760-763

Budapest–Biatorbágy–Etyek–Bicske

Menetrend érvényessége: 2015.04.01 - 2015.04.29
Besorolás: E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E
 Km Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 763 1 M     alacsonypadlós járat 760 3 M     alacsonypadlós járat 762 5 I     alacsonypadlós járat 760 115 A     alacsonypadlós járat 761 7 M     alacsonypadlós járat 760 9 M     alacsonypadlós járat 762 11 M     alacsonypadlós járat 760 13       alacsonypadlós járat 763 15 M     alacsonypadlós járat 761 17 M     alacsonypadlós járat 763 19 I     alacsonypadlós járat 760 21 M     alacsonypadlós járat 762 23       alacsonypadlós járat 760 25 N     alacsonypadlós járat 760 225 V     alacsonypadlós járat 760 27 N     alacsonypadlós járat 760 227 V     alacsonypadlós járat 762 29 N     alacsonypadlós járat 762 229 V     alacsonypadlós járat 760 31 N     alacsonypadlós járat 760 231 V     alacsonypadlós járat 760 33 N     alacsonypadlós járat 760 233 V     alacsonypadlós járat 762 35 M     alacsonypadlós járat 762 135 O     alacsonypadlós járat 762 235 V     alacsonypadlós járat 760 37 N     alacsonypadlós járat 760 237 V     alacsonypadlós járat 767 39 M     alacsonypadlós járat 760 41 N     alacsonypadlós járat 760 241 V     alacsonypadlós járat 767 43 M     alacsonypadlós járat 762 45 M     alacsonypadlós járat 762 125 O     alacsonypadlós járat 762 245 V     alacsonypadlós járat 760 47 N     alacsonypadlós járat 760 247 V     alacsonypadlós járat 761 49 M     alacsonypadlós járat 763 51 I     alacsonypadlós járat 782 201 I     alacsonypadlós járat 767 53 M     alacsonypadlós járat 762 55 N     alacsonypadlós járat 762 255 V     alacsonypadlós járat 763 57 I     alacsonypadlós járat 760 59 N     alacsonypadlós járat 760 259 V     alacsonypadlós járat 761 61 M     alacsonypadlós járat 782 301 I     alacsonypadlós járat 767 63 I     alacsonypadlós járat 767 65 M     alacsonypadlós járat 762 127 O     alacsonypadlós járat 762 267 V     alacsonypadlós járat 762 67 M     alacsonypadlós járat 760 69 N     alacsonypadlós járat 760 269 V     alacsonypadlós járat 761 71 M     alacsonypadlós járat 782 1 M     alacsonypadlós járat 763 73 I     alacsonypadlós járat 767 75 M     alacsonypadlós járat 762 77 N     alacsonypadlós járat 762 277 V     alacsonypadlós járat 763 79 I     alacsonypadlós járat 760 81 N     alacsonypadlós járat 760 281 V     alacsonypadlós járat 761 83 M     alacsonypadlós járat 763 85 I     alacsonypadlós járat 760 87 M     alacsonypadlós járat 762 129 O 2   alacsonypadlós járat 762 289 V     alacsonypadlós járat 762 89 M     alacsonypadlós járat 760 91 N 2   alacsonypadlós járat 760 291 V     alacsonypadlós járat 761 93 M     alacsonypadlós járat 763 95 I     alacsonypadlós járat 760 121 O 2   alacsonypadlós járat 760 297 V     alacsonypadlós járat 760 97 M     alacsonypadlós járat 762 99 M     alacsonypadlós járat 760 101 N 2   alacsonypadlós