Navigáció átugrása
856

Pomáz–Csobánka–Pilisvörösvár

Menetrend érvényessége: 2016.12.11 -
Besorolás: R R R R
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 856 1 I     856 3 I     856 5 I     856 7 I    
Budapest, Batthyány tér 06:18 06:38 13:18 14:17
Pomáz 06:50 07:10 13:50 14:49
Szentendre 06:43 06:59 13:39 14:41
Pomáz 06:50 07:06 13:48 14:49
0,0 Pomáz, aut. áll. 06:55 07:15 13:55 14:55
0,7 Pomáz, Dózsa György u. 06:56 07:16 13:56 14:56
1,2 Pomáz, vh. 06:58 07:18 13:58 14:58
1,6 Pomáz, Szabadság tér 06:59 07:19 13:59 14:59
2,0 Pomáz, Egres u. 07:00 07:20 14:00 15:00
2,5 Pomáz, Szedres u. 07:02 07:22 14:02 15:02
2,9 Pomáz, Híd 07:03 07:23 14:03 15:03
3,7 Pomáz, Papmalom 07:04 07:24 14:04 15:04
4,8 Csobánkai elágazás 07:06 07:26 14:06 15:06
5,2 Csobánka, Margitliget 07:07 07:27 14:07 15:07
5,7 Csobánka, Üdülők útja 07:08 07:28 14:08 15:08
6,2 Csobánka, Diófa út 07:09 07:29 14:09 15:09
6,8 Csobánka, kh. 07:11 07:31 14:11 15:11
14,2 Pilisvörösvár, kultúrház 07:24 07:44 14:24 15:24
14,2 Pilisvörösvár, kultúrház 07:25 07:45 14:25 15:25
14,5 Pilisvörösvár, vasútállomás bej. út 07:26 07:46 14:26 15:26
14,9 Pilisvörösvár, vasútállomás 07:28 07:48 14:28 15:28
Pilisvörösvár 07:35 07:52 14:38 15:38
Budapest 08:12 08:22 15:10 16:10
Pilisvörösvár   08:02 15:02 16:02
Esztergom   08:46 15:46 16:46

Jelmagyarázat


iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon

Vasúti csatlakozás Vasúti csatlakozás
R Regionális járat

Hírek