Navigáció átugrása
800

Esztergom–Dorog–Piliscsaba–Pilisvörösvár–Budapest

Menetrend érvényessége: 2018.09.01 -
Besorolás: E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 800 2 M     800 4       alacsonypadlós járat 810 2 M     800 6 M     810 4 M     alacsonypadlós járat 800 8 M     alacsonypadlós járat 800 208 A     alacsonypadlós járat 810 6 16     800 10 M     800 12 M     alacsonypadlós járat 800 212 A     alacsonypadlós járat 800 14 M     800 16 M     alacsonypadlós járat 800 216 A     alacsonypadlós járat 800 18 M     800 20       alacsonypadlós járat 800 22       800 24       alacsonypadlós járat 800 26       800 28       alacsonypadlós járat 800 30       alacsonypadlós járat 800 32 M     810 8 16     800 34       alacsonypadlós járat 800 36 M     800 38       alacsonypadlós járat 800 40 M     800 42       alacsonypadlós járat 800 44 M     800 46       alacsonypadlós járat 800 48       800 50       alacsonypadlós járat 800 52       800 54      
0,0 Esztergom, aut. áll. 04:00 04:30   05:00   05:30 05:30   06:00 06:30 06:30 07:00 07:30 07:30 08:00 08:30 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:00   14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:30 19:30 20:30 21:30
1,0 Esztergom, Erzsébet királyné u. 04:02 04:32   05:02   05:32 05:32   06:02 06:32 06:32 07:02 07:32 07:32 08:02 08:32 09:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:02   14:32 15:02 15:32 16:02 16:32 17:02 17:32 18:32 19:32 20:32 21:32
4,8 Esztergom, Szalézi lakópark 04:06 04:36   05:06   05:36 05:36   06:06 06:36 06:36 07:06 07:36 07:36 08:06 08:36 09:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:06   14:36 15:06 15:36 16:06 16:36 17:06 17:36 18:36 19:36 20:36 21:36
5,6 Esztergom, Kassai u. 04:07 04:37   05:07   05:37 05:37   06:07 06:37 06:37 07:07 07:37 07:37 08:07 08:37 09:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:07   14:37 15:07 15:37 16:07 16:37 17:07 17:37 18:37 19:37 20:37 21:37
6,2 Esztergom, Kertváros vá. bej. út 04:08 04:38   05:08   05:38 05:38   06:08 06:38 06:38 07:08 07:38 07:38 08:08 08:38 09:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:08   14:38 15:08 15:38 16:08 16:38 17:08 17:38 18:38 19:38 20:38 21:38
6,9 Dorog, Volán telep 04:10 04:40   05:10   05:40 05:39   06:10 06:40 06:40 07:10 07:40 07:40 08:10 08:40 09:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:10   14:40 15:10 15:40 16:10 16:40 17:10 17:40 18:40 19:40 20:40 21:40
7,6 Dorog, Gyógyszerárugyár 04:11 04:41   05:11   05:41 05:40   06:11 06:41 06:41 07:11 07:41 07:41 08:11 08:41 09:41 10:41 11:41 12:41 13:41 14:11   14:41 15:11 15:41 16:11 16:41 17:11 17:41 18:41 19:41 20:41 21:41
8,1 Dorog, városháza 04:12 04:42   05:13   05:43 05:42   06:13 06:43 06:43 07:13 07:43 07:43 08:13 08:43 09:43 10:43 11:43 12:43 13:43 14:13   14:43 15:13 15:43 16:13 16:43 17:13 17:43 18:43 19:43 20:43 21:42
8,6 Dorog, Bécsi út 04:13 04:43   05:15   05:45 05:44   06:15 06:45 06:45 07:15 07:45 07:45 08:15 08:45 09:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:15   14:45 15:15 15:45 16:15 16:45 17:15 17:45 18:45 19:45 20:45 21:43
9,4 Dorog, Puskin u. 04:15 04:45   05:17   05:47 05:46   06:17 06:47 06:47 07:17 07:47 07:47 08:17 08:47 09:47 10:47 11:47 12:47 13:47 14:17   14:47 15:17 15:47 16:17 16:47 17:17 17:47 18:47 19:47 20:47 21:45