járat 760 201 V     alacsonypadlós járat 760 103 M     alacsonypadlós járat 762 117 O 2   alacsonypadlós járat 762 217 V     alacsonypadlós járat 760 105 N 2   alacsonypadlós járat 760 205 V     alacsonypadlós járat 760 107 N 2   alacsonypadlós járat 760 207 V     alacsonypadlós járat 760 109 C     alacsonypadlós járat 760 209 P     alacsonypadlós járat 760 309 O     alacsonypadlós járat 760 409 V     alacsonypadlós járat 760 119 A 2   alacsonypadlós járat 760 111 M     alacsonypadlós járat 760 113   2   alacsonypadlós járat
0,0 0,0 0,0 0,0 Budapest, Kelenföld vasútállomás Csak elővételben váltott menetjeggyel  04:50 05:20 05:25 05:40 05:55 06:10 06:25 06:40 06:45 06:55 07:00 07:10 07:25 07:40 07:40 08:40 08:40 09:25 09:25 09:40 09:40 10:40 10:40 11:25 11:25 11:25 11:40 11:40 12:10 12:40 12:40 13:10 13:25 13:25 13:25 13:40 13:40 13:55 14:00   14:10 14:25 14:25 14:30 14:40 14:40 14:55   15:00 15:10 15:25 15:25 15:25 15:40 15:40 15:55   16:00 16:10 16:25 16:25 16:30 16:40 16:40 16:55 17:00 17:10 17:25 17:25 17:25 17:40 17:40 17:55 18:00 18:10 18:10 18:10 18:25 18:40 18:40 19:10 19:25 19:25 19:40 19:40 20:10 20:10 21:10 21:10 21:10 21:10 22:10 22:10 23:10
2,1 2,1 2,1 S Budapest, Péterhegyi út | 05:25 05:30 05:45 06:00 06:15 06:30 06:45 | 07:00 | 07:15 07:30 07:45 07:45 08:45 08:45 09:30 09:30 09:45 09:45 10:45 10:45 11:30 11:30 11:30 11:45 11:45 12:15 12:45 12:45 13:15 13:30 13:30 13:30 13:45 13:45 14:00 |   S 14:30 14:30 | 14:45 14:45 15:00   15:05 S 15:30 15:30 15:30 15:45 15:45 16:00   | S 16:30 16:30 | 16:45 16:45 17:00 | S 17:30 17:30 17:30 17:45 17:45 18:00 | 18:15 18:15 S 18:30 18:45 18:45 S 19:30 19:30 19:45 19:45 20:15 20:15 21:15 21:15 21:15 21:15 22:15 S 23:15
S S S 2,3 Budapest, Kelenföldi autóbuszgarázs S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S   14:15 S S S S S S   S 15:15 S S S S S S   S 16:15 S S S S S S S 17:15 S S S S S S S S S 18:15 S S S 19:15 S S S S S S S S S S S 22:15 S
S S S 3,8 Budapest, Sasadi út S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S   14:20 S S S S S S   S 15:20 S S S S S S   S 16:20 S S S S S S S 17:20 S S S S S S S S S 18:20 S S S 19:20 S S S S S S S S S S S 22:20 S
.. .. .. .. BB szakaszhatár                                                                                                                                                                                            
7,2 7,2 7,2 8,7 Budaörs, benzinkút | 05:32 05:37 05:52 06:07 06:22 06:37 06:52 | 07:07 | 07:22 07:37 07:52 07:52 08:52 08:52 09:37 09:37 09:52 09:52 10:52 10:52 11:37 11:37 11:37 11:52 11:52 S 12:52 12:52 S 13:37 13:37 13:37 13:52 13:52 14:07 |   S 14:37 14:37 | 14:52 14:52 15:07   S S 15:37 15:37 15:37 15:52 15:52 16:07   16:12 S 16:37 16:37 | 16:52 16:52 17:07 | 17:26 17:37 17:37 17:37 17:52 17:52 18:07 | 18:22 18:22 18:26 18:37 18:52 18:52 19:26 19:37 19:37 19:52 19:52 20:22 20:22 21:22 21:22 21:22 21:22 22:22 22:26 23:22
