Navigáció átugrása
800

Budapest–Pilisvörösvár–Piliscsaba–Dorog–Esztergom

Menetrend érvényessége: 2017.12.10 -
Besorolás: E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 1   M     3   M     alacsonypadlós járat 203   A 6   alacsonypadlós járat 5   M     7   M     alacsonypadlós járat 207   A     alacsonypadlós járat 9   M     209   O     11         alacsonypadlós járat 13   N     15         alacsonypadlós járat 17   N     19         21   N     23         alacsonypadlós járat 25   M     27         29   M     31   M     alacsonypadlós járat 231   A     33   M     35   M     alacsonypadlós járat 235   A     2851   16     37   M     39   M     alacsonypadlós járat 239   A     2851   16     41   M     43   M     alacsonypadlós járat 243   A     alacsonypadlós járat 2851   M     alacsonypadlós járat 45   M     47   M     alacsonypadlós járat 2852   A     alacsonypadlós járat 2851   M     49   M     51     2   alacsonypadlós járat 53   M     55     2   alacsonypadlós járat 57   M     59     2   61     2   alacsonypadlós járat 63     2   65     2  
0,0 Budapest, Árpád híd aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  05:00 06:00 06:00 06:20 07:00 07:00 07:30 07:30 08:00 08:30 09:00 09:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:00 13:30 14:00 14:00 14:15 14:30 15:00 15:00 15:15 15:30 16:00 16:00 16:15 16:30 17:00 17:00 17:15 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 21:00 22:00 23:00
2,8 Budapest, Flórián tér (Vörösvári út) 05:05 06:06 06:06 06:26 07:06 07:06 07:36 07:36 08:06 08:36 09:06 09:36 10:06 10:36 11:06 11:36 12:06 12:36 13:09 13:06 13:39 14:09 14:06 14:24 14:39 15:09 15:06 15:24 15:39 16:10 16:06 16:25 16:40 17:10 17:06 17:25 17:39 18:06 18:36 19:06 19:36 20:05 21:05 22:04 23:04
3,9 Budapest, Bécsi út (Vörösvári út) 05:07 06:09 06:08 06:29 07:09 07:08 07:39 07:38 08:09 08:39 09:09 09:39 10:09 10:39 11:09 11:39 12:09 12:39 13:12 13:09 13:42 14:12 14:09 14:27 14:42 15:12 15:09 15:27 15:42 16:14 16:09 16:29 16:44 17:14 17:09 17:29 17:42 18:09 18:39 19:09 19:39 20:07 21:07 22:06 23:06
6,7 Budapest, Bóbita u. 05:12 06:14 06:13 06:34 07:14 07:13 07:44 07:43 08:14 08:44 09:14 09:44 10:14 10:44 11:14 11:44 12:14 12:44 13:17 13:14 13:47 14:17 14:14 14:32 14:47 15:17 15:14 15:32 15:47 16:19 16:14 16:34 16:49 17:19 17:14 17:34 17:47 18:14 18:44 19:14 19:44 20:11 21:11 22:10 23:10
8,2 Budapest, Üröm v. mh. 05:14 06:17 06:16 06:37 07:17 07:16 07:47 07:46 08:17 08:47 09:17 09:47 10:17 10:47 11:17 11:47 12:17 12:47 13:20 13:17 13:50 14:20 14:17 14:35 14:50 15:20 15:17 15:35 15:50 16:23 16:17 16:38 16:53 17:23 17:17 17:38 17:50 18:17 18:47 19:17 19:47 20:13 21:13 22:12 23:12
.. Budapest-bérlet szakaszhatár                                                                                          
