Navigáció átugrása
872

Budapest–Szentendre, Püspökmajori ltp.–Budapest

Menetrend érvényessége: 2017.09.04 -
Besorolás: R E R R E R E R E R R E R R E R R R R E R R R   R E R R E E R R R E R   R R E R E R E E E R E R R R E R R R E R R E E R R R R E R R R
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 870 2 M     872 1       alacsonypadlós járat 872 103 M     872 105 M     872 7   62   872 109 M     872 11 M     872 113       872 15 M     alacsonypadlós járat 872 117 M     874 3 I     872 19 A     873 8 I     872 121 M     869 1 M     872 123 A     874 8 I     874 5 M     872 125 M     872 27 A     874 14 M     874 35 M     872 129 M     874 28 M     872 131 A     869 7 M     872 135 A     872 137 M     872 39 A     869 9 M     872 143 A     872 145 M     874 109 I     872 47 M     872 147 A     874 122 I     872 149 M     870 41 M     872 51 M     872 151 A     869 15 M     874 17 I     872 55 M     alacsonypadlós járat 872 57 A 23   872 59 M     872 161 M     872 63 M     872 163 A     872 165 M     874 25 M     872 67 M     872 167 A 2   872 169 M     870 65 M     872 71 M     alacsonypadlós járat 872 171 A 2   872 173 M     872 75 M     872 77   2   872 179 M     876 33 A 2   873 31 M     872 181 M     872 83   2   873 33 M     876 39 A 2   870 71   2  
0,0 Budapest, Újpest-Városkapu XIII. ker. Csak elővételben váltott menetjeggyel          05:35                                                         13:15         14:15       15:15       16:15       17:15       18:15       19:15                
2,3 Budapest, Tungsram         05:38                                                         13:19         14:19       15:19       16:19       17:19       18:19       19:19                
2,9 Budapest, Fóti út         05:40                                                         13:21         14:21       15:21       16:21       17:21       18:21       19:21                
.. Budapest-bérlet szakaszhatár                                                                                                                                      
13,2 Szentendre, Papírgyár         05:52                                         10:16               13:35         14:35   14:56   15:35       16:35       17:35       18:35       19:35                
13,7 Szentendre, Egyetem         05:53                                         10:17               13:36         14:36   14:57   15:36       16:36       17:36       18:36       19:36                
15,0 Szentendre, aut. áll.         05:55                                         10:20               13:40         14:40   15:00   15:40       16:40       17:40       18:40       19:40                
Budapest, Batthyány tér   04:18 04:48 04:48 05:18 05:18 05:18 05:18 05:58 06:18 06:18 06:18   06:38 06:50 06:48   07:15 07:35 07:58   08:15 08:38   08:58 09:38 09:58 10:38 10:58 11:38 11:58 12:18 12:18 12:48 12:58   13:08 13:38 13:53 13:58 14:08 14:34 14:53 14:58 15:08 15:34 15:58 15:58 16:10 16:34 16:58 16:58 17:10 17:33 17:52 17:58 18:18 18:33 18:58 19:38 19:38 19:58 20:18 20:58 21:38 21:38 22:28
Szentendre   04:58 05:28 05:28 05:58 05:58 05:58 06:19 06:38 06:58 06:58 06:58   07:18 07:31 07:28   08:00 08:19 08:38   08:59 09:18   09:38 10:18 10:38 11:18 11:38 12:18 12:38 12:58 13:18 13:38 13:38   13:58 14:18 14:34 14:38 14:48 15:18 15:38 15:38 15:50 16:14 16:38 16:38 16:50 17:14 17:38 17:38 17:58 18:18 18:36 18:38 18:58 19:13 19:38 20:18 20:18 20:38 20:58 21:38 22:18 22:18 23:08