11,9 11,9 S .. Budaörs, Tetra Pak S 05:37 05:42 05:57 06:12 06:27 06:42 06:57 S 07:12 | 07:27 07:42 07:57 07:57 08:57 08:57 09:42 09:42 09:57 09:57 10:57 10:57 11:42 11:42 11:42 11:57 11:57 S 12:57 12:57 S 13:42 13:42 13:42 13:57 13:57 14:12 S   S 14:42 14:42 S 14:57 14:57 15:12   S S 15:42 15:42 15:42 15:57 15:57 16:12   S S 16:42 16:42 S 16:57 16:57 17:12 S 17:31 17:42 17:42 17:42 17:57 17:57 18:12 S 18:27 18:27 18:31 18:42 18:57 18:57 19:31 19:42 19:42 19:57 19:57 20:27 20:27 21:27 21:27 21:27 21:27 22:27 22:31 23:27
13,8 13,8 S 0,0 Budaörs, Ipari Park bej. út S | | | | | | | S | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | S   | | | S | | |   | | | | | | | |   S | | | S | | | S | | | | | | | S | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
S S S 0,2 Biatorbágy, Premier Outlet S S S S S S S S S S S S S 08:01 S 09:01 S 09:46 S 10:01 S 11:01 S 11:46 11:46 S 12:01 S 12:38 13:01 S 13:38 13:46 13:46 S 14:01 S 14:14 S   14:41 14:46 S S 15:01 S 15:14   15:28 15:41 15:46 S 15:46 16:01 S 16:14   S 16:41 16:46 S S 17:01 S 17:14 S 17:35 17:46 S 17:46 18:01 S 18:14 S 18:31 S 18:35 18:46 19:01 S 19:35 19:46 S 20:01 S 20:31 S S 21:31 21:31 S S S S
13,8 13,8 S 0,0 Budaörs, Ipari Park bej. út S | | | | | | | S | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | S   | | | S | | |   | | | | | | | |   S | | | S | | | S | | | | | | | S | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
14,4 14,4 S .. Biatorbágy, ALPINE S 05:40 05:45 06:00 06:15 06:30 06:45 07:00 S 07:15 | 07:30 07:45 08:03 08:00 09:03 09:00 09:48 09:45 10:03 10:00 11:03 11:00 11:48 11:48 11:45 12:03 12:00 12:40 13:03 13:00 13:40 13:48 13:48 13:45 14:03 14:00 14:18 S   14:43 14:48 14:45 S 15:03 15:00 15:18   15:30 15:43 15:48 15:45 15:48 16:03 16:00 16:18   S 16:43 16:48 16:45 S 17:03 17:00 17:18 S 17:37 17:48 17:45 17:48 18:03 18:00 18:18 S 18:33 18:30 18:37 18:48 19:03 19:00 19:37 19:48 19:45 20:03 20:00 20:33 20:30 21:30 21:33 21:33 21:30 22:30 22:33 23:30
Bp., Kelenföld   05:28 05:28       06:28           07:28         09:28 09:28         11:28 11:28 11:28             13:28 13:28 13:28             14:28 14:28               15:28 15:28 15:28             16:28 16:28             17:28 17:28 17:28               18:28       19:28 19:28                      
Biatorbágy   05:41 05:41       06:41           07:41         09:41 09:41         11:41 11:41 11:41             13:41 13:41 13:41             14:41 14:41               15:41 15:41 15:41             16:41 16:41             17:41 17:41 17:41               18:41       19:41 19:41                      
Tatabánya   05:11 05:11       06:11       06:41 06:41 06:41                                                                               15:11             16:11                                                                    
Biatorbágy   05:40 05:40       06:40       07:10 07:10 07:40                                                                               15:40             16:40                                                                    
