Navigáció átugrása
805

Esztergom–Dorog–Kesztölc–Piliscsév–Budapest

Menetrend érvényessége: 2017.12.10 -
Besorolás: E E E R E E R R
 Km Km Km Megállók (KNYKK Zrt.) 12   M     10   M     14   M     771   A     16   M     20   M     761   O     767   V 2  
0,0 .. .. Esztergom, aut. áll.       08:25     16:15 16:30
1,0 .. .. Esztergom, Erzsébet királyné u.       08:27     16:17 16:32
1,5 .. .. Esztergom, Knorr János u.       08:28     16:18 16:33
2,4 .. .. Esztergom, 6-os kilométerkő       08:29     16:19 16:34
3,4 .. .. Esztergom, repülőtér       08:31     16:21 16:36
4,2 .. .. Esztergom, Vasúti átjáró       08:33     16:23 16:38
4,8 .. .. Esztergom, Szalézi lakópark       08:34     16:24 16:39
5,6 .. .. Esztergom, Kassai u.       08:35     16:25 16:40
6,2 .. .. Esztergom, Kertváros vá. bej. út       08:36     16:26 16:41
6,9 .. .. Dorog, Volán telep       08:38 11:35   16:28 16:43
7,6 .. .. Dorog, Gyógyszerárugyár       08:40 |   16:30 16:45
8,1 .. .. Dorog, vh.       08:42 11:38   16:32 16:47
8,1 .. .. Dorog, vh.       08:45 11:38   16:35 16:50
8,6 .. .. Dorog, Bécsi út       08:46 11:39   16:36 16:51
9,4 .. .. Dorog, Puskin u.       08:47 11:40   16:37 16:52
10,2 .. .. Dorog, Ipari Park       08:48 11:41   16:38 16:53
11,5 0,0 .. Kesztölci elág.       08:50 11:43   16:40 16:55
S 2,0 .. Jószerencsét Tsz.       S 11:46   16:43 S
S 3,0 .. Kesztölc, alsó       S 11:48   16:45 S
S 3,6 .. Kesztölc, Szabadság tér       S 11:49   16:46 S
S 4,5 .. Kesztölc, felső       S 11:50   16:47 S
S 4,8 .. Kesztölc, Csurgó       S 11:51   16:49 S
S 5,9 .. Kesztölc, aut. ford.       S 11:53   16:52 S
S 4,8 .. Kesztölc, Csurgó       S 11:55   | S
S 4,5 .. Kesztölc, felső       S 11:56   | S
S 3,6 .. Kesztölc, Szabadság tér       S 11:57   | S
S 3,0 .. Kesztölc, alsó       S 11:58   | S
S 2,0 .. Jószerencsét Tsz.       S 12:00   | S
11,5 0,0 .. Kesztölci elág.       08:50 12:03   16:57 16:55
13,2 .. .. Leányvár, vá.       08:53 12:06   17:00 16:58
14,3 .. 0,0 Leányvár, Műv. Ház       08:55 12:08   17:02 17:00
S .. 0,7 Leányvár, kh.       08:56 S   17:03 17:01
S .. 1,5 Leányvár, aut. ford.       08:57 S   17:04 17:02
S .. 0,7 Leányvár, kh.       08:58 S   17:05 17:03
14,3 .. 0,0 Leányvár, Műv. Ház       | 12:08   | |
15,3 0,0 .. Piliscsév, elág.       09:00 |   17:07 17:05
S 1,1 .. Piliscsév, v. mh.       09:02 12:12   17:09 17:07
S 2,2 .. Piliscsév, faluszéle       09:04 12:14   17:11 17:09
S 2,4 .. Piliscsév, Béke u.       09:05 12:15   17:12 17:10
S 3,0 .. Piliscsév, Takarékszövetkezet       09:06 12:16   17:13 17:11
S 3,7 .. Piliscsév, Hősök tere       09:07 12:17   17:14 17:12
S 4,5 .. Piliscsév, aut. ford. 04:25 05:35 06:15 09:08 12:18 15:35 17:15 17:13
S 3,7 .. Piliscsév, Hősök tere 04:26 05:36 06:16 09:09 12:19 15:36 17:16 17:14
S 3,0 .. Piliscsév, Takarékszövetkezet 04:27 05:37 06:17 09:10 12:20 15:37 17:17 17:15
S 2,4 .. Piliscsév, Béke u. 04:28 05:38 06:18 09:11 12:21 15:38 17:18 17:16
S 2,2 .. Piliscsév, faluszéle 04:29 05:39 06:19 09:12 12:22 15:39 17:19 17:17
S 1,1 .. Piliscsév, v. mh. 04:31 05:41 06:21 09:14 12:24 15:41 17:21 17:19
15,3 0,0 .. Piliscsév, elág. 04:33 | 06:23 09:16 | 15:43 17:23 17:21
17,6 .. .. Pilisjászfalu 04:36 05:44 06:26 09:19 12:29 15:46 17:26 17:24
20,9 0,0 .. Piliscsaba, iskola 04:41 05:47 06:31 09:23 12:34 15:51 17:30 17:28
S 0,8 .. Piliscsaba, vá. S S S 09:25 S S 17:32 17:30
22,1 .. .. Piliscsaba, Klévíz 04:44 05:49 06:34   12:37 15:54    
23,1 .. .. Piliscsaba, Pázmány P. Egyetem 04:47 | 06:37   12:40 15:57    
24,3 .. .. Pilisvörösvár, Kopár Csárda 04:48 | 06:38   12:41 15:58    
25,5 .. .. Pilisvörösvár, Terranova Kft. 04:50 | 06:40   12:43 16:00    
27,4 .. .. Pilisvörösvár, vasútállomás bej. út 04:52 | 06:42   12:45 16:02    
27,7 .. .. Pilisvörösvár, kultúrház 04:53 05:55 06:43   12:46 16:03    
28,4 .. .. Pilisvörösvár, vh. 04:55 05:57 06:45   12:48 16:05    
29,2 .. .. Pilisvörösvár, bányatelep 04:57 | 06:47   12:50 16:07    
32,5 .. .. Solymári elág. (Auchan áruház) 05:01 06:01 06:51   12:54 16:11    
.. .. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                
36,9 .. .. Budapest, Üröm v. mh. 05:07 06:07 06:57   13:00 16:17    
38,4 .. .. Budapest, Bóbita u. 05:12 06:11 07:02   13:04 16:22    
39,3 .. .. Budapest, Óbudai temető 05:13 06:12 07:03   13:05 16:23    
40,0 .. .. Budapest, Bojtár utca | | |   13:06 |    
41,2 .. .. Budapest, Bécsi út (Vörösvári út) 05:15 06:15 07:05   13:08 16:25    
42,3 .. .. Budapest, Flórián tér (Vörösvári út) 05:18 06:18 07:08   13:11 16:28    
45,1 .. .. Budapest, Árpád híd aut. áll. 05:25 06:24 07:15   13:18 16:35    

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
2 XII. 24-én nem közlekedik

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabadnapokon
szabadnapokon
munkaszüneti napokon
munkaszüneti napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
megállás csak leszálló utasok részére
E Elővárosi járat
R Regionális járat