13:24   13:59   14:24     14:44   14:54   15:24     15:44   15:59 15:54   16:06 16:24 16:39   16:44   16:54 16:59   17:06 17:24 17:44   17:54   18:06 18:24   18:54   19:24   19:54 20:24 20:54   21:21 22:21   23:21 00:21
26,2 27,7 0,0 .. Etyek, bicskei elág. | |     | |   |     |   |   | | |   | |   |   | |   |   |     |   |   |     |   | |   | | |   |   | |   | | |   |   | |   |   |   | | |   | |   | |
S S 0,5 .. Etyek, italbolt 05:22 06:04     06:22 06:52   07:07     07:22   08:04   08:02 08:25 09:25   10:25 11:25   12:25   13:00 13:25   14:00   14:25     14:45   14:55   15:25     15:45   16:00 15:55   16:07 16:25 16:40   16:45   16:55 17:00   17:07 17:25 17:45   17:55   18:07 18:25   18:55   19:25   19:55 20:25 20:55   21:22 22:22   23:22 00:22
S S 0,7 .. Etyek, aut.ford. 05:23 06:05     06:23 06:53   07:08     07:23   08:05   08:03 08:26 09:26   10:26 11:26   12:26   13:01 13:26   14:01   14:26     14:46   14:56   15:26     15:46   16:01 15:56   16:08 16:26 16:41   16:46   16:56 17:01   17:08 17:26 17:46   17:56   18:08 18:26   18:56   19:26   19:56 20:26 20:56   21:23 22:23   23:23 00:23
S S 0,5 .. Etyek, italbolt | o     | o   o     |   o   o | |   | |   |   | |   |   |     |   o   |     |   o o   | |     |   o o   | | |   o   | |   o   |   o | o   | |   | |
26,2 27,7 0,0 .. Etyek, bicskei elág. |       |           |         | |   | |   |   | |   |   |     |       |     |         | |     |         | | |       | |       |     |     | |   | |
27,3 28,8 .. .. Etyek, Boti út 05:26       06:26           07:26         08:29 09:29   10:29 11:29   12:29   13:04 13:29   14:04   14:29     14:49       15:29     15:49         16:11 16:29     16:49         17:11 17:29 17:49       18:11 18:29       19:29     20:29     21:26 22:26   23:26 00:26
27,8 29,3 .. .. Etyek, Boti úti kiskertek 05:27       06:27           07:27         08:30 09:30   10:30 11:30   12:30   13:05 13:30   14:05   14:30     14:50       15:30     15:50         16:12 16:30     16:50         17:12 17:30 17:50       18:12 18:30       19:30     20:30     21:27 22:27   23:27 00:27
29,0 30,5 .. .. Etyek, Botpuszta 05:29       06:29           07:29         08:32 09:32   10:32 11:32   12:32   13:07 13:32   14:07   14:32     14:52       15:32     15:52         16:14 16:32     16:52         17:14 17:32 17:52       18:14 18:32       19:32     20:32     21:29 22:29   23:29 00:29
33,7 35,2 .. .. Háromrózsa-tanya o       o           07:34         o o   10:37 o   o   o 13:37   o   o     o       o     o         o 16:37     o         o o         o o       o     o     o o   o o
40,1 41,6 .. .. Bicske, műszaki áruház                     07:42               10:45           13:45                                       16:45                                                          
40,8 42,3 .. .. Bicske, benzinkút                     07:44               10:47           13:47                                       16:47                                                          
41,5 43,0 .. .. Bicske, vá.                     07:45               10:48           13:48                                       16:48                                                          

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
Azon napokon, amikor a Premier Outlet áruház zárva tart, a vonal járatai az áruházi megállóhelyet nem érintik.
2 Nem közlekedik: XII. 24.

munkanapokon
munkanapokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
tanszünetben munkanapokon
tanszünetben munkanapokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
Vasúti csatlakozás Vasúti csatlakozás
E Elővárosi járat
R Regionális járat

Augusztus 29-étől (hétfőtől) érvényesek a szeptemberi bérletek

A 2016. szeptember hónapra szóló bérletek már 2016. augusztus 29-én (hétfő) 00:00-tól érvényesek.