872

Budapest–Szentendre, Püspökmajori ltp.–Budapest

Menetrend érvényessége: 2016.12.11 -
Besorolás: R E R R E R E R E R R E R R E R R R R E R R R   R E R R E E R R R E R   R R E R E R E E E R E R R R E R R R E R R E E R R R R E R R R
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 870 2 M     872 1       alacsonypadlós járat 872 103 M     872 105 M     872 7   62   872 109 M     872 11 M     872 113       872 15 M     alacsonypadlós járat 872 117 M     874 3 I     872 19 A     873 8 I     872 121 M     869 1 M     872 123 A     874 8 I     874 5 M     872 125 M     872 27 A     874 14 M     874 35 M     872 129 M     874 28 M     872 131 A     869 7 M     872 135 A     872 137 M     872 39 A     869 9 M     872 143 A     872 145 M     874 109 I     872 47 M     872 147 A     874 122 I     872 149 M     870 41 M     872 51 M     872 151 A     869 15 M     874 17 I     872 55 M     alacsonypadlós járat 872 57 A 23   872 59 M     872 161 M     872 63 M     872 163 A     872 165 M     874 25 M     872 67 M     872 167 A 2   872 169 M     870 65 M     872 71 M     alacsonypadlós járat 872 171 A 2   872 173 M     872 75 M     872 77   2   872 179 M     876 33 A 2   873 31 M     872 181 M     872 83   2   873 33 M     876 39 A 2   870 71   2  
0,0 Budapest, Újpest-Városkapu XIII. ker. Csak elővételben váltott menetjeggyel          05:35                                                         13:15         14:15       15:15       16:15       17:15       18:15       19:15                
2,3 Budapest, Tungsram         05:38                                                         13:19         14:19       15:19       16:19       17:19       18:19       19:19                
2,9 Budapest, Fóti út         05:40                                                         13:21         14:21       15:21       16:21       17:21       18:21       19:21                
.. Budapest-bérlet szakaszhatár                                                                                                                                      
13,2 Szentendre, Papírgyár         05:52                                         10:21               13:35         14:35   14:56   15:35       16:35       17:35       18:35       19:35                
13,7 Szentendre, Egyetem         05:53                                         10:22               13:36         14:36   14:57   15:36       16:36       17:36       18:36       19:36                
15,0 Szentendre, aut. áll.         05:55                                         10:25               13:40         14:40   15:00   15:40       16:40       17:40       18:40       19:40                
Budapest, Batthyány tér     04:48   05:18 05:18 05:38 05:38 05:58 06:18 06:18 06:18   06:38 06:51 06:48   07:21 07:45 07:58   08:25 08:40   08:58 09:48 09:58 10:48 10:58 11:48 11:58 12:18 12:18 12:48 12:58   13:18 13:30 13:55 13:58 14:17 14:47 14:53 14:58 15:17 15:41 15:53 15:58 16:17 16:41 16:51 16:58 17:17 17:30 18:00 17:58 18:17 18:32 18:58 19:38 19:38 19:58 20:28 20:48 21:18 21:18 22:18
Szentendre     05:27   05:57 05:57 06:17 06:27 06:37 06:57 06:57 06:57   07:17 07:38 07:27   08:04 08:25 08:37   09:05 09:19   09:37 10:27 10:37 11:27 11:37 12:27 12:37 12:57 13:17 13:37 13:37   13:57 14:17 14:41 14:37 14:56 15:20 15:42 15:37 15:57 16:20 16:32 16:37 16:56 17:20 17:39 17:37 17:56 18:20 18:41 18:37 18:56 19:18 19:37 20:17 20:17 20:37 21:07 21:27 21:57 21:57 22:57