15,0 Szentendre, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel    05:20 05:35 05:50 06:00 06:10 06:20 06:35 06:50 07:05 07:10 07:10   07:25 07:40 07:40   08:05 08:25 08:45   09:05 09:25   09:45 10:25 10:45 11:25 11:45 12:25 12:45 13:05 13:25 13:45 13:45   14:05 14:25 14:45 14:45 15:05 15:25 15:45 15:45 16:05 16:25 16:45 16:45 17:05 17:25 17:45 17:45 18:05 18:25 18:45 18:45 19:05 19:25 19:45 20:25 20:25 20:50 21:05 21:45 22:25 22:25 23:20
15,9 Szentendre, Római kőtár   05:22 05:37 05:52 06:02 06:12 06:22 06:37 06:52 07:07 07:12 07:12   07:27 07:42 07:42   08:07 08:27 08:47   09:07 09:27   09:47 10:27 10:47 11:27 11:47 12:27 12:47 13:07 13:27 13:47 13:47   14:07 14:27 14:47 14:47 15:07 15:27 15:47 15:47 16:07 16:27 16:47 16:47 17:07 17:27 17:47 17:47 18:07 18:27 18:47 18:47 19:07 19:27 19:47 20:27 20:27 20:52 21:07 21:47 22:27 22:27 23:22
16,5 Szentendre, Kálvária tér 04:33 05:24 05:39 05:54 06:04 06:14 06:24 06:39 06:54 07:09 07:14 07:14 07:28 07:29 07:44 07:44 07:48 08:09 08:29 08:49 08:48 09:09 09:29 09:48 09:49 10:29 10:49 11:29 11:49 12:29 12:49 13:09 13:29 13:49 13:49 13:58 14:09 14:29 14:49 14:49 15:09 15:29 15:49 15:49 16:09 16:29 16:49 16:49 17:09 17:29 17:49 17:49 18:09 18:29 18:49 18:49 19:09 19:29 19:49 20:29 20:29 20:54 21:09 21:49 22:29 22:29 23:24
16,7 Szentendre, Pomázi út 18. 04:34 05:25 05:40 05:55 06:05 06:15 06:25 06:40 06:55 07:10 07:15 07:15 07:29 07:30 07:45 07:45 07:49 08:10 08:30 08:50 08:49 09:10 09:30 09:49 09:50 10:30 10:50 11:30 11:50 12:30 12:50 13:10 13:30 13:50 13:50 13:59 14:10 14:30 14:50 14:50 15:10 15:30 15:50 15:50 16:10 16:30 16:50 16:50 17:10 17:30 17:50 17:50 18:10 18:30 18:50 18:50 19:10 19:30 19:50 20:30 20:30 20:55 21:10 21:50 22:30 22:30 23:25
17,4 Szentendre, Radnóti M. u. 8. 04:36 05:27 05:42 05:57 06:07 06:17 06:27 06:42 06:57 07:12 07:17 07:17 07:31 07:32 07:47 07:47 07:51 08:12 08:32 08:52 08:51 09:12 09:32 09:51 09:52 10:32 10:52 11:32 11:52 12:32 12:52 13:12 13:32 13:52 13:52 14:01 14:12 14:32 14:52 14:52 15:12 15:32 15:52 15:52 16:12 16:32 16:52 16:52 17:12 17:32 17:52 17:52 18:12 18:32 18:52 18:52 19:12 19:32 19:52 20:32 20:32 20:57 21:12 21:52 22:32 22:32 23:27
18,0 Szentendre, Kálvária út 04:37 05:28 05:43 05:58 06:08 06:18 06:28 06:43 06:58 07:13 07:18 07:18 07:32 07:33 07:48 07:48 07:52 08:13 08:33 08:53 08:52 09:13 09:33 09:52 09:53 10:33 10:53 11:33 11:53 12:33 12:53 13:13 13:33 13:53 13:53 14:02 14:13 14:33 14:53 14:53 15:13 15:33 15:53 15:53 16:13 16:33 16:53 16:53 17:13 17:33 17:53 17:53 18:13 18:33 18:53 18:53 19:13 19:33 19:53 20:33 20:33 20:58 21:13 21:53 22:33 22:33 23:28
18,2 Szentendre, János u. 04:38 05:29 05:44 05:59 06:09 06:19 06:29 06:44 06:59 07:14 07:19 07:19 07:33 07:34 07:49 07:49 07:53 08:14 08:34 08:54 08:53 09:14 09:34 09:53 09:54 10:34 10:54 11:34 11:54 12:34 12:54 13:14 13:34 13:54 13:54 14:03 14:14 14:34 14:54 14:54 15:14 15:34 15:54 15:54 16:14 16:34 16:54 16:54 17:14 17:34 17:54 17:54 18:14 18:34 18:54 18:54 19:14 19:34 19:54 20:34 20:34 20:59 21:14 21:54 22:34 22:34 23:29
18,6 Szentendre, Püspökmajori ltp. 04:39 05:30 05:45 06:00 06:10 06:20 06:30 06:45 07:00 07:15 07:20 07:20 07:34 07:35 07:50 07:50 07:54 08:15 08:35 08:55 08:54 09:15 09:35 09:54 09:55 10:35 10:55 11:35 11:55 12:35 12:55 13:15 13:35 13:55 13:55 14:04 14:15 14:35 14:55 14:55 15:15 15:35 15:55 15:55 16:15 16:35 16:55 16:55 17:15 17:35 17:55 17:55 18:15 18:35 18:55 18:55 19:15 19:35 19:55 20:35 20:35 21:00 21:15 21:55 22:35 22:35 23:30
19,2 Szentendre, Kálvária tér 04:41 05:32 05:47 06:02 06:12 06:22 06:32 06:47 07:02 07:17 07:22 07:22 07:36 07:37 07:52 07:52 07:56 08:17 08:37 08:57 08:56 09:17 09:37 09:56 09:57 10:37 10:57 11:37 11:57 12:37 12:57 13:17 13:37 13:57 13:57 14:06 14:17 14:37 14:57 14:57 15:17 15:37 15:57 15:57 16:17 16:37 16:57 16:57 17:17 17:37 17:57 17:57 18:17 18:37 18:57 18:57 19:17 19:37 19:57 20:36 20:36 21:01 21:16 21:56 22:36 22:36 23:31
