880-889

Budapest–Szentendre–Visegrád–Esztergom

Menetrend érvényessége: 2016.09.01 -
Besorolás: R R R R E R R R R R R R E E R R E R R E E E R E R R E E R E R E E E E E R E R E R E R E E R R E R E R E R R E E E R R E R R E R E R E E R E E E E E E E E E E R E E E E E E E R E
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 2903         880 3   61   2903   M     890 1 M     882 7 M     882 9 M     882 11 I     2903   I     880 13       alacsonypadlós járat 890 5 M     alacsonypadlós járat 890 105 A     884 15 M     880 17       alacsonypadlós járat 890 7 M     890 9 A     882 21 M     880 23       893 3 34     890 13 A     890 11 M     883 25 34     880 27       alacsonypadlós járat 893 7 87     893 5 34     893 9 44     890 17 A     890 15 M     880 29 A     alacsonypadlós járat 883 129 34     880 31       890 21 A     890 19 M     889 33 44     883 133 34     880 35       alacsonypadlós járat 890 123 M     alacsonypadlós járat 890 23 A     880 37       alacsonypadlós járat 895 11 I     890 125 M     alacsonypadlós járat 890 25 A     alacsonypadlós járat 880 51       882 41 M     alacsonypadlós járat 890 27       872 1 M     880 39 M     alacsonypadlós járat 882 45 34     880 43       884 47 I     890 29       2903   M     872 3 M     882 49 M     883 55 34     890 31 16     880 53       alacsonypadlós járat 890 33 M     890 35 A     895 15 M     872 5 M     alacsonypadlós járat 882 57 M     893 17 A     880 59       898 7 I     890 37 M     alacsonypadlós járat 890 39 A     872 7 M     883 61 34     893 19 34     890 41 44     884 63 M     880 65   22   alacsonypadlós járat 890 43   21   872 9 M     882 67 34     884 69 M     alacsonypadlós járat 880 71   2   890 45   2   872 11 M     alacsonypadlós járat 884 73 M     880 75   2   alacsonypadlós járat 890 47   2   872 13   2   880 79   2   890 49 M     889 81   2   alacsonypadlós járat 884 83   2   alacsonypadlós járat 884 85   2   889 87   2  
0,0 0,0 .. Bp., Újpest Városkapu vá. XIII. ker. Csak elővételben váltott menetjeggyel          05:20               06:35 06:55     07:35     08:05 08:15 08:35   08:35     09:05 09:15   09:35   10:05 10:15 10:15 10:35 11:05   11:35   12:05   12:35   12:55 13:15     13:35   13:55   14:15     14:30 14:35 14:55     15:15     15:35   15:55   16:15 16:15   16:15 16:25 16:35 16:55 17:15 17:15 17:25 17:35 17:55 18:15   18:35 18:55 19:15 19:45 20:15 20:45 21:45   22:45
2,3 2,3 .. Budapest, TUNGSRAM Rt.         05:23               06:39 06:59     07:39     08:09 08:19 08:39   08:39     09:09 09:19   09:39   10:09 10:19 10:19 10:39 11:09   11:39   12:09   12:39   12:59 13:19     13:39   13:59   14:19     14:34 14:39 14:59     15:19     15:39   15:59   16:19 16:19   16:19 16:29 16:39 16:59 17:19 17:19 17:29 17:39 17:59 18:19   18:39 18:59 19:19 19:49 20:18 20:48 21:48   22:48
2,9 2,9 .. Budapest, Fóti út         05:25               06:41 07:01     07:41     08:11 08:21 08:41   08:41     09:11 09:21   09:41   10:11 10:21 10:21 10:41 11:11   11:41   12:11   12:41   13:01 13:21     13:41   14:01   14:21     14:36 14:41 15:01     15:21     15:41   16:01   16:21 16:21   16:21 16:31 16:41 17:01 17:21 17:21 17:31 17:41 18:01 18:21   18:41 19:01 19:21 19:51 20:20 20:50 21:50   22:50
.. .. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                                                                                                                                                                                  
13,2 13,2 .. Szentendre, Papírgyár         05:37               06:55 07:15     07:55     08:25 08:35 08:55   08:55     09:25 09:35   09:55   10:25 10:35 10:35 10:55 11:25   11:55   12:25   12:55   13:15 13:35     13:55   14:15   14:35     14:50 14:55 15:15     15:35     15:55   16:15   16:35 16:35   16:35 16:45 16:55 17:15 17:35 17:35 17:45 17:55 18:15 18:35   18:55 19:15 19:35 20:05 20:32 21:02 22:02   23:02
