Navigáció átugrása
2895

(8520) Esztergom–Dorog–Tokod–Sárisáp–Piliscsaba

Menetrend érvényessége: 2016.12.11 -
Besorolás: R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R
 Km Km Megállók (KNYKK Zrt.) 462   O     473   V     471   M     2896   M     633   N     631   V     861   I     859   T     651   I     699   O     873   M     843   A     833   M     715   I     643         863   M     2896   M     835   M     825   O     2896   I     827   T     647   N     659     2   2896   M     839     2   829     2  
0,0 .. Esztergom, aut. áll.         04:35 04:45     05:50 05:50 06:45 06:45 09:00   09:50 11:40   12:50 14:55 15:05 15:05 15:45 19:05   21:05 22:20
1,0 .. Esztergom, Erzsébet királyné u.         04:37 04:47     05:52 05:52 06:47 06:47 09:02   09:52 11:42   12:52 14:57 15:07 15:07 15:47 19:07   21:07 22:22
1,5 .. Esztergom, Knorr János utca         04:38 04:48     05:53 05:53 06:48 06:48 09:03   09:53 11:43   12:53 14:58 15:08 15:08 15:48 19:08   21:08 22:23
2,4 .. Esztergom, 6-os kilométerkő         04:39 04:49     05:54 05:54 06:49 06:49 09:04   09:54 11:44   12:54 14:59 15:09 15:09 15:49 19:09   21:09 22:24
3,4 .. Esztergom, repülőtér         04:41 04:51     05:56 05:56 06:51 06:51 09:06   09:56 11:46   12:56 15:01 15:11 15:11 15:51 19:11   21:11 22:26
4,2 .. Esztergom, Vasúti átjáró         04:43 04:53     05:58 05:58 06:53 06:53 09:08   09:58 11:48   12:58 15:03 15:13 15:13 15:53 19:13   21:13 22:28
4,8 .. Esztergom, Szalézi lakópark         04:44 04:54     05:59 05:59 06:54 06:54 09:09   09:59 11:49   12:59 15:04 15:14 15:14 15:54 19:14   21:14 22:29
5,6 .. Esztergom, Kassai utca         04:45 04:55     06:00 06:00 06:55 06:55 09:10   10:00 11:50   13:00 15:05 15:15 15:15 15:55 19:15   21:15 22:30
6,2 .. Esztergom, Kertváros vá. bej. út         04:46 04:56     06:01 06:01 06:56 06:56 09:11   10:01 11:51   13:01 15:06 15:16 15:16 15:56 19:16   21:16 22:31
6,9 .. Dorog, Volán telep         04:48 04:58 05:45 05:45 06:03 06:03 06:58 06:58 09:13 09:28 10:03 11:53   13:03 15:08 15:18 15:18 15:58 19:18   21:18 22:33
7,6 .. Dorog, Gyógyszerárugyár         04:49 04:59 05:46 05:46 06:04 06:04 06:59 06:59 09:14 09:29 10:04 11:54   13:04 15:09 15:19 15:19 15:59 19:19   21:19 22:34
8,1 .. Dorog, vh.         04:52 05:02 05:49 05:49 06:07 06:07 07:02 07:02 09:17 09:30 10:07 11:57   13:07 15:12 15:22 15:22 16:02 19:22   21:22 22:37
8,1 .. Dorog, vh.         04:55 05:05 05:52 05:52 06:10 06:10 07:05 07:05 09:20 09:30 10:10 12:00   13:10 15:15 15:25 15:25 16:05 19:25   21:25 22:40
9,0 .. Dorog, újtelep         04:56 05:06 05:53 05:53 06:11 06:11 07:06 07:06 09:21 09:32 10:11 12:01   13:11 15:16 15:26 15:26 16:06 19:26   21:26 22:41
10,1 .. Dorog, Égetőmű         04:58 05:08 05:55 05:55 06:13 06:13 07:08 07:08 09:23 09:34 10:13 12:03   13:13 15:18 15:28 15:28 16:08 19:28   21:28 22:43
