Navigáció átugrása
832

Budapest–Solymár–Pilisszentiván–Piliscsaba

Menetrend érvényessége: 2017.12.10 -
Besorolás: E E E
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 1   16     3   16     5   16    
0,0 Budapest, Árpád híd aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  06:40 13:45 14:45
2,8 Budapest, Flórián tér (Vörösvári út) 06:46 13:54 14:54
3,4 Budapest, Óbudai rendelőintézet 06:47 13:55 14:55
3,9 Budapest, Bécsi út (Vörösvári út) 06:49 13:57 14:57
4,7 Budapest, Orbán B. út 06:51 13:59 14:59
5,1 Budapest, Bojtár utca 06:52 14:00 15:00
5,8 Budapest, Óbudai temető 06:54 14:02 15:02
6,7 Budapest, Bóbita u. 06:56 14:04 15:04
8,2 Budapest, Üröm v. mh. 06:59 14:07 15:07
.. Budapest-bérlet szakaszhatár      
9,1 Solymár, téglagyári bekötőút 07:02 14:10 15:10
11,0 Solymár, Szarvas 07:04 14:12 15:12
13,0 Solymár, vasútállomás 07:07 14:15 15:15
13,8 Solymár, temető 07:09 14:17 15:17
14,2 Solymár, Pilisvörösvári út 07:10 14:18 15:18
14,9 Solymár, PEMÜ 07:11 14:19 15:19
15,7 Solymár, Hold u. 07:12 14:20 15:20
16,3 Solymári kőfaragó 07:13 14:21 15:21
17,1 Pilisszentiván, PEVDI 07:14 14:22 15:22
17,4 Pilisszentiván, kh. 07:15 14:23 15:23
17,8 Pilisszentiván, Szabadság út 85. 07:16 14:24 15:24
18,2 Pilisszentiván, Szabadság út 126. 07:17 14:25 15:25
18,9 Pilisszentiván, Szabadság út 194. 07:18 14:26 15:26
19,5 Pilisvörösvár, Terranova Kft. 07:20 14:28 15:28
20,7 Pilisvörösvár, Kopár Csárda 07:22 14:30 15:30
21,9 Piliscsaba, Pázmány P. Egyetem 07:24 14:32 15:32
22,9 Piliscsaba, Klévíz 07:26 14:34 15:34
24,0 Piliscsaba, vá. bej. út 07:28 14:36 15:36
24,7 Piliscsaba, vá. 07:29 14:37 15:37

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
16 tanév tartama alatt munkanapokon, kivéve XII. 27-31. közötti munkanapokon

A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
E Elővárosi járat