12,6 Solymári elág. (Auchan áruház) 05:19 06:23 06:21 06:43 07:23 07:21 07:53 07:51 08:23 08:53 09:23 09:53 10:23 10:53 11:23 11:53 12:23 12:53 13:26 13:23 13:56 14:26 14:23 14:41 14:56 15:26 15:23 15:41 15:56 16:31 16:23 16:46 17:01 17:31 17:23 17:46 17:56 18:23 18:53 19:23 19:53 20:18 21:18 22:16 23:16
14,3 Pilisvörösvár, 10-es sz. út, útőrház 05:20 06:24 06:23 06:44 07:24 07:23 07:54 07:53 08:24 08:54 09:24 09:54 10:24 10:54 11:24 11:54 12:24 12:54 13:27 13:24 13:57 14:27 14:24 14:42 14:57 15:27 15:24 15:42 15:57 16:32 16:24 16:47 17:02 17:32 17:24 17:47 17:57 18:24 18:54 19:24 19:54 20:19 21:19 22:17 23:17
14,8 Pilisvörösvári üdülőtelep 05:21 06:25 06:24 06:45 07:25 07:24 07:55 07:54 08:25 08:55 09:25 09:55 10:25 10:55 11:25 11:55 12:25 12:55 13:28 13:25 13:58 14:28 14:25 14:43 14:58 15:28 15:25 15:43 15:58 16:33 16:25 16:48 17:03 17:33 17:25 17:48 17:58 18:25 18:55 19:25 19:55 20:20 21:20 22:18 23:18
15,9 Pilisvörösvár, bányatelep 05:23 06:27 06:26 06:47 07:27 07:26 07:57 07:56 08:27 08:57 09:27 09:57 10:27 10:57 11:27 11:57 12:27 12:57 13:30 13:27 14:00 14:30 14:27 14:45 15:00 15:30 15:27 15:45 16:00 16:35 16:27 16:50 17:05 17:35 17:27 17:50 18:00 18:27 18:57 19:27 19:57 20:22 21:22 22:20 23:20
16,7 Pilisvörösvár, vh. 05:25 06:29 06:28 06:49 07:29 07:28 07:59 07:58 08:29 08:59 09:29 09:59 10:29 10:59 11:29 11:59 12:29 12:59 13:32 13:29 14:02 14:32 14:29 14:47 15:02 15:32 15:29 15:47 16:02 16:37 16:29 16:52 17:07 17:37 17:29 17:52 18:02 18:29 18:59 19:29 19:59 20:24 21:24 22:22 23:22
17,4 Pilisvörösvár, kultúrház 05:27 06:31 06:30 06:51 07:31 07:30 08:01 08:00 08:31 09:01 09:31 10:01 10:31 11:01 11:31 12:01 12:31 13:01 13:34 13:31 14:04 14:34 14:31 14:49 15:04 15:34 15:31 15:49 16:04 16:39 16:31 16:54 17:09 17:39 17:31 17:54 18:04 18:31 19:01 19:31 20:01 20:26 21:26 22:24 23:24
17,7 Pilisvörösvár, vasútállomás bej. út 05:28 06:32 06:31 06:52 07:32 07:31 08:02 08:01 08:32 09:02 09:32 10:02 10:32 11:02 11:32 12:02 12:32 13:02 13:35 13:32 14:05 14:35 14:32 14:50 15:05 15:35 15:32 15:50 16:05 16:40 16:32 16:55 17:10 17:40 17:32 17:55 18:05 18:32 19:02 19:32 20:02 20:27 21:27 22:25 23:25
19,6 Pilisvörösvár, Terranova Kft. 05:30 06:34 06:33 06:54 07:34 07:33 08:04 08:03 08:34 09:04 09:34 10:04 10:34 11:04 11:34 12:04 12:34 13:04 13:37 13:34 14:07 14:37 14:34 14:52 15:07 15:37 15:34 15:52 16:07 16:42 16:34 16:57 17:12 17:42 17:34 17:57 18:07 18:34 19:04 19:34 20:04 20:29 21:29 22:27 23:27
20,8 Pilisvörösvár, Kopár Csárda 05:32 06:36 06:34 06:56 07:36 07:34 08:06 08:04 08:36 09:06 09:36 10:06 10:36 11:06 11:36 12:06 12:36 13:06 13:39 13:36 14:09 14:39 14:36 14:54 15:09 15:39 15:36 15:54 16:09 16:44 16:36 16:59 17:14 17:44 17:36 17:59 18:09 18:36 19:06 19:36 20:06 20:31 21:31 22:28 23:28
22,0 Piliscsaba, Pázmány P. Egyetem 05:34 06:38 06:36 06:58 07:38 07:36 08:08 08:06 08:38 09:08 09:38 10:08 10:38 11:08 11:38 12:08 12:38 13:08 13:41 13:38 14:11 14:41 14:38 14:56 15:11 15:41 15:38 15:56 16:11 16:46 16:38 17:01 17:16 17:46 17:38 18:01 18:11 18:38 19:08 19:38 20:08 20:33 21:33 22:30 23:30
