Navigáció átugrása
779

Budaörs - Budakeszi

Menetrend érvényessége: 2010.12.12 - 2011.12.10
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 779 3       779 5 M     779 7       779 9 M     779 11       779 13 M     779 15       779 17 M     779 19       779 21 M     779 23       779 25 M     779 27   2   779 29 M     779 31   2   779 33   2  
0,0 Budaörs, lakótelep 06:00 07:00 08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
0,9 Budaörs, Lévai u. 06:02 07:02 08:02 09:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02 19:02 20:02 21:02
1,6 Budaörs, Gimnázium 06:04 07:04 08:04 09:04 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04 19:04 20:04 21:04
2,0 Budaörs, Alcsiki dűlő 06:05 07:05 08:05 09:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:05 20:05 21:05
2,3 Budaörs, Lejtő u. 06:06 07:06 08:06 09:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06 18:06 19:06 20:06 21:06
2,7 Budaörs, Ibolya u. 06:07 07:07 08:07 09:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07 19:07 20:07 21:07
3,1 Budaörs, Csiki csárda 06:08 07:08 08:08 09:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08 19:08 20:08 21:08
3,6 Budaörs, Csiki tanya 06:09 07:09 08:09 09:09 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09 19:09 20:09 21:09
4,3 Budaörs, Hídépítő Vállalat 06:10 07:10 08:10 09:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10 19:10 20:10 21:10
5,2 Budaörs, Raktárbázis 06:12 07:12 08:12 09:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12 19:12 20:12 21:12
5,9 Budaörs, Ipari Park I. sz. kapu 06:13 07:13 08:13 09:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13 19:13 20:13 21:13
8,1 Farkashegyi repülőtér 06:16 07:16 08:16 09:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16 19:16 20:16 21:16
9,9 Budakeszi, lakótelep 06:19 07:19 08:19 09:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19 19:19 20:19 21:19
10,3 Budakeszi, Táncsics M. u. 06:20 07:20 08:20 09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:20 20:20 21:20
Budakeszi, Táncsics M. u. 06:52 07:22 08:22 09:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22 19:22 20:22 21:22
Zsámbék, Szent István tér 07:20 07:50 08:50 09:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50 18:50 19:50 20:50 21:45
10,3 Budakeszi, Táncsics M. u. 06:20   08:20 09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:20 20:20 21:20
11,0 Budakeszi, vh. 06:22   08:22 09:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22 19:22 20:22 21:22
11,3 Budakeszi, gimnázium 06:23   08:23 09:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23 19:23 20:23 21:23
12,0 Budakeszi, Zichy Péter u. 06:24   08:24 09:24 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24 19:24 20:24 21:24
12,4 Budakeszi, Honfoglalás sétány 06:25   08:25 09:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25 19:25 20:25 21:25

Jelmagyarázat

2 Nem közlekedik: XII. 24.

munkanapokon
munkanapokon

Busz csatlakozás Busz csatlakozás

Hírek

Hírek