805

Dorog–Kesztölc–Piliscsév–Pilisvörösvár–Budapest

Menetrend érvényessége: 2013.12.15 -
Besorolás: E E E E E E E
 Km Km Megállók (VÉRTES VOLÁN Zrt.) 805
12
M
805
10
805
14
M
805
2
A
805
16
M
805
20
M
805
28
A 2
0,0 .. Dorog, Volán telep         11:35    
1,2 .. Dorog, vh.         11:39    
1,7 .. Dorog, IBUSZ iroda         11:40    
2,5 .. Dorog, Puskin u.         11:41    
3,3 .. Dorog, Ipari Park         11:42    
S 3,6 Kesztölc, Szabadság tér         11:50    
S 4,5 Kesztölc, felső         11:51    
S 4,8 Kesztölc, Csurgó         11:53    
S 5,9 Kesztölc, aut. ford.       07:12 11:56    
S 4,5 Kesztölc, felső       07:15 |    
S 3,6 Kesztölc, Szabadság tér       07:16 |    
S 3,0 Kesztölc, alsó       07:17 |    
S 2,0 Jószerencsét Tsz.       07:19 |    
4,6 0,0 Kesztölci elág.       07:21 12:01    
6,3 .. Leányvár, vá.       07:23 12:04    
7,4 0,0 Leányvár, munkásotthon       07:25 12:06    
S 0,7 Leányvár, kh.       S S    
S 1,5 Leányvár, aut. ford.       S S    
S 1,5 Leányvár, aut. ford.       S S    
S 0,7 Leányvár, kh.       S S    
7,4 0,0 Leányvár, munkásotthon       07:25 12:06    
8,4 0,0 Piliscsév, elág.       | |    
S 1,1 Piliscsév, v. mh.       | |    
S 2,2 Piliscsév, faluszéle       | |    
S 2,4 Piliscsév, Béke u.       | |    
S 3,0 Piliscsév, Takarékszövetkezet       | |    
S 3,7 Piliscsév, Hősök tere       | |    
S 4,5 Piliscsév, aut. ford.       07:32 12:15    
S 4,5 Piliscsév, aut. ford. 04:35 05:35 06:20 07:33 12:15 15:35 16:30
S 3,7 Piliscsév, Hősök tere 04:36 05:36 06:21 07:34 12:16 15:36 16:31
S 3,0 Piliscsév, Takarékszövetkezet 04:37 05:37 06:22 07:35 12:17 15:37 16:32
S 2,4 Piliscsév, Béke u. 04:38 05:38 06:23 07:36 12:18 15:38 16:33
S 2,2 Piliscsév, faluszéle 04:39 05:39 06:24 07:37 12:19 15:39 16:34
S 1,1 Piliscsév, v. mh. 04:41 05:41 06:26 07:39 12:21 15:41 16:36
8,4 0,0 Piliscsév, elág. 04:43 | 06:28 | | 15:43 16:38
10,7 .. Pilisjászfalu 04:46 | 06:31 07:44 12:26 15:46 16:41
12,1 .. Piliscsaba, Magdolna völgy | | | 07:46 | | |
14,0 .. Piliscsaba, iskola 04:51 05:47 06:36 07:48 12:31 15:51 16:46
15,2 .. Piliscsaba, benzinkút 04:54 05:49 06:39 07:50 12:34 15:54 16:49
16,2 .. Piliscsaba, Pázmány P. Egyetem 04:57 | 06:42 07:52 12:37 15:57 16:52
17,4 .. Pilisvörösvár, Kopár Csárda 04:58 | 06:43 07:54 12:38 15:58 16:53
18,6 .. Pilisvörösvár, Terranova Kft. 05:00 | 06:45 07:56 12:40 16:00 16:55
20,5 .. Pilisvörösvár, orvosi rend. | | | 07:58 | | |
20,8 .. Pilisvörösvár, kultúrház 05:03 05:55 06:48 07:59 12:43 16:03 16:58
21,5 .. Pilisvörösvár, vh. 05:05 05:57 06:50 08:01 12:45 16:05 17:00
22,3 .. Pilisvörösvár, bányatelep 05:07 | 06:52 08:04 12:47 16:07 17:02
23,4 .. Pilisvörösvári üdülőtelep | | | 08:05 | | |
23,9 .. Pilisvörösvár, 10-es sz. út, útőrház | | | 08:06 | | |
25,6 .. Solymári elág. (Auchan áruház) Csak leszállás05:11 Csak leszállás06:01 Csak leszállás06:56 08:08 Csak leszállás12:51 Csak leszállás16:11 Csak leszállás17:06
.. .. BB szakaszhatár              
30,0 .. Budapest, Üröm v. mh. 05:17 06:07 07:02 08:13 12:57 16:17 17:12
31,5 .. Budapest, Bóbita u. 05:21 06:11 07:07 08:16 13:01 16:22 17:17
33,1 .. Budapest, Bojtár utca 05:23 | | | 13:03 | |
34,3 .. Budapest, Bécsi út (Vörösvári út) 05:25 06:15 07:10 08:21 13:05 16:25 17:20
35,4 .. Budapest, Flórián tér (Vörösvári út) 05:28 06:18 07:13 08:24 13:08 16:28 17:23
38,2 .. Budapest, Árpád híd aut. áll. 05:35 06:24 07:20 08:30 13:15 16:35 17:30

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel ne tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel (BB) igénybevehetőek.
Az 1 és 2 sz. járatokat a VOLÁNBUSZ Zrt. közlekedteti.
2 XII. 24-én nem közlekedik
A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.

munkanapokon
munkanapokon
Szabad- és munkaszüneti napokon
Szabad- és munkaszüneti napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
megállás csak leszálló utasok részére
E Elővárosi járat