Navigáció átugrása
800

Esztergom–Dorog–Piliscsaba–Pilisvörösvár–Budapest

Menetrend érvényessége: 2016.12.11 - 2017.06.30
Besorolás: E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E R E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 800 102 M     800 4   6   805 12 M     801 102 M     800 106 M     810 102 M     801 302 M     800 8       alacsonypadlós járat 815 2 M     805 10       801 220 M     800 110 M     810 104 M     800 12 A     alacsonypadlós járat 801 214 M     800 114 M     801 222 A     815 4 M     800 16 A     800 116 M     alacsonypadlós járat 815 6 A     815 8 M     805 14 M     799 1 M     alacsonypadlós járat 800 118 M     800 20 A     alacsonypadlós járat 810 106 M     alacsonypadlós járat 800 22 A     800 122 M     832 102 I     805 2 A     815 202 A     815 102 M     800 24 A     800 124 M     800 26 A     alacsonypadlós járat 800 126 M     alacsonypadlós járat 800 28       800 30       alacsonypadlós járat 800 32       800 34       800 36       799 3 M     alacsonypadlós járat 800 38       alacsonypadlós járat 805 16 M     801 226 A     801 202 M     800 40       800 42       800 44       801 216       800 46       alacsonypadlós járat 800 48       815 104 M     799 5 M     alacsonypadlós járat 832 104 I     801 218 M     800 50       alacsonypadlós járat 800 52       815 10   2   800 54       alacsonypadlós járat 832 106 I     805 20 M     810 108 M     800 56 A 2   800 158 M     801 228 V     800 60       alacsonypadlós járat 815 12       805 28 A 2   810 110 M     alacsonypadlós járat 800 62 A 2   800 64   2   800 66 A 2   alacsonypadlós járat 800 68   2   815 14 15     800 70 A 2   alacsonypadlós járat 800 72   2   800 74   2   alacsonypadlós járat 800 76   2  
0,0 Esztergom, aut. áll. 04:00 04:20     04:40     05:00     05:15 05:20   05:30   05:40 05:40   06:00 06:00         06:20 06:30   07:00 07:00         07:30 07:30 08:10 08:10 08:40 09:10 09:40 10:10 10:40   11:10   11:30 11:35 11:40 12:10 12:40 13:00 13:10 13:40       14:00 14:10 14:40   15:10       15:40 15:50 15:50 16:10       16:40 17:10 17:40 18:10   18:40 19:10 20:10 21:30
1,0 Esztergom, Erzsébet királyné u. 04:02 04:22     04:42     05:02     05:17 05:22   05:32   05:42 05:42   06:02 06:02         06:22 06:32   07:02 07:02         07:32 07:32 08:12 08:12 08:42 09:12 09:42 10:12 10:42   11:12   11:32 11:37 11:42 12:12 12:42 13:02 13:12 13:42       14:02 14:12 14:42   15:12       15:42 15:52 15:52 16:12       16:42 17:12 17:42 18:12   18:42 19:12 20:12 21:32
4,8 Esztergom, Szalézi lakópark 04:06 04:26     04:46     05:06     05:25 05:26   05:36   05:46 05:50   06:06 06:06         06:26 06:36   07:06 07:06         07:36 07:36 08:16 08:16 08:46 09:16 09:46 10:16 10:46   11:16   11:40 11:44 11:46 12:16 12:46 13:10 13:16 13:46       14:10 14:16 14:46   15:16       15:46 15:56 16:00 16:16       16:46 17:16 17:46 18:16   18:46 19:16 20:16 21:36
