Navigáció átugrása
800

Budapest–Pilisvörösvár–Piliscsaba–Dorog–Esztergom

Menetrend érvényessége: 2016.12.11 - 2017.06.30
Besorolás: E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 800 101 M     800 3 A 6   800 103 M     800 105 M     alacsonypadlós járat 799 2 M     alacsonypadlós járat 800 7 A     alacsonypadlós járat 801 201 M     832 101 I     800 9 A     800 109 M     800 11       alacsonypadlós járat 801 203 M     805 21 A     800 13       805 11 M     801 323 M     815 1       800 15       805 1 A     800 17       801 223       800 19       alacsonypadlós járat 800 21       801 213       815 101 M     800 23       800 25       799 4 M     alacsonypadlós járat 800 27       alacsonypadlós járat 800 29       800 31       800 33       800 35       alacsonypadlós járat 832 103 I     815 3       800 37       810 101 M     799 6 M     alacsonypadlós járat 800 39 A     alacsonypadlós járat 801 101 M     805 15 M     832 105 I     800 141 M     alacsonypadlós járat 815 103       800 43       810 103 M     alacsonypadlós járat 800 45 A     alacsonypadlós járat 801 215 M     800 147 M     alacsonypadlós járat 800 49 A     800 149 M     815 5 M     810 105 M     800 51 A     801 217       800 153 M     alacsonypadlós járat 805 13 M     800 55 A     800 155 M     815 7 A 2   815 9 M     810 107 M     800 57 A 2   alacsonypadlós járat 805 25 A 2   800 159 M     alacsonypadlós járat 800 61   2   815 11 M     800 63   2   alacsonypadlós járat 801 227 V     800 65   2   800 67   2   alacsonypadlós járat 800 69   2   800 71   2   alacsonypadlós járat 800 73   2   800 75   2  
0,0 Budapest, Árpád híd aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  05:00 06:00 06:00 06:20   06:30 06:35 06:45 07:00 07:00 07:30 07:35 07:35 08:00 08:00 08:15 08:30 08:30 08:45 09:00 09:20 09:30 10:00 10:10 10:30 10:30 11:00   11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 13:35 14:00 14:00 14:20   14:30 14:35 14:35 14:35 14:40 15:00 15:00 15:20 15:30 15:35 15:40 16:00 16:00 16:15 16:20 16:30 16:35 16:40 16:45 17:00 17:00 17:15 17:15 17:20 17:30 17:35 17:40 18:00 18:15 18:30 18:35 19:00 19:30 20:00 21:00 22:00 23:00
2,8 Budapest, Flórián tér (Vörösvári út) 05:05 06:06 06:06 06:26   06:36 06:41 06:51 07:06 07:06 07:36 07:41 07:42 08:06 08:07 08:21 08:35 08:36 08:51 09:06 09:26 09:36 10:06 10:16 10:35 10:36 11:06   11:36 12:06 12:36 13:06 13:36 13:41 14:05 14:06 14:26   14:36 14:41 14:42 14:41 14:46 15:07 15:06 15:26 15:36 15:41 15:46 16:06 16:07 16:22 16:27 16:36 16:41 16:47 16:52 17:06 17:07 17:20 17:22 17:27 17:36 17:42 17:46 18:06 18:20 18:36 18:41 19:06 19:36 20:05 21:05 22:04 23:04