15,0 Szentendre, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel    05:20 05:35 05:50 06:00 06:10 06:20 06:35 06:50 07:05 07:10 07:10   07:25 07:40 07:40   08:15 08:30 08:45   09:15 09:30   09:45 10:30 10:45 11:30 11:45 12:30 12:45 13:05 13:25 13:45 13:45   14:05 14:25 14:45 14:45 15:05 15:25 15:45 15:45 16:05 16:25 16:45 16:45 17:05 17:25 17:45 17:45 18:05 18:25 18:45 18:45 19:05 19:25 19:45 20:20 20:20 20:40 21:10 21:35 22:10 22:10 23:10
15,9 Szentendre, Római kőtár   05:22 05:37 05:52 06:02 06:12 06:22 06:37 06:52 07:07 07:12 07:12   07:27 07:42 07:42   08:17 08:32 08:47   09:17 09:32   09:47 10:32 10:47 11:32 11:47 12:32 12:47 13:07 13:27 13:47 13:47   14:07 14:27 14:47 14:47 15:07 15:27 15:47 15:47 16:07 16:27 16:47 16:47 17:07 17:27 17:47 17:47 18:07 18:27 18:47 18:47 19:07 19:27 19:47 20:22 20:22 20:42 21:12 21:37 22:12 22:12 23:12
16,5 Szentendre, Kálvária tér 04:33 05:24 05:39 05:54 06:04 06:14 06:24 06:39 06:54 07:09 07:14 07:14 07:28 07:29 07:44 07:44 07:48 08:19 08:34 08:49 08:48 09:19 09:34 09:48 09:49 10:34 10:49 11:34 11:49 12:34 12:49 13:09 13:29 13:49 13:49 13:58 14:09 14:29 14:49 14:49 15:09 15:29 15:49 15:49 16:09 16:29 16:49 16:49 17:09 17:29 17:49 17:49 18:09 18:29 18:49 18:49 19:09 19:29 19:49 20:24 20:24 20:44 21:14 21:39 22:14 22:14 23:14
16,7 Szentendre, Pomázi út 18. 04:34 05:25 05:40 05:55 06:05 06:15 06:25 06:40 06:55 07:10 07:15 07:15 07:29 07:30 07:45 07:45 07:49 08:20 08:35 08:50 08:49 09:20 09:35 09:49 09:50 10:35 10:50 11:35 11:50 12:35 12:50 13:10 13:30 13:50 13:50 13:59 14:10 14:30 14:50 14:50 15:10 15:30 15:50 15:50 16:10 16:30 16:50 16:50 17:10 17:30 17:50 17:50 18:10 18:30 18:50 18:50 19:10 19:30 19:50 20:25 20:25 20:45 21:15 21:40 22:15 22:15 23:15
17,4 Szentendre, Radnóti M. u. 8. 04:36 05:27 05:42 05:57 06:07 06:17 06:27 06:42 06:57 07:12 07:17 07:17 07:31 07:32 07:47 07:47 07:51 08:22 08:37 08:52 08:51 09:22 09:37 09:51 09:52 10:37 10:52 11:37 11:52 12:37 12:52 13:12 13:32 13:52 13:52 14:01 14:12 14:32 14:52 14:52 15:12 15:32 15:52 15:52 16:12 16:32 16:52 16:52 17:12 17:32 17:52 17:52 18:12 18:32 18:52 18:52 19:12 19:32 19:52 20:27 20:27 20:47 21:17 21:42 22:17 22:17 23:17
18,0 Szentendre, Kálvária út 04:37 05:28 05:43 05:58 06:08 06:18 06:28 06:43 06:58 07:13 07:18 07:18 07:32 07:33 07:48 07:48 07:52 08:23 08:38 08:53 08:52 09:23 09:38 09:52 09:53 10:38 10:53 11:38 11:53 12:38 12:53 13:13 13:33 13:53 13:53 14:02 14:13 14:33 14:53 14:53 15:13 15:33 15:53 15:53 16:13 16:33 16:53 16:53 17:13 17:33 17:53 17:53 18:13 18:33 18:53 18:53 19:13 19:33 19:53 20:28 20:28 20:48 21:18 21:43 22:18 22:18 23:18
18,2 Szentendre, János u. 04:38 05:29 05:44 05:59 06:09 06:19 06:29 06:44 06:59 07:14 07:19 07:19 07:33 07:34 07:49 07:49 07:53 08:24 08:39 08:54 08:53 09:24 09:39 09:53 09:54 10:39 10:54 11:39 11:54 12:39 12:54 13:14 13:34 13:54 13:54 14:03 14:14 14:34 14:54 14:54 15:14 15:34 15:54 15:54 16:14 16:34 16:54 16:54 17:14 17:34 17:54 17:54 18:14 18:34 18:54 18:54 19:14 19:34 19:54 20:29 20:29 20:49 21:19 21:44 22:19 22:19 23:19
18,6 Szentendre, Püspökmajori ltp. 04:39 05:30 05:45 06:00 06:10 06:20 06:30 06:45 07:00 07:15 07:20 07:20 07:34 07:35 07:50 07:50 07:54 08:25 08:40 08:55 08:54 09:25 09:40 09:54 09:55 10:40 10:55 11:40 11:55 12:40 12:55 13:15 13:35 13:55 13:55 14:04 14:15 14:35 14:55 14:55 15:15 15:35 15:55 15:55 16:15 16:35 16:55 16:55 17:15 17:35 17:55 17:55 18:15 18:35 18:55 18:55 19:15 19:35 19:55 20:30 20:30 20:50 21:20 21:45 22:20 22:20 23:20
19,2 Szentendre, Kálvária tér 04:41 05:32 05:47 06:02 06:12 06:22 06:32 06:47 07:02 07:17 07:22 07:22 07:36 07:37 07:52 07:52 07:56 08:27 08:42 08:57 08:56 09:27 09:42 09:56 09:57 10:42 10:57 11:42 11:57 12:42 12:57 13:17 13:37 13:57 13:57 14:06 14:17 14:37 14:57 14:57 15:17 15:37 15:57 15:57 16:17 16:37 16:57 16:57 17:17 17:37 17:57 17:57 18:17 18:37 18:57 18:57 19:17 19:37 19:57 20:31 20:31 20:51 21:21 21:46 22:21 22:21 23:21
