810

Budapest–Pilisvörösvár–Piliscsaba–Kesztölc

Menetrend érvényessége: 2013.12.15 -
Besorolás: E E E E
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 810
101
M
810
103
M alacsonypadlós járat
810
105
M
810
107
M
0,0 Budapest, Árpád híd aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  14:20 15:20 16:20 17:20
2,8 Budapest, Flórián tér (Vörösvári út) 14:26 15:26 16:27 17:27
3,9 Budapest, Bécsi út (Vörösvári út) 14:29 15:29 16:31 17:31
6,7 Budapest, Bóbita u. 14:34 15:34 16:36 17:36
8,2 Budapest, Üröm v. mh. 14:37 15:37 16:40 17:40
.. BB szakaszhatár        
12,6 Solymári elág. (Auchan áruház) 14:43 15:43 16:48 17:48
14,3 Pilisvörösvár, 10-es sz. út, útőrház 14:44 15:44 16:49 17:49
14,8 Pilisvörösvári üdülőtelep 14:45 15:45 16:50 17:50
15,9 Pilisvörösvár, bányatelep 14:47 15:47 16:52 17:52
16,7 Pilisvörösvár, vh. 14:49 15:49 16:54 17:54
17,4 Pilisvörösvár, kultúrház 14:51 15:51 16:56 17:56
17,7 Pilisvörösvár, orvosi rend. 14:52 15:52 16:57 17:57
19,6 Pilisvörösvár, Terranova Kft. 14:54 15:54 16:59 17:59
20,8 Pilisvörösvár, Kopár Csárda 14:56 15:56 17:01 18:01
22,0 Piliscsaba, Pázmány P. Egyetem 14:58 15:58 17:03 18:03
23,0 Piliscsaba, benzinkút 15:00 16:00 17:05 18:05
24,2 Piliscsaba, iskola 15:02 16:02 17:07 18:07
26,1 Piliscsaba, Magdolna völgy 15:04 16:04 17:09 18:09
27,5 Pilisjászfalu 15:06 16:06 17:11 18:11
29,8 Piliscsév, elág. 15:09 16:09 17:14 18:14
30,8 Leányvár, munkásotthon 15:11 16:11 17:16 18:16
31,9 Leányvár, vá. 15:13 16:13 17:18 18:18
33,6 Kesztölci elág. 15:15 16:15 17:20 18:20
35,6 Jószerencsét Tsz. 15:17 16:17 17:22 18:22
36,6 Kesztölc, alsó 15:19 16:19 17:24 18:24
37,2 Kesztölc, Szabadság tér 15:20 16:20 17:25 18:25
38,1 Kesztölc, felső 15:21 16:21 17:26 18:26
38,4 Kesztölc, Csurgó 15:22 16:22 17:27 18:27
39,5 Kesztölc, aut. ford. 15:24 16:24 17:29 18:29

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel (BB) igénybevehetőek.

munkanapokon
munkanapokon

A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
E Elővárosi járat