Navigáció átugrása
805

Dorog–Kesztölc–Piliscsév–Pilisvörösvár–Budapest

Menetrend érvényessége: 2017.07.01 -
Besorolás: E E E E E
 Km Km Megállók (KNYKK Zrt.) 805 12 M     805 10 M     805 14 M     805 16 M     805 20 M    
0,0 .. Dorog, Volán telep       11:35  
1,2 .. Dorog, vh.       11:38  
1,7 .. Dorog, IBUSZ iroda       11:39  
2,5 .. Dorog, Puskin u.       11:40  
3,3 .. Dorog, Ipari Park       11:41  
4,6 0,0 Kesztölci elág.       11:43  
S 2,0 Jószerencsét Tsz.       11:46  
S 3,0 Kesztölc, alsó       11:48  
S 3,6 Kesztölc, Szabadság tér       11:49  
S 4,5 Kesztölc, felső       11:50  
S 4,8 Kesztölc, Csurgó       11:51  
S 5,9 Kesztölc, aut. ford.       11:53  
S 4,8 Kesztölc, Csurgó       11:55  
S 4,5 Kesztölc, felső       11:56  
S 3,6 Kesztölc, Szabadság tér       11:57  
S 3,0 Kesztölc, alsó       11:58  
S 2,0 Jószerencsét Tsz.       12:00  
4,6 0,0 Kesztölci elág.       12:03  
6,3 .. Leányvár, vá.       12:06  
7,4 0,0 Leányvár, munkásotthon       12:08  
S 0,7 Leányvár, kh.       S  
S 1,5 Leányvár, aut. ford.       S  
S 0,7 Leányvár, kh.       S  
7,4 0,0 Leányvár, munkásotthon       12:08  
8,4 0,0 Piliscsév, elág.       |  
S 1,1 Piliscsév, v. mh.       12:12  
S 2,2 Piliscsév, faluszéle       12:14  
S 2,4 Piliscsév, Béke u.       12:15  
S 3,0 Piliscsév, Takarékszövetkezet       12:16  
S 3,7 Piliscsév, Hősök tere       12:17  
S 4,5 Piliscsév, aut. ford.       12:18  
S 4,5 Piliscsév, aut. ford. 04:25 05:35 06:15 12:18 15:35
S 3,7 Piliscsév, Hősök tere 04:26 05:36 06:16 12:19 15:36
S 3,0 Piliscsév, Takarékszövetkezet 04:27 05:37 06:17 12:20 15:37
S 2,4 Piliscsév, Béke u. 04:28 05:38 06:18 12:21 15:38
S 2,2 Piliscsév, faluszéle 04:29 05:39 06:19 12:22 15:39
S 1,1 Piliscsév, v. mh. 04:31 05:41 06:21 12:24 15:41
8,4 0,0 Piliscsév, elág. 04:33 | 06:23 | 15:43
10,7 .. Pilisjászfalu 04:36 05:44 06:26 12:29 15:46
14,0 .. Piliscsaba, iskola 04:41 05:47 06:31 12:34 15:51
15,2 .. Piliscsaba, Klévíz 04:44 05:49 06:34 12:37 15:54
16,2 .. Piliscsaba, Pázmány P. Egyetem 04:47 | 06:37 12:40 15:57
17,4 .. Pilisvörösvár, Kopár Csárda 04:48 | 06:38 12:41 15:58
18,6 .. Pilisvörösvár, Terranova Kft. 04:50 | 06:40 12:43 16:00
20,5 .. Pilisvörösvár, vasútállomás bej. út 04:52 | 06:42 12:45 16:02
Pilisvörösvár 04:59     12:59  
Budapest 05:39     13:39  
20,8 .. Pilisvörösvár, kultúrház 04:53 05:55 06:43 12:46 16:03
21,5 .. Pilisvörösvár, vh. 04:55 05:57 06:45 12:48 16:05
22,3 .. Pilisvörösvár, bányatelep 04:57 | 06:47 12:50 16:07
25,6 .. Solymári elág. (Auchan áruház) 05:01 06:01 06:51 12:54 16:11
.. .. Budapest-bérlet szakaszhatár          
30,0 .. Budapest, Üröm v. mh. 05:07 06:07 06:57 13:00 16:17
31,5 .. Budapest, Bóbita u. 05:11 06:11 07:02 13:04 16:22
32,4 .. Budapest, Óbudai temető 05:12 06:12 07:03 13:05 16:23
33,1 .. Budapest, Bojtár utca 05:13 | | 13:06 |
34,3 .. Budapest, Bécsi út (Vörösvári út) 05:15 06:15 07:05 13:08 16:25
35,4 .. Budapest, Flórián tér (Vörösvári út) 05:18 06:18 07:08 13:11 16:28
38,2 .. Budapest, Árpád híd aut. áll. 05:25 06:24 07:15 13:18 16:35

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel ne tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.

munkanapokon
munkanapokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
megállás csak leszálló utasok részére
Vasúti csatlakozás Vasúti csatlakozás
E Elővárosi járat