11,2 .. Tokodaltáró, újtelep         04:59 05:09 05:56 05:56 06:14 06:14 07:09 07:09 09:24 09:35 10:14 12:04   13:14 15:19 15:29 15:29 16:09 19:29   21:29 22:44
11,7 .. Tokodaltáró         05:00 05:10 05:57 05:57 06:15 06:15 07:10 07:10 09:25 09:36 10:15 12:05   13:15 15:20 15:30 15:30 16:10 19:30   21:30 22:45
12,2 .. Tokodi elág.         05:01 05:11 05:58 05:58 06:16 06:16 07:11 07:11 09:26 09:37 10:16 12:06   13:16 15:21 15:31 15:31 16:11 19:31   21:31 22:46
12,9 .. Tokod, brikettgyár         05:02 05:12 05:59 05:59 06:17 06:17 07:12 07:12 09:27 | 10:17 12:07   13:17 15:22 15:38 15:32 16:12 19:32   21:32 22:47
13,4 .. Tokod, fatelítő         05:04 05:14 06:01 06:01 06:19 06:19 07:14 07:14 09:29 09:39 10:19 12:09   13:19 15:24 15:40 15:34 16:14 19:34   21:34 22:49
14,2 .. Tokod, bányászotthon         05:05 05:15 06:02 06:02 06:20 06:20 07:15 07:15 09:30 09:40 10:20 12:10   13:20 15:25 15:41 15:35 16:15 19:35   21:35 22:50
14,7 .. Tokod, kh.         05:06 05:16 06:03 06:03 06:21 06:21 07:16 07:16 09:31 09:41 10:21 12:11   13:21 15:26 15:42 15:36 16:16 19:36   21:36 22:51
15,2 .. Tokod, Hősök tere         05:07 05:17 06:04 06:04 06:22 06:22 07:17 07:17 09:32 09:42 10:22 12:12   13:22 15:27 15:43 15:37 16:17 19:37   21:37 22:52
16,2 .. Tokod, malom         05:08 05:18 06:05 06:05 06:23 06:23 07:18 07:18 09:33 09:43 10:23 12:13   13:23 15:28 15:44 15:38 16:18 19:38   21:38 22:53
17,4 .. Tokod, pincék         05:10 05:20 06:07 06:07 06:25 06:25 07:20 07:20 09:35 09:45 10:25 12:15   13:25 15:30 15:46 15:40 16:20 19:40   21:40 22:55
18,0 .. Tokod, Ebszőnyb. elág         05:11 05:21 06:08 06:08 06:26 06:26 07:21 07:21 09:36 09:46 10:26 12:16   13:26 15:31 15:47 15:41 16:21 19:41   21:41 22:56
19,4 .. Ebszőnybánya, óvoda         05:12 05:22 06:09 06:09 06:27 06:27 07:22 07:22 09:37 09:47 10:27 12:17   13:27 15:32 15:48 15:42 16:22 19:42   21:42 22:57
19,9 .. Ebszőnybánya         05:14 05:24 06:11 06:11 06:29 06:29 07:24 07:24 09:39 09:49 10:29 12:19   13:29 15:34 15:50 15:44 16:24 19:44   21:44 22:59
20,6 .. Csobántanya, XVII. akna         05:15 05:25 06:12 06:12 06:30 06:30 07:25 07:25 09:40 09:50 10:30 12:20   13:30 15:35 15:51 15:45 16:25 19:45   21:45 23:00
21,6 .. Annavölgy, óvoda       04:40 05:17 05:27 06:14 06:14 06:32 06:32 07:27 07:27 09:42 09:52 10:32 12:22 12:40 13:32 15:37 15:53 15:47 16:27 19:47 20:40 21:47 23:02
21,9 0,0 Annavölgy, fürdő       | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
S 0,6 Annavölgy, Fő tér       S S S S S S S S S 09:44 S S 12:24 S S S S S S S S S S
21,9 0,0 Annavölgy, fürdő       | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
22,2 .. Sárisáp, orvosi rendelő       04:41 05:19 05:29 06:16 06:16 06:34 06:34 07:29 07:29 09:46 09:54 10:34 12:26 12:41 13:34 15:39 15:55 15:49 16:29 19:49 20:41 21:49 23:04
23,3 .. Sárisáp, bánya       04:43 05:21 05:31 06:18 06:18 06:36 06:36 07:31 07:31 09:48 09:56 10:36 12:28 12:43 13:36 15:41 15:57 15:51 16:31 19:51 20:43 21:51 23:06