10,2 Dorog, Ipari Park 04:16 04:46   05:18   05:48 05:47   06:18 06:48 06:48 07:18 07:48 07:48 08:18 08:48 09:48 10:48 11:48 12:48 13:48 14:18   14:48 15:18 15:48 16:18 16:48 17:18 17:48 18:48 19:48 20:48 21:46
11,5 Kesztölci elág. 04:18 04:48 05:05 05:20 05:35 05:50 05:49 06:05 06:20 06:50 06:50 07:20 07:50 07:50 08:20 08:50 09:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:20   14:50 15:20 15:50 16:20 16:50 17:20 17:50 18:50 19:50 20:50 21:48
13,2 Leányvár, vasútállomás 04:20 04:50 05:07 05:22 05:37 05:52 05:51 06:07 06:22 06:52 06:52 07:22 07:52 07:52 08:22 08:52 09:52 10:52 11:52 12:52 13:52 14:22   14:52 15:22 15:52 16:22 16:52 17:22 17:52 18:52 19:52 20:52 21:50
14,3 Leányvár, Műv. Ház 04:22 04:52 05:09 05:24 05:39 05:54 05:53 06:09 06:24 06:54 06:54 07:24 07:54 07:54 08:24 08:54 09:54 10:54 11:54 12:54 13:54 14:24   14:54 15:24 15:54 16:24 16:54 17:24 17:54 18:54 19:54 20:54 21:52
15,3 Piliscsév, elág. 04:24 04:54 05:11 05:26 05:41 05:56 05:55 06:11 06:26 06:56 06:56 07:26 07:56 07:56 08:26 08:56 09:56 10:56 11:56 12:56 13:56 14:26   14:56 15:26 15:56 16:26 16:56 17:26 17:56 18:56 19:56 20:56 21:54
17,6 Pilisjászfalu 04:27 04:57 05:14 05:29 05:44 05:59 05:58 06:14 06:29 06:59 06:59 07:29 07:59 07:59 08:29 08:59 09:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:29   14:59 15:29 15:59 16:29 16:59 17:29 17:59 18:59 19:59 20:59 21:57
19,0 Piliscsaba, Magdolna völgy 04:29 04:59 05:16 05:31 05:46 06:01 06:00 06:16 06:31 07:01 07:01 07:31 08:01 08:01 08:31 09:01 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 14:31   15:01 15:31 16:01 16:31 17:01 17:31 18:01 19:01 20:01 21:01 21:59
20,9 Piliscsaba, iskola 04:31 05:01 05:18 05:33 05:48 06:03 06:02 06:18 06:33 07:03 07:03 07:33 08:03 08:03 08:33 09:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 14:33   15:03 15:33 16:03 16:33 17:03 17:33 18:03 19:03 20:03 21:03 22:01
22,1 Piliscsaba, Klévíz 04:33 05:03 05:20 05:35 05:50 06:05 06:04 06:20 06:35 07:05 07:05 07:35 08:05 08:05 08:35 09:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 14:35 14:35 15:05 15:35 16:05 16:35 17:05 17:35 18:05 19:05 20:05 21:05 22:03
23,1 Piliscsaba, Pázmány P. Egyetem 04:35 05:05 05:22 05:37 05:52 06:07 06:06 06:22 06:37 07:07 07:07 07:37 08:07 08:07 08:37 09:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 14:37 14:37 15:07 15:37 16:07 16:37 17:07 17:37 18:07 19:07 20:07 21:07 22:05
24,3 Pilisvörösvár, Kopár Csárda 04:36 05:07 05:24 05:39 05:54 06:09 06:08 06:24 06:39 07:09 07:09 07:39 08:09 08:09 08:39 09:09 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 14:39 14:39 15:09 15:39 16:09 16:39 17:09 17:39 18:09 19:09 20:09 21:09 22:06
25,5 Pilisvörösvár, Terranova Kft. 04:38 05:09 05:26 05:41 05:56 06:11 06:10 06:26 06:41 07:11 07:11 07:41 08:11 08:11 08:41 09:11 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 14:41 14:41 15:11 15:41 16:11 16:41 17:11 17:41 18:11 19:11 20:11 21:11 22:08
27,4 Pilisvörösvár, vasútállomás bej. út 04:40 05:11 05:28 05:43 05:58 06:13 06:12 06:28 06:43 07:13 07:13 07:43 08:13 08:13 08:43 09:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 14:43 14:43 15:13 15:43 16:13 16:43 17:13 17:43 18:13 19:13 20:13 21:13 22:10
