Navigáció átugrása
893-895

Budapest–Szentendre–Tahitótfalu–Surány–Szigetmonostor

Menetrend érvényessége: 2016.12.11 -
Besorolás: R R R E R R R R R R R R
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 895 23 I     895 1 I     893 3 34     893 5 34     893 9 44     893 7 87     895 11 I     895 13 I     895 15 M     893 17 A     893 19 34     895 25 I    
0,0 0,0 .. Budapest, Újpest-Városkapu XIII. ker. Csak elővételben váltott menetjeggyel        08:35                
2,3 2,3 .. Budapest, Tungsram       08:39                
2,9 2,9 .. Budapest, Fóti út       08:41                
.. .. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                        
13,2 13,2 .. Szentendre, Papírgyár       08:55                
13,7 13,7 .. Szentendre, Egyetem       08:56                
15,0 15,0 .. Szentendre, aut. áll.       09:00                
Budapest, Batthyány tér     07:18 08:18 08:18 08:18 11:18   14:47 14:58 15:58  
Szentendre     07:57 08:57 08:57 08:57 11:57   15:32 15:37 16:37  
15,0 15,0 .. Szentendre, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel      08:05 09:05 09:05 09:05 12:05   15:35 15:45 16:45  
16,4 16,4 .. Szentendre, Bükkös patak     08:09 09:09 09:09 09:09 12:09   15:39 15:49 16:49  
16,8 16,8 .. Szentendre, Izbégi elág.     08:11 09:11 09:11 09:11 12:11   15:41 15:51 16:51  
17,5 17,5 .. Szentendre, Pismány ABC     08:13 09:13 09:13 09:13 12:13   15:43 15:53 16:53  
18,0 18,0 .. Szentendre, Danubius szálló     08:14 09:14 09:14 09:14 12:14   15:44 15:54 16:54  
18,5 18,5 .. Szentendre, Papszigeti bej. út     08:15 09:15 09:15 09:15 12:15   15:45 15:55 16:55  
19,0 19,0 .. Szentendre, Horgony u.     08:16 09:16 09:16 09:16 12:16   15:46 15:56 16:56  
19,5 19,5 .. Szentendre, Barackvirág u.     08:17 09:17 09:17 09:17 12:17   15:47 15:57 16:57  
19,9 19,9 .. Szentendre, szigetmonostori rév     08:18 09:18 09:18 09:18 12:18   15:48 15:58 16:58  
20,3 20,3 .. Leányfalu, Akácos út     08:19 09:19 09:19 09:19 12:19   15:49 15:59 16:59  
21,1 21,1 .. Leányfalu, Boldogtanyai út     08:20 09:20 09:20 09:20 12:20   15:50 16:00 17:00  
22,0 22,0 .. Leányfalu, Erkel F. u.     08:22 09:22 09:22 09:22 12:22   15:52 16:02 17:02  
22,7 22,7 .. Leányfalu, pócsmegyeri rév     08:23 09:23 09:23 09:23 12:23   15:53 16:03 17:03  
23,5 23,5 .. Leányfalu, Alszeghy K. tér     08:25 09:25 09:25 09:25 12:25   15:55 16:05 17:05  
24,1 24,1 .. Leányfalu, Seres u.     08:26 09:26 09:26 09:26 12:26   15:56 16:06 17:06  
24,8 24,8 .. Leányfalu, Tavasz u.     08:27 09:27 09:27 09:27 12:27   15:57 16:07 17:07  
25,4 25,4 .. Tahitótfalu, Újtelep     08:28 09:28 09:28 09:28 12:28   15:58 16:08 17:08  
26,0 26,0 .. Tahitótfalu, MTA üdülő     08:29 09:29 09:29 09:29 12:29   15:59 16:09 17:09  
26,6 26,6 .. Tahitótfalu, Hídfő     08:30 09:30 09:30 09:30 12:30   16:00 16:10 17:10  
28,0 28,0 .. Tahitótfalu, Hősök tere 06:01 07:23 08:33 09:33 09:33 09:33 12:33 13:49 16:03 16:13 17:13 17:31
31,2 31,2 .. Tahitótfalu, Vízmű telep 06:05 07:27 08:37 09:37 09:37 09:37 12:37 13:53 16:07 16:17 17:17 17:35
32,9 32,9 0,0 Pócsmegyer, bej. út | 07:30 08:39 09:39 09:39 09:39 12:39 13:55 16:09 16:19 17:19 17:38
S S 0,7 Pócsmegyer, orvosi rendelő S 07:32 08:41 09:41 09:41 09:41 12:41 13:57 16:11 16:21 17:21 17:40
S S 0,9 Pócsmegyer, rév S 07:33 08:42 09:42 09:42 09:42 12:42 13:58 16:12 16:22 17:22 17:41
S S 1,2 Pócsmegyer, iskola S 07:34 08:43 09:43 09:43 09:43 12:43 13:59 16:13 16:23 17:23 17:42
32,9 32,9 1,8 Pócsmegyer, bej. út | 07:35 08:44 09:44 09:44 09:44 12:44 14:00 16:14 16:24 17:24 17:43
S 33,7 .. Surány, Galamb u. S 07:37 08:46 09:46 09:46 09:46 S S 16:16 16:26 17:26 17:45
S 34,2 .. Surány, Rózsa u. 41. S 07:38 08:47 09:47 09:47 09:47 S S 16:17 16:27 17:27 17:46
S 34,6 .. Surány, Rózsa u. 15. S 07:39 08:48 09:48 09:48 09:48 S S 16:18 16:28 17:28 17:47
S 35,1 .. Surány, Napsugár tér S 07:41 08:50 09:50 09:50 09:50 S S 16:20 16:30 17:30 17:49
S 35,1 .. Surány, Napsugár tér S 07:41         S S 16:20     17:49
S 35,6 .. Surány, Rózsa u. 15. S 07:42         S S 16:21     17:50
S 36,0 .. Surány, Rózsa u. 41. S 07:43         S S 16:22     17:51
S 36,5 .. Surány, Galamb u. S 07:44         S S 16:23     17:52
33,3 36,9 .. Surány, Mély út 06:08 07:45         12:45 14:01 16:24     17:53
33,9 37,5 .. Surány, Gödszigeti út 06:09 07:46         12:46 14:02 16:25     17:54
36,5 40,1 .. Szigetmonostor, iskola 06:13 07:50         12:50 14:06 16:29     17:58
36,5 40,1 .. Szigetmonostor, iskola 06:13 07:50         12:53 14:06 16:29     17:58
37,6 41,2 .. Szigetmonostor, faluház 06:15 07:52         12:55 14:08 16:31     18:00

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
34 IV. 29-től X. 01-ig szabad- és munkaszüneti napokon
44 IV. 23-ig és X. 07-től szabad- és munkaszüneti napokon
87 nyári tanszünetben munkanapokon

iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
E Elővárosi járat
R Regionális járat