3,9 Budapest, Bécsi út (Vörösvári út) 05:07 06:09 06:09 06:29   06:39 06:43 06:54 07:09 07:09 07:39 07:43 07:45 08:09 08:10 08:23 | 08:39 08:54 09:09 09:28 09:39 10:09 10:18 | 10:39 11:09   11:39 12:09 12:39 13:09 13:39 13:44 | 14:09 14:29   14:39 14:43 14:45 14:44 14:49 | 15:09 15:29 15:39 15:43 15:49 16:09 16:11 | 16:31 16:39 16:43 16:51 16:55 17:09 17:11 | | 17:31 17:39 17:45 17:49 18:09 | 18:39 18:43 19:09 19:39 20:07 21:07 22:06 23:06
6,7 Budapest, Bóbita u. 05:12 06:14 06:14 06:34   06:44 06:49 07:01 07:14 07:14 07:44 07:49 07:50 08:14 08:15 08:29 | 08:44 08:59 09:14 09:34 09:44 10:14 10:24 | 10:44 11:14   11:44 12:14 12:44 13:14 13:44 13:51 | 14:14 14:34   14:44 14:49 14:50 14:51 14:54 | 15:14 15:34 15:44 15:49 15:54 16:14 16:16 | 16:36 16:44 16:49 16:56 17:00 17:14 17:16 | | 17:36 17:44 17:50 17:54 18:14 | 18:44 18:49 19:14 19:44 20:11 21:11 22:10 23:10
8,2 Budapest, Üröm v. mh. 05:14 06:17 06:17 06:37   06:47 06:53 07:04 07:17 07:17 07:47 07:53 07:53 08:17 08:18 08:33 | 08:47 09:02 09:17 09:38 09:47 10:17 10:28 | 10:47 11:17   11:47 12:17 12:47 13:17 13:47 13:54 | 14:17 14:37   14:47 14:53 14:53 14:54 14:57 | 15:17 15:37 15:47 15:53 15:57 16:17 16:20 | 16:40 16:47 16:53 17:00 17:03 17:17 17:20 | | 17:40 17:47 17:53 17:57 18:17 | 18:47 18:53 19:17 19:47 20:13 21:13 22:12 23:12
.. Budapest-bérlet szakaszhatár                                                                                                                                                      
12,6 Solymári elág. (Auchan áruház) 05:19 06:23 06:23 06:43   06:53 06:59 07:06 07:23 07:23 07:53 07:59 07:59 08:23 08:24 08:39 | 08:53 09:08 09:23 09:44 09:53 10:23 10:34 | 10:53 11:23   11:53 12:23 12:53 13:23 13:53 14:11 | 14:23 14:43   14:53 14:59 14:59 15:06 15:03 | 15:23 15:43 15:53 15:59 16:03 16:23 16:28 | 16:48 16:53 16:59 17:08 17:09 17:23 17:28 | | 17:48 17:53 17:59 18:03 18:23 | 18:53 18:59 19:23 19:53 20:18 21:18 22:16 23:16
14,3 Pilisvörösvár, 10-es sz. út, útőrház 05:20 06:24 06:24 06:44   06:54 | S 07:24 07:24 07:54 | | 08:24 | | | 08:54 09:09 09:24 | 09:54 10:24 | | 10:54 11:24   11:54 12:24 12:54 13:24 13:54 S | 14:24 14:44   14:54 | | S 15:04 | 15:24 15:44 15:54 | 16:04 16:24 16:29 | 16:49 16:54 | 17:09 | 17:24 17:29 | | 17:49 17:54 | 18:04 18:24 | 18:54 | 19:24 19:54 20:19 21:19 22:17 23:17
14,8 Pilisvörösvári üdülőtelep 05:21 06:25 06:25 06:45   06:55 | S 07:25 07:25 07:55 | | 08:25 | | | 08:55 09:10 09:25 | 09:55 10:25 | | 10:55 11:25   11:55 12:25 12:55 13:25 13:55 S | 14:25 14:45   14:55 | | S 15:05 | 15:25 15:45 15:55 | 16:05 16:25 16:30 | 16:50 16:55 | 17:10 | 17:25 17:30 | | 17:50 17:55 | 18:05 18:25 | 18:55 | 19:25 19:55 20:20 21:20 22:18 23:18
