Navigáció átugrása
860-861

Pomáz–Pilisszentkereszt–Dobogókő

Menetrend érvényessége: 2017.07.01 -
Besorolás: R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 861 1 M     861 3 M     861 5 M     860 7 A 6   860 9 M     861 93 M     861 11 M     860 13 M     861 113 A     861 15 M     860 17 A     861 19 M     860 21 M     860 23 A     860 25 M     860 27 A     861 29 M     860 31 A     860 33 M     860 35 A     861 37 M     860 39 A     861 41 M     860 43 A     860 45 M     860 47 A     861 49 I     861 51 M     860 53 A     861 55 M     860 57 M     861 59 M     860 61 A     861 63 M     861 65 M     860 67 A 2   861 69 M     860 71 M     860 73 A 2   861 75 M     861 77 M     860 79 A 2   861 81 M     860 83 M     861 85   21   861 87   2   861 89 M     861 91   2  
Budapest, Batthyány tér   04:18 04:18 04:18 04:48 04:48 05:18 05:38 05:48 05:58 06:18 06:38 06:51 07:18 07:45 08:18 08:39 09:18 09:48 10:18 10:48 11:18 11:48 12:18 12:48 13:18 13:32 13:55 14:18 14:29 15:02 15:17 15:18 15:41 16:05 16:18 16:29 16:53 17:18 17:29 18:02 18:18 18:32 18:58 19:58 20:48 21:48 22:48
Pomáz   04:50 04:50 04:50 05:20 05:20 05:50 06:10 06:20 06:30 06:50 07:10 07:24 07:50 08:18 08:50 09:12 09:50 10:20 10:50 11:20 11:50 12:20 12:50 13:30 13:50 14:10 14:34 14:50 15:04 15:34 15:49 15:50 16:13 16:37 16:50 17:01 17:25 17:50 18:04 18:39 18:50 19:04 19:30 20:30 21:20 22:20 23:20
Szentendre 04:13 04:33 04:53 05:03 05:13 05:13 05:43 06:00 06:13 06:22 06:33 06:56 07:16 07:33 08:14 08:33 09:13 09:33 10:03 10:33 11:03 11:33 12:03 12:33 13:03 13:33 13:48 14:18 14:33 14:54 15:30 15:42 15:33 16:06 16:30 16:33 16:48 17:18 17:33 17:48 18:33 18:33 18:53 19:13 20:03 21:03 22:03 23:03
Pomáz 04:20 04:40 05:00 05:10 05:20 05:20 05:50 06:07 06:20 06:30 06:40 07:06 07:23 07:40 08:21 08:40 09:20 09:40 10:10 10:40 11:10 11:40 12:10 12:40 13:18 13:40 14:01 14:33 14:40 15:01 15:37 15:49 15:40 16:13 16:40 16:40 17:01 17:25 17:40 17:55 18:40 18:40 19:00 19:20 20:20 21:10 22:10 23:10
0,0 .. Pomáz, aut. áll. 04:25 04:55 05:10 05:15 05:25 05:35 05:55 06:15 06:25 06:35 06:55 07:15 07:30 07:55 08:25 08:55 09:25 09:55 10:25 10:55 11:25 11:55 12:25 12:55 13:35 13:55 14:15 14:40 14:55 15:10 15:40 15:55 15:55 16:20 16:45 16:55 17:05 17:30 17:55 18:10 18:45 18:55 19:10 19:35 20:35 21:25 22:25 23:25
0,7 .. Pomáz, Dózsa György u. 04:26 04:56 05:11 05:16 05:26 05:36 05:56 06:16 06:26 06:36 06:56 07:16 07:31 07:56 08:26 08:56 09:26 09:56 10:26 10:56 11:26 11:56 12:26 12:56 13:36 13:56 14:16 14:41 14:56 15:11 15:41 15:56 15:56 16:21 16:46 16:56 17:06 17:31 17:56 18:11 18:46 18:56 19:11 19:36 20:36 21:26 22:26 23:26
1,2 .. Pomáz, vh. 04:27 04:57 05:12 05:17 05:27 05:37 05:57 06:17 06:27 06:37 06:57 07:18 07:33 07:57 08:28 08:57 09:28 09:57 10:28 10:57 11:28 11:57 12:28 12:57 13:38 13:57 14:18 14:43 14:57 15:13 15:43 15:58 15:57 16:23 16:48 16:57 17:08 17:33 17:57 18:13 18:47 18:57 19:12 19:37 20:37 21:27 22:27 23:27
