Navigáció átugrása
810

Budapest–Piliscsaba–Kesztölc

Menetrend érvényessége: 2017.12.10 -
Besorolás: E E E E
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 1   16     3   16     5   M     alacsonypadlós járat 7   M    
0,0 Budapest, Árpád híd aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  14:15 15:15 16:15 17:15
2,8 Budapest, Flórián tér (Vörösvári út) 14:24 15:24 16:25 17:25
3,9 Budapest, Bécsi út (Vörösvári út) 14:27 15:27 16:29 17:29
6,7 Budapest, Bóbita u. 14:32 15:32 16:34 17:34
8,2 Budapest, Üröm v. mh. 14:35 15:35 16:38 17:38
.. Budapest-bérlet szakaszhatár        
12,6 Solymári elág. (Auchan áruház) 14:41 15:41 16:46 17:46
14,3 Pilisvörösvár, 10-es sz. út, útőrház 14:42 15:42 16:47 17:47
14,8 Pilisvörösvári üdülőtelep 14:43 15:43 16:48 17:48
15,9 Pilisvörösvár, bányatelep 14:45 15:45 16:50 17:50
16,7 Pilisvörösvár, vh. 14:47 15:47 16:52 17:52
17,4 Pilisvörösvár, kultúrház 14:49 15:49 16:54 17:54
17,7 Pilisvörösvár, vasútállomás bej. út 14:50 15:50 16:55 17:55
19,6 Pilisvörösvár, Terranova Kft. 14:52 15:52 16:57 17:57
20,8 Pilisvörösvár, Kopár Csárda 14:54 15:54 16:59 17:59
22,0 Piliscsaba, Pázmány P. Egyetem 14:56 15:56 17:01 18:01
23,0 Piliscsaba, Klévíz 14:58 15:58 17:03 18:03
24,2 Piliscsaba, iskola 15:00 16:00 17:05 18:05
26,1 Piliscsaba, Magdolna völgy 15:02 16:02 17:07 18:07
27,5 Pilisjászfalu 15:04 16:04 17:09 18:09
29,8 Piliscsév, elág. 15:07 16:07 17:12 18:12
30,8 Leányvár, Műv. Ház 15:09 16:09 17:14 18:14
31,9 Leányvár, vá. 15:11 16:11 17:16 18:16
33,6 Kesztölci elág. 15:13 16:13 17:18 18:18
36,6 Kesztölc, alsó 15:17 16:17 17:22 18:22
37,2 Kesztölc, Szabadság tér 15:18 16:18 17:23 18:23
38,1 Kesztölc, felső 15:19 16:19 17:24 18:24
38,4 Kesztölc, Csurgó 15:20 16:20 17:25 18:25
39,5 Kesztölc, aut. ford. 15:22 16:22 17:27 18:27

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem
tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe
vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
alacsonypadlós járat
alacsonypadlós járat
16 tanév tartama alatt munkanapokon, kivéve XII. 27-31. közötti munkanapokon

munkanapokon
munkanapokon

A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
E Elővárosi járat