Navigáció átugrása
2896

(8521) Esztergom–Dorog–Sárisáp–Piliscsaba–Pilisvörösvár

Menetrend érvényessége: 2016.12.11 -
Besorolás: R R R R
 Km Km Megállók (KNYKK Zrt.) 101   M     103   M     111   I     105   M    
0,0 .. Esztergom, aut. áll.     15:05  
1,0 .. Esztergom, Erzsébet királyné u.     15:07  
1,5 .. Esztergom, Knorr János utca     15:08  
2,4 .. Esztergom, 6-os kilométerkő     15:09  
3,4 .. Esztergom, repülőtér     15:11  
4,2 .. Esztergom, Vasúti átjáró     15:13  
4,8 .. Esztergom, Szalézi lakópark     15:14  
5,6 .. Esztergom, Kassai utca     15:15  
6,2 .. Esztergom, Kertváros vá. bej. út     15:16  
6,9 .. Dorog, Volán telep     15:18  
7,6 .. Dorog, Gyógyszerárugyár     15:19  
8,1 .. Dorog, vh.     15:21  
8,1 .. Dorog, vh.     15:24  
9,0 .. Dorog, újtelep     15:26  
10,1 .. Dorog, Égetőmű     15:28  
11,2 .. Tokodaltáró, újtelep     15:29  
11,7 .. Tokodaltáró     15:30  
12,2 .. Tokodi elág.     15:31  
12,3 0,0 Tokod, vá. elág.     |  
S 0,9 Tokod, üveggyár     15:33  
12,3 0,0 Tokod, vá. elág.     |  
12,9 .. Tokod, brikettgyár     15:38  
13,4 .. Tokod, fatelítő     15:40  
14,2 .. Tokod, bányászotthon     15:41  
14,7 .. Tokod, kh.     15:42  
15,2 .. Tokod, Hősök tere     15:43  
16,2 .. Tokod, malom     15:44  
17,4 .. Tokod, pincék     15:46  
18,0 .. Tokod, Ebszőnyb. elág     15:47  
19,4 .. Ebszőnybánya, óvoda     15:48  
19,9 .. Ebszőnybánya     15:50  
20,6 .. Csobántanya, XVII. akna     15:51  
21,6 .. Annavölgy, óvoda 04:40 12:40 15:53 20:40
22,2 .. Sárisáp, orvosi rendelő 04:41 12:41 15:55 20:41
23,3 .. Sárisáp, bánya 04:43 12:43 15:57 20:43
23,7 .. Sárisáp, posta 04:44 12:44 15:58 20:44
24,1 .. Sárisáp, kh. 04:45 12:45 15:59 20:45
25,0 .. Sárisáp, Mező I. u. 04:47 12:47 16:00 20:47
25,7 .. Sárisáp, újtelep 04:48 12:48 16:01 20:48
27,6 .. Dági elág. 04:50 12:50 16:05 20:50
28,8 .. Binderpuszta, bej. út 04:52 12:52 o 20:52
30,1 0,0 Máriahalmi elág. 04:54 12:54   20:54
S 1,0 Máriahalom, Tsz. | |   |
S 1,9 Máriahalom, sz. bolt 04:58 12:58   20:58
S 1,0 Máriahalom, Tsz. | |   |
30,1 0,0 Máriahalmi elág. 05:02 13:02   21:02
31,0 .. Úny, kh. 05:04 13:04   21:04
31,6 .. Úny, garázs 05:05 13:05   21:05
35,2 .. Tinnye, posta 05:09 13:09   21:09
35,7 .. Tinnye, sz. vend. 05:10 13:10   21:10
36,3 .. Berekerdei erdészház, bej. út 05:12 13:12   21:12
40,0 .. Piliscsaba, Bécsi út 05:16 13:16   21:16
41,0 .. Piliscsaba, Klévíz 05:18 13:18   21:18
42,0 .. Piliscsaba, Pázmány P. Egyetem 05:20 13:20   21:20
43,2 .. Pilisvörösvár, Kopár Csárda 05:22 13:22   21:22
44,4 .. Pilisvörösvár, Terranova Kft. 05:24 13:24   21:24
46,5 .. Pilisvörösvár, vasútállomás 05:27 13:27   21:27

Jelmagyarázat


munkanapokon
munkanapokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
o az időadat érkezési időpontot jelöl
R Regionális járat