18,6 S S 0,0 Biatorbágy, vá. S 05:45 05:50 S S S 06:50 S S S 07:23 07:35 07:50 S S S S 09:53 09:50 S S S S 11:53 11:53 11:50 S S S S S S 13:53 13:53 13:50 S S S S   S 14:53 14:50 S S S S   S S 15:53 15:50 15:53 S S S   S S 16:53 16:50 S S S S S S 17:53 17:50 17:53 S S S S S S S 18:53 S S S 19:53 19:50 S S S S S S S S S S S
S S S 0,6 Biatorbágy, Schachermayer-L. S 05:47 S S S S S S S S S 07:37 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S   S S S S S S S   S S S S S S S S   S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S
S S S 2,8 Biatorbágy, M1 Business Park S 05:50 S S S S S S S S S 07:40 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S   S S S S S S S   S S S S S S S S   S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S
S S S 5,6 Biatorbágy, Schachermayer-L. S 05:53 S S S S S S S S S 07:43 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S   S S S S S S S   S S S S S S S S   S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S
S 17,7 17,7 7,2 Biatorbágy, Meggyfa u. 05:11 05:55 S 06:04 06:19 06:34 S 07:04 07:07 07:19 S 07:45 S 08:07 08:04 09:07 09:04 S S 10:07 10:04 11:07 11:04 S S S 12:07 12:04 12:44 13:07 13:04 13:44 S S S 14:07 14:04 14:22 14:22   14:47 S S 14:52 15:07 15:04 15:22   15:34 15:47 S S S 16:07 16:04 16:22   16:26 16:47 S S 16:52 17:07 17:04 17:22 17:22 17:41 S S S 18:07 18:04 18:22 18:22 18:37 18:34 18:41 S 19:07 19:04 19:41 S S 20:07 20:04 20:37 20:34 21:34 21:37 21:37 21:34 22:34 22:37 23:34
19,2 S .. .. Biatorbágy, Dózsa Gy. u. S S 05:51 S S S 06:51 S S S 07:24 S 07:51 S S S S 09:54 09:51 S S S S 11:54 11:54 11:51 S S S S S S 13:54 13:54 13:51 S S S S   S 14:54 14:51 S S S S   S S 15:54 15:51 15:54 S S S 16:24 S S 16:54 16:51 S S S S S S 17:54 17:51 17:54 S S S S S S S 18:54 S S S 19:54 19:51 S S S S S S S S S S S
20,1 S .. .. Biatorbágy, Szily K. u. S S 05:53 S S S 06:53 S S S 07:26 S 07:53 S S S S 09:56 09:53 S S S S 11:56 11:56 11:53 S S S S S S 13:56 13:56 13:53 S S S S 14:24 S 14:56 14:53 S S S S 15:24 S S 15:56 15:53 15:56 S S S S S S 16:56 16:53 S S S S S S 17:56 17:53 17:56 S S S S S S S 18:56 S S S 19:56 19:53 S S S S S S S S S S S
20,7 S .. .. Biatorbágy, Tavasz u. S S 05:55 S S S 06:55 S S S 07:28 S 07:55 S S S S 09:58 09:55 S S S S 11:58 11:58 11:55 S S S S S S 13:58 13:58 13:55 S S S S 14:24 S 14:58 14:55 S S S S 15:24 S S 15:58 15:55 15:58 S S S S S S 16:58 16:55 S S S S S S 17:58 17:55 17:58 S S S S S S S 18:58 S S S 19:58 19:55 S S S S S S S S S S S
21,3 S .. .. Biatorbágy, Kinizsi u. S S 05:57 S S S 06:57 S S S 07:30 S 07:57 S S S S 10:00 09:57 S S S S 12:00 12:00 11:57 S S S S S S 14:00 14:00 13:57 S S S S 14:26 S 15:00 14:57 S S S S 15:26 S S 16:00 15:57 16:00 S S S S S S 17:00 16:57 S S S S S S 18:00 17:57 18:00 S S S S S S S 19:00 S S S 20:00 19:57 S S S S S S S S S S S