15,9 Pilisvörösvár, bányatelep 05:23 06:27 06:27 06:47   06:57 07:03 S 07:27 07:27 07:57 08:03 08:03 08:27 08:28 08:43 | 08:57 09:12 09:27 09:48 09:57 10:27 10:38 | 10:57 11:27 11:42 11:57 12:27 12:57 13:27 13:57 S | 14:27 14:47 14:57 14:57 15:03 15:03 S 15:07 | 15:27 15:47 15:57 16:03 16:07 16:27 16:32 | 16:52 16:57 17:03 17:12 17:13 17:27 17:32 | | 17:52 17:57 18:03 18:07 18:27 | 18:57 19:03 19:27 19:57 20:22 21:22 22:20 23:20
16,7 Pilisvörösvár, vh. 05:25 06:29 06:29 06:49   06:59 07:04 S 07:29 07:29 07:59 08:04 08:05 08:29 08:30 08:44 08:55 08:59 09:14 09:29 09:49 09:59 10:29 10:39 10:55 10:59 11:29 11:44 11:59 12:29 12:59 13:29 13:59 S 14:25 14:29 14:49 14:59 14:59 15:04 15:05 S 15:09 15:27 15:29 15:49 15:59 16:04 16:09 16:29 16:34 16:45 16:54 16:59 17:04 17:14 17:15 17:29 17:34 17:40 17:45 17:54 17:59 18:05 18:09 18:29 18:40 18:59 19:04 19:29 19:59 20:24 21:24 22:22 23:22
17,4 Pilisvörösvár, kultúrház 05:27 06:31 06:31 06:51   07:01 07:07 S 07:31 07:31 08:01 08:07 08:07 08:31 08:32 08:47 08:57 09:01 09:16 09:31 09:52 10:01 10:31 10:42 | 11:01 11:31 11:46 12:01 12:31 13:01 13:31 14:01 S 14:27 14:31 14:51 15:01 15:01 15:07 15:07 S 15:11 | 15:31 15:51 16:01 16:07 16:11 16:31 16:36 16:47 16:56 17:01 17:07 17:16 17:17 17:31 17:36 17:42 17:47 17:56 18:01 18:07 18:11 18:31 18:42 19:01 19:07 19:31 20:01 20:26 21:26 22:24 23:24
17,7 Pilisvörösvár, vasútállomás bej. út 05:28 06:32 06:32 06:52   07:02 07:08 S 07:32 07:32 08:02 08:08 08:08 08:32 08:33 08:48 | 09:02 09:17 09:32 09:53 10:02 10:32 10:43 | 11:02 11:32 11:47 12:02 12:32 13:02 13:32 14:02 S | 14:32 14:52 15:02 15:02 15:08 15:08 S 15:12 | 15:32 15:52 16:02 16:08 16:12 16:32 16:37 | 16:57 17:02 17:08 17:17 17:18 17:32 17:37 | | 17:57 18:02 18:08 18:12 18:32 | 19:02 19:08 19:32 20:02 20:27 21:27 22:25 23:25
19,6 Pilisvörösvár, Terranova Kft. 05:30 06:34 06:34 06:54 07:04 07:04 07:10 07:25 07:34 07:34 08:04 08:10 08:10 08:34 08:35 08:50 | 09:04 09:19 09:34 09:55 10:04 10:34 10:45 | 11:04 11:34 11:49 12:04 12:34 13:04 13:34 14:04 14:15 | 14:34 14:54 15:04 15:04 15:10 15:10 15:15 15:14 | 15:34 15:54 16:04 16:10 16:14 16:34 16:39 | 16:59 17:04 17:10 17:19 17:20 17:34 17:39 | | 17:59 18:04 18:10 18:14 18:34 | 19:04 19:10 19:34 20:04 20:29 21:29 22:27 23:27
20,8 Pilisvörösvár, Kopár Csárda 05:32 06:36 06:36 06:56 07:06 07:06 07:11 07:27 07:36 07:36 08:06 08:11 08:12 08:36 08:37 08:51 | 09:06 09:21 09:36 09:56 10:06 10:36 10:46 | 11:06 11:36 11:51 12:06 12:36 13:06 13:36 14:06 14:17 | 14:36 14:56 15:06 15:06 15:11 15:12 15:17 15:16 | 15:36 15:56 16:06 16:11 16:16 16:36 16:41 | 17:01 17:06 17:11 17:21 17:22 17:36 17:41 | | 18:01 18:06 18:12 18:16 18:36 | 19:06 19:11 19:36 20:06 20:31 21:31 22:28 23:28