5,6 Esztergom, Kassai utca 04:07 04:27     04:47     05:07     05:26 05:27   05:37   05:47 05:51   06:07 06:07         06:27 06:37   07:07 07:07         07:37 07:37 08:17 08:17 08:47 09:17 09:47 10:17 10:47   11:17   11:41 11:45 11:47 12:17 12:47 13:11 13:17 13:47       14:11 14:17 14:47   15:17       15:47 15:57 16:01 16:17       16:47 17:17 17:47 18:17   18:47 19:17 20:17 21:37
6,2 Esztergom, Kertváros vá. bej. út 04:08 04:28     04:48     05:08     05:27 05:28   05:38   05:48 05:52   06:08 06:08         06:28 06:38   07:08 07:08         07:38 07:38 08:18 08:18 08:48 09:18 09:48 10:18 10:48   11:18   11:42 11:46 11:48 12:18 12:48 13:12 13:18 13:48       14:12 14:18 14:48   15:18       15:48 15:58 16:02 16:18       16:48 17:18 17:48 18:18   18:48 19:18 20:18 21:38
6,9 Dorog, Volán telep 04:10 04:30     04:50     05:10     05:29 05:30   05:40   05:50 05:54   06:10 06:10         06:30 06:40   07:10 07:10         07:40 07:40 08:20 08:20 08:50 09:20 09:50 10:20 10:50   11:20 11:35 11:44 11:48 11:50 12:20 12:50 13:14 13:20 13:50       14:14 14:20 14:50   15:20       15:50 16:00 16:04 16:20       16:50 17:20 17:50 18:20   18:50 19:20 20:20 21:40
7,6 Dorog, Gyógyszerárugyár 04:11 04:31     04:51     05:11     05:30 05:31   05:41   05:51 05:55   06:11 06:11         06:31 06:41   07:11 07:11         07:41 07:41 08:21 08:21 08:51 09:21 09:51 10:21 10:51   11:21 | 11:45 11:50 11:51 12:21 12:51 13:15 13:21 13:51       14:15 14:21 14:51   15:21       15:51 16:01 16:05 16:21       16:51 17:21 17:51 18:21   18:51 19:21 20:21 21:41
8,1 Dorog, vh. 04:12 04:32     04:52     05:13     05:32 05:33   05:43   05:53 05:57   06:13 06:13         06:33 06:43   07:13 07:13         07:43 07:43 08:23 08:23 08:53 09:23 09:53 10:23 10:53   11:23 11:38 11:47 11:55 11:53 12:23 12:53 13:17 13:23 13:53       14:17 14:23 14:53   15:23       15:53 16:03 16:07 16:23       16:53 17:23 17:53 18:23   18:53 19:23 20:23 21:42
8,6 Dorog, IBUSZ iroda 04:13 04:33     04:53     05:15 05:25   S 05:35   05:45   05:55 S 06:00 06:15 06:15 06:15 06:15     06:35 06:45   07:15 07:15     07:31 07:38 07:45 07:45 08:25 08:25 08:55 09:25 09:55 10:25 10:55   11:25 11:39 S 11:56 11:55 12:25 12:55 S 13:25 13:55 13:56     S 14:25 14:55 15:10 15:25       15:55 16:05 S 16:25 16:25     16:55 17:25 17:55 18:25 18:31 18:55 19:25 20:25 21:43
8,6 Dorog, IBUSZ iroda 04:13 04:33     04:53     05:15 05:26   S 05:35   05:45   05:55 S 06:01 06:15 06:15 06:16 06:16     06:35 06:45   07:15 07:15     07:32 07:39 07:45 07:45 08:25 08:25 08:55 09:25 09:55 10:25 10:55   11:25 11:39 S 11:56 11:55 12:25 12:55 S 13:25 13:55 13:57     S 14:25 14:55 15:11 15:25       15:55 16:05 S 16:25 16:26     16:55 17:25 17:55 18:25 18:32 18:55 19:25 20:25 21:43