13,7 13,7 .. Szentendre, Egyetem         05:38               06:56 07:16     07:56     08:26 08:36 08:56   08:56     09:26 09:36   09:56   10:26 10:36 10:36 10:56 11:26   11:56   12:26   12:56   13:16 13:36     13:56   14:16   14:36     14:51 14:56 15:16     15:36     15:56   16:16   16:36 16:36   16:36 16:46 16:56 17:16 17:36 17:36 17:46 17:56 18:16 18:36   18:56 19:16 19:36 20:06 20:33 21:03 22:03   23:03
15,0 15,0 .. Szentendre, aut. áll.         05:40               07:00 07:20     08:00     08:30 08:40 09:00   09:00     09:30 09:40   10:00   10:30 10:40 10:40 11:00 11:30   12:00   12:30   13:00   13:20 13:40     14:00   14:20   14:40     14:55 15:00 15:20     15:40     16:00   16:20   16:40 16:40   16:40 16:50 17:00 17:20 17:40 17:40 17:50 18:00 18:20 18:40   19:00 19:20 19:40 20:10 20:35 21:05 22:05   23:05
Budapest, Batthyány tér   04:18   04:48         05:18 05:38 05:48 05:58 06:18 06:38 06:48 06:52 07:13 07:18 07:38 07:45 07:58 08:13 08:15 08:18 08:18 08:38 08:37 08:58   09:18 09:38 09:48 09:58 09:58 10:18 10:48 10:38 11:18 11:18 11:48 11:38 12:18 12:18 12:38 12:48 12:48 12:58 13:18 13:18 13:32   13:55 13:55 13:58 14:17 14:17 14:32 14:38 14:47 14:53 14:53 14:58 15:17 15:17 15:48 15:38 15:53 15:58 15:58 15:58 16:05 16:18 16:38 16:51 16:58 17:03 17:16 17:38 18:00 18:00 18:17 18:30 18:58 19:18 19:58 20:18   21:18 22:18
Szentendre   04:57   05:27         05:57 06:17 06:27 06:37 06:57 07:17 07:27 07:31 08:00 07:57 08:17 08:25 08:37 08:57 08:54 08:57 08:57 09:17 09:19 09:37   09:57 10:17 10:27 10:37 10:37 10:57 11:27 11:17 11:57 11:57 12:27 12:17 12:57 12:57 13:17 13:37 13:37 13:37 13:57 13:57 14:17   14:41 14:41 14:37 14:56 14:57 15:20 15:17 15:32 15:41 15:41 15:37 15:57 15:56 16:20 16:17 16:32 16:37 16:37 16:37 16:44 16:57 17:20 17:39 17:37 17:46 17:57 18:20 18:41 18:41 18:57 19:18 19:37 19:57 20:37 20:57   21:57 22:57
15,0 15,0 .. Szentendre, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel    05:05   05:35   05:45 05:55   06:05 06:25 06:35 06:45 07:05 07:25 07:35 07:45 08:05 08:05 08:25 08:35 08:45 09:05 09:05 09:05 09:05 09:25 09:35 09:45   10:05 10:25 10:35 10:45 10:45 11:05 11:35 11:35 12:05 12:05 12:35 12:35 13:05 13:15 13:25 13:45 13:45 13:45 14:05 14:05 14:25   14:45 14:45 14:45 15:00 15:05 15:25 15:25 15:35 15:45 15:45 15:45 16:05 16:05 16:25 16:25 16:45 16:45 16:45 16:45 16:55 17:05 17:25 17:45 17:45 17:55 18:05 18:25 18:45 18:45 19:05 19:25 19:45 20:15 20:40 21:10   22:10 23:05
15,9 15,9 .. Szentendre, Római kőtár   05:07   05:37   05:47 05:57   06:07 06:27 06:37 06:47 07:07 07:27 07:37 07:47 08:07 08:07 08:27 08:37 08:47 09:07 09:07 09:07 09:07 09:27 09:37 09:47   10:07 10:27 10:37 10:47 10:47 11:07 11:37 11:37 12:07 12:07 12:37 12:37 13:07 13:17 13:27 13:47 13:47 13:47 14:07 14:07 14:27   14:47 14:47 14:47 15:02 15:07 15:27 15:27 15:37 15:47 15:47 15:47 16:07 16:07 16:27 16:27 16:47 16:47 16:47 16:47 16:57 17:07 17:27 17:47 17:47 17:57 18:07 18:27 18:47 18:47 19:07 19:27 19:47 20:17 20:42 21:12   22:12 23:07
16,4 16,4 .. Szentendre, Bükkös patak   05:09   05:39   05:49 05:59   06:09 06:29 06:39 06:49 07:09 07:29 07:39 07:49 08:09 08:09 08:29 08:39 08:49 09:09 09:09 09:09 09:09 09:29 09:39 09:49   10:09 10:29 10:39 10:49 10:49 11:09 11:39 11:39 12:09 12:09 12:39 12:39 13:09 13:19 13:29   13:49 13:49 14:09 14:09 14:29     14:49 14:49 15:04 15:09 15:29 15:29 15:39   15:49 15:49 16:09 16:09 16:29 16:29   16:49 16:49 16:49 16:59 17:09 17:29   17:49 17:59 18:09 18:29   18:49 19:09 19:29   20:19 20:44 21:14   22:14 23:09