22,0 Piliscsaba, Pázmány P. Egyetem 05:34 06:38 06:38 06:58 07:08 07:08 07:13 07:29 07:38 07:38 08:08 08:13 08:13 08:38 08:38 08:53 09:02 09:08 09:23 09:38 09:58 10:08 10:38 10:48 11:03 11:08 11:38 11:53 12:08 12:38 13:08 13:38 14:08 14:19 14:32 14:38 14:58 15:08 15:08 15:13 15:13 15:19 15:18 15:36 15:38 15:58 16:08 16:13 16:18 16:38 16:43 16:52 17:03 17:08 17:13 17:23 17:23 17:38 17:43 17:47 17:52 18:03 18:08 18:13 18:18 18:38 18:47 19:08 19:13 19:38 20:08 20:33 21:33 22:30 23:30
23,0 Piliscsaba, Klévíz 05:36 06:40 06:40 07:00 07:10 07:10 07:14 07:31 07:40 07:40 08:10 08:14 08:16 08:40 08:41 08:54 | 09:10 09:25 09:40 09:59 10:10 10:40 10:49 | 11:10 11:40 11:55 12:10 12:40 13:10 13:40 14:10 14:21 | 14:40 15:00   15:10 15:14 15:16 15:21 15:20 | 15:40 16:00 16:10 16:14 16:20 16:40 16:45 | 17:05 17:10 17:14 17:25 17:26 17:40 17:45 | | 18:05 18:10 18:16 18:20 18:40 | 19:10 19:14 19:40 20:10 20:35 21:35 22:32 23:32
24,2 Piliscsaba, iskola 05:38 06:42 06:42 07:02   07:12 S   07:42 07:42 08:12 S 08:19 08:42 08:44 S 09:05 09:12 09:27 09:42 S 10:12 10:42 S 11:06 11:12 11:42   12:12 12:42 13:12 13:42 14:12   14:35 14:42 15:02   15:12   15:19   15:22 15:39 15:42 16:02 16:12   16:22 16:42 16:47 16:55 17:07 17:12 S 17:27 17:29 17:42 17:47 17:50 17:55 18:07 18:12 18:14 18:22 18:42 18:50 19:12   19:42 20:12 20:37 21:37 22:34 23:34
26,1 Piliscsaba, Magdolna völgy 05:41 06:44 06:45 07:05   07:14 S   07:44 07:45 08:14 S | 08:44 | S | 09:14 09:29 09:44 S 10:14 10:44 S | 11:14 11:44   12:14 12:44 13:14 13:44 14:14   | 14:44 15:04   15:14   |   15:24 | 15:44 16:04 16:14   16:24 16:44 16:49 | 17:09 17:14 S 17:29 S 17:44 17:49 | | 18:09 18:14 S 18:24 18:44 | 19:14   19:44 20:14 20:39 21:39 22:36 23:36
27,5 Pilisjászfalu 05:43 06:46 06:47 07:07   07:16 S   07:46 07:47 08:16 S 08:24 08:46 08:49 S | 09:16 09:31 09:46 S 10:16 10:46 S | 11:16 11:46   12:16 12:46 13:16 13:46 14:16   | 14:46 15:06   15:16   15:24   15:26 | 15:46 16:06 16:16   16:26 16:46 16:51 | 17:11 17:16 S 17:31 17:34 17:46 17:51 | | 18:11 18:16 18:19 18:26 18:46 | 19:16   19:46 20:16 20:41 21:41 22:38 23:38
29,8 Piliscsév, elág. 05:46 06:49 06:50 07:10   07:19 S   07:49 07:50 08:19 S 08:27 08:49 | S | 09:19 09:34 09:49 S 10:19 10:49 S | 11:19 11:49   12:19 12:49 13:19 13:49 14:19   | 14:49 15:09   15:19   15:27   15:29 | 15:49 16:09 16:19   16:29 16:49 16:54 | 17:14 17:19 S 17:34 17:37 17:49 17:54 | | 18:14 18:19 18:22 18:29 18:49 | 19:19   19:49 20:19 20:44 21:44 22:41 23:41
30,8 Leányvár, munkásotthon 05:48 06:51 06:52 07:12   07:21 S   07:51 07:52 08:21 S   08:51 09:16 S | 09:21 09:51 09:51 S 10:21 10:51 S | 11:21 11:51   12:21 12:51 13:21 13:51 14:21   | 14:51 15:11   15:21       15:31 | 15:51 16:11 16:21   16:31 16:51 16:56 | 17:16 17:21 S 17:36   17:51 17:56 | | 18:16 18:21   18:31 18:51 | 19:21   19:51 20:21 20:46 21:46 22:43 23:43