23,0 Piliscsaba, Klévíz 05:36 06:40 06:38 07:00 07:40 07:38 08:10 08:08 08:40 09:10 09:40 10:10 10:40 11:10 11:40 12:10 12:40 13:10 13:43 13:40 14:13 14:43 14:40 14:58 15:13 15:43 15:40 15:58 16:13 16:48 16:40 17:03 17:18 17:48 17:40 18:03 18:13 18:40 19:10 19:40 20:10 20:35 21:35 22:32 23:32
24,2 Piliscsaba, iskola 05:38 06:42 06:40 07:02 07:42 07:40 08:12 08:10 08:42 09:12 09:42 10:12 10:42 11:12 11:42 12:12 12:42 13:12 13:45 13:42 14:15 14:45 14:42 15:00 15:15 15:45 15:42 16:00 16:15 16:50 16:42 17:05 17:20 17:50 17:42 18:05 18:15 18:42 19:12 19:42 20:12 20:37 21:37 22:34 23:34
26,1 Piliscsaba, Magdolna völgy 05:41 06:45 06:42 07:05 07:45 07:42 08:14 08:12 08:44 09:14 09:44 10:14 10:44 11:14 11:44 12:14 12:44 13:14 13:47 13:44 14:17 14:47 14:44 15:02 15:17 15:47 15:44 16:02 16:17 16:52 16:44 17:07 17:22 17:52 17:44 18:07 18:17 18:44 19:14 19:44 20:14 20:39 21:39 22:36 23:36
27,5 Pilisjászfalu 05:43 06:47 06:44 07:07 07:47 07:44 08:16 08:14 08:46 09:16 09:46 10:16 10:46 11:16 11:46 12:16 12:46 13:16 13:49 13:46 14:19 14:49 14:46 15:04 15:19 15:49 15:46 16:04 16:19 16:54 16:46 17:09 17:24 17:54 17:46 18:09 18:19 18:46 19:16 19:46 20:16 20:41 21:41 22:38 23:38
29,8 Piliscsév, elág. 05:46 06:50 06:47 07:10 07:50 07:47 08:19 08:17 08:49 09:19 09:49 10:19 10:49 11:19 11:49 12:19 12:49 13:19 13:52 13:49 14:22 14:52 14:49 15:07 15:22 15:52 15:49 16:07 16:22 16:57 16:49 17:12 17:27 17:57 17:49 18:12 18:22 18:49 19:19 19:49 20:19 20:44 21:44 22:41 23:41
30,8 Leányvár, Műv. Ház 05:48 06:52 06:48 07:12 07:52 07:48 08:21 08:18 08:51 09:21 09:51 10:21 10:51 11:21 11:51 12:21 12:51 13:21 13:54 13:51 14:24 14:54 14:51 15:09 15:24 15:54 15:51 16:09 16:24 16:59 16:51 17:14 17:29 17:59 17:51 18:14 18:24 18:51 19:21 19:51 20:21 20:46 21:46 22:43 23:43
31,9 Leányvár, vá. 05:50 06:54 06:50 07:14 07:54 07:50 08:23 08:20 08:53 09:23 09:53 10:23 10:53 11:23 11:53 12:23 12:53 13:23 13:56 13:53 14:26 14:56 14:53 15:11 15:26 15:56 15:53 16:11 16:26 17:01 16:53 17:16 17:31 18:01 17:53 18:16 18:26 18:53 19:23 19:53 20:23 20:48 21:48 22:45 23:45
33,6 Kesztölci elág. 05:52 06:56 06:52 07:16 07:56 07:52 08:25 08:22 08:55 09:25 09:55 10:25 10:55 11:25 11:55 12:25 12:55 13:25 13:58 13:55 14:28 14:58 14:55 15:13 15:28 15:58 15:55 16:13 16:28 17:03 16:55 17:18 17:33 18:03 17:55 18:18 18:28 18:55 19:25 19:55 20:25 20:50 21:50 22:47 23:47
34,9 Dorog, Ipari Park 05:54 06:58 06:54 07:18 07:58 07:54 08:27 08:24 08:57 09:27 09:57 10:27 10:57 11:27 11:57 12:27 12:57 13:27 14:00 13:57 14:30 15:00 14:57   15:30 16:00 15:57   16:30 17:05 16:57   17:35 18:05 S   18:30 18:57 19:27 19:57 20:27 20:52 21:52 22:49 23:49
35,7 Dorog, Puskin u. 05:56 07:00 06:55 07:20 08:00 07:55 08:28 08:25 08:58 09:28 09:58 10:28 10:58 11:28 11:58 12:28 12:58 13:28 14:01 13:58 14:31 15:01 14:58   15:31 16:01 15:58   16:31 17:06 16:58   17:36 18:06 S   18:31 18:58 19:28 19:58 20:28 20:53 21:53 22:50 23:50