16,8 16,8 .. Szentendre, Izbégi elág.   05:11   05:41   05:51 06:01   06:11 06:31 06:41 06:51 07:11 07:31 07:41 07:51 08:11 08:11 08:31 08:41 08:51 09:11 09:11 09:11 09:11 09:31 09:41 09:51   10:11 10:31 10:41 10:51 10:51 11:11 11:41 11:41 12:11 12:11 12:41 12:41 13:11 13:21 13:31   13:51 13:51 14:11 14:11 14:31     14:51 14:51 15:06 15:11 15:31 15:31 15:41   15:51 15:51 16:11 16:11 16:31 16:31   16:51 16:51 16:51 17:01 17:11 17:31   17:51 18:01 18:11 18:31   18:51 19:11 19:31   20:21 20:46 21:16   22:16 23:11
17,5 17,5 .. Szentendre, Pismány ABC   05:13   05:43   05:53 06:03   06:13 06:33 06:43 06:53 07:13 07:33 07:43 07:53 08:13 08:13 08:33 08:43 08:53 09:13 09:13 09:13 09:13 09:33 09:43 09:53   10:13 10:33 10:43 10:53 10:53 11:13 11:43 11:43 12:13 12:13 12:43 12:43 13:13 13:23 13:33   13:53 13:53 14:13 14:13 14:33     14:53 14:53 15:08 15:13 15:33 15:33 15:43   15:53 15:53 16:13 16:13 16:33 16:33   16:53 16:53 16:53 17:03 17:13 17:33   17:53 18:03 18:13 18:33   18:53 19:13 19:33   20:23 20:48 21:18   22:18 23:13
18,0 18,0 .. Szentendre, Danubius szálló   05:14   05:44   05:54 06:04   06:14 06:34 06:44 06:54 07:14 07:34 07:44 07:54 08:14 08:14 08:34 08:44 08:54 09:14 09:14 09:14 09:14 09:34 09:44 09:54   10:14 10:34 10:44 10:54 10:54 11:14 11:44 11:44 12:14 12:14 12:44 12:44 13:14 13:24 13:34   13:54 13:54 14:14 14:14 14:34     14:54 14:54 19:09 15:14 15:34 15:34 15:44   15:54 15:54 16:14 16:14 16:34 16:34   16:54 16:54 16:54 17:04 17:14 17:34   17:54 18:04 18:14 18:34   18:54 19:14 19:34   20:24 20:49 21:19   22:19 23:14
18,5 18,5 .. Szentendre, Papszigeti bej. út   05:15   05:45   05:55 06:05   06:15 06:35 06:45 06:55 07:15 07:35 07:45 07:55 08:15 08:15 08:35 08:45 08:55 09:15 09:15 09:15 09:15 09:35 09:45 09:55   10:15 10:35 10:45 10:55 10:55 11:15 11:45 11:45 12:15 12:15 12:45 12:45 13:15 13:25 13:35   13:55 13:55 14:15 14:15 14:35     14:55 14:55 15:10 15:15 15:35 15:35 15:45   15:55 15:55 16:15 16:15 16:35 16:35   16:55 16:55 16:55 17:05 17:15 17:35   17:55 18:05 18:15 18:35   18:55 19:15 19:35   20:25 20:50 21:20   22:20 23:15
19,0 19,0 .. Szentendre, Horgony u.   05:16   05:46   05:56 06:06   06:16 06:36 06:46 06:56 07:16 07:36 07:46 07:56 08:16 08:16 08:36 08:46 08:56 09:16 09:16 09:16 09:16 09:36 09:46 09:56   10:16 10:36 10:46 10:56 10:56 11:16 11:46 11:46 12:16 12:16 12:46 12:46 13:16 13:26 13:36   13:56 13:56 14:16 14:16 14:36     14:56 14:56 15:11 15:16 15:36 15:36 15:46   15:56 15:56 16:16 16:16 16:36 16:36   16:56 16:56 16:56 17:06 17:16 17:36   17:56 18:06 18:16 18:36   18:56 19:16 19:36   20:26 20:51 21:21   22:21 23:16
19,5 19,5 .. Szentendre, Barackvirág u.   05:17   05:47   05:57 06:07   06:17 06:37 06:47 06:57 07:17 07:37 07:47 07:57 08:17 08:17 08:37 08:47 08:57 09:17 09:17 09:17 09:17 09:37 09:47 09:57   10:17 10:37 10:47 10:57 10:57 11:17 11:47 11:47 12:17 12:17 12:47 12:47 13:17 13:27 13:37   13:57 13:57 14:17 14:17 14:37     14:57 14:57 15:12 15:17 15:37 15:37 15:47   15:57 15:57 16:17 16:17 16:37 16:37   16:57 16:57 16:57 17:07 17:17 17:37   17:57 18:07 18:17 18:37   18:57 19:17 19:37   20:27 20:52 21:22   22:22 23:17
19,9 19,9 .. Szentendre, szigetmonostori rév   05:18   05:48   05:58 06:08   06:18 06:38 06:48 06:58 07:18 07:38 07:48 07:58 08:18 08:18 08:38 08:48 08:58 09:18 09:18 09:18 09:18 09:38 09:48 09:58   10:18 10:38 10:48 10:58 10:58 11:18 11:48 11:48 12:18 12:18 12:48 12:48 13:18 13:28 13:38   13:58 13:58 14:18 14:18 14:38     14:58 14:58 15:13 15:18 15:38 15:38 15:48   15:58 15:58 16:18 16:18 16:38 16:38   16:58 16:58 16:58 17:08 17:18 17:38   17:58 18:08 18:18 18:38   18:58 19:18 19:38   20:28 20:53 21:23   22:23 23:18
20,3 20,3 .. Leányfalu, Akácos út   05:19   05:49   05:59 06:09   06:19 06:39 06:49 06:59 07:19 07:39 07:49 07:59 08:19 08:19 08:39 08:49 08:59 09:19 09:19 09:19 09:19 09:39 09:49 09:59   10:19 10:39 10:49 10:59 10:59 11:19 11:49 11:49 12:19 12:19 12:49 12:49 13:19 13:29 13:39   13:59 13:59 14:19 14:19 14:39     14:59 14:59 15:14 15:19 15:39 15:39 15:49   15:59 15:59 16:19 16:19 16:39 16:39   16:59 16:59 16:59 17:09 17:19 17:39   17:59 18:09 18:19 18:39   18:59 19:19 19:39   20:29 20:54 21:24   22:24 23:19