1,6 .. Pomáz, Szabadság tér 04:28 04:58 05:13 05:18 05:28 05:38 05:58 06:18 06:28 06:38 06:58 07:19 07:34 07:58 08:29 08:58 09:29 09:58 10:29 10:58 11:29 11:58 12:29 12:58 13:39 13:58 14:19 14:44 14:58 15:14 15:44 15:59 15:58 16:24 16:49 16:58 17:09 17:34 17:58 18:14 18:48 18:58 19:13 19:38 20:38 21:28 22:28 23:28
2,0 .. Pomáz, Egres u. 04:29 04:59 05:14 05:19 05:29 05:39 05:59 06:19 06:29 06:39 06:59 07:20 07:35 07:59 08:30 08:59 09:30 09:59 10:30 10:59 11:30 11:59 12:30 12:59 13:40 13:59 14:20 14:45 14:59 15:15 15:45 16:00 15:59 16:25 16:50 16:59 17:10 17:35 17:59 18:15 18:49 18:59 19:14 19:39 20:39 21:29 22:29 23:29
2,5 .. Pomáz, Szedres u. 04:30 05:00 05:15 05:20 05:30 05:40 06:00 06:20 06:30 06:40 07:00 07:22 07:37 08:00 08:32 09:00 09:32 10:00 10:32 11:00 11:32 12:00 12:32 13:00 13:42 14:00 14:22 14:47 15:00 15:17 15:47 16:02 16:00 16:27 16:52 17:00 17:12 17:37 18:00 18:17 18:50 19:00 19:15 19:40 20:40 21:30 22:30 23:30
2,9 .. Pomáz, Híd 04:31 05:01 05:16 05:21 05:31 05:41 06:01 06:21 06:31 06:41 07:01 07:23 07:38 08:01 08:33 09:01 09:33 10:01 10:33 11:01 11:33 12:01 12:33 13:01 13:43 14:01 14:23 14:48 15:01 15:18 15:48 16:03 16:01 16:28 16:53 17:01 17:13 17:38 18:01 18:18 18:51 19:01 19:16 19:41 20:41 21:31 22:31 23:31
3,7 .. Pomáz, Papmalom 04:32 05:02 05:17 05:22 05:32 05:42 06:02 06:22 06:32 06:42 07:02 07:24 07:39 08:03 08:34 09:03 09:34 10:03 10:34 11:03 11:34 12:03 12:34 13:03 13:44 14:03 14:24 14:49 15:03 15:19 15:49 16:04 16:03 16:29 16:54 17:03 17:14 17:39 18:03 18:19 18:52 19:02 19:17 19:42 20:42 21:32 22:32 23:32
4,8 0,0 Csobánkai elágazás | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | 19:19 | 20:44 21:34 22:34 23:34
S 0,4 Csobánka, Margitliget S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 19:20 S 20:45 21:35 22:35 23:35
S 0,9 Csobánka, Üdülők útja S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 19:21 S 20:46 21:36 22:36 23:36
S 1,4 Csobánka, Diófa út S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 19:22 S 20:47 21:37 22:37 23:37
S 2,0 Csobánka, kh. S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 19:24 S 20:49 21:39 22:39 23:39
S 2,5 Csobánka, Tavasz lépcső S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 19:25 S 20:50 21:40 22:40 23:40
S 3,0 Csobánka, Plandics tér S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 19:26 S 20:51 21:41 22:41 23:41
S 2,5 Csobánka, Tavasz lépcső S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S | S | | | |
S 2,0 Csobánka, kh. S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S | S | | | |
S 1,4 Csobánka, Diófa út S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S | S | | | |
S 0,9 Csobánka, Üdülők útja S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S | S | | | |