22,4 S .. .. Biatorbágy, Fő tér S S 05:58 S S S 06:58 S S S 07:31 S 07:58 S S S S 10:01 09:58 S S S S 12:01 12:01 11:58 S S S S S S 14:01 14:01 13:58 S S S S 14:27 S 15:01 14:58 S S S S 15:27 S S 16:01 15:58 16:01 S S S S S S 17:01 16:58 S S S S S S 18:01 17:58 18:01 S S S S S S S 19:01 S S S 20:01 19:58 S S S S S S S S S S S
S 18,6 .. .. Biatorbágy, Vasúti u. 05:13 05:57 S 06:06 06:21 06:36 S 07:06 07:09 07:21 S 07:47 S 08:09 08:06 09:09 09:06 S S 10:09 10:06 11:09 11:06 S S S 12:09 12:06 12:46 13:09 13:06 13:46 S S S 14:09 14:06 14:24 14:24 S 14:49 S S 14:54 15:09 15:06 15:24 S 15:36 15:49 S S S 16:09 16:06 16:24 16:27 16:28 16:49 S S 16:54 17:09 17:06 17:24 17:24 17:43 S S S 18:09 18:06 18:24 18:24 18:39 18:36 18:43 S 19:09 19:06 19:43 S S 20:09 20:06 20:39 20:36 21:36 21:39 21:39 21:36 22:36 22:39 23:36
23,4 19,2 .. .. Biatorbágy, Kolozsvári u. 05:14 05:58 06:00 06:07 06:22 06:37 07:00 07:07 07:10 07:22 07:33 07:48 08:00 08:10 08:07 09:10 09:07 10:03 10:00 10:10 10:07 11:10 11:07 12:03 12:03 12:00 12:10 12:07 12:47 13:10 13:07 13:47 14:03 14:03 14:00 14:10 14:07 14:25 14:25 14:28 14:50 15:03 15:00 14:55 15:10 15:07 15:25 15:28 15:37 15:50 16:03 16:00 16:03 16:10 16:07 16:25 16:28 16:29 16:50 17:03 17:00 16:55 17:10 17:07 17:25 17:25 17:44 18:03 18:00 18:03 18:10 18:07 18:25 18:25 18:40 18:37 18:44 19:03 19:10 19:07 19:44 20:03 20:00 20:10 20:07 20:40 20:37 21:37 21:40 21:40 21:37 22:37 22:40 23:37
24,0 19,8 .. .. Biatorbágy, orvosi rendelő 05:15 05:59 06:01 06:08 06:23 06:38 07:01 07:08 07:11 07:23 07:34 07:49 08:01 08:11 08:08 09:11 09:08 10:04 10:01 10:11 10:08 11:11 11:08 12:04 12:04 12:01 12:11 12:08 12:48 13:11 13:08 13:48 14:04 14:04 14:01 14:11 14:08 14:26 14:26 14:29 14:51 15:04 15:01 14:56 15:11 15:08 15:26 15:29 15:38 15:51 16:04 16:01 16:04 16:11 16:08 16:26 16:29 16:30 16:51 17:04 17:01 16:56 17:11 17:08 17:26 17:26 17:45 18:04 18:01 18:04 18:11 18:08 18:26 18:26 18:41 18:38 18:45 19:04 19:11 19:08 19:45 20:04 20:01 20:11 20:08 20:41 20:38 21:38 21:41 21:41 21:38 22:38 22:41 23:38
24,4 20,2 .. .. Biatorbágy, Szentháromság tér 05:17 06:01 06:03 06:10 06:25 06:40 07:03 07:10 07:13 07:25 07:36 07:51 08:03 08:13 08:10 09:13 09:10 10:06 10:03 10:13 10:10 11:13 11:10 12:06 12:06 12:03 12:13 12:10 12:50 13:13 13:10 13:50 14:06 14:06 14:03 14:13 14:10 14:28 14:28 14:31 14:53 15:06 15:03 14:58 15:13 15:10 15:28 15:31 15:40 15:53 16:06 16:03 16:06 16:13 16:10 16:28 16:31 16:32 16:53 17:06 17:03 16:58 17:13 17:10 17:28 17:28 17:47 18:06 18:03 18:06 18:13 18:10 18:28 18:28 18:43 18:40 18:47 19:06 19:13 19:10 19:47 20:06 20:03 20:13 20:10 20:43 20:40 21:40 21:43 21:43 21:40 22:40 22:43 23:40