21,1 21,1 .. Leányfalu, Boldogtanyai út   05:20   05:50   06:00 06:10   06:20 06:40 06:50 07:00 07:20 07:40 07:50 08:00 08:20 08:20 08:40 08:50 09:00 09:20 09:20 09:20 09:20 09:40 09:50 10:00   10:20 10:40 10:50 11:00 11:00 11:20 11:50 11:50 12:20 12:20 12:50 12:50 13:20 13:30 13:40   14:00 14:00 14:20 14:20 14:40     15:00 15:00 15:15 15:20 15:40 15:40 15:50   16:00 16:00 16:20 16:20 16:40 16:40   17:00 17:00 17:00 17:10 17:20 17:40   18:00 18:10 18:20 18:40   19:00 19:20 19:40   20:30 20:55 21:25   22:25 23:20
22,0 22,0 .. Leányfalu, Erkel F. u.   05:22   05:52   06:02 06:12   06:22 06:42 06:52 07:02 07:22 07:42 07:52 08:02 08:22 08:22 08:42 08:52 09:02 09:22 09:22 09:22 09:22 09:42 09:52 10:02   10:22 10:42 10:52 11:02 11:02 11:22 11:52 11:52 12:22 12:22 12:52 12:52 13:22 13:32 13:42   14:02 14:02 14:22 14:22 14:42     15:02 15:02 15:17 15:22 15:42 15:42 15:52   16:02 16:02 16:22 16:22 16:42 16:42   17:02 17:02 17:02 17:12 17:22 17:42   18:02 18:12 18:22 18:42   19:02 19:22 19:42   20:32 20:57 21:27   22:27 23:22
22,7 22,7 .. Leányfalu, pócsmegyeri rév   05:23   05:53   06:03 06:13   06:23 06:43 06:53 07:03 07:23 07:43 07:53 08:03 08:23 08:23 08:43 08:53 09:03 09:23 09:23 09:23 09:23 09:43 09:53 10:03   10:23 10:43 10:53 11:03 11:03 11:23 11:53 11:53 12:23 12:23 12:53 12:53 13:23 13:33 13:43   14:03 14:03 14:23 14:23 14:43     15:03 15:03 15:18 15:23 15:43 15:43 15:53   16:03 16:03 16:23 16:23 16:43 16:43   17:03 17:03 17:03 17:13 17:23 17:43   18:03 18:13 18:23 18:43   19:03 19:23 19:43   20:33 20:58 21:28   22:28 23:23
23,5 23,5 .. Leányfalu, Alszeghy K. tér   05:25   05:55   06:05 06:15   06:25 06:45 06:55 07:05 07:25 07:45 07:55 08:05 08:25 08:25 08:45 08:55 09:05 09:25 09:25 09:25 09:25 09:45 09:55 10:05   10:25 10:45 10:55 11:05 11:05 11:25 11:55 11:55 12:25 12:25 12:55 12:55 13:25 13:35 13:45   14:05 14:05 14:25 14:25 14:45     15:05 15:05 15:20 15:25 15:45 15:45 15:55   16:05 16:05 16:25 16:25 16:45 16:45   17:05 17:05 17:05 17:15 17:25 17:45   18:05 18:15 18:25 18:45   19:05 19:25 19:45   20:35 21:00 21:30   22:30 23:25
24,1 24,1 .. Leányfalu, Seres u.   05:26   05:56   06:06 06:16   06:26 06:46 06:56 07:06 07:26 07:46 07:56 08:06 08:26 08:26 08:46 08:56 09:06 09:26 09:26 09:26 09:26 09:46 09:56 10:06   10:26 10:46 10:56 11:06 11:06 11:26 11:56 11:56 12:26 12:26 12:56 12:56 13:26 13:36 13:46   14:06 14:06 14:26 14:26 14:46     15:06 15:06 15:21 15:26 15:46 15:46 15:56   16:06 16:06 16:26 16:26 16:46 16:46   17:06 17:06 17:06 17:16 17:26 17:46   18:06 18:16 18:26 18:46   19:06 19:26 19:46   20:36 21:01 21:31   22:31 23:26
24,8 24,8 .. Leányfalu, Tavasz u.   05:27   05:57   06:07 06:17   06:27 06:47 06:57 07:07 07:27 07:47 07:57 08:07 08:27 08:27 08:47 08:57 09:07 09:27 09:27 09:27 09:27 09:47 09:57 10:07   10:27 10:47 10:57 11:07 11:07 11:27 11:57 11:57 12:27 12:27 12:57 12:57 13:27 13:37 13:47   14:07 14:07 14:27 14:27 14:47     15:07 15:07 15:22 15:27 15:47 15:47 15:57   16:07 16:07 16:27 16:27 16:47 16:47   17:07 17:07 17:07 17:17 17:27 17:47   18:07 18:17 18:27 18:47   19:07 19:27 19:47   20:37 21:02 21:32   22:32 23:27
25,4 25,4 .. Tahitótfalu, Újtelep   05:28   05:58   06:08 06:18   06:28 06:48 06:58 07:08 07:28 07:48 07:58 08:08 08:28 08:28 08:48 08:58 09:08 09:28 09:28 09:28 09:28 09:48 09:58 10:08   10:28 10:48 10:58 11:08 11:08 11:28 11:58 11:58 12:28 12:28 12:58 12:58 13:28 13:38 13:48   14:08 14:08 14:28 14:28 14:48     15:08 15:08 15:23 15:28 15:48 15:48 15:58   16:08 16:08 16:28 16:28 16:48 16:48   17:08 17:08 17:08 17:18 17:28 17:48   18:08 18:18 18:28 18:48   19:08 19:28 19:48   20:38 21:03 21:33   22:33 23:28
