Navigáció átugrása
2903

(8500) Esztergom–Dömös–Visegrád

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 -
Besorolás: R R R R R
 Km Km Megállók (KNYKK Zrt.) 917   M     973   I     965   M     967   I     979     2  
0,0 .. Esztergom, aut. áll. 05:36 06:15 14:25 14:25 22:30
0,8 .. Esztergom, Eszperantó utca | | | | |
1,7 .. Esztergom, Rákóczi tér 05:38 06:17 14:27 14:27 22:32
2,0 .. Esztergom, Bajcsy-Zsilinszky u. 05:39 06:18 14:28 14:28 22:33
2,6 .. Esztergom, Béke tér 05:40 06:19 14:29 14:29 22:34
3,4 .. Esztergom, Dobozi u. 05:42 06:21 14:31 14:31 22:36
4,3 0,0 Kettőspince, bej. út 05:43 06:22 14:32 14:32 22:37
S 0,4 Kettőspince, aut. ford. S S S 14:33 S
4,0 0,0 Kettőspince, bej. út 05:43 06:22 14:32 | 22:37
6,0 .. Csenkei híd 05:45 06:24 14:34 14:36 22:39
6,9 .. Esztergom, Szamárhegy 05:47 06:26 14:36 14:38 22:41
8,1 .. Búbánatvölgye 05:49 06:28 14:38 14:40 22:43
11,1 .. Pilismarót, Basaharc 05:54 06:33 14:43 14:45 22:48
12,0 .. Szobi rév elág. 05:55 06:34 14:44 14:46 22:49
14,0 .. Pilismarót, Kis u. 05:58 06:37 14:47 14:49 22:52
14,7 .. Pilismarót, kh. 05:59 06:38 14:48 14:50 22:53
15,3 .. Pilismarót, alsó 06:00 06:39 14:49 14:51 22:54
17,2 .. Dömös, felső 06:03 06:42 14:52 14:54 22:57
18,2 .. Dömös, templom 06:04 06:43 14:53 14:55 22:58
18,9 .. Dömös, Hajóállomás     14:54 14:56  
20,1 .. Visegrád, Diós     14:56 14:58  
21,1 .. Visegrád, Gizellatelep kórház     14:57 14:59  
21,9 .. Visegrád, Lepencefürdő     14:58 15:00  
23,3 .. Visegrád, Kőbánya     15:00 15:02  
23,8 .. Visegrád, Újtelep     15:01 15:03  
24,7 .. Visegrád, nagymarosi rév     15:02 15:04  

Jelmagyarázat

2 XII. 24-én nem közlekedik

munkanapokon
munkanapokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
R Regionális járat

Hírek

Hírek