Navigáció átugrása
810-811

Budapest–Pilisvörösvár–Piliscsaba–Kesztölc–Esztergom

Menetrend érvényessége: 2017.07.01 -
Besorolás: E E E E E
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 810 1 16     810 3 16     810 5 M     alacsonypadlós járat 811 247 A     alacsonypadlós járat 810 7 M    
0,0 0,0 .. Budapest, Árpád híd aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  14:15 15:15 16:15 17:00 17:15
2,8 2,8 .. Budapest, Flórián tér (Vörösvári út) 14:22 15:22 16:22 17:06 17:22
3,9 3,9 .. Budapest, Bécsi út (Vörösvári út) 14:26 15:26 16:26 17:09 17:26
6,7 6,7 .. Budapest, Bóbita u. 14:31 15:31 16:31 17:14 17:31
8,2 8,2 .. Budapest, Üröm v. mh. 14:35 15:35 16:35 17:17 17:35
.. .. .. Budapest-bérlet szakaszhatár          
12,6 12,6 .. Solymári elág. (Auchan áruház) 14:43 15:43 16:43 17:23 17:43
14,3 14,3 .. Pilisvörösvár, 10-es sz. út, útőrház 14:44 15:44 16:44 17:24 17:44
14,8 14,8 .. Pilisvörösvári üdülőtelep 14:45 15:45 16:45 17:25 17:45
15,9 15,9 .. Pilisvörösvár, bányatelep 14:47 15:47 16:47 17:27 17:47
16,7 16,7 .. Pilisvörösvár, vh. 14:49 15:49 16:49 17:29 17:49
17,4 17,4 .. Pilisvörösvár, kultúrház 14:51 15:51 16:51 17:31 17:51
17,7 17,7 .. Pilisvörösvár, vasútállomás bej. út 14:52 15:52 16:52 17:32 17:52
19,6 19,6 .. Pilisvörösvár, Terranova Kft. 14:54 15:54 16:54 17:34 17:54
20,8 20,8 .. Pilisvörösvár, Kopár Csárda 14:56 15:56 16:56 17:36 17:56
22,0 22,0 .. Piliscsaba, Pázmány P. Egyetem 14:58 15:58 16:58 17:38 17:58
23,0 23,0 .. Piliscsaba, Klévíz 15:00 16:00 17:00 17:40 18:00
24,2 24,2 .. Piliscsaba, iskola 15:02 16:02 17:02 17:42 18:02
26,1 26,1 .. Piliscsaba, Magdolna völgy 15:04 16:04 17:04 17:44 18:04
27,5 27,5 .. Pilisjászfalu 15:06 16:06 17:06 17:46 18:06
29,8 29,8 .. Piliscsév, elág. 15:09 16:09 17:09 17:49 18:09
30,8 30,8 .. Leányvár, munkásotthon 15:11 16:11 17:11 17:51 18:11
31,9 31,9 .. Leányvár, vá. 15:13 16:13 17:13 17:53 18:13
33,6 33,6 .. Kesztölci elág. 15:15 16:15 17:15 17:55 18:15
S 35,6 .. Jószerencsét Tsz. 15:17 16:17 17:17 S 18:17
S 36,6 .. Kesztölc, alsó 15:19 16:19 17:19 S 18:19
S 37,2 .. Kesztölc, Szabadság tér 15:20 16:20 17:20 S 18:20
S 38,1 .. Kesztölc, felső 15:21 16:21 17:21 S 18:21
S 38,4 .. Kesztölc, Csurgó 15:22 16:22 17:22 S 18:22
35,9 S 0,0 Kesztölc, bej. út S S S | S
S 39,5 0,7 Kesztölc, aut. ford. 15:24 16:24 17:24 17:59 18:24
S .. 0,7 Kesztölc, aut. ford.       18:01  
35,9 .. 0,0 Kesztölc, bej. út       |  
41,1 .. .. Esztergom, Szalézi lakópark       18:08  
44,9 .. .. Esztergom, Erzsébet királyné u.       18:13  
45,9 .. .. Esztergom, aut. áll.       18:15  

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
alacsonypadlós járat
alacsonypadlós járat
16 tanév tartama alatt munkanapokon

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
E Elővárosi járat