26,0 26,0 .. Tahitótfalu, MTA üdülő   05:29   05:59   06:09 06:19   06:29 06:49 06:59 07:09 07:29 07:49 07:59 08:09 08:29 08:29 08:49 08:59 09:09 09:29 09:29 09:29 09:29 09:49 09:59 10:09   10:29 10:49 10:59 11:09 11:09 11:29 11:59 11:59 12:29 12:29 12:59 12:59 13:29 13:39 13:49   14:09 14:09 14:29 14:29 14:49     15:09 15:09 15:24 15:29 15:49 15:49 15:59   16:09 16:09 16:29 16:29 16:49 16:49   17:09 17:09 17:09 17:19 17:29 17:49   18:09 18:19 18:29 18:49   19:09 19:29 19:49   20:39 21:04 21:34   22:34 23:29
26,6 26,6 0,0 Tahitótfalu, Hídfő   05:30   06:00   06:10 06:20   06:30 06:50 07:00 07:10 07:30 07:50 08:00 08:10 08:30 08:30 08:50 09:00 09:10 09:30 09:30 09:30 09:30 09:50 10:00 10:10   10:30 10:50 11:00 11:10 11:10 11:30 12:00 12:00 12:30 12:30 13:00 13:00 13:30 13:40 13:50   14:10 14:10 14:30 14:30 14:50     15:10 15:10 15:25 15:30 15:50 15:50 16:00   16:10 16:10 16:30 16:30 16:50 16:50   17:10 17:10 17:10 17:20 17:30 17:50   18:10 18:20 18:30 18:50   19:10 19:30 19:50   20:40 21:05 21:35   22:35 23:30
S S 1,4 Tahitótfalu, Hősök tere   S   06:03   S S   S 06:53 07:03 S S 07:53 08:03 S S 08:33 08:53 09:03 S S 09:33 09:33 09:33 09:53 10:03 S   S 10:53 11:03 S S S 12:03 12:03 S 12:33 13:03 13:03 S S 13:53   S S S 14:33 14:53     S S 15:28 S 15:53 15:53 16:03   S 16:13 S 16:32 16:53 16:53   S 17:13 17:13 17:23 S 17:53   S 18:23 S 18:53   S S 19:53   S 21:08 21:38   22:38 23:33
26,6 26,6 0,0 Tahitótfalu, Hídfő   05:30       06:10 06:20   06:30     07:10 07:30     08:10 08:30       09:10 09:30           10:10   10:30     11:10 11:10 11:30     12:30       13:30 13:40     14:10 14:10 14:30 |       15:10 15:10   15:30         16:10   16:30         17:10     | 17:30     18:10 | 18:30     19:10 19:30     20:40   |   | |
27,4 27,4 .. Tahitótfalu, Gesztenye sor   05:32       06:12 06:22   06:32     07:12 07:32     08:12 08:32       09:12 09:32           10:12   10:32     11:12 11:12 11:32     12:32       13:32 13:42     14:12 14:12 14:32 14:35       15:12 15:12   15:32         16:12   16:32         17:12     17:25 17:32     18:12 18:25 18:32     19:12 19:32     20:42   21:40   22:40 23:35
28,3 28,3 .. Tahitótfalu, FŐKERT   05:33       06:13 06:23   06:33     07:13 07:33     08:13 08:33       09:13 09:33           10:13   10:33     11:13 11:13 11:33     12:33       13:33 13:43     14:13 14:13 14:33 14:36       15:13 15:13   15:33         16:13   16:33         17:13     17:26 17:33     18:13 18:26 18:33     19:13 19:33     20:43   21:41   22:41 23:36
29,3 29,3 .. Váradok   05:35       06:15 06:25   06:35     07:15 07:35     08:15 08:35       09:15 09:35           10:15   10:35     11:15 11:15 11:35     12:35       13:35 13:45     14:15 14:15 14:35 14:38       15:15 15:15   15:35         16:15   16:35         17:15     17:28 17:35     18:15 18:28 18:35     19:15 19:35     20:45   21:43   22:43 23:38
31,7 31,7 .. Dunabogdány, Kőbánya   05:38       06:18 06:28   06:38     07:18 07:38     08:18 08:38       09:18 09:38           10:18   10:38     11:18 11:18 11:38     12:38       13:38 13:48     14:18 14:18 14:38 14:41       15:18 15:18   15:38         16:18   16:38         17:18     17:31 17:38     18:18 18:31 18:38     19:18 19:38     20:48   21:46   22:46 23:41
32,2 32,2 .. Dunabogdány, kh.   05:39       06:19 06:29   06:39     07:19 07:39     08:19 08:39       09:19 09:39           10:19   10:39     11:19 11:19 11:39     12:39       13:39 13:49     14:19 14:19 14:39 14:42       15:19 15:19   15:39         16:19   16:39         17:19     17:32 17:39     18:19 18:32 18:39     19:19 19:39     20:49   21:47   22:47 23:42
32,7 32,7 .. Dunabogdány, patak   05:40       06:20 06:30   06:40       07:40     08:20 08:40       09:20 09:40           10:20   10:40     11:20 11:20 11:40     12:40       13:40 13:50     14:20 14:20 14:40         15:20 15:20   15:40         16:20   16:40         17:20       17:40     18:20   18:40       19:40     20:50   21:48     23:43