19,8 Szentendre, Római kőtár 04:43 05:34 05:49 06:04 06:14 06:24 06:34 06:49 07:04 07:19   07:24 07:38 07:39 07:54 07:54 07:58   08:39 08:59 08:58   09:39 09:58 09:59 10:39 10:59 11:39 11:59 12:39 12:59 13:19   13:59 13:59 14:08 14:19   14:59 14:59 15:19   15:59 15:59 16:19 16:39 16:59 16:59 17:19   17:59 17:59 18:19   18:59 18:59 19:19 19:39 19:59 20:38 21:06   21:18 21:58   23:06  
20,7 Szentendre, aut. áll. 04:45 05:36 05:51 06:06 06:16 06:26 06:36 06:51 07:06 07:21   07:26 07:40 07:41 07:56 07:56 08:00   08:41 09:01 09:00   09:41 10:00 10:01 10:41 11:01 11:41 12:01 12:41 13:01 13:21   14:01 14:01 14:10 14:21   15:01 15:01 15:21   16:01 16:01 16:21 16:41 17:01 17:01 17:21   18:01 18:01 18:21   19:01 19:01 19:21 19:41 20:01 20:40 21:07   21:20 22:00   23:07  
Szentendre 04:52 05:42 05:59 06:13 06:21 06:28 06:42 06:57 07:17 07:27   07:32 07:52 07:52 08:12 08:12 08:12   08:52 09:12 09:12   09:52 10:12 10:12 10:52 11:12 11:52 12:12 12:52 13:12 13:27   14:04 14:12 14:12 14:27   15:04 15:12 15:28   16:04 16:12 16:28 16:52 17:04 17:12 17:28   18:12 18:12 18:32   19:12 19:12 19:32 20:02 20:12 20:52 21:12   21:32 22:12   23:32  
Budapest, Batthyány tér 05:32 06:25 06:40 06:54 07:12 07:11 07:28 07:43 07:58 08:08   08:12 08:33 08:33 08:53 08:52 08:53   09:32 09:52 09:52   10:32 10:52 10:52 11:32 11:52 12:32 12:52 13:37 13:52 14:07   14:52 14:52 14:56 15:08   15:44 15:52 16:08   16:44 16:52 17:08 17:32 17:52 17:52 18:12   18:52 18:52 19:12   19:52 19:52 20:12 20:42 21:02 21:32 21:52   22:12 22:52   00:12  
20,7 Szentendre, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel    05:40         06:40   07:10     07:30     08:00         09:05                 12:05 12:45                           16:05 16:25                         19:45           22:00      
22,0 Szentendre, Egyetem   05:42         06:42   07:12     07:32     08:02         09:07                 12:07 12:47                           16:07 16:27                         19:47           22:02      
22,5 Szentendre, Papírgyár   05:43         06:43   07:13     07:33     08:03         09:08                 12:08 12:48                           16:08 16:28                         19:48           22:03      
.. Budapest-bérlet szakaszhatár                                                                                                                                      
32,8 Budapest, Fóti út   05:59         06:59   07:31     07:49               09:24                 12:24                             16:24 16:44                         20:00           22:15      
33,4 Budapest, Tungsram   06:01         07:01   07:34     07:51               09:26                 12:26                             16:26 16:46                         20:02           22:17      
35,7 Budapest, Újpest-Városkapu XIII. ker.   06:05         07:05   07:40     07:55               09:30                 12:30                             16:30 16:50                         20:05           22:20      

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
2 XII. 24-én nem közlekedik
23 XII. 24-én 5 perccel később közlekedik
62 XII. 25-26-án és I. 1-jén csak Szentendre, aut. áll. - Szentendre, Püspökmajori ltp. - Szentendre, aut. áll. között közlekedik

munkanapokon
munkanapokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon

A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
E Elővárosi járat
R Regionális járat