Navigáció átugrása
800

Esztergom–Dorog–Piliscsaba–Pilisvörösvár–Budapest

Menetrend érvényessége: 2017.07.01 -
Besorolás: E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 800 902 A 8   800 2       800 4 M     810 2 M     800 6       alacsonypadlós járat 800 8 M     810 4 M     alacsonypadlós járat 800 10 M     800 12 M     alacsonypadlós járat 800 212 A     alacsonypadlós járat 810 6 16     800 14 M     800 214 O     800 16 M     alacsonypadlós járat 800 216 A     alacsonypadlós járat 800 18 M     800 218 O     800 20 M     alacsonypadlós járat 811 220 A     alacsonypadlós járat 800 22 N     800 24       alacsonypadlós járat 800 26 N     800 28       alacsonypadlós járat 800 30 M     800 32       800 34 M     800 36       alacsonypadlós járat 800 38 M     800 40       800 42 M     800 44       alacsonypadlós járat 800 46 M     800 48       alacsonypadlós járat 810 8 16     800 50 M     800 52       alacsonypadlós járat 800 54 M     800 56       alacsonypadlós járat 800 58 M     800 60       alacsonypadlós járat 800 62       alacsonypadlós járat 800 64       800 66      
0,0 Esztergom, aut. áll. 00:00 04:00 04:30   05:00 05:20   05:40 06:00 06:00   06:30 06:30 07:00 07:00 07:30 07:30 08:00 08:00 08:30 09:00 09:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00   15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 19:00 20:00 21:00
1,0 Esztergom, Erzsébet királyné u. 00:02 04:02 04:32   05:02 05:22   05:42 06:02 06:02   06:32 06:32 07:02 07:02 07:32 07:32 08:02 08:02 08:32 09:02 09:32 10:02 10:32 11:02 11:32 12:02 12:32 13:02 13:32 14:02 14:32 15:02   15:32 16:02 16:32 17:02 17:32 18:02 19:02 20:02 21:02
4,8 Esztergom, Szalézi lakópark 00:06 04:06 04:36   05:06 05:26   05:46 06:06 06:06   06:36 06:36 07:06 07:06 07:36 07:36 08:06 08:06 08:36 09:06 09:36 10:06 10:36 11:06 11:36 12:06 12:36 13:06 13:36 14:06 14:36 15:06   15:36 16:06 16:36 17:06 17:36 18:06 19:06 20:06 21:06
5,6 Esztergom, Kassai u. 00:07 04:07 04:37   05:07 05:27   05:47 06:07 06:07   06:37 06:37 07:07 07:07 07:37 07:37 08:07 S 08:37 09:07 09:37 10:07 10:37 11:07 11:37 12:07 12:37 13:07 13:37 14:07 14:37 15:07   15:37 16:07 16:37 17:07 17:37 18:07 19:07 20:07 21:07
6,2 Esztergom, Kertváros vá. bej. út 00:08 04:08 04:38   05:08 05:28   05:48 06:08 06:08   06:38 06:38 07:08 07:08 07:38 07:38 08:08 S 08:38 09:08 09:38 10:08 10:38 11:08 11:38 12:08 12:38 13:08 13:38 14:08 14:38 15:08   15:38 16:08 16:38 17:08 17:38 18:08 19:08 20:08 21:08
6,9 Dorog, Volán telep 00:10 04:10 04:40   05:10 05:30   05:50 06:10 06:10   06:40 06:40 07:10 07:10 07:40 07:40 08:10 S 08:40 09:10 09:40 10:10 10:40 11:10 11:40 12:10 12:40 13:10 13:40 14:10 14:40 15:10   15:40 16:10 16:40 17:10 17:40 18:10 19:10 20:10 21:10