31,9 Leányvár, vá. 05:50 06:53 06:54 07:14   07:23 S   07:53 07:54 08:23 S   08:53 09:18 S | 09:23 09:53 09:53 S 10:23 10:53 S | 11:23 11:53   12:23 12:53 13:23 13:53 14:23   | 14:53 15:13   15:23       15:33 | 15:53 16:13 16:23   16:33 16:53 16:58 | 17:18 17:23 S 17:38   17:53 17:58 | | 18:18 18:23   18:33 18:53 | 19:23   19:53 20:23 20:48 21:48 22:45 23:45
33,6 Kesztölci elág. 05:52 06:55 06:56 07:16   07:25 S   07:55 07:56 08:25 S   08:55 09:21 S | 09:25 09:55 09:55 S 10:25 10:55 S | 11:25 11:55   12:25 12:55 13:25 13:55 14:25   | 14:55 15:15   15:25       15:35 | 15:55 16:15 16:25   16:35 16:55 17:00 | 17:20 17:25 S 17:40   17:55 18:00 | | 18:20 18:25   18:35 18:55 | 19:25   19:55 20:25 20:50 21:50 22:47 23:47
34,9 Dorog, Ipari Park 05:54 06:57 06:58 07:18   07:27 S   07:57 07:58 08:27 S   08:57 09:44 S | 09:27   09:57 S 10:27 10:57 S | 11:27 11:57   12:27 12:57 13:27 13:57 14:27   | 14:57     15:27       15:37 | 15:57   16:27   16:37 16:57 17:02 |   17:27 S 17:42   17:57 18:02 | |   18:27   18:37 18:57 | 19:27   19:57 20:27 20:52 21:52 22:49 23:49
35,7 Dorog, Puskin u. 05:56 06:58 07:00 07:20   07:28 08:01   07:58 08:00 08:28 08:53   08:58 09:45 S | 09:28   09:58 S 10:28 10:58 S | 11:28 11:58   12:28 12:58 13:28 13:58 14:28   | 14:58     15:28       15:38 | 15:58   16:28   16:38 16:58 17:03 |   17:28 S 17:43   17:58 18:03 | |   18:28   18:38 18:58 | 19:28   19:58 20:28 20:53 21:53 22:50 23:50
36,5 Dorog, IBUSZ iroda 05:58 07:00 07:02 07:22   07:30 08:03   08:00 08:02 08:30 08:55   09:00 09:46 S 09:19 09:30   10:00 S 10:30 11:00 S 11:20 11:30 12:00   12:30 13:00 13:30 14:00 14:30   14:49 15:00     15:30       15:40 15:54 16:00   16:30   16:40 17:00 17:05 17:09   17:30 S 17:45   18:00 18:05 18:04 18:09   18:30   18:40 19:00 19:04 19:30   20:00 20:30 20:55 21:55 22:52 23:52
36,5 Dorog, IBUSZ iroda 05:58 07:00 07:02 07:22   07:30 08:03   08:00 08:02 08:30 08:55   09:00 09:46 S 09:20 09:30   10:00 S 10:30 11:00 S 11:20 11:30 12:00   12:30 13:00 13:30 14:00 14:30   14:50 15:00     15:30       15:40 15:55 16:00   16:30   16:40 17:00 17:05 17:10   17:30 S 17:45   18:00 18:05 18:05 18:10   18:30   18:40 19:00 19:05 19:30   20:00 20:30 20:55 21:55 22:52 23:52
37,0 Dorog, vh. 06:00 07:02 07:04 07:24   07:32 08:04   08:02 08:04 08:32 08:56   09:02 09:47 09:57   09:32   10:02 10:54 10:32 11:02 11:52   11:32 12:02   12:32 13:02 13:32 14:02 14:32     15:02     15:32       15:42   16:02   16:32   16:42 17:02 17:07     17:32 18:17 17:47   18:02 18:07       18:32   18:42 19:02   19:32   20:02 20:32 20:57 21:57 22:53 23:53
37,5 Dorog, Gyógyszerárugyár 06:02 07:03 07:06 07:26   07:33 08:09   08:03 08:06 08:33 09:01   09:03 | 10:02   09:33   10:03 10:57 10:33 11:03 11:57   11:33 12:03   12:33 13:03 13:33 14:03 14:33     15:03     15:33       15:43   16:03   16:33   16:43 17:03 17:08     17:33 18:22 17:48   18:03 18:08       18:33   18:43 19:03   19:33   20:03 20:33 20:58 21:58 22:54 23:54