33,2 33,2 .. Dunabogdány, Gyermeküdülő   05:41       06:21 06:31   06:41       07:41     08:21 08:41       09:21 09:41           10:21   10:41     11:21 11:21 11:41     12:41       13:41 13:51     14:21 14:21 14:41         15:21 15:21   15:41         16:21   16:41         17:21       17:41     18:21   18:41       19:41     20:51   21:49     23:44
33,9 33,9 .. Dunabogdány, Kőkereszt dűlő   05:42       06:22 06:32   06:42       07:42     08:22 08:42       09:22 09:42           10:22   10:42     11:22 11:22 11:42     12:42       13:42 13:52     14:22 14:22 14:42         15:22 15:22   15:42         16:22   16:42         17:22       17:42     18:22   18:42       19:42     20:52   21:50     23:45
34,6 34,6 .. Visegrád-Szentgyörgypuszta   05:43       06:23 06:33   06:43       07:43     08:23 08:43       09:23 09:43           10:23   10:43     11:23 11:23 11:43     12:43       13:43 13:53     14:23 14:23 14:43         15:23 15:23   15:43         16:23   16:43         17:23       17:43     18:23   18:43       19:43     20:53   21:51     23:46
35,3 35,3 .. Visegrád, Szociálisotthon   05:44       06:24 06:34   06:44       07:44     08:24 08:44       09:24 09:44           10:24   10:44     11:24 11:24 11:44     12:44       13:44 13:54     14:24 14:24 14:44         15:24 15:24   15:44         16:24   16:44         17:24       17:44     18:24   18:44       19:44     20:54   21:52     23:47
36,5 36,5 .. Visegrád, Várkert   05:46       06:26 06:36   06:46       07:46     08:26 08:46       09:26 09:46           10:26   10:46     11:26 11:26 11:46     12:46       13:46 13:56     14:26 14:26 14:46         15:26 15:26   15:46         16:26   16:46         17:26       17:46     18:26   18:46       19:46     20:56   21:54     23:49
37,7 37,7 .. Visegrád, Hajóállomás   05:48       06:28 06:38   06:48       07:48     08:28 08:48       09:28 09:48           10:28   10:48     11:28 11:28 11:48     12:48       13:48 13:58     14:28 14:28 14:48         15:28 15:28   15:48         16:28   16:48         17:28       17:48     18:28   18:48       19:48     20:58   21:56     23:51
38,1 38,1 .. Visegrád, Királyi Palota   05:49       06:29 06:39   06:49       07:49     08:29 08:49       09:29 09:49           10:29   10:49     11:29 11:29 11:49     12:49       13:49 13:59     14:29 14:29 14:49         15:29 15:29   15:49         16:29   16:49         17:29       17:49     18:29   18:49       19:49     20:59   21:57     23:52
38,7 38,7 .. Visegrád, nagymarosi rév 04:47 05:50       06:30 06:40   06:50       07:50     08:30 08:50       09:30 09:50           10:30 10:35 10:50     11:30 11:30 11:50     12:50       13:50 14:00     14:30 14:30 14:50     15:30   15:30 15:30   15:50         16:30   16:50         17:30       17:50     18:30   18:50       19:50     21:00   21:58     23:53
S 40,0 .. Visegrád, Mátyás Király u. 59. S S       S S   S       S     S S       09:33 S           S 10:38 S     S 11:33 S     S       S S     S S S     S   S 15:33   S         S   S         17:33       S     S   S       S     S   S     S
S 43,8 .. Visegrád, Fellegvár S S       S S   S       S     S S       09:41 S           S 10:46 S     S 11:41 S     S       S S     S S S     S   S 15:41   S         S   S         17:41       S     S   S       S     S   S     S
S 44,4 .. Visegrád, bobpálya S S       S S   S       S     S S       09:43 S           S 10:48 S     S 11:43 S     S       S S     S S S     S   S 15:43   S         S   S         17:43       S     S   S       S     S   S     S
S 45,9 .. Visegrád, Jurta tábor S S       S S   S       S     S S       09:46 S           S 10:51 S     S 11:46 S     S       S S     S S S     S   S 15:46   S         S   S         17:46       S     S   S       S     S   S     S
