Navigáció átugrása
2903

(8500) Esztergom–Dömös–Visegrád

Menetrend érvényessége: 2017.12.10 -
Besorolás: R R R R
 Km Megállók (KNYKK Zrt.) 917   M     973   I     965   M     979     2  
0,0 Esztergom, aut. áll. 05:36 06:15 14:25 22:30
0,8 Esztergom, Eszperantó utca | | | |
1,7 Esztergom, Rákoczi tér 05:38 06:17 14:27 22:32
2,0 Esztergom, Bajcsy-Zsilinszky u. 05:39 06:18 14:28 22:33
2,6 Esztergom, Béke tér 05:40 06:19 14:29 22:34
3,4 Esztergom, Dobozi u. 05:42 06:21 14:31 22:36
4,3 Kettőspince, bej. út 05:43 06:22 14:32 22:37
6,0 Csenkei híd 05:45 06:24 14:34 22:39
6,9 Esztergom, Szamárhegy 05:47 06:26 14:36 22:41
8,1 Búbánatvölgye 05:49 06:28 14:38 22:43
11,1 Pilismarót, Basaharc 05:54 06:33 14:43 22:48
12,0 Szobi rév elág. 05:55 06:34 14:44 22:49
14,0 Pilismarót, Kis u. 05:58 06:37 14:47 22:52
14,7 Pilismarót, kh. 05:59 06:38 14:48 22:53
15,3 Pilismarót, alsó 06:00 06:39 14:49 22:54
17,2 Dömös, felső 06:03 06:42 14:52 22:57
18,2 Dömös, templom 06:04 06:43 14:53 22:58
18,9 Dömös, Hajóállomás     14:54  
20,1 Visegrád, Diós     14:56  
21,1 Visegrád, Gizellatelep kórház     14:57  
21,9 Visegrád, Lepencefürdő     14:58  
23,3 Visegrád, Kőbánya     15:00  
23,8 Visegrád, Újtelep     15:01  
24,7 Visegrád, nagymarosi rév     15:02  

Jelmagyarázat

2 XII. 24-én nem közlekedik

munkanapokon
munkanapokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
R Regionális járat