Navigáció átugrása
784

Budapest–Zsámbék–Bicske

Menetrend érvényessége: 2017.04.01 -
Besorolás: R R R R E R E E E E E E R E E E E E E E E R R
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 784 3       alacsonypadlós járat 784 5       alacsonypadlós járat 784 7 M     alacsonypadlós járat 784 9       alacsonypadlós járat 784 13 M     alacsonypadlós járat 784 313 A     alacsonypadlós járat 784 15       alacsonypadlós járat 784 17       alacsonypadlós járat 784 19 M     alacsonypadlós járat 784 21       alacsonypadlós járat 784 23 M     alacsonypadlós járat 784 25       alacsonypadlós járat 784 127 I     alacsonypadlós járat 784 27 M     alacsonypadlós járat 784 29       alacsonypadlós járat 784 31 M     alacsonypadlós járat 784 33   21   alacsonypadlós járat 784 35 M     alacsonypadlós járat 784 37   2   alacsonypadlós járat 784 39 M     alacsonypadlós járat 784 41   2   alacsonypadlós járat 784 43   2   alacsonypadlós járat 784 45   2   alacsonypadlós járat
0,0 .. Budapest, Széna tér Csak elővételben váltott menetjeggyel          06:30   07:30 08:30 09:30 10:30 11:30 12:30   13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30 20:30    
0,5 .. Budapest, Széll Kálmán tér         |   | | | | | |   | | | | | | | |    
1,5 .. Budapest, Szent János kórház         06:33   07:34 08:34 09:34 10:33 11:33 12:33   13:33 14:33 15:34 16:34 17:34 18:34 19:33 20:33    
2,5 .. Budapest, Budagyöngye         06:35   07:37 08:37 09:37 10:35 11:35 12:35   13:35 14:35 15:37 16:37 17:37 18:37 19:35 20:35    
3,6 .. Budapest, Kuruclesi u.         06:37   07:39 08:39 09:39 10:37 11:37 12:37   13:37 14:37 15:39 16:39 17:39 18:39 19:37 20:37    
4,5 .. Budapest, Vízművek         06:39   07:42 08:42 09:42 10:40 11:40 12:40   13:40 14:40 15:42 16:42 17:42 18:42 19:39 20:39    
5,0 .. Budapest, Dénes u.         06:40   07:43 08:43 09:43 10:41 11:41 12:41   13:41 14:41 15:43 16:43 17:43 18:43 19:40 20:40    
6,2 .. Budapest, Szépjuhászné         06:42   07:46 08:46 09:46 10:44 11:44 12:44   13:44 14:44 15:46 16:46 17:46 18:46 19:42 20:42    
7,5 .. Budapest, Orsz. Korányi tbc Intézet         06:44   07:49 08:49 09:49 10:47 11:47 12:47   13:47 14:47 15:49 16:49 17:49 18:49 19:44 20:44    
7,8 .. Budapest, Szanatórium u.         06:45   07:50 08:50 09:50 10:48 11:48 12:48   13:48 14:48 15:50 16:50 17:50 18:50 19:45 20:45    
.. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                                              
8,3 .. Budakeszi, Erkel F. u.         06:46   07:51 08:51 09:51 10:49 11:49 12:49   13:49 14:49 15:51 16:51 17:51 18:51 19:46 20:46    
8,7 .. Budakeszi, Gyógyszertár         06:47   07:52 08:52 09:52 10:50 11:50 12:50   13:50 14:50 15:52 16:52 17:52 18:52 19:47 20:47    
9,1 .. Budakeszi, Városháza         06:48   07:53 08:53 09:53 10:51 11:51 12:51   13:51 14:51 15:53 16:53 17:53 18:53 19:48 20:48    