23,7 .. Sárisáp, posta       04:44 05:22 05:32 06:19 06:19 06:37 06:37 07:32 07:32 09:49 09:57 10:37 12:29 12:44 13:37 15:42 15:58 15:52 16:32 19:52 20:44 21:52 23:07
24,1 .. Sárisáp, kh.       04:45 05:23 05:33 06:20 06:20 06:38 06:38 07:33 07:33 09:50 09:58 10:38 12:30 12:45 13:38 15:43 15:59 15:53 16:33 19:53 20:45 21:53 23:08
25,0 .. Sárisáp, Mező I. u.       04:47 05:24 05:34 06:21 06:21 06:39 06:39 07:34 07:34 09:51 09:59 10:39 12:31 12:47 13:39 15:44 16:00 15:54 16:34 19:54 20:47 21:54 23:09
25,7 .. Sárisáp, újtelep       04:48 05:25 05:35 06:22 06:22 06:40 06:40 07:35 07:35 09:52 10:00 10:40 12:32 12:48 13:40 15:45 16:01 15:55 16:35 19:55 20:48 21:55 23:10
27,6 .. Dági elág.       04:50 05:29     06:26 06:44   07:39       10:44 12:36 12:50   15:49 16:05 15:59 16:39 19:59 20:50    
28,8 .. Binderpuszta, bej. út       04:52 05:31                   10:46   12:52         16:41 20:01 20:52    
30,1 0,0 Máriahalmi elág.       04:54 05:33                   10:48   12:54         16:43 20:03 20:54    
S 1,0 Máriahalom, Tsz.       | 05:35                   S   |         16:45 S |    
S 1,9 Máriahalom, sz. bolt 04:05 04:05 04:15 04:58 05:37                   S   12:58         16:47 S 20:58    
S 1,0 Máriahalom, Tsz. 04:07 04:07 04:17 | 05:39                   S   |         16:49 S |    
30,1 0,0 Máriahalmi elág. 04:09 04:09 04:19 05:02 05:41                   10:48   13:02         16:51 20:03 21:02    
31,0 0,0 Úny, kh. 04:11 04:11 04:21 05:04 05:43                   10:50   13:04         16:53 20:05 21:04    
S 0,5 Úny, bolt S S S S 05:44                   10:51   S         S S S    
S 1,1 Úny, újtelep S S S S 05:45                   10:52   S         S S S    
S 0,5 Úny, bolt S S S S 05:46                       S         S S S    
31,0 0,0 Úny, kh. 04:11 04:11 04:21 05:04 |                       13:04         16:53 20:05 21:04    
31,6 .. Úny, garázs 04:12 04:12 04:22 05:05 05:48                       13:05         16:54 20:06 21:05    
35,2 .. Tinnye, posta 04:17 04:17 04:27 05:09 05:53                       13:09         16:59 20:11 21:09    
35,7 .. Tinnye, sz. vend. 04:18 04:18 04:28 05:10 05:54                       13:10         17:00 20:12 21:10    
36,3 .. Berekerdei erdészház, bej. út   04:20 04:30 05:12 05:56                       13:12         17:02 20:14 21:12    
40,0 .. Piliscsaba, Bécsi út   04:25 04:35 05:16 06:01                       13:16         17:07 20:19 21:16    
40,8 .. Piliscsaba, vá.   04:27 04:37   06:03                                 17:09 20:21      

Jelmagyarázat

2 XII. 24-én nem közlekedik

szabadnapokon
szabadnapokon
munkaszüneti napokon
munkaszüneti napokon
munkanapokon
munkanapokon
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
tanszünetben munkanapokon
tanszünetben munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
R Regionális járat