Navigáció átugrása
777

Budapest–M1 -Zsámbék–Gyermely–Bajna–Nyergesújfalu

Menetrend érvényessége: 2018.06.03 -
Besorolás: E E E E E
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 799 3 M     alacsonypadlós járat 799 5 M     alacsonypadlós járat 777 1 M     799 7 M     alacsonypadlós járat 777 3 M    
0,0 0,0 Budapest, Kelenföld vasútállomás Csak elővételben váltott menetjeggyel  10:00 13:30 14:30 16:30 17:30
2,1 S Budapest, Péterhegyi út | | | | |
.. .. Budapest-bérlet szakaszhatár          
S 3,0 Budapest, Kelenföld vá. (Őrmező) S S S S S
S 3,1 Budapest, Sasadi út S S S S S
.. .. Budapest-bérlet szakaszhatár          
29,1 29,9 Zsámbék, aut. ford. 10:32 14:02 15:02 17:02 18:02
29,1 29,9 Zsámbék, aut. ford. 10:33 14:03 15:03 17:03 18:03
30,2 31,0 Zsámbék, Mányi u.     15:04   18:04
30,8 31,6 Szomori elág.     15:05   18:05
33,8 34,6 Mány, Felsőörspuszta     15:09   18:09
35,8 36,6 Szomor, Kakukkhegy     15:11   18:11
36,8 37,6 Szomor, aut. vt.     15:13   18:13
38,4 39,2 Gyermely, Községháza     15:17   18:17
38,4 39,2 Gyermely, Községháza     15:18   18:18
40,2 41,0 Gyermelyi Tésztagyár     15:21   18:21
41,0 41,8 Gyermely, Kabláspuszta     15:22   18:22
42,4 43,2 Bajna, Juhhodály     15:24   18:24
43,5 44,3 Bajna, Csapási híd     15:26   18:26
45,7 46,5 Bajna, Híd     15:29   18:29
46,8 47,6 Bajna, faluközpont     15:31   18:31
46,8 47,6 Bajna, faluközpont         18:32
47,3 48,1 Bajna, Újtelep         18:33
56,1 56,9 Bajót, aut. ford.         18:43
56,7 57,5 Bajót, Dobozi u.         18:44
57,4 58,2 Bajót, Posta bej. út         18:45
57,9 58,7 Bajót, Faluszéle         18:46
60,7 61,5 Nyergesújfalu, Temető         18:50
61,1 61,9 Nyergesújfalu, bajóti elág.         18:51
61,9 62,7 Nyergesújfalu, gimnázium         18:53

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.

munkanapokon
munkanapokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
E Elővárosi járat

Hírek

Hírek