Navigáció átugrása
856

Pomáz–Csobánka–Pilisvörösvár

Menetrend érvényessége: 2017.09.01 -
Besorolás: R R R R
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 856 1 I     856 3 I     856 5 I     856 7 I    
Budapest, Batthyány tér 06:18 06:38 13:18 14:22
Pomáz 06:50 07:10 13:55 14:55
Szentendre 06:42 07:00 13:40 14:40
Pomáz 06:50 07:08 13:50 14:48
0,0 Pomáz, aut. áll. 06:55 07:15 14:00 15:00
0,7 Pomáz, Dózsa György u. 06:56 07:16 14:01 15:01
1,2 Pomáz, vh. 06:58 07:18 14:03 15:03
1,6 Pomáz, Szabadság tér 06:59 07:19 14:04 15:04
2,0 Pomáz, Egres u. 07:00 07:20 14:05 15:05
2,5 Pomáz, Szedres u. 07:02 07:22 14:07 15:07
2,9 Pomáz, Híd 07:03 07:23 14:08 15:08
3,7 Pomáz, Papmalom 07:04 07:24 14:09 15:09
4,8 Csobánkai elágazás 07:06 07:26 14:11 15:11
5,2 Csobánka, Margitliget 07:07 07:27 14:12 15:12
5,7 Csobánka, Üdülők útja 07:08 07:28 14:13 15:13
6,2 Csobánka, Diófa út 07:09 07:29 14:14 15:14
6,8 Csobánka, kh. 07:11 07:31 14:16 15:16
14,2 Pilisvörösvár, kultúrház 07:24 07:44 14:29 15:29
14,2 Pilisvörösvár, kultúrház 07:25 07:45 14:30 15:30
14,5 Pilisvörösvár, vasútállomás bej. út 07:26 07:46 14:31 15:31
14,9 Pilisvörösvár, vasútállomás 07:28 07:48 14:33 15:33
Pilisvörösvár 07:45 07:59 14:59 15:59
Budapest 08:18 08:39 15:39 16:39
Pilisvörösvár   08:01 15:01 16:01
Esztergom   08:44 15:44 16:44

Jelmagyarázat


iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon

Vasúti csatlakozás Vasúti csatlakozás
R Regionális járat