9,4 Dorog, Puskin u. 04:15 04:35     04:55     05:17 |   S 05:37   05:47   05:57 S | 06:17 06:17 | |     06:37 06:47   07:17 07:17     | | 07:47 07:47 08:27 08:27 08:57 09:27 09:57 10:27 10:57   11:27 11:40 S 11:58 11:57 12:27 12:57 S 13:27 13:57 |     S 14:27 14:57 | 15:27       15:57 16:07 S 16:27 |     16:57 17:27 17:57 18:27 | 18:57 19:27 20:27 21:45
10,2 Dorog, Ipari Park 04:16 04:36     04:56     05:18 |   S 05:38   05:48   05:58 S | 06:18 06:18 | |     06:38 06:48   07:18 07:18     | | 07:48 07:48 08:28 08:28 08:58 09:28 09:58 10:28 10:58   11:28 11:41 S S 11:58 12:28 12:58 S 13:28 13:58 |     S 14:28 14:58 | 15:28       15:58 16:08 S 16:28 |     16:58 17:28 17:58 18:28 | 18:58 19:28 20:28 21:46
11,5 Kesztölci elág. 04:18 04:38     04:58 05:08   05:20 |   S 05:40 05:50 05:50   06:00 S | 06:20 06:20 | |     06:40 06:50 07:00 07:20 07:20   07:20 | | 07:50 07:50 08:30 08:30 09:00 09:30 10:00 10:30 11:00   11:30 11:43 S S 12:00 12:30 13:00 S 13:30 14:00 |     S 14:30 15:00 | 15:30     15:50 16:00 16:10 S 16:30 |   17:00 17:00 17:30 18:00 18:30 | 19:00 19:30 20:30 21:48
13,2 Leányvár, vá. 04:20 04:40     05:00 05:10   05:22 |   S 05:42 05:52 05:52   06:02 S | 06:22 06:22 | |     06:42 06:52 07:02 07:22 07:22   07:22 | | 07:52 07:52 08:32 08:32 09:02 09:32 10:02 10:32 11:02   11:32 12:06 S S 12:02 12:32 13:02 S 13:32 14:02 |     S 14:32 15:02 | 15:32     15:52 16:02 16:12 S 16:32 |   17:02 17:02 17:32 18:02 18:32 | 19:02 19:32 20:32 21:50
14,3 Leányvár, munkásotthon 04:22 04:42     05:02 05:12   05:24 |   S 05:44 05:54 05:54   06:04 S | 06:24 06:24 | |     06:44 06:54 07:04 07:24 07:24   07:24 | | 07:54 07:54 08:34 08:34 09:04 09:34 10:04 10:34 11:04   11:34 12:08 S S 12:04 12:34 13:04 S 13:34 14:04 |     S 14:34 15:04 | 15:34     15:54 16:04 16:14 S 16:34 |   17:04 17:04 17:34 18:04 18:34 | 19:04 19:34 20:34 21:52
15,3 Piliscsév, elág. 04:24 04:44 04:33   05:04 05:14   05:26 |   S 05:46 05:56 05:56   06:06 S | 06:26 06:26 | | 06:23   06:46 06:56 07:06 07:26 07:26   07:41 | | 07:56 07:56 08:36 08:36 09:06 09:36 10:06 10:36 11:06   11:36 | S S 12:06 12:36 13:06 S 13:36 14:06 |     S 14:36 15:06 | 15:36   15:43 15:56 16:06 16:16 S 16:36 | 16:33 17:06 17:06 17:36 18:06 18:36 | 19:06 19:36 20:36 21:54
17,6 Pilisjászfalu 04:27 04:47 04:36   05:07 05:17   05:29 | 05:44 S 05:49 05:59 05:59   06:09 S | 06:29 06:29 | | 06:26   06:49 06:59 07:09 07:29 07:29   07:44 | | 07:59 07:59 08:39 08:39 09:09 09:39 10:09 10:39 11:09   11:39 12:24 S S 12:09 12:39 13:09 S 13:39 14:09 |     S 14:39 15:09 | 15:39   15:46 15:59 16:09 16:19 S 16:39 | 16:36 17:09 17:09 17:39 18:09 18:39 | 19:09 19:39 20:39 21:57
19,0 Piliscsaba, Magdolna völgy 04:29 04:49 04:41   05:09 05:19   05:31 | | S 05:51 06:01 06:01   06:11 S | 06:31 06:31 | | |   06:51 07:01 07:11 07:31 07:31   07:46 | | 08:01 08:01 08:41 08:41 09:11 09:41 10:11 10:41 11:11   11:41 | S S 12:11 12:41 13:11 S 13:41 14:11 |     S 14:41 15:11 | 15:41   | 16:01 16:11 16:21 S 16:41 | | 17:11 17:11 17:41 18:11 18:41 | 19:11 19:41 20:41 21:59