24,9 20,7 .. .. Biatorbágy, Calvin tér 05:18 06:02 06:04 06:11 06:26 06:41 07:04 07:11 07:14 07:26 07:37 07:52 08:04 08:14 08:11 09:14 09:11 10:07 10:04 10:14 10:11 11:14 11:11 12:07 12:07 12:04 12:14 12:11 12:51 13:14 13:11 13:51 14:07 14:07 14:04 14:14 14:11 14:29 14:29 14:32 14:54 15:07 15:04 14:59 15:14 15:11 15:29 15:32 15:41 15:54 16:07 16:04 16:07 16:14 16:11 16:29 16:32 16:33 16:54 17:07 17:04 16:59 17:14 17:11 17:29 17:29 17:48 18:07 18:04 18:07 18:14 18:11 18:29 18:29 18:44 18:41 18:48 19:07 19:14 19:11 19:48 20:07 20:04 20:14 20:11 20:44 20:41 21:41 21:44 21:44 21:41 22:41 22:44 23:41
25,4 S .. .. Biatorbágy, aut.ford. S S 06:05 S 06:27 S 07:05 S S 07:27 S S 08:05 S S S S 10:08 10:05 S S S S 12:08 12:08 12:05 S S S S S S 14:08 14:08 14:05 S S 14:30 S 14:33 S 15:08 15:05 S S S 15:30 15:33 S S 16:08 16:05 16:08 S S 16:30 S S S 17:08 17:05 S S S 17:30 S S 18:08 18:05 18:08 S S 18:30 S S S S 19:08 S S S 20:08 20:05 S S S S S S S S S S S
26,4 S .. .. Biatorbágy, alsómajor S S o S 06:29 S o S S 07:29 S S 08:07 S S S S 10:10 10:07 S S S S 12:10 o o S S S S S S o 14:10 14:07 S S 14:32 S o S o o S S S 15:32 o S S 16:10 16:07 o S S 16:32 S S S o o S S S 17:32 S S 18:10 18:07 o S S 18:32 S S S S o S S S o o S S S S S S S S S S S
27,2 S .. .. Biatorbágy, erdészház S S   S 06:30 S   S S 07:30 S S 08:08 S S S S 10:11 10:08 S S S S 12:11     S S S S S S   14:11 14:08 S S 14:33 S   S     S S S 15:33   S S 16:11 16:08   S S 16:33 S S S     S S S 17:33 S S 18:11 18:08   S S 18:33 S S S S   S S S     S S S S S S S S S S S
28,3 S .. .. Biatorbágy, Pecató S S   S 06:32 S   S S 07:32 S S 08:10 S S S S 10:13 10:10 S S S S 12:13     S S S S S S   14:13 14:10 S S 14:35 S   S     S S S 15:35   S S 16:13 16:10   S S 16:35 S S S     S S S 17:35 S S 18:13 18:10   S S 18:35 S S S S   S S S     S S S S S S S S S S S
29,9 S .. .. Sóskút-Öreghegy, Széles u. S S   S 06:34 S   S S 07:34 S S 08:12 S S S S 10:15 10:12 S S S S 12:15     S S S S S S   14:15 14:12 S S 14:37 S   S     S S S 15:37   S S 16:15 16:12   S S 16:37 S S S     S S S 17:37 S S 18:15 18:12   S S 18:37 S S S S   S S S     S S S S S S S S S S S
30,6 S .. .. Sóskút, kőbánya S S   S 06:35 S   S S 07:35 S S 08:13 S S S S 10:16 10:13 S S S S 12:16     S S S S S S   14:16 14:13 S S 14:38 S   S     S S S 15:38   S S 16:16 16:13   S S 16:38 S S S     S S S 17:38 S S 18:16 18:13   S S 18:38 S S S S   S S S     S S S S S S S S S S S
32,0 S .. .. Sóskút, iskola S S   S 06:37 S   S S 07:37 S S 08:15 S S S S 10:18 10:15 S S S S 12:18     S S S S S S   14:18 14:15 S S 14:40 S   S     S S S 15:40   S S 16:18 16:15   S S 16:40 S S S     S S S 17:40 S S 18:18 18:15   S S 18:40 S S S S   S S S     S S S S S S S S S S S
.. 25,4 .. .. Etyek, Kossuth L. u. 65. 05:23 06:08   06:17 o 06:47   07:17 07:19 o 07:42 07:58 o 08:20 08:17 09:20 09:17 o o 10:20 10:17 11:20 11:17 o     12:20 12:17 12:57 13:20 13:17 13:57   o o 14:20 14:17 o 14:34   15:00     15:04 15:20 15:17 o   15:47 16:00 o o   16:20 16:17 o 16:37 16:38 17:00     17:04 17:20 17:17 o 17:34 17:54 o o   18:20 18:17 o 18:34 18:50 18:47 18:54   19:20 19:17 19:54     20:20 20:17 20:50 20:47 21:47 21:50 21:50 21:47 22:47 22:50 23:47
