805

Dorog–Kesztölc–Piliscsév–Pilisvörösvár–Budapest

Menetrend érvényessége: 2016.09.01 - 2016.12.10
Besorolás: E E E E E E E
 Km Km Megállók (KNYKK Zrt.) 805 12 M     805 10       805 14 M     805 2 A     805 16 M     805 20 M     805 28 A 2  
0,0 .. Dorog, Volán telep         11:35    
1,2 .. Dorog, vh.         11:38    
1,7 .. Dorog, IBUSZ iroda         11:39    
2,5 .. Dorog, Puskin u.         11:40    
3,3 .. Dorog, Ipari Park         11:41    
4,6 0,0 Kesztölci elág.         11:43    
S 2,0 Jószerencsét Tsz.         11:46    
S 3,0 Kesztölc, alsó         11:48    
S 3,6 Kesztölc, Szabadság tér         11:49    
S 4,5 Kesztölc, felső         11:50    
S 4,8 Kesztölc, Csurgó         11:51    
S 5,9 Kesztölc, aut. ford.       07:11 11:53    
S 4,8 Kesztölc, Csurgó       07:13 11:55    
S 4,5 Kesztölc, felső       07:14 11:56    
S 3,6 Kesztölc, Szabadság tér       07:15 11:57    
S 3,0 Kesztölc, alsó       07:16 11:58    
S 2,0 Jószerencsét Tsz.       07:18 12:00    
4,6 0,0 Kesztölci elág.       07:20 12:03    
6,3 .. Leányvár, vá.       07:22 12:06    
7,4 0,0 Leányvár, munkásotthon       07:24 12:08    
S 0,7 Leányvár, kh.       S S    
S 1,5 Leányvár, aut. ford.       S S    
S 0,7 Leányvár, kh.       S S    
7,4 0,0 Leányvár, munkásotthon       07:24 12:08    
8,4 0,0 Piliscsév, elág.       07:26 |    
S 1,1 Piliscsév, v. mh.       07:27 12:12    
S 2,2 Piliscsév, faluszéle       07:29 12:14    
S 2,4 Piliscsév, Béke u.       07:30 12:15    
S 3,0 Piliscsév, Takarékszövetkezet       07:31 12:16    
S 3,7 Piliscsév, Hősök tere       07:32 12:17    
S 4,5 Piliscsév, aut. ford.       07:33 12:18    
S 4,5 Piliscsév, aut. ford. 04:25 05:35 06:15 07:34 12:18 15:35 16:25
S 3,7 Piliscsév, Hősök tere 04:26 05:36 06:16 07:35 12:19 15:36 16:26
S 3,0 Piliscsév, Takarékszövetkezet 04:27 05:37 06:17 07:36 12:20 15:37 16:27
S 2,4 Piliscsév, Béke u. 04:28 05:38 06:18 07:37 12:21 15:38 16:28
S 2,2 Piliscsév, faluszéle 04:29 05:39 06:19 07:38 12:22 15:39 16:29
S 1,1 Piliscsév, v. mh. 04:31 05:41 06:21 07:40 12:24 15:41 16:31
8,4 0,0 Piliscsév, elág. 04:33 | 06:23 07:41 | 15:43 16:33
10,7 .. Pilisjászfalu 04:36 05:44 06:26 07:44 12:29 15:46 16:36
12,1 .. Piliscsaba, Magdolna völgy | | | 07:46 | | |
14,0 .. Piliscsaba, iskola 04:41 05:47 06:31 07:48 12:34 15:51 16:41
15,2 .. Piliscsaba, Klévíz 04:44 05:49 06:34 07:50 12:37 15:54 16:44
16,2 .. Piliscsaba, Pázmány P. Egyetem 04:47 | 06:37 07:52 12:40 15:57 16:47
17,4 .. Pilisvörösvár, Kopár Csárda 04:48 | 06:38 07:54 12:41 15:58 16:48
18,6 .. Pilisvörösvár, Terranova Kft. 04:50 | 06:40 07:56 12:43 16:00 16:50
20,5 .. Pilisvörösvár, vasútállomás bej. út 04:52 | 06:42 07:58 12:45 16:02 16:52
Pilisvörösvár 04:59   06:52   12:59   16:59
Budapest 05:40   07:33   13:40   17:40
20,8 .. Pilisvörösvár, kultúrház 04:53 05:55 06:43 07:59 12:46 16:03 16:53
21,5 .. Pilisvörösvár, vh. 04:55 05:57 06:45 08:01 12:48 16:05 16:55
22,3 .. Pilisvörösvár, bányatelep 04:57 | 06:47 08:04 12:50 16:07 16:57
23,4 .. Pilisvörösvári üdülőtelep | | | 08:05 | | |
23,9 .. Pilisvörösvár, 10-es sz. út, útőrház | | | 08:06 | | |
25,6 .. Solymári elág. (Auchan áruház) 05:01 06:01 06:51 08:08 12:54 16:11 17:01
.. .. Budapest-bérlet szakaszhatár              
30,0 .. Budapest, Üröm v. mh. 05:07 06:07 06:57 08:13 13:00 16:17 17:07
31,5 .. Budapest, Bóbita u. 05:11 06:11 07:02 08:16 13:04 16:22 17:12
32,4 .. Budapest, Óbudai temető 05:12 06:12 07:03 | 13:05 16:23 17:13
33,1 .. Budapest, Bojtár utca 05:13 | | | 13:06 | |
34,3 .. Budapest, Bécsi út (Vörösvári út) 05:15 06:15 07:05 08:21 13:08 16:25 17:15
35,4 .. Budapest, Flórián tér (Vörösvári út) 05:18 06:18 07:08 08:24 13:11 16:28 17:18
38,2 .. Budapest, Árpád híd aut. áll. 05:25 06:24 07:15 08:30 13:18 16:35 17:25

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel ne tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
Az 1 és 2 sz. járatokat a VOLÁNBUSZ Zrt. közlekedteti.
2 XII. 24-én nem közlekedik
A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
megállás csak leszálló utasok részére
Vasúti csatlakozás Vasúti csatlakozás
E Elővárosi járat