Navigáció átugrása
2894

(8516) Esztergom–Dorog–Csolnok–Dág–Piliscsaba

Menetrend érvényessége: 2018.09.01 -
Besorolás: R R R R R R R R R R R R R R R R R R
 Km Km Megállók (KNYKK Zrt.) 461   M     463   I     453         425   N     401   M     443   V     413         465         497   M     485   M     445         459   I     457   T     477   M     469   M     419   A 2   489     2   439     2  
0,0 .. Esztergom, aut. áll.   05:55 06:00 07:10   07:50 10:10 12:50 14:00 14:10 14:35 15:20 15:20 17:00 18:30 18:30 20:05 22:30
1,0 .. Esztergom, Erzsébet királyné u.   05:57 06:02 07:12   07:52 10:12 12:52 14:02 14:12 14:37 15:22 15:22 17:02 18:32 18:32 20:07 22:32
1,5 .. Esztergom, Knorr János u.   05:58 06:03 07:13   07:53 10:13 12:53 14:03 14:13 14:38 15:23 15:23 17:03 18:33 18:33 20:08 22:33
2,4 .. Esztergom, 6-os kilométerkő   05:59 06:04 07:14   07:54 10:14 12:54 14:04 14:14 14:39 15:24 15:24 17:04 18:34 18:34 20:09 22:34
3,4 .. Esztergom, repülőtér   06:01 06:06 07:16   07:56 10:16 12:56 14:06 14:16 14:41 15:26 15:26 17:06 18:36 18:36 20:11 22:36
4,2 .. Esztergom, Vasúti átjáró   06:03 06:08 07:18   07:58 10:18 12:58 14:08 14:18 14:43 15:28 15:28 17:08 18:38 18:38 20:13 22:38
4,8 .. Esztergom, Szalézi lakópark   06:04 06:09 07:19   07:59 10:19 12:59 14:09 14:19 14:44 15:29 15:29 17:09 18:39 18:39 20:14 22:39
5,6 .. Esztergom, Kassai u.   06:05 06:10 07:20   08:00 10:20 13:00 14:10 14:20 14:45 15:30 15:30 17:10 18:40 18:40 20:15 22:40
6,2 .. Esztergom, Kertváros vá. bej. út   06:06 06:11 07:21   08:01 10:21 13:01 14:11 14:21 14:46 15:31 15:31 17:11 18:41 18:41 20:16 22:41
6,9 .. Dorog, Volán telep 05:35 06:08 06:13 07:23   08:03 10:23 13:03 14:13 14:23 14:48 15:33 15:33 17:13 18:43 18:43 20:18 22:43
7,6 .. Dorog, Gyógyszerárugyár 05:37 06:10 06:15 07:25   08:05 10:25 13:05 14:15 14:25 14:50 15:35 15:35 17:15 18:45 18:45 20:20 22:45
8,1 .. Dorog, vh. 05:39 06:12 06:17 07:27   08:07 10:27 13:07 14:17 14:27 14:52 15:37 15:37 17:17 18:47 18:47 20:22 22:47
8,1 .. Dorog, vh. 05:42 06:15 06:20 07:30   08:10 10:30 13:10 14:20 14:30 14:55 15:40 15:40 17:20 18:50 18:50 20:25 22:50
8,6 .. Dorog, Bécsi út 05:43 06:16 06:21 07:31   08:11 10:31 13:11 14:21 14:31 14:56 15:41 15:41 17:21 18:51 18:51 20:26 22:51
9,4 .. Dorog, Puskin u. 05:44 06:17 06:22 07:32   08:12 10:32 13:12 14:22 14:32 14:57 15:42 15:42 17:22 18:52 18:52 20:27 22:52
10,4 .. Dorog, Tömedékakna 05:45 06:18 06:23 07:33   08:13 10:33 13:13 14:23 14:33 14:58 15:43 15:43 17:23 18:53 18:53 20:28 22:53
11,4 .. Dorog, VI. akna ltp. 05:47 06:20 06:25 07:35   08:15 10:35 13:15 14:25 14:35 15:00 15:45 15:45 17:25 18:55 18:55 20:30 22:55
13,3 .. Csolnok, felső 05:49 06:22 06:27 07:37   08:17 10:37 13:17 14:27 14:37 15:02 15:47 15:47 17:27 18:57 18:57 20:32 22:57
13,9 0,0 Csolnok, kh. 05:51 06:24 06:29 07:39   08:19 10:39 13:19 14:29 14:39 15:04 15:49 15:49 17:29 18:59 18:59 20:34 22:59
S 0,5 Csolnok, orvosi rendelő S S S S   S S S S S S S S S S S S 23:00
S 1,1 Csolnok, Galván üzem S S S S   S S S S S S S S S S S S 23:01
S 1,8 Csolnok, Szent Borbála u. S S S S   S S S S S S S S S S S S 23:03
S 2,6 Csolnok, Rákóczi telep S S S S   S S S S S S S S S S S S 23:05