.. 26,0 .. .. Etyek, kh. 05:24 06:09   06:18   06:48   07:18 07:20   07:43 07:59   08:21 08:18 09:21 09:18     10:21 10:18 11:21 11:18       12:21 12:18 12:58 13:21 13:18 13:58       14:21 14:18   14:35   15:01     15:05 15:21 15:18     15:48 16:01       16:21 16:18   16:38 16:39 17:01     17:05 17:21 17:18   17:35 17:55       18:21 18:18   18:35 18:51 18:48 18:55   19:21 19:18 19:55     20:21 20:18 20:51 20:48 21:48 21:51 21:51 21:48 22:48 22:51 23:48
.. 26,2 .. 0,0 Etyek, bicskei elág. | |   |   |   | |   | |   | | | |     | | | |       | | | | | |       | |   |   |     | | |     | |       | |   | | |     | | |   | |       | |   | | | |   | | |     | | | | | | | | | | |
.. S .. 0,5 Etyek, italbolt 05:25 06:10   06:19   06:49   07:19 07:21   07:44 08:00   08:22 08:19 09:22 09:19     10:22 10:19 11:22 11:19       12:22 12:19 12:59 13:22 13:19 13:59       14:22 14:19   14:36   15:02     15:06 15:22 15:19     15:49 16:02       16:22 16:19   16:39 16:40 17:02     17:06 17:22 17:19   17:36 17:56       18:22 18:19   18:36 18:52 18:49 18:56   19:22 19:19 19:56     20:22 20:19 20:52 20:49 21:49 21:52 21:52 21:49 22:49 22:52 23:49
.. S .. 0,7 Etyek, aut.ford. 05:26 06:11   06:20   06:50   07:20 07:22   07:45 08:01   08:23 08:20 09:23 09:20     10:23 10:20 11:23 11:20       12:23 12:20 13:00 13:23 13:20 14:00       14:23 14:20   14:37   15:03     15:07 15:23 15:20     15:50 16:03       16:23 16:20   16:40 16:41 17:03     17:07 17:23 17:20   17:37 17:57       18:23 18:20   18:37 18:53 18:50 18:57   19:23 19:20 19:57     20:23 20:20 20:53 20:50 21:50 21:53 21:53 21:50 22:50 22:53 23:50
.. S .. 0,5 Etyek, italbolt | o   |   o   | |   o o   | | | |     | | | |       | | o | | o       | |   o   o     | | |     o |       | |   o o o     o | |   o o       | |   o | | |   | | |     | | | | | | | | | | |
.. 26,2 .. 0,0 Etyek, bicskei elág. |     |       | |         | | | |     | | | |       | |   | |         | |             | | |       |       | |               | |             | |     | | |   | | |     | | | | | | | | | | |
.. 27,3 .. .. Etyek, Boti út 05:28     06:22       07:22 07:25         08:25 08:22 09:25 09:22     10:25 10:22 11:25 11:22       12:25 12:22   13:25 13:22         14:25 14:22             15:10 15:25 15:22       16:05       16:25 16:22               17:25 17:22             18:25 18:22     18:55 18:52 18:59   19:25 19:22 19:59     20:25 20:22 20:55 20:52 21:52 21:55 21:55 21:52 22:52 22:55 23:52
.. 27,8 .. .. Etyek, Boti úti kiskertek 05:29     06:23       07:23 07:26         08:26 08:23 09:26 09:23     10:26 10:23 11:26 11:23       12:26 12:23   13:26 13:23         14:26 14:23             15:11 15:26 15:23       16:06       16:26 16:23               17:26 17:23             18:26 18:23     18:56 18:53 19:00   19:26 19:23 20:00     20:26 20:23 20:56 20:53 21:53 21:56 21:56 21:53 22:53 22:56 23:53