27,7 Pilisvörösvár, kultúrház 04:41 05:12 05:29 05:44 05:59 06:14 06:13 06:29 06:45 07:15 07:14 07:45 08:15 08:14 08:44 09:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 14:44 14:44 15:14 15:44 16:14 16:44 17:14 17:44 18:14 19:14 20:14 21:14 22:11
28,4 Pilisvörösvár, városháza 04:43 05:14 05:31 05:46 06:01 06:16 06:15 06:31 06:47 07:17 07:16 07:47 08:17 08:16 08:46 09:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 14:46 14:46 15:16 15:46 16:16 16:46 17:16 17:46 18:16 19:16 20:16 21:16 22:13
29,2 Pilisvörösvár, bányatelep 04:45 05:17 05:34 05:49 06:04 06:19 06:17 06:34 06:51 07:21 07:19 07:51 08:21 08:18 08:49 09:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 14:48 14:48 15:18 15:48 16:18 16:48 17:18 17:48 18:18 19:18 20:18 21:18 22:15
30,3 Pilisvörösvári üdülőtelep 04:46 05:18 05:35 05:50 06:05 06:20 06:18 06:35 06:53 07:23 07:20 07:53 08:23 08:19 08:51 09:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 14:49 14:49 15:19 15:49 16:19 16:49 17:19 17:49 18:19 19:19 20:19 21:19 22:16
30,8 Pilisvörösvár, 10-es sz. út, útőrház 04:47 05:19 05:36 05:51 06:06 06:21 06:19 06:36 06:54 07:24 07:21 07:54 08:24 08:20 08:52 09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 14:50 14:50 15:20 15:50 16:20 16:50 17:20 17:50 18:20 19:20 20:20 21:20 22:17
32,5 Solymári elág. (Auchan áruház) 04:49 05:21 05:38 05:53 06:08 06:23 06:21 06:38 06:56 07:26 07:23 07:56 08:26 08:22 08:54 09:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 14:52 14:52 15:22 15:52 16:22 16:52 17:22 17:52 18:22 19:22 20:22 21:22 22:19
.. Budapest-bérlet szakaszhatár                                                                    
36,9 Budapest, Üröm v. mh. 04:53 05:26 05:43 05:58 06:15 06:30 06:25 06:45 07:07 07:37 07:28 08:07 08:37 08:27 09:03 09:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 14:57 14:57 15:27 15:57 16:27 16:57 17:27 17:57 18:27 19:27 20:27 21:27 22:23
38,4 Budapest, Bóbita u. 04:55 05:28 05:46 06:01 06:19 06:34 06:27 06:49 07:13 07:43 07:31 08:13 08:43 08:31 09:08 09:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:01 15:01 15:31 16:01 16:31 17:01 17:31 18:01 18:31 19:31 20:31 21:29 22:25
41,2 Budapest, Bécsi út (Vörösvári út) 04:59 05:32 05:51 06:06 06:24 06:39 06:32 06:54 07:18 07:48 07:36 08:18 08:48 08:36 09:13 09:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:06 15:06 15:36 16:06 16:36 17:06 17:36 18:06 18:36 19:36 20:36 21:33 22:29
42,3 Budapest, Flórián tér (Vörösvári út) 05:01 05:34 05:54 06:09 06:28 06:43 06:35 06:58 07:23 07:53 07:39 08:23 08:53 08:39 09:18 09:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:09 15:09 15:39 16:09 16:39 17:09 17:39 18:09 18:39 19:39 20:39 21:35 22:31
45,1 Budapest, Árpád híd aut. áll. 05:05 05:40 06:00 06:15 06:35 06:50 06:40 07:05 07:30 08:00 07:45 08:30 09:00 08:45 09:25 09:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:15 15:15 15:45 16:15 16:45 17:15 17:45 18:15 18:45 19:45 20:45 21:40 22:35

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
16 tanév tartama alatt munkanapokon, kivéve XII. 27-31. közötti munkanapokon

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon

E Elővárosi járat

Hírek

Hírek