S 46,7 .. Visegrád, Kis-Villám aut. ford. S S       S S   S       S     S S       09:49 S           S 10:54 S     S 11:49 S     S       S S     S S S     S   S 15:49   S         S   S         17:49       S     S   S       S     S   S     S
39,6 .. .. Visegrád, Újtelep 04:48 05:52       06:32 06:42   06:52       07:52     08:32 08:52         09:52           10:32   10:52     11:32   11:52     12:52       13:52 14:02     14:32 14:32 14:52     15:31   15:32     15:52         16:32   16:52                 17:52     18:32   18:52       19:52     21:02   22:00     23:55
40,1 .. .. Visegrád, Kőbánya 04:49 05:53             06:53       07:53       08:53         09:53           10:33   10:53     11:33   11:53     12:53       13:53       14:33   14:53     15:32         15:53             16:53                 17:53         18:53       19:53     21:03   22:01     23:56
41,5 .. .. Visegrád, Lepencefürdő 04:51 05:55             06:55       07:55       08:55         09:55           10:35   10:55     11:35   11:55     12:55       13:55       14:35   14:55     15:34         15:55             16:55                 17:55         18:55       19:55     21:05   22:03     23:58
42,3 .. .. Visegrád, Gizellatelep kórház 04:52 05:56             06:56       07:56       08:56         09:56           10:36   10:56     11:36   11:56     12:56       13:56       14:36   14:56     15:35         15:56             16:56                 17:56         18:56       19:56     21:06   22:04     23:59
43,3 .. .. Visegrád, Diós 04:53 05:57             06:57       07:57       08:57         09:57           10:37   10:57     11:37   11:57     12:57       13:57       14:37   14:57     15:36         15:57             16:57                 17:57         18:57       19:57     21:07   22:05     00:00
44,5 .. .. Dömös, Hajóállomás 04:55 05:59             06:59       07:59       08:59         09:59           10:39   10:59     11:39   11:59     12:59       13:59       14:39   14:59     15:38         15:59             16:59                 17:59         18:59       19:59     21:09   22:07     00:02
45,2 .. .. Dömös, Posta 04:56 06:00 06:30         06:55 07:00       08:00       09:00         10:00           10:40   11:00     11:40   12:00     13:00       14:00       14:40   15:00     15:39         16:00             17:00                 18:00         19:00       20:00     21:10   22:08     00:03
46,2 .. .. Dömös, felső 04:57 06:01 06:31         06:56 07:01       08:01       09:01         10:01           10:41   11:01     11:41   12:01     13:01       14:01       14:41   15:01     15:40         16:01             17:01                 18:01         19:01       20:01     21:11   22:09     00:04
48,1 .. .. Pilismarót, alsó 05:00 06:04 06:34         06:59 07:04       08:04       09:04         10:04           10:44   11:04     11:44   12:04     13:04       14:04       14:44   15:04     15:43         16:04             17:04                 18:04         19:04       20:04     21:13   22:12     00:07
48,7 .. .. Pilismarót, kh. 05:01 06:06 06:35         07:00 07:06       08:06       09:06         10:06           10:46   11:06     11:46   12:06     13:06       14:06       14:46   15:06     15:44         16:06             17:06                 18:06         19:06       20:06     21:15   22:14     00:09
49,4 .. .. Pilismarót, Kis u. 05:02 06:08 06:36         07:01 07:08       08:08       09:08         10:08           10:48   11:08         12:08     13:08       14:08       14:48   15:08     15:45         16:08             17:08                 18:08         19:08       20:08     21:17          
51,4 .. .. Szobi rév elág. 05:05 06:11 06:39         07:04 07:11       08:11       09:11         10:11           10:51   11:11         12:11     13:11       14:11       14:51   15:11     15:48         16:11             17:11                 18:11         19:11       20:11     21:19          