7,6 Dorog, Gyógyszerárugyár 00:11 04:11 04:41   05:11 05:31   05:51 06:11 06:11   06:41 06:41 07:11 07:11 07:41 07:41 08:11 S 08:41 09:11 09:41 10:11 10:41 11:11 11:41 12:11 12:41 13:11 13:41 14:11 14:41 15:11   15:41 16:11 16:41 17:11 17:41 18:11 19:11 20:11 21:11
8,1 Dorog, vh. 00:12 04:12 04:42   05:13 05:33   05:53 06:13 06:13   06:43 06:43 07:13 07:13 07:43 07:43 08:13 S 08:43 09:13 09:43 10:13 10:43 11:13 11:43 12:13 12:43 13:13 13:43 14:13 14:43 15:13   15:43 16:13 16:43 17:13 17:43 18:13 19:13 20:13 21:12
8,6 Dorog, IBUSZ iroda 00:13 04:13 04:43   05:15 05:35   05:55 06:15 06:15   06:45 06:45 07:15 07:15 07:45 07:45 08:15 S 08:45 09:15 09:45 10:15 10:45 11:15 11:45 12:15 12:45 13:15 13:45 14:15 14:45 15:15   15:45 16:15 16:45 17:15 17:45 18:15 19:15 20:15 21:13
9,4 Dorog, Puskin u. 00:14 04:15 04:45   05:17 05:37   05:57 06:17 06:17   06:47 06:47 07:17 07:17 07:47 07:47 08:17 S 08:47 09:17 09:47 10:17 10:47 11:17 11:47 12:17 12:47 13:17 13:47 14:17 14:47 15:17   15:47 16:17 16:47 17:17 17:47 18:17 19:17 20:17 21:15
10,2 Dorog, Ipari Park 00:15 04:16 04:46   05:18 05:38   05:58 06:18 06:18   06:48 06:48 07:18 07:18 07:48 07:48 08:18 S 08:48 09:18 09:48 10:18 10:48 11:18 11:48 12:18 12:48 13:18 13:48 14:18 14:48 15:18   15:48 16:18 16:48 17:18 17:48 18:18 19:18 20:18 21:16
11,5 Kesztölci elág. 00:17 04:18 04:48 05:05 05:20 05:40 05:50 06:00 06:20 06:20 06:35 06:50 06:50 07:20 07:20 07:50 07:50 08:20 08:20 08:50 09:20 09:50 10:20 10:50 11:20 11:50 12:20 12:50 13:20 13:50 14:20 14:50 15:20 15:35 15:50 16:20 16:50 17:20 17:50 18:20 19:20 20:20 21:18
13,2 Leányvár, vá. 00:19 04:20 04:50 05:07 05:22 05:42 05:52 06:02 06:22 06:22 06:37 06:52 06:52 07:22 07:22 07:52 07:52 08:22 08:22 08:52 09:22 09:52 10:22 10:52 11:22 11:52 12:22 12:52 13:22 13:52 14:22 14:52 15:22 15:37 15:52 16:22 16:52 17:22 17:52 18:22 19:22 20:22 21:20
14,3 Leányvár, munkásotthon 00:21 04:22 04:52 05:09 05:24 05:44 05:54 06:04 06:24 06:24 06:39 06:54 06:54 07:24 07:24 07:54 07:54 08:24 08:24 08:54 09:24 09:54 10:24 10:54 11:24 11:54 12:24 12:54 13:24 13:54 14:24 14:54 15:24 15:39 15:54 16:24 16:54 17:24 17:54 18:24 19:24 20:24 21:22
15,3 Piliscsév, elág. 00:22 04:24 04:54 05:11 05:26 05:46 05:56 06:06 06:26 06:26 06:41 06:56 06:56 07:26 07:26 07:56 07:56 08:26 08:26 08:56 09:26 09:56 10:26 10:56 11:26 11:56 12:26 12:56 13:26 13:56 14:26 14:56 15:26 15:41 15:56 16:26 16:56 17:26 17:56 18:26 19:26 20:26 21:24
17,6 Pilisjászfalu 00:24 04:27 04:57 05:14 05:29 05:49 05:59 06:09 06:29 06:29 06:44 06:59 06:59 07:29 07:29 07:59 07:59 08:29 08:29 08:59 09:29 09:59 10:29 10:59 11:29 11:59 12:29 12:59 13:29 13:59 14:29 14:59 15:29 15:44 15:59 16:29 16:59 17:29 17:59 18:29 19:29 20:29 21:27
19,0 Piliscsaba, Magdolna völgy 00:26 04:29 04:59 05:16 05:31 05:51 06:01 06:11 06:31 06:31 06:46 07:01 07:01 07:31 07:31 08:01 08:01 08:31 08:31 09:01 09:31 10:01 10:31 11:01 11:31 12:01 12:31 13:01 13:31 14:01 14:31 15:01 15:31 15:46 16:01 16:31 17:01 17:31 18:01 18:31 19:31 20:31 21:29