9,8 .. Budakeszi, Dózsa György tér         06:49   07:54 08:54 09:54 10:52 11:52 12:52   13:52 14:52 15:54 16:54 17:54 18:54 19:49 20:49    
9,8 .. Budakeszi, Dózsa György tér         06:50   07:55 08:55 09:55 10:53 11:53 12:53   13:53 14:53 15:55 16:55 17:55 18:55 19:50 20:50    
10,3 .. Budakeszi, Fagyártmánytelep         06:51   07:56 08:56 09:56 10:54 11:54 12:54   13:54 14:54 15:56 16:56 17:56 18:56 19:51 20:51    
13,9 .. Vastagtanya         06:55   08:00 09:00 10:00 10:58 11:58 12:58   13:58 14:58 16:00 17:00 18:00 19:00 19:55 20:55    
15,2 .. Páty, Mézeshegy         06:57   08:02 09:02 10:02 11:00 12:00 13:00   14:00 15:00 16:02 17:02 18:02 19:02 19:57 20:57    
16,5 .. Páty, Somogyi B. u.         06:59   08:04 09:04 10:04 11:02 12:02 13:02   14:02 15:02 16:04 17:04 18:04 19:04 19:59 20:59    
17,3 .. Páty, Telki elág.         07:01   08:06 09:06 10:06 11:04 12:04 13:04   14:04 15:04 16:06 17:06 18:06 19:06 20:01 21:01    
17,7 .. Páty, Iskola         07:02   08:07 09:07 10:07 11:05 12:05 13:05   14:05 15:05 16:07 17:07 18:07 19:07 20:02 21:02    
18,5 .. Páty, Töki út         07:03   08:08 09:08 10:08 11:06 12:06 13:06   14:06 15:06 16:08 17:08 18:08 19:08 20:03 21:03    
19,1 .. Páty, Újtelep         07:04   08:09 09:09 10:09 11:07 12:07 13:07   14:07 15:07 16:09 17:09 18:09 19:09 20:04 21:04    
22,0 .. Újmajor         07:07   08:12 09:12 10:12 11:10 12:10 13:10   14:10 15:10 16:12 17:12 18:12 19:12 20:07 21:07    
26,5 .. Zsámbék, PEMÜ         07:12   08:17 09:17 10:17 11:15 12:15 13:15   14:15 15:15 16:17 17:17 18:17 19:17 20:12 21:12    
26,8 .. Zsámbék, Ady Endre u.         07:13   08:18 09:18 10:18 11:16 12:16 13:16   14:16 15:16 16:18 17:18 18:18 19:18 20:13 21:13    
27,0 .. Zsámbék, Magyar u. 59.         07:14   08:19 09:19 10:19 11:17 12:17 13:17   14:17 15:17 16:19 17:19 18:19 19:19 20:14 21:14    
27,8 .. Zsámbék, Szent István tér         07:15   08:20 09:20 10:20 11:18 12:18 13:18   14:18 15:18 16:20 17:20 18:20 19:20 20:15 21:15    
27,8 .. Zsámbék, Szent István tér 04:17 05:17 05:47 06:17 07:22 07:22 08:22 09:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22 19:22 20:22 21:22 22:25 23:25
28,7 .. Zsámbék, Mányi u. 04:18 05:18 05:48 06:18 07:23 07:23 08:23 09:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23 19:23 20:23 21:23 22:26 23:26
29,3 .. Szomori elág. 04:19 05:19 05:49 06:19 07:24 07:24 08:24 09:24 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24 19:24 20:24 21:24 22:27 23:27
30,7 .. Alsóörspuszta bej. út 04:21 05:21 05:51 06:21 07:26 07:26 08:26 09:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26 19:26 20:26 21:26 22:29 23:29
31,8 .. Mány, Fasor 04:23 05:23 05:53 06:23 07:28 07:28 08:28 09:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:28 19:28 20:28 21:28 22:31 23:31
32,9 .. Mány, Sportpálya 04:25 05:25 05:55 06:25 07:30 07:30 08:30 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30 20:30 21:30 22:33 23:33