38,2 Dorog, Volán telep 06:04 07:05 07:08 07:28   07:35 08:11   08:05 08:08 08:35 09:03   09:05 09:50 10:04   09:35   10:05 10:59 10:35 11:05 11:59   11:35 12:05   12:35 13:05 13:35 14:05 14:35     15:05     15:35       15:45   16:05   16:35   16:45 17:05 17:10     17:35 18:24 17:50   18:05 18:10       18:35   18:45 19:05   19:35   20:05 20:35 21:00 22:00 22:56 23:56
38,9 Esztergom, Kertváros vá. bej. út 06:06 07:06 07:10 07:30   07:36 08:13   08:06 08:10 08:36 09:05   09:06   10:06   09:36   10:06 11:01 10:36 11:06 12:01   11:36 12:06   12:36 13:06 13:36 14:06 14:36     15:06     15:36       15:46   16:06   16:36   16:46 17:06 17:11     17:36 18:26 17:51   18:06 18:11       18:36   18:46 19:06   19:36   20:06 20:36 21:01 22:01 22:57 23:57
39,5 Esztergom, Kassai utca 06:07 07:07 07:11 07:31   07:37 08:14   08:07 08:11 08:37 09:06   09:07   10:07   09:37   10:07 11:02 10:37 11:07 12:02   11:37 12:07   12:37 13:07 13:37 14:07 14:37     15:07     15:37       15:47   16:07   16:37   16:47 17:07 17:12     17:37 18:27 17:52   18:07 18:12       18:37   18:47 19:07   19:37   20:07 20:37 21:02 22:02 22:58 23:58
40,3 Esztergom, Szalézi lakópark 06:08 07:08 07:12 07:32   07:38 08:15   08:08 08:12 08:38 09:07   09:08   10:08   09:38   10:08 11:03 10:38 11:08 12:03   11:38 12:08   12:38 13:08 13:38 14:08 14:38     15:08     15:38       15:48   16:08   16:38   16:48 17:08 17:13     17:38 18:28 17:53   18:08 18:13       18:38   18:48 19:08   19:38   20:08 20:38 21:03 22:03 22:59 23:59
44,1 Esztergom, Erzsébet királyné u. 06:13 07:13 07:17 07:37   07:43 08:22   08:13 08:17 08:43 09:14   09:13   10:15   09:43   10:13 11:10 10:43 11:13 12:10   11:43 12:13   12:43 13:13 13:43 14:13 14:43     15:13     15:43       15:53   16:13   16:43   16:53 17:13 17:18     17:43 18:35 17:58   18:13 18:18       18:43   18:53 19:13   19:43   20:13 20:43 21:08 22:08 23:03 00:03
45,1 Esztergom, aut. áll. 06:15 07:15 07:20 07:40   07:45 08:24   08:15 08:20 08:45 09:16   09:15   10:17   09:45   10:15 11:12 10:45 11:15 12:12   11:45 12:15   12:45 13:15 13:45 14:15 14:45     15:15     15:45       15:55   16:15   16:45   16:55 17:15 17:20     17:45 18:37 18:00   18:15 18:20       18:45   18:55 19:15   19:45   20:15 20:45 21:10 22:10 23:05 00:05

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
alacsonypadlós járat
alacsonypadlós járat
2 XII. 24-én nem közlekedik
6 XII. 25-26-án és I. 1-jén nem közlekedik

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
munkaszüneti napokon
munkaszüneti napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
megállás csak felszálló utasok részére
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
E Elővárosi járat

Hírek