S 1,8 Csolnok, Szent Borbála u. S S S S   S S S S S S S S S S S S 23:07
S 1,1 Csolnok, Galván üzem S S S S   S S S S S S S S S S S S 23:09
S 0,5 Csolnok, orvosi rendelő S S S S   S S S S S S S S S S S S 23:10
13,9 0,0 Csolnok, kh. 05:53 06:24 06:29 07:39   08:19 10:39 13:19 14:29 14:39 15:04 15:49 15:49 17:29 18:59 18:59 20:34 23:11
14,5 .. Csolnok, alsó 05:55 06:26 06:31 07:41   08:21 10:41 13:21 14:31 14:41 15:06 15:51 15:51 17:31 19:01 19:01 20:36 23:13
16,2 .. Dág, kiscsévpusztai elág. 05:57 06:28 06:33 07:43   08:23 10:43 13:23 14:33 14:43 15:08 15:53 15:53 17:33 19:03 19:03 20:38 23:15
17,1 .. Dág, kh. 05:58 06:30 06:35 07:45   08:25 10:45 13:25 14:35 14:45 15:10 15:55 15:55 17:35 19:05 19:05 20:40 23:17
17,6 .. Dág, Műv. Ház 05:58 06:31 06:36 07:46   08:26 10:46 13:26 14:36 14:46 15:11 15:56 15:56 17:36 19:06 19:06 20:41 23:18
18,1 .. Dág, alsó   06:32 06:37 07:47   08:27 10:47 13:27 14:37 14:47 15:12 15:57 15:57 17:37 19:07 19:07 20:42 23:19
18,7 .. Dági elág.   06:33 06:38 07:48   08:28 10:48 13:28 14:38 14:48 15:13 15:58 15:58 17:38 19:08 19:08 20:43 23:20
19,9 .. Binderpuszta, bej. út   06:35 06:40 07:50   08:30 10:50 13:30 14:40 14:50 15:15 16:00   17:40 19:10 19:10 20:45 23:22
21,2 0,0 Úny, máriahalmi elág.   06:37 06:42 07:52   08:32 10:52 13:32 14:42 14:52 15:17 16:02   17:42 19:12 19:12 20:47 23:24
S 1,0 Máriahalom, major   06:39 06:44 07:54   08:34 10:54 13:34 14:44 14:54 15:19 16:04   17:44 19:14 19:14 20:49 23:26
S 1,9 Máriahalom, Petőfi u.   06:41 06:46 07:56   08:36 10:56 13:36 14:46 14:56 15:21 16:06   17:46 19:16 19:16 20:51 23:28
S 1,0 Máriahalom, major     06:48 07:58   08:38 10:58 13:38 14:48 14:58 15:23 16:08   17:48 19:18 19:18 20:53 23:30
21,2 0,0 Úny, máriahalmi elág.     06:50 08:00   08:40 11:00 13:40 14:50 15:00 15:25 16:10   17:50 19:20 19:20 20:55 23:32
22,1 0,0 Úny, kh.     06:52 08:02 08:05 08:42 11:02 13:42 14:52 15:02 15:27 16:12   17:52 19:22 19:22 20:57 23:34
S 0,5 Úny, bolt     06:53 08:03 08:06 08:43 11:03 13:43 14:53 15:03 15:28 16:13   S 19:23 19:23 20:58 23:35
S 1,1 Úny, újtelep     06:54 08:04 08:07 08:44 11:04 13:44 14:54 15:04 15:29 16:14   S 19:24 19:24 20:59 23:36
S 0,5 Úny, bolt     06:55   08:08   11:05     15:05 15:30     S 19:25     |
22,1 0,0 Úny, kh.     |   |   |     | |     17:52 |     23:36
22,7 .. Úny, Bercsényi u.     06:57   08:10   11:07     15:07 15:32     17:53 19:27     23:39
26,3 .. Tinnye, posta     07:02   08:15   11:12     15:12 15:37     17:58 19:32     23:44
26,8 .. Tinnye, sz. vend.     07:03   08:16   11:13     15:13 15:38     17:59 19:33     23:45
27,4 .. Berekerdei erdészház, bej. út     07:05   08:18   11:15     15:15 15:40     18:01        
31,1 .. Piliscsaba, Bécsi út     07:10   08:23   11:20     15:20 15:45     18:06        
31,9 .. Piliscsaba, vá.     07:12   08:25   11:22     15:22 15:47     18:08        

Jelmagyarázat

2 XII. 24-én nem közlekedik

munkanapokon
munkanapokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napokon
munkaszüneti napokon
tanszünetben munkanapokon
tanszünetben munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
R Regionális járat

Hírek

Hírek