36,5 Dorog, Bécsi út 05:58 07:02 06:57 07:22 08:02 07:57 08:30 08:27 09:00 09:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:03 14:00 14:33 15:03 15:00   15:33 16:03 16:00   16:33 17:08 17:00   17:38 18:08 S   18:33 19:00 19:30 20:00 20:30 20:55 21:55 22:52 23:52
37,0 Dorog, vh. 06:00 07:04 06:58 07:24 08:04 07:58 08:32 08:28 09:02 09:32 10:02 10:32 11:02 11:32 12:02 12:32 13:02 13:32 14:05 14:02 14:35 15:05 15:02   15:35 16:05 16:02   16:35 17:10 17:02   17:40 18:10 S   18:35 19:02 19:32 20:02 20:32 20:57 21:57 22:53 23:53
37,5 Dorog, Gyógyszerárugyár 06:02 07:06 06:59 07:26 08:06 07:59 08:33 08:29 09:03 09:33 10:03 10:33 11:03 11:33 12:03 12:33 13:03 13:33 14:06 14:03 14:36 15:06 15:03   15:36 16:06 16:03   16:36 17:11 17:03   17:41 18:11 S   18:36 19:03 19:33 20:03 20:33 20:58 21:58 22:54 23:54
38,2 Dorog, Volán telep 06:04 07:08 07:01 07:28 08:08 08:01 08:35 08:31 09:05 09:35 10:05 10:35 11:05 11:35 12:05 12:35 13:05 13:35 14:08 14:05 14:38 15:08 15:05   15:38 16:08 16:05   16:38 17:13 17:05   17:43 18:13 S   18:38 19:05 19:35 20:05 20:35 21:00 22:00 22:56 23:56
38,9 Esztergom, Kertváros vá. bej. út 06:06 07:10 07:02 07:30 08:10 08:02 08:36 08:32 09:06 09:36 10:06 10:36 11:06 11:36 12:06 12:36 13:06 13:36 14:09 14:06 14:39 15:09 15:06   15:39 16:09 16:06   16:39 17:14 17:06   17:44 18:14 S   18:39 19:06 19:36 20:06 20:36 21:01 22:01 22:57 23:57
39,5 Esztergom, Kassai u. 06:07 07:11 07:03 07:31 08:11 08:03 08:37 08:33 09:07 09:37 10:07 10:37 11:07 11:37 12:07 12:37 13:07 13:37 14:10 14:07 14:40 15:10 15:07   15:40 16:10 16:07   16:40 17:15 17:07   17:45 18:15 S   18:40 19:07 19:37 20:07 20:37 21:02 22:02 22:58 23:58
40,3 Esztergom, Szalézi lakópark 06:08 07:12 07:04 07:32 08:12 08:04 08:38 08:34 09:08 09:38 10:08 10:38 11:08 11:38 12:08 12:38 13:08 13:38 14:11 14:08 14:41 15:11 15:08   15:41 16:11 16:08   16:41 17:16 17:08   17:46 18:16 18:08   18:41 19:08 19:38 20:08 20:38 21:03 22:03 22:59 23:59
44,1 Esztergom, Erzsébet királyné u. 06:13 07:17 07:08 07:37 08:17 08:08 08:43 08:38 09:13 09:43 10:13 10:43 11:13 11:43 12:13 12:43 13:13 13:43 14:16 14:13 14:46 15:16 15:13   15:46 16:16 16:13   16:46 17:21 17:13   17:51 18:21 18:13   18:46 19:13 19:43 20:13 20:43 21:08 22:08 23:03 00:03
45,1 Esztergom, aut. áll. 06:15 07:20 07:10 07:40 08:20 08:10 08:45 08:40 09:15 09:45 10:15 10:45 11:15 11:45 12:15 12:45 13:15 13:45 14:18 14:15 14:48 15:18 15:15   15:48 16:18 16:15   16:48 17:23 17:15   17:53 18:23 18:15   18:48 19:15 19:45 20:15 20:45 21:10 22:10 23:05 00:05

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
alacsonypadlós járat
alacsonypadlós járat
16 tanév tartama alatt munkanapokon, kivéve XII. 27-31. közötti munkanapokon
2 XII. 24-én nem közlekedik
6 XII. 25-26-án és I. 1-jén nem közlekedik

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabadnapokon
szabadnapokon
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta

S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
E Elővárosi járat