S 0,4 Csobánka, Margitliget S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S | S | | | |
4,8 0,0 Csobánkai elágazás 04:34 05:04 05:19 05:23 05:34 05:44 06:04 06:24 06:33 06:44 07:03 07:26 07:41 08:04 08:36 09:04 09:36 10:04 10:36 11:04 11:36 12:04 12:36 13:04 13:46 14:04 14:26 14:51 15:04 15:21 15:51 16:06 16:04 16:31 16:56 17:04 17:16 17:41 18:04 18:21 18:54 19:04 19:31 19:44 20:56 21:46 22:46 23:46
5,4 .. Csikóváraljai menedékház 04:35 05:05 05:20 05:24 05:35 05:45 06:05 06:25 06:34 06:45 07:04 07:27 07:42 08:05 08:37 09:05 09:37 10:05 10:37 11:05 11:37 12:05 12:37 13:05 13:47 14:05 14:27 14:52 15:05 15:22 15:52 16:07 16:05 16:32 16:57 17:05 17:17 17:42 18:05 18:22 18:55 19:05 19:32 19:45 20:57 21:47 22:47 23:47
6,0 .. Kiskovácsi puszta 04:36 05:06 05:21 05:25 05:36 05:46 06:06 06:26 06:35 06:46 07:05 07:28 07:43 08:06 08:38 09:06 09:38 10:06 10:38 11:06 11:38 12:06 12:38 13:06 13:48 14:06 14:28 14:53 15:06 15:23 15:53 16:08 16:06 16:33 16:58 17:06 17:18 17:43 18:06 18:23 18:56 19:06 19:33 19:46 20:58 21:48 22:48 23:48
6,3 .. Kiskovácsi, Kórház 04:37 05:07 05:22 05:26 05:37 05:47 06:07 06:27 06:36 06:47 07:06 07:29 07:44 08:07 08:39 09:07 09:39 10:07 10:39 11:07 11:39 12:07 12:39 13:07 13:49 14:07 14:29 14:54 15:07 15:24 15:54 16:09 16:07 16:34 16:59 17:07 17:19 17:44 18:07 18:24 18:57 19:07 19:34 19:47 20:59 21:49 22:49 23:49
7,2 .. Pankos-tető 04:38 05:08 05:23 05:27 05:38 05:48 06:08 06:28 06:37 06:48 07:07 07:30 07:45 08:08 08:40 09:08 09:40 10:08 10:40 11:08 11:40 12:08 12:40 13:08 13:50 14:08 14:30 14:55 15:08 15:25 15:55 16:10 16:08 16:35 17:00 17:08 17:20 17:45 18:08 18:25 18:58 19:08 19:35 19:48 21:00 21:50 22:50 23:50
8,5 .. Gyógyáruértékesitő Vállalat 04:40 05:10 05:25 05:29 05:40 05:50 06:10 06:30 06:39 06:50 07:09 07:32 07:47 08:10 08:42 09:10 09:42 10:10 10:42 11:10 11:42 12:10 12:42 13:10 13:52 14:10 14:32 14:57 15:10 15:27 15:57 16:12 16:10 16:37 17:02 17:10 17:22 17:47 18:10 18:27 19:00 19:10 19:37 19:50 21:02 21:52 22:52 23:52
9,5 .. Közép major 04:41 05:11 05:26 05:30 05:41 05:51 06:11 06:31 06:40 06:51 07:10 07:34 07:49 08:12 08:44 09:12 09:44 10:12 10:44 11:12 11:44 12:12 12:44 13:12 13:54 14:12 14:34 14:59 15:12 15:29 15:59 16:14 16:12 16:39 17:04 17:12 17:24 17:49 18:12 18:29 19:02 19:12 19:38 19:51 21:03 21:53 22:53 23:53
10,4 .. Nagykovácsi puszta 04:42 05:12 05:27 05:31 05:42 05:52 06:12 06:32 06:41 06:52 07:11 07:36 07:51 08:14 08:46 09:14 09:46 10:14 10:46 11:14 11:46 12:14 12:46 13:14 13:56 14:14 14:36 15:01 15:14 15:31 16:01 16:16 16:14 16:41 17:06 17:14 17:26 17:51 18:14 18:31 19:04 19:14 19:39 19:52 21:04 21:54 22:54 23:54
12,4 .. Pilisszentkereszt, Pomázi út 35. 04:44 05:14 05:29 05:33 05:44 05:54 06:14 06:34 06:43 06:54 07:13 07:38 07:53 08:16 08:48 09:16 09:48 10:16 10:48 11:16 11:48 12:16 12:48 13:16 13:58 14:16 14:38 15:03 15:16 15:33 16:03 16:18 16:16 16:43 17:08 17:16 17:28 17:53 18:16 18:33 19:06 19:16 19:41 19:54 21:06 21:56 22:56 23:56