20,9 Piliscsaba, iskola 00:28 04:31 05:01 05:18 05:33 05:53 06:03 06:13 06:33 06:33 06:48 07:03 07:03 07:33 07:33 08:03 08:03 08:33 08:33 09:03 09:33 10:03 10:33 11:03 11:33 12:03 12:33 13:03 13:33 14:03 14:33 15:03 15:33 15:48 16:03 16:33 17:03 17:33 18:03 18:33 19:33 20:33 21:31
22,1 Piliscsaba, Klévíz 00:30 04:33 05:03 05:20 05:35 05:55 06:05 06:15 06:35 06:35 06:50 07:05 07:05 07:35 07:35 08:05 08:05 08:35 08:35 09:05 09:35 10:05 10:35 11:05 11:35 12:05 12:35 13:05 13:35 14:05 14:35 15:05 15:35 15:50 16:05 16:35 17:05 17:35 18:05 18:35 19:35 20:35 21:33
23,1 Piliscsaba, Pázmány P. Egyetem 00:32 04:35 05:05 05:22 05:37 05:57 06:07 06:17 06:37 06:37 06:52 07:07 07:07 07:37 07:37 08:07 08:07 08:37 08:37 09:07 09:37 10:07 10:37 11:07 11:37 12:07 12:37 13:07 13:37 14:07 14:37 15:07 15:37 15:52 16:07 16:37 17:07 17:37 18:07 18:37 19:37 20:37 21:35
24,3 Pilisvörösvár, Kopár Csárda 00:33 04:36 05:07 05:24 05:39 05:59 06:09 06:19 06:39 06:39 06:54 07:09 07:09 07:39 07:39 08:09 08:09 08:39 08:39 09:09 09:39 10:09 10:39 11:09 11:39 12:09 12:39 13:09 13:39 14:09 14:39 15:09 15:39 15:54 16:09 16:39 17:09 17:39 18:09 18:39 19:39 20:39 21:36
25,5 Pilisvörösvár, Terranova Kft. 00:34 04:38 05:09 05:26 05:41 06:01 06:11 06:21 06:41 06:41 06:56 07:11 07:11 07:41 07:41 08:11 08:11 08:41 08:41 09:11 09:41 10:11 10:41 11:11 11:41 12:11 12:41 13:11 13:41 14:11 14:41 15:11 15:41 15:56 16:11 16:41 17:11 17:41 18:11 18:41 19:41 20:41 21:38
27,4 Pilisvörösvár, vasútállomás bej. út 00:36 04:40 05:11 05:28 05:43 06:03 06:13 06:23 06:43 06:43 06:58 07:13 07:13 07:43 07:43 08:13 08:13 08:43 08:43 09:13 09:43 10:13 10:43 11:13 11:43 12:13 12:43 13:13 13:43 14:13 14:43 15:13 15:43 15:58 16:13 16:43 17:13 17:43 18:13 18:43 19:43 20:43 21:40
27,7 Pilisvörösvár, kultúrház 00:37 04:41 05:12 05:29 05:44 06:04 06:14 06:24 06:45 06:44 07:00 07:15 07:14 07:45 07:44 08:15 08:14 08:44 08:44 09:14 09:44 10:14 10:44 11:14 11:44 12:14 12:44 13:14 13:44 14:14 14:44 15:14 15:44 15:59 16:14 16:44 17:14 17:44 18:14 18:44 19:44 20:44 21:41
28,4 Pilisvörösvár, vh. 00:38 04:43 05:14 05:31 05:46 06:06 06:16 06:26 06:47 06:46 07:02 07:17 07:16 07:47 07:46 08:17 08:16 08:46 08:46 09:16 09:46 10:16 10:46 11:16 11:46 12:16 12:46 13:16 13:46 14:16 14:46 15:16 15:46 16:01 16:16 16:46 17:16 17:46 18:16 18:46 19:46 20:46 21:43
29,2 Pilisvörösvár, bányatelep 00:40 04:45 05:17 05:34 05:49 06:09 06:19 06:29 06:51 06:49 07:06 07:21 07:19 07:51 07:49 08:21 08:18 08:49 08:48 09:18 09:48 10:18 10:48 11:18 11:48 12:18 12:48 13:18 13:48 14:18 14:48 15:18 15:48 16:04 16:18 16:48 17:18 17:48 18:18 18:48 19:48 20:48 21:45