19,8 Szentendre, Római kőtár 04:43 05:34 05:49 06:04 06:14 06:24 06:34 06:49 07:04 07:19   07:24 07:38 07:39 07:54 07:54 07:58   08:44 08:59 08:58   09:44 09:58 09:59 10:44 10:59 11:44 11:59 12:44 12:59 13:19   13:59 13:59 14:08 14:19   14:59 14:59 15:19   15:59 15:59 16:19 16:39 16:59 16:59 17:19   17:59 17:59 18:19   18:59 18:59 19:19 19:39 19:59 20:33 21:01   21:23 21:48   22:51  
20,7 Szentendre, aut. áll. 04:45 05:36 05:51 06:06 06:16 06:26 06:36 06:51 07:06 07:21   07:26 07:40 07:41 07:56 07:56 08:00   08:46 09:01 09:00   09:46 10:00 10:01 10:46 11:01 11:46 12:01 12:46 13:01 13:21   14:01 14:01 14:10 14:21   15:01 15:01 15:21   16:01 16:01 16:21 16:41 17:01 17:01 17:21   18:01 18:01 18:21   19:01 19:01 19:21 19:41 20:01 20:35 21:02   21:25 21:50   22:52  
Szentendre 04:53 05:43 05:53 06:14 06:22 06:29 06:43 06:53 07:16 07:26   07:33 07:54 07:54 08:14 08:13 08:14   08:53 09:13 09:13   10:03 10:03 10:13 11:03 11:13 12:03 12:13 12:56 13:13 13:26   14:06 14:13 14:11 14:26   15:06 15:13 15:30   16:06 16:13 16:30 16:48 17:03 17:13 17:33   18:13 18:13 18:33   19:13 19:13 19:33 19:53 20:03   21:03   21:33 22:03   23:03  
Budapest, Batthyány tér 05:32 06:22 06:32 06:53 07:12 07:09 07:25 07:38 07:55 08:05   08:12 08:33 08:33 08:53 08:52 08:53   09:32 09:52 09:52   10:42 10:42 10:52 11:42 11:52 12:42 12:52 13:42 13:52 14:12   14:50 14:52 14:57 15:09   15:45 15:52 16:09   16:45 16:52 17:12 17:33 17:45 17:52 18:12   18:52 18:52 19:12   19:52 19:52 20:12 20:32 20:52   21:42   22:12 22:42   23:42  
20,7 Szentendre, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel    05:40         06:40   07:10     07:30     08:00         09:05                 12:05 12:50                           16:05 16:25                         19:45           21:50      
22,0 Szentendre, Egyetem   05:42         06:42   07:12     07:32     08:02         09:07                 12:07 12:52                           16:07 16:27                         19:47           21:52      
22,5 Szentendre, Papírgyár   05:43         06:43   07:13     07:33     08:03         09:08                 12:08 12:53                           16:08 16:28                         19:48           21:53      
.. Budapest-bérlet szakaszhatár                                                                                                                                      
32,8 Budapest, Fóti út   05:59         06:59   07:31     07:49               09:24                 12:24                             16:24 16:44                         20:00           22:05      
33,4 Budapest, Tungsram   06:01         07:01   07:34     07:51               09:26                 12:26                             16:26 16:46                         20:02           22:07      
35,7 Budapest, Újpest-Városkapu XIII. ker.   06:05         07:05   07:40     07:55               09:30                 12:30                             16:30 16:50                         20:05           22:10      

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
2 XII. 24-én nem közlekedik
23 XII. 24-én 5 perccel később közlekedik
62 XII. 25-26-án és I. 1-jén csak Szentendre, aut. áll. - Szentendre, Püspökmajori ltp. - Szentendre, aut. áll. között közlekedik

munkanapokon
munkanapokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon

A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
E Elővárosi járat
R Regionális járat