13,1 0,0 Pilisszentkereszt, pilisszántói elág. 04:46 05:16 05:31 05:35 05:46 05:56 06:16 06:36 06:45 06:56 07:15 07:40 07:55 08:18 08:50 09:18 09:50 10:18 10:50 11:18 11:50 12:18 12:50 13:18 14:00 14:18 14:40 15:05 15:18 15:35 16:05 16:20 16:18 16:45 17:10 17:18 17:30 17:55 18:18 18:35 19:08 19:18 19:43 19:56 21:08 21:58 22:58 23:58
S 0,3 Pilisszentkereszt, Forrás u. 04:47 05:17 05:32 S S 05:57 06:17 S 06:46 06:57 S 07:41 S S S S 09:51 S 10:51 S 11:51 S 12:51 13:19 14:01 S 14:41 15:06 15:19 15:36 16:06 16:21 S 16:46 17:11 17:19 17:31 17:56 S 18:36 19:09 19:19 19:44 19:57 21:09 21:59 22:59 23:59
S 0,8 Pilisszentkereszt, aut. ford. 04:48 05:18 05:33 S S 05:58 06:18 S 06:47 06:58 S 07:42 S S S S 09:52 S 10:52 S 11:52 S 12:52 13:20 14:02 S 14:42 15:07 15:20 15:37 16:07 16:22 S 16:47 17:12 17:20 17:32 17:57 S 18:37 19:10 19:20 19:45 19:58 21:10 22:00 23:00 00:00
S 0,8 Pilisszentkereszt, aut. ford.       S S     S     S   S S S S   S 10:53 S   S   13:21 14:03 S     15:21   16:08   S     17:21   17:58 S     19:21   19:59        
S 0,3 Pilisszentkereszt, Forrás u.       S S     S     S   S S S S   S 10:54 S   S   13:22 14:04 S     15:22   16:09   S     17:22   17:59 S     19:22   20:00        
13,1 0,0 Pilisszentkereszt, pilisszántói elág.       | |     |     |   | | | |   | | |   |   | | |     |   |   |     |   | |     |   |        
14,8 .. Kakashegyi erdészházak       05:38 05:49     06:39     07:18   07:58 08:21 08:53 09:21   10:21 10:57 11:21   12:21   13:26 14:07 14:21     15:26   16:12   16:21     17:26   18:02 18:21     19:26   20:03        
17,5 .. Dobogókő, Kétbükkfanyereg       05:42 05:53     06:43     07:22   08:02 08:25 08:57 09:25   10:25 11:01 11:25   12:25   13:30 14:11 14:25     15:30   16:16   16:25     17:30   18:06 18:25     19:30   20:07        
19,4 .. Dobogókő, Pilis üdülő       05:45 05:56     06:46     07:25   08:05 08:28 09:00 09:28   10:28 11:04 11:28   12:28   13:33 14:14 14:28     15:33   16:19   16:28     17:33   18:09 18:28     19:33   20:10        
19,9 .. Dobogókő, MANRÉZA       05:46 05:57     06:47     07:26   08:06 08:29 09:01 09:29   10:29 11:05 11:29   12:29   13:34 14:15 14:29     15:34   16:20   16:29     17:34   18:10 18:29     19:34   20:11        
20,2 .. Dobogókő, hegytető       05:47 05:58     06:48     07:27   08:07 08:30 09:02 09:30   10:30 11:06 11:30   12:30   13:35 14:16 14:30     15:35   16:21   16:30     17:35   18:11 18:30     19:35   20:12        

Jelmagyarázat

#* A vonalszakasz részletes menetrendjét a 851-855 sz. mező tartalmazza.
2 XII. 24-én nem közlekedik
21 XII. 24-én 240 perccel korábbanközlekedik
6 XII. 25-26-án és I. 1-jén nem közlekedik

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
R Regionális járat