52,3 .. .. Pilismarót, Basaharc 05:06 06:13 06:40         07:05 07:13       08:13       09:13         10:13           10:53   11:13         12:13     13:13       14:13       14:53   15:13     15:49         16:13             17:13                 18:13         19:13       20:13     21:21          
55,3 .. .. Búbánatvölgye 05:11 06:20 06:45         07:10 07:20       08:20       09:20         10:20           11:00   11:20         12:20     13:20       14:20       15:00   15:20     15:54         16:20             17:20                 18:20         19:20       20:20     21:26          
56,5 .. .. Motocross pálya 05:13 06:22 06:47         07:12 07:22       08:22       09:22         10:22           11:02   11:22         12:22     13:22       14:22       15:02   15:22     15:56         16:22             17:22                 18:22         19:22       20:22     21:28          
57,4 .. .. Csenkei híd 05:15 06:24 06:49         07:14 07:24       08:24       09:24         10:24           11:04   11:24         12:24     13:24       14:24       15:04   15:24     15:58         16:24             17:24                 18:24         19:24       20:24     21:29          
59,1 .. .. Kettőspince, bej. út 05:17 06:26 06:51         07:16 07:26       08:26       09:26         10:26           11:06   11:26         12:26     13:26       14:26       15:06   15:26     16:00         16:26             17:26                 18:26         19:26       20:26     21:31          
60,0 .. .. Esztergom, régi vám 05:18 06:28 06:52         07:17 07:28       08:28       09:28         10:28           11:08   11:28         12:28     13:28       14:28       15:08   15:28     16:01         16:28             17:28                 18:28         19:28       20:28     21:33          
60,8 .. .. Esztergom, Iskola u. 05:20 06:30 06:54         07:19 07:30       08:30       09:30         10:30           11:10   11:30         12:30     13:30       14:30       15:10   15:30     16:03         16:30             17:30                 18:30         19:30       20:30     21:35          
61,7 .. .. Esztergom, Rákoczi tér 05:22 06:32 06:56         07:21 07:32       08:32       09:32         10:32           11:12   11:32         12:32     13:32       14:32       15:12   15:32     16:05         16:32             17:32                 18:32         19:32       20:32     21:37          
62,6 .. .. Esztergom, Gazdabolt 05:23 06:34 06:57         07:22 07:34       08:34       09:34         10:34           11:14   11:34         12:34     13:34       14:34       15:14   15:34     16:06         16:34             17:34                 18:34         19:34       20:34     21:39          
63,4 .. .. Esztergom, aut. áll. 05:24 06:35 06:58         07:23 07:35       08:35       09:35         10:35           11:15   11:35         12:35     13:35       14:35       15:15   15:35     16:07         16:35             17:35                 18:35         19:35       20:35     21:40          

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
Az 51 sz. járatot a KNYKK Zrt. közlekedteti.
alacsonypadlós járat
alacsonypadlós járat
16 tanév tartama alatt munkanapokon
34 IV. 30-tól IX. 25-ig szabad- és munkaszüneti napokon
44 IV. 24-ig és X. 01-től szabad- és munkaszüneti napokon
87 nyári tanszünetben munkanapokon
2 XII. 24-én nem közlekedik
21 XII. 24-én csak Szentendre, aut. áll.-ig közlekedik
22 XII. 24-én csak Pilismarót, kh.-ig közlekedik
6 XII. 25-26-án és I. 1-jén nem közlekedik
61 XII. 25-26-án és I. 1-jén csak Pilismarót, kh. és Esztergom, aut. áll. között közlekedik

munkanapokon
munkanapokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
Vasúti csatlakozás Vasúti csatlakozás
E Elővárosi járat
R Regionális járat