20,9 Piliscsaba, iskola 04:31 04:51 04:41   05:11 05:21   05:33 05:40 05:47 S 05:53 06:03 06:03   06:13 S 06:15 06:33 06:33 06:30 06:30 06:31   06:53 07:03 07:13 07:33 07:33   07:48 07:47 07:56 08:03 08:03 08:43 08:43 09:13 09:43 10:13 10:43 11:13   11:43 12:34 S S 12:13 12:43 13:13 S 13:43 14:13 14:12     S 14:43 15:13 15:25 15:43   15:51 16:03 16:13 16:23 S 16:43 16:40 16:41 17:13 17:13 17:43 18:13 18:43 18:46 19:13 19:43 20:43 22:01
22,1 Piliscsaba, Klévíz 04:33 04:53 04:44 05:02 05:13 05:23 05:35 05:35 | 05:49 06:30 05:55 06:05 06:05 06:15 06:15 07:03 | 06:35 06:35 | | 06:34 06:53 06:55 07:05 07:15 07:35 07:35 07:40 07:50 | | 08:05 08:05 08:45 08:45 09:15 09:45 10:15 10:45 11:15 11:09 11:45 12:37 12:45 12:45 12:15 12:45 13:15 14:23 13:45 14:15 | 14:39 14:45 15:23 14:45 15:15 | 15:45 15:45 15:54 16:05 16:15 16:25 17:13 16:45 | 16:44 17:15 17:15 17:45 18:15 18:45 | 19:15 19:45 20:45 22:03
23,1 Piliscsaba, Pázmány P. Egyetem 04:35 04:55 04:47 05:03 05:15 05:25 05:36 05:37 05:42 | 06:31 05:57 06:07 06:07 06:16 06:17 07:04 06:18 06:37 06:37 06:33 06:33 06:37 06:55 06:57 07:07 07:17 07:37 07:37 07:42 07:52 07:50 08:00 08:07 08:07 08:47 08:47 09:17 09:47 10:17 10:47 11:17 11:11 11:47 12:40 12:46 12:46 12:17 12:47 13:17 14:24 13:47 14:17 14:15 14:41 14:47 15:24 14:47 15:17 15:28 15:47 15:47 15:57 16:07 16:17 16:27 17:14 16:47 16:43 16:47 17:17 17:17 17:47 18:17 18:47 18:49 19:17 19:47 20:47 22:05
24,3 Pilisvörösvár, Kopár Csárda 04:36 04:56 04:48 05:05 05:17 05:27 05:38 05:39 | | 06:33 05:59 06:09 06:09 06:19 06:19 07:06 | 06:39 06:39 | | 06:38 06:57 06:59 07:09 07:19 07:39 07:39 07:44 07:54 | | 08:09 08:09 08:49 08:49 09:19 09:49 10:19 10:49 11:19 11:13 11:49 12:41 12:48 12:48 12:19 12:49 13:19 14:26 13:49 14:19 | 14:43 14:49 15:26 14:49 15:19 | 15:49 15:49 15:58 16:09 16:19 16:29 17:16 16:49 | 16:48 17:19 17:19 17:49 18:19 18:49 | 19:19 19:49 20:49 22:06
25,5 Pilisvörösvár, Terranova Kft. 04:38 04:58 04:50 05:06 05:19 05:29 05:39 05:41 | | 06:34 06:01 06:11 06:11 06:20 06:21 07:07 | 06:41 06:41 | | 06:40 07:00 07:01 07:11 07:21 07:41 07:41 07:46 07:56 | | 08:11 08:11 08:51 08:51 09:21 09:51 10:21 10:51 11:21 11:16 11:51 12:43 12:49 12:49 12:21 12:51 13:21 14:27 13:51 14:21 | 14:46 14:51 15:27 14:51 15:21 | 15:51 15:51 16:00 16:11 16:21 16:31 17:17 16:51 | 16:50 17:21 17:21 17:51 18:21 18:51 | 19:21 19:51 20:51 22:08
27,4 Pilisvörösvár, vasútállomás bej. út 04:40 05:00 04:52 05:08 05:21 05:31 05:41 05:43 | | 06:36 06:03 06:13 06:13 | 06:23 07:09 | 06:43 06:43 | | 06:42   07:03 07:13 07:23 07:43 07:43 S 07:58 | | 08:13 08:13 08:53 08:53 09:23 09:53 10:23 10:53 11:23 11:18 11:53 12:45 12:51 12:51 12:23 12:53 13:23 14:29 13:53 14:23 | 14:48 S 15:29 14:53 15:23 | 15:53 S 16:02 16:13 16:23 16:33 17:19 16:53 | 16:52 17:23 17:23 17:53 18:23 18:53 | 19:23 19:53 20:53 22:10