33,4 0,0 Mány, Nándorpusztai elág. | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
S 0,9 Mány, aut. ford. 04:27 05:27 05:57 06:27 S S S S 10:32 S S S S 14:32 S S S 18:32 19:32 S S S S
S 0,9 Mány, aut. ford. 04:32 05:32 06:02 06:32 S S S S 10:37 S S S S 14:37 S S S 18:37 19:37 S S S S
33,4 0,0 Mány, Nándorpusztai elág. | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
33,5 .. Mány, Községháza 04:34 05:34 06:04 06:34 07:32 07:32 08:32 09:32 10:39 11:32 12:32 13:32 14:32 14:39 15:32 16:32 17:32 18:39 19:39 20:32 21:32 22:35 23:35
34,1 .. Mány, Rákóczi F. u. 10. 04:36 05:36 06:06 06:36 07:34 07:34 08:34 09:34 10:41 11:34 12:34 13:34 14:34 14:41 15:34 16:34 17:34 18:41 19:41 20:34 21:34 22:37 23:37
35,4 .. Bicske, Hegyikastély 04:38 05:38 06:08 06:38 07:36 07:36 08:36 09:36 10:43 11:36 12:36 13:36 14:36 14:43 15:36 16:36 17:36 18:43 19:43 20:36 21:36 22:39 23:39
36,3 .. Bicske, Felsőhegyi elág. 04:40 05:40 06:10 06:40 07:38 07:38 08:38 09:38 10:45 11:38 12:38 13:38 14:38 14:45 15:38 16:38 17:38 18:45 19:45 20:38 21:38 22:41 23:41
38,1 .. Bicske, Tűzoltóság 04:43 05:43 06:13 06:43 07:41 07:41 08:41 09:41 10:48 11:41 12:41 13:41 14:41 14:48 15:41 16:41 17:41 18:48 19:48 20:41 21:41 22:44 23:44
38,7 .. Bicske, Kossuth tér 04:44 05:44 06:14 06:44 07:42 07:42 08:42 09:42 10:49 11:42 12:42 13:42 14:42 14:49 15:42 16:42 17:42 18:49 19:49 20:42 21:42 22:45 23:45
39,1 .. Bicske, Műszaki áruház 04:45 05:45 06:15 06:45 07:43 07:43 08:43 09:43 10:50 11:43 12:43 13:43 14:43 14:50 15:43 16:43 17:43 18:50 19:50 20:43 21:43 22:46 23:46
39,8 .. Bicske, Benzinkút 04:47 05:47 06:17 06:47 07:45 07:45 08:45 09:45 10:52 11:45 12:45 13:45 14:45 14:52 15:45 16:45 17:45 18:52 19:52 20:45 21:45 22:48 23:48
40,5 .. Bicske, Vasútállomás 04:49 05:49 06:19 06:49 07:47 07:47 08:47 09:47 10:54 11:47 12:47 13:47 14:47 14:54 15:47 16:47 17:47 18:54 19:54 20:47 21:47 22:50 23:50
Bicske 04:59 06:00 06:29 07:00 07:59 07:58 08:58 09:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 14:58 15:58 16:58 17:58 18:58 19:58 20:58 21:58    
Budapest, Kelenföld 05:28 06:29 06:58 07:27 08:28 08:27 09:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 15:27 16:27 17:27 18:27 19:27 20:27 21:27 22:27    
Bicske 05:04 05:54   06:54 07:54 07:54 08:54 09:54 10:54 11:54 12:54 13:54 14:54 14:54 15:54 16:54 17:54 18:54 19:54 20:54 21:54 22:54 23:54
Tatabánya 05:22 06:12   07:12 08:12 08:12 09:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 15:12 16:12 17:12 18:12 19:12 20:12 21:12 22:12 23:12 00:12

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
#* A vonalszakasz részletes menetrendje a 781-785 sz. mezőben található.
2 Nem közlekedik: XII. 24.
21 XII. 24-én rövidített útvonalon, Zsámbék, Szent István térig közlekedik

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
Vasúti csatlakozás Vasúti csatlakozás
E Elővárosi járat
R Regionális járat