Navigáció átugrása
801

Budapest–Úny–Sárisáp–Tokod/Csolnok–Bajna/Esztergom

Menetrend érvényessége: 2017.09.01 -
Besorolás: E E E E E E E E E
 Km Km Km Km Megállók (KNYKK Zrt.) 801 201 M     801 203 M     801 323 M     801 223       801 213       801 101 M     801 215 M     801 217       801 227 V    
0,0 0,0 .. .. Budapest, Árpád híd aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  06:35 07:35 08:15 09:20 10:10 14:35 15:35 16:35 18:35
2,8 2,8 .. .. Budapest, Flórián tér (Vörösvári út) 06:41 07:41 08:21 09:26 10:16 14:41 15:41 16:41 18:41
3,9 3,9 .. .. Budapest, Bécsi út (Vörösvári út) 06:43 07:43 08:23 09:28 10:18 14:43 15:43 16:43 18:43
5,8 5,8 .. .. Budapest, Óbudai temető Csak felszállás  06:47 07:47 08:27 09:32 10:22 14:47 15:47 16:47 18:47
6,7 6,7 .. .. Budapest, Bóbita u. 06:49 07:49 08:29 09:34 10:24 14:49 15:49 16:49 18:49
8,2 8,2 .. .. Budapest, Üröm v. mh. 06:53 07:53 08:33 09:38 10:28 14:53 15:53 16:53 18:53
.. .. .. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                  
12,6 12,6 .. .. Solymári elág. (Auchan áruház) Csak felszállás  06:59 07:59 08:39 09:44 10:34 14:59 15:59 16:59 18:59
15,9 15,9 .. .. Pilisvörösvár, bányatelep 07:03 08:03 08:43 09:48 10:38 15:03 16:03 17:03 19:03
16,7 16,7 .. .. Pilisvörösvár, vh. 07:04 08:04 08:44 09:49 10:39 15:04 16:04 17:04 19:04
17,4 17,4 .. .. Pilisvörösvár, kultúrház 07:07 08:07 08:47 09:52 10:42 15:07 16:07 17:07 19:07
Budapest   07:20       14:20 15:20 16:20 18:20
Pilisvörösvár   08:01       15:01 16:01 17:01 19:01
17,7 17,7 .. .. Pilisvörösvár, vasútállomás bej. út 07:08 08:08 08:48 09:53 10:43 15:08 16:08 17:08 19:08
19,6 19,6 .. .. Pilisvörösvár, Terranova Kft. 07:10 08:10 08:50 09:55 10:45 15:10 16:10 17:10 19:10
20,8 20,8 .. .. Pilisvörösvár, Kopár Csárda 07:11 08:11 08:51 09:56 10:46 15:11 16:11 17:11 19:11
22,0 22,0 .. .. Piliscsaba, Pázmány P. Egyetem 07:13 08:13 08:53 09:58 10:48 15:13 16:13 17:13 19:13
23,0 23,0 .. .. Piliscsaba, Klévíz 07:14 08:14 08:54 09:59 10:49 15:14 16:14 17:14 19:14
24,0 24,0 .. .. Piliscsaba, Bécsi út 07:16 08:16 08:56 10:01 10:51 15:16 16:16 17:16 19:16
26,0 26,0 .. .. Garancsi tó 07:18 08:18 08:58 10:03 10:53 15:18 16:18 17:18 19:18
27,7 27,7 .. .. Berekerdei erdészház, bej. út 07:20 08:20 09:00 10:05 10:55 15:20 16:20 17:20 19:20
28,3 28,3 .. .. Tinnye, sz. vend. 07:22 08:22 09:02 10:07 10:57 15:22 16:22 17:22 19:22
28,8 28,8 .. .. Tinnye, posta 07:23 08:23 09:03 10:08 10:58 15:23 16:23 17:23 19:23
32,4 32,4 .. .. Úny, garázs 07:27 08:27 09:07 10:12 11:02 15:27 16:27 17:27 19:27
33,0 33,0 .. 0,0 Úny, kh. | | | | | | | | |
S S .. 0,5 Úny, bolt 07:29 08:29 S S S 15:29 16:29 S S
S S .. 1,1 Úny, újtelep 07:30 08:30 S S S 15:30 16:30 S S
S S .. 0,5 Úny, bolt 07:31 08:31 S S S 15:31 16:31 S S
33,0 33,0 .. 0,0 Úny, kh. 07:32 08:32 09:08 10:13 11:03 15:32 16:32 17:28 19:28
33,9 33,9 0,0 .. Máriahalmi elág. 07:34 | 09:10 | 11:05 15:34 16:34 17:30 19:30
S S 1,9 .. Máriahalom, sz. bolt 07:38 S 09:14 S 11:09 15:38 16:38 17:34 19:34
S S 8,8 .. Epöl, községháza S S S S S S 16:47 S o
S S 9,2 .. Epöl, faluszéle S S S S S S 16:48 S  
S S 10,1 .. Bajna, malom S S S S S S 16:50 S  
S S 11,7 .. Bajna, vásártér S S S S S S 16:52 S  
S S 12,2 .. Bajna, sz. vend. S S S S S S 16:53 S  
S S 1,9 .. Máriahalom, sz. bolt 07:38 S 09:14 S 11:09 15:38   17:34  
33,9 33,9 0,0 .. Máriahalmi elág. 07:42 | 09:18 | 11:13 15:42   17:38  
35,2 35,2 .. .. Binderpuszta, bej. út 07:44 08:36 09:20 10:17 11:15 15:44   17:40  
36,4 36,4 0,0 .. Dági elág. 07:45 08:37 09:21 10:18 11:16 15:45   17:41  