.. 29,0 .. .. Etyek, Botpuszta 05:30     06:25       07:25 07:27         08:28 08:25 09:28 09:25     10:28 10:25 11:28 11:25       12:28 12:25   13:28 13:25         14:28 14:25             15:12 15:28 15:25       16:08       16:28 16:25               17:28 17:25             18:28 18:25     18:58 18:55 19:02   19:28 19:25 20:02     20:28 20:25 20:58 20:55 21:55 21:58 21:58 21:55 22:55 22:58 23:55
.. 33,7 .. .. Háromrózsa-tanya o     o       07:30 o         o o o o     10:33 10:30 o o       o o   13:33 13:30         o o             o o o       o       16:33 16:30               o o             o o     o o o   o o o     o o o o o o o o o o o
.. 40,1 .. .. Bicske, műszaki áruház               07:37                       10:40 10:37                 13:40 13:37                                             16:40 16:37                                                                              
.. 40,8 .. .. Bicske, benzinkút               07:39                       10:42 10:39                 13:42 13:39                                             16:42 16:39                                                                              
.. 41,5 .. .. Bicske, vá.               07:40                       10:43 10:40                 13:43 13:40                                             16:43 16:40                                                                              
Bicske               07:59                       10:59 10:59                 13:59 13:59                                             16:59 16:59                                                                              
Budapest-Kelenföld               08:28                       11:28 11:28                 14:28 14:28                                             17:28 17:28                                                                              
Bicske               07:54                       10:54 10:54                 13:54 13:54                                             16:54 16:54                                                                              
Tatabánya               08:12                       11:12 11:12                 14:12 14:12                                             17:12 17:12                                                                              

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel (BB) igénybevehetőek.
Azon munkaszüneti napokon, amikor a Premier Outlet áruház nyitva tart, a vonal járatai a szabadnapokon érvényes menetrend szerint közlekednek.
2 Nem közlekedik: XII. 24.

munkanapokon
munkanapokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
munkaszüneti nap kivételével naponta
munkaszüneti nap kivételével naponta
Munkaszüneti napokon
Munkaszüneti napokon
szabadnapokon
szabadnapokon
a hetek utolsó munkanapja kivételével munkanapokon
a hetek utolsó munkanapja kivételével munkanapokon
a hetek utolsó munkanapján
a hetek utolsó munkanapján

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
Vasúti csatlakozás Vasúti csatlakozás
E Elővárosi járat