30,3 Pilisvörösvári üdülőtelep 00:41 04:46 05:18 05:35 05:50 06:10 06:20 06:30 06:53 06:50 07:08 07:23 07:20 07:53 07:50 08:23 08:19 08:51 08:49 09:19 09:49 10:19 10:49 11:19 11:49 12:19 12:49 13:19 13:49 14:19 14:49 15:19 15:49 16:05 16:19 16:49 17:19 17:49 18:19 18:49 19:49 20:49 21:46
30,8 Pilisvörösvár, 10-es sz. út, útőrház 00:42 04:47 05:19 05:36 05:51 06:11 06:21 06:31 06:54 06:51 07:09 07:24 07:21 07:54 07:51 08:24 08:20 08:52 08:50 09:20 09:50 10:20 10:50 11:20 11:50 12:20 12:50 13:20 13:50 14:20 14:50 15:20 15:50 16:06 16:20 16:50 17:20 17:50 18:20 18:50 19:50 20:50 21:47
32,5 Solymári elág. (Auchan áruház) 00:44 04:49 05:21 05:38 05:53 06:13 06:23 06:33 06:56 06:53 07:11 07:26 07:23 07:56 07:53 08:26 08:22 08:54 08:52 09:22 09:52 10:22 10:52 11:22 11:52 12:22 12:52 13:22 13:52 14:22 14:52 15:22 15:52 16:08 16:22 16:52 17:22 17:52 18:22 18:52 19:52 20:52 21:49
.. Budapest-bérlet szakaszhatár                                                                                      
36,9 Budapest, Üröm v. mh. 00:48 04:53 05:26 05:43 05:58 06:18 06:30 06:40 07:07 06:58 07:22 07:37 07:28 08:07 07:58 08:37 08:27 09:03 08:57 09:27 09:57 10:27 10:57 11:27 11:57 12:27 12:57 13:27 13:57 14:27 14:57 15:27 15:57 16:13 16:27 16:57 17:27 17:57 18:27 18:57 19:57 20:57 21:53
38,4 Budapest, Bóbita u. 00:50 04:55 05:28 05:46 06:01 06:21 06:34 06:44 07:13 07:01 07:28 07:43 07:31 08:13 08:01 08:43 08:31 09:08 09:01 09:31 10:01 10:31 11:01 11:31 12:01 12:31 13:01 13:31 14:01 14:31 15:01 15:31 16:01 16:16 16:31 17:01 17:31 18:01 18:31 19:01 20:01 21:01 21:55
41,2 Budapest, Bécsi út (Vörösvári út) 00:54 04:59 05:32 05:51 06:06 06:26 06:39 06:49 07:18 07:06 07:33 07:48 07:36 08:18 08:06 08:48 08:36 09:13 09:06 09:36 10:06 10:36 11:06 11:36 12:06 12:36 13:06 13:36 14:06 14:36 15:06 15:36 16:06 16:21 16:36 17:06 17:36 18:06 18:36 19:06 20:06 21:06 21:59
42,3 Budapest, Flórián tér (Vörösvári út) 00:56 05:01 05:34 05:54 06:09 06:29 06:43 06:53 07:23 07:09 07:38 07:53 07:39 08:23 08:09 08:53 08:39 09:18 09:09 09:39 10:09 10:39 11:09 11:39 12:09 12:39 13:09 13:39 14:09 14:39 15:09 15:39 16:09 16:24 16:39 17:09 17:39 18:09 18:39 19:09 20:09 21:09 22:01
45,1 Budapest, Árpád híd aut. áll. 01:00 05:05 05:40 06:00 06:15 06:35 06:50 07:00 07:30 07:15 07:45 08:00 07:45 08:30 08:15 09:00 08:45 09:25 09:15 09:45 10:15 10:45 11:15 11:45 12:15 12:45 13:15 13:45 14:15 14:45 15:15 15:45 16:15 16:30 16:45 17:15 17:45 18:15 18:45 19:15 20:15 21:15 22:05

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
alacsonypadlós járat
alacsonypadlós járat
16 tanév tartama alatt munkanapokon
8 a járat csak a 2017. VII. 01. és 2017. IX. 03. közötti időszakban közlekedik

szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
munkanapokon
munkanapokon
szabadnapokon
szabadnapokon
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta

S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
E Elővárosi járat