27,7 Pilisvörösvár, kultúrház 04:41 05:01 04:53 05:09 05:22 05:32 05:42 05:44 05:47 05:55 06:37 06:04 06:14 06:14 06:22 06:24 07:10 06:23 06:44 06:45 06:38 06:38 06:43   07:05 07:14 07:25 07:44 07:45 S 07:59 | | 08:14 08:15 08:54 08:54 09:24 09:54 10:24 10:54 11:24 11:19 11:54 12:46 12:52 12:52 12:24 12:54 13:24 14:30 13:54 14:24 | 14:49 S 15:30 14:54 15:24 15:33 15:54 S 16:03 16:14 16:24 16:34 17:20 16:54 16:48 16:53 17:24 17:24 17:54 18:24 18:54 18:54 19:24 19:54 20:54 22:11
28,4 Pilisvörösvár, vh. 04:43 05:03 04:55 05:12 05:24 05:34 05:45 05:46 05:49 05:57 06:40 06:06 06:16 06:16 06:25 06:26 07:13 06:25 06:46 06:47 06:40 06:40 06:45   07:07 07:16 07:27 07:46 07:47 S 08:01 07:59 08:10 08:16 08:17 08:56 08:56 09:26 09:56 10:26 10:56 11:26 11:21 11:56 12:48 12:55 12:55 12:26 12:56 13:26 14:33 13:56 14:26 14:24 14:51 S 15:33 14:56 15:26 15:35 15:56 S 16:05 16:16 16:26 16:36 17:23 16:56 16:50 16:55 17:26 17:26 17:56 18:26 18:56 18:56 19:26 19:56 20:56 22:13
29,2 Pilisvörösvár, bányatelep 04:45 05:05 04:57 05:13 05:27 05:37 05:46 05:49 | | 06:41 06:09 06:19 06:19 06:26 06:29 07:14 | 06:49 06:51 | | 06:47   07:11 07:19 07:31 07:49 07:51 S 08:04 | | 08:18 08:21 08:58 08:59 09:28 09:58 10:28 10:58 11:28 11:23 11:58 12:50 12:56 12:56 12:28 12:58 13:28 14:34 13:58 14:28 | 14:53 S 15:34 14:58 15:28 | 15:58 S 16:07 16:18 16:28 16:38 17:24 16:58 | 16:57 17:28 17:28 17:58 18:28 18:58 | 19:28 19:58 20:58 22:15
30,3 Pilisvörösvári üdülőtelep 04:46 05:06 | | 05:28 05:38 | 05:50 | | | 06:10 06:20 06:20 | 06:30 | | 06:50 06:53 | | |   07:13 07:20 07:33 07:50 07:53 S 08:05 | | 08:19 08:23 08:59 09:01 09:29 09:59 10:29 10:59 11:29   11:59 | | | 12:29 12:59 13:29 | 13:59 14:29 |   S | 14:59 15:29 | 15:59 S | 16:19 16:29 16:39 | 16:59 | | 17:29 17:29 17:59 18:29 18:59 | 19:29 19:59 20:59 22:16
30,8 Pilisvörösvár, 10-es sz. út, útőrház 04:47 05:07 | | 05:29 05:39 | 05:51 | | | 06:11 06:21 06:21 | 06:31 | | 06:51 06:54 | | |   07:14 07:21 07:34 07:51 07:54 S 08:06 | | 08:20 08:24 09:00 09:02 09:30 10:00 10:30 11:00 11:30   12:00 | | | 12:30 13:00 13:30 | 14:00 14:30 |   S | 15:00 15:30 | 16:00 S | 16:20 16:30 16:40 | 17:00 | | 17:30 17:30 18:00 18:30 19:00 | 19:30 20:00 21:00 22:17
32,5 Solymári elág. (Auchan áruház) 04:49 05:09 05:01 05:17 05:31 05:41 05:50 05:53 | 06:01 06:45 06:13 06:23 06:23 06:30 06:33 07:18 | 06:53 06:56 | | 06:51   07:16 07:23 07:36 07:53 07:56 08:15 08:08 | | 08:22 08:26 09:02 09:04 09:32 10:02 10:32 11:02 11:32   12:02 12:54 13:00 13:00 12:32 13:02 13:32 14:38 14:02 14:32 |   15:11 15:38 15:02 15:32 | 16:02 16:11 16:11 16:22 16:32 16:42 17:28 17:02 | 17:01 17:32 17:32 18:02 18:32 19:02 | 19:32 20:02 21:02 22:19
.. Budapest-bérlet szakaszhatár                                                                                                                                                                