S S 0,6 .. Dág, alsó S S S S S S   S  
S S 1,1 .. Dág, népbolt S S S S S S   S  
S S 0,6 .. Dág, alsó S S S S S S   S  
36,4 36,4 0,0 .. Dági elág. 07:46 08:38 09:22 10:19 11:17 15:45   17:42  
38,3 S .. .. Sárisáp, újtelep S S 09:24 10:21 11:19 S   17:44  
39,0 S .. .. Sárisáp, Mező I. u. S S 09:25 10:22 11:20 S   17:45  
39,9 S .. .. Sárisáp, kh. S S 09:27 10:24 11:22 S   17:47  
40,3 S .. .. Sárisáp, posta S S 09:28 10:25 11:23 S   17:48  
40,7 S .. .. Sárisáp, bánya S S 09:29 10:26 11:24 S   17:49  
41,8 S .. .. Sárisáp, orvosi rendelő S S 09:30 10:27 11:25 S   17:50  
42,4 S .. .. Annavölgy óvoda S S 09:32 10:29 11:27 S   17:52  
43,4 S .. .. Csobántanya, XVII. akna S S 09:34 10:31 11:29 S   17:54  
44,1 S .. .. Ebszőnybánya S S 09:36 10:33 11:31 S   17:56  
46,0 S .. .. Tokod, Ebszőnyb. elág S S 09:40 10:37 11:35 S   18:00  
46,6 S .. .. Tokod, pincék S S 09:41 10:38 11:36 S   18:01  
47,8 S .. .. Tokod, malom S S 09:43 10:40 11:38 S   18:03  
48,8 S .. .. Tokod, Hősök tere S S 09:45 10:42 11:40 S   18:05  
48,8 S .. .. Tokod, Hősök tere S S 09:46 10:43 11:41 S   18:06  
49,3 S .. .. Tokod, kh. S S 09:47 10:44 11:42 S   18:07  
49,8 S .. .. Tokod, bányászotthon S S 09:48 10:45 11:43 S   18:08  
50,6 S .. .. Tokod, fatelítő S S 09:49 10:46 11:44 S   18:09  
51,1 S .. .. Tokod, brikettgyár S S 09:50 10:47 11:45 S   18:10  
51,8 S .. .. Tokodi elág. S S 09:51 10:48 11:46 S   18:11  
52,3 S .. .. Tokodaltáró S S 09:52 10:49 11:47 S   18:12  
52,8 S .. .. Tokodaltáró, újtelep S S 09:53 10:50 11:48 S   18:13  
53,9 S .. .. Dorog, Égetőmű S S 09:54 10:51 11:49 S   18:14  
55,0 S .. .. Dorog, újtelep S S 09:55 10:52 11:50 S   18:15  
S 37,0 .. .. Dág, alsó 07:47 08:39 S S S 15:46   S  
S 37,5 .. .. Dág, népbolt 07:48 08:40 S S S 15:47   S  
S 38,0 .. .. Dág, kh. 07:49 08:41 S S S 15:48   S  
S 38,9 .. .. Kiscsévpusztai elág. 07:51 08:43 S S S 15:50   S  
S 40,6 .. .. Csolnok, alsó 07:53 08:45 S S S 15:52   S  
S 41,2 .. .. Csolnok, kh. 07:55 08:47 S S S 15:54   S  
S 41,8 .. .. Csolnok, felső 07:57 08:49 S S S o   S  
S 45,7 .. .. Dorog, Puskin u. 08:01 08:53 S S S     S  
S 46,5 .. .. Dorog, IBUSZ iroda 08:03 08:55 S S S     S  
55,9 47,0 .. .. Dorog, vh. 08:04 08:56 09:57 10:54 11:52     18:17  
55,9 47,0 .. .. Dorog, vh. 08:07 08:59 10:00 10:55 11:55     18:20  
56,4 47,5 .. .. Dorog, Gyógyszerárugyár 08:09 09:01 10:02 10:57 11:57     18:22  
57,1 48,2 .. .. Dorog, Volán telep 08:11 09:03 10:04 10:59 11:59     18:24  
57,8 48,9 .. .. Esztergom, Kertváros vá. bej. út 08:13 09:05 10:06 11:01 12:01     18:26  
58,4 49,5 .. .. Esztergom, Kassai utca 08:14 09:06 10:07 11:02 12:02     18:27  
59,2 50,3 .. .. Esztergom, Szalézi lakópark 08:15 09:07 10:08 11:03 12:03     18:28  
59,8 50,9 .. .. Esztergom, Vasúti átjáró 08:16 09:08 10:09 11:04 12:04     18:29  
60,6 51,7 .. .. Esztergom, repülőtér 08:18 09:10 10:11 11:06 12:06     18:31  
61,6 52,7 .. .. Esztergom, 6-os kilométerkő 08:20 09:12 10:13 11:08 12:08     18:33  
62,5 53,6 .. .. Esztergom, Knorr János utca 08:21 09:13 10:14 11:09 12:09     18:34  
63,0 54,1 .. .. Esztergom, Erzsébet királyné u. 08:22 09:14 10:15 11:10 12:10     18:35  
64,0 55,1 .. .. Esztergom, aut. áll. 08:24 09:16 10:17 11:12 12:12     18:37  

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.

munkanapokon
munkanapokon
munkaszüneti napokon
munkaszüneti napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
megállás csak felszálló utasok részére
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
Vasúti csatlakozás Vasúti csatlakozás
E Elővárosi járat