36,9 Budapest, Üröm v. mh. 04:53 05:13 05:07 05:23 05:36 05:46 05:56 05:58 | 06:07 06:51 06:18 06:28 06:28 06:36 06:40 07:24 | 06:58 07:07 | | 06:57   07:27 07:28 07:47 07:58 08:07 08:15 08:13 | | 08:27 08:37 09:07 09:13 09:37 10:07 10:37 11:07 11:37   12:07 13:00 13:06 13:06 12:37 13:07 13:37 14:44 14:07 14:37 |   15:11 15:44 15:07 15:37 | 16:07 16:11 16:17 16:27 16:37 16:47 17:34 17:07 | 17:07 17:37 17:37 18:07 18:37 19:07 | 19:37 20:07 21:07 22:23
38,4 Budapest, Bóbita u. 04:55 05:15 05:11 05:27 05:38 05:48 06:00 06:01 | 06:11 06:55 06:21 06:31 06:31 06:40 06:44 07:28 | 07:01 07:13 | | 07:02   07:33 07:31 07:53 08:01 08:13 08:21 08:16 | | 08:31 08:43 09:11 09:18 09:41 10:11 10:41 11:11 11:41   12:11 13:04 13:10 13:10 12:41 13:11 13:41 14:48 14:11 14:41 |   15:15 15:48 15:11 15:41 | 16:11 16:15 16:22 16:31 16:41 16:51 17:38 17:11 | 17:12 17:41 17:41 18:11 18:41 19:11 | 19:41 20:11 21:09 22:25
41,2 Budapest, Bécsi út (Vörösvári út) 04:59 05:19 05:15 05:33 05:42 05:52 06:06 06:06 | 06:15 07:01 06:26 06:36 06:36 06:46 06:49 07:34 | 07:06 07:18 | | 07:05   07:38 07:36 07:58 08:06 08:18 08:27 08:21 | | 08:36 08:48 09:16 09:23 09:46 10:16 10:46 11:16 11:46   12:16 13:08 13:16 13:16 12:46 13:16 13:46 14:54 14:16 14:46 |   15:21 15:54 15:16 15:46 | 16:16 16:21 16:25 16:36 16:46 16:56 17:44 17:16 | 17:15 17:46 17:46 18:16 18:46 19:16 | 19:46 20:16 21:13 22:29
42,3 Budapest, Flórián tér (Vörösvári út) 05:01 05:21 05:18 05:35 05:44 05:54 06:08 06:09 06:09 06:18 07:03 06:29 06:39 06:39 06:48 06:53 07:36 06:48 07:09 07:23 07:00 07:13 07:08   07:43 07:39 08:03 08:09 08:23 08:32 08:24 08:19 08:35 08:39 08:53 09:19 09:28 09:49 10:19 10:49 11:19 11:49   12:19 13:11 13:18 13:18 12:49 13:19 13:49 14:56 14:19 14:49 14:44   15:24 15:56 15:19 15:49 15:55 16:19 16:24 16:28 16:39 16:49 16:59 17:46 17:19 17:10 17:18 17:49 17:49 18:19 18:49 19:19 19:15 19:49 20:19 21:15 22:31
45,1 Budapest, Árpád híd aut. áll. 05:05 05:25 05:25 05:41 05:50 06:00 06:14 06:15 06:15 06:24 07:09 06:35 06:45 06:45 06:54 07:00 07:42 06:55 07:15 07:30 07:05 07:20 07:15   07:50 07:45 08:10 08:15 08:30 08:39 08:30 08:26 08:42 08:45 09:00 09:25 09:35 09:55 10:25 10:55 11:25 11:55   12:25 13:18 13:24 13:24 12:55 13:25 13:55 15:02 14:25 14:55 14:51   15:30 16:02 15:25 15:55 16:00 16:25 16:30 16:35 16:45 16:55 17:05 17:52 17:25 17:15 17:25 17:55 17:55 18:25 18:55 19:25 19:20 19:55 20:25 21:20 22:35

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
alacsonypadlós járat
alacsonypadlós járat
15 a hetek első iskolai előadási napját megelőző munkaszüneti napon
2 XII. 24-én nem közlekedik
6 XII. 25-26-án és I. 1-jén nem közlekedik

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
munkaszüneti napokon
munkaszüneti napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
megállás csak leszálló utasok részére
E Elővárosi járat
R Regionális járat

Hírek