Navigáció átugrása
873

Szentendre, aut. áll.–Szentendre, Ösvény u.

Menetrend érvényessége: 2017.12.10 -
Besorolás: R R R R R R R R R R R R R R R R R R R
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 1   M     35     6   3   M     7   A     5   I     9         11         13         15   M     17   A     19   M     21   M     23   A     25   M     37   M     27   A 2   29   M     31   M     33   M    
Budapest, Batthyány tér 04:18 04:48 05:58 05:48 05:58 08:15 10:18 12:18 13:53 14:18 14:53 15:58 16:18 16:58 17:52 18:18 18:58 19:58 21:38
Szentendre 04:58 05:28 06:38 06:28 06:38 08:59 10:58 12:58 14:34 14:58 15:38 16:58 16:58 17:38 18:36 18:58 19:38 20:38 22:18
0,0 0,0 Szentendre, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  05:10 05:45 06:40 06:50 06:55 09:05 11:05 13:05 14:45 15:05 15:45 16:45 17:05 17:45 18:45 19:05 19:45 20:50 22:25
0,9 0,9 Szentendre, Római kőtár 05:12 05:47 06:42 06:52 06:57 09:07 11:07 13:07 14:47 15:07 15:47 16:47 17:07 17:47 18:47 19:07 19:47 20:52 22:27
S 1,5 Szentendre, Kálvária tér S S S S S S S S S S S S S S S S S 20:54 22:29
S 1,7 Szentendre, Pomázi út 18. S S S S S S S S S S S S S S S S S 20:55 22:30
S 2,4 Szentendre, Radnóti M. u. 8. S S S S S S S S S S S S S S S S S 20:57 22:32
S 3,0 Szentendre, Kálvária út S S S S S S S S S S S S S S S S S 20:58 22:33
S 3,2 Szentendre, János u. S S S S S S S S S S S S S S S S S 20:59 22:34
S 3,6 Szentendre, Püspökmajori ltp. S S S S S S S S S S S S S S S S S 21:00 22:35
S 4,2 Szentendre, Kálvária tér S S S S S S S S S S S S S S S S S 21:01 22:36
1,4 5,1 Szentendre, Bükkös patak 05:14 05:49 06:44 06:54 06:59 09:09 11:09 13:09 14:49 15:09 15:49 16:49 17:09 17:49 18:49 19:09 19:49 21:03 22:38
1,8 5,5 Szentendre, Izbégi elág. 05:16 05:51 06:46 06:56 07:01 09:11 11:11 13:11 14:51 15:11 15:51 16:51 17:11 17:51 18:51 19:11 19:51 21:05 22:40
S 6,0 Szentendre, Tavasz u. S S S S S S S S S S S S S S S S S S S
S 6,4 Szentendre, Templom u. S S S S S S S S S S S S S S S S S S S
S 7,3 Szentendre, Barátság köz S S S S S S S S S S S S S S S S S S S
2,5 7,8 Szentendre, Pismány ABC 05:18 05:53 06:48 06:58 07:03 09:13 11:13 13:13 14:53 15:13 15:53 16:53 17:13 17:53 18:53 19:13 19:53 21:07 22:42
3,3 8,6 Szentendre, Törökvölgyi út 05:20 05:55 06:50 07:00 07:05 09:15 11:15 13:15 14:55 15:15 15:55 16:55 17:15 17:55 18:55 19:15 19:55 21:09 22:44
3.9 9,2 Szentendre, Lejtő út 05:21 05:56 06:52 07:02 07:07 09:17 11:17 13:17 14:57 15:17 15:57 16:57 17:17 17:57 18:57 19:17 19:57 21:10 22:45
4,2 9,5 Szentendre, Meggyfa u. 05:22 05:57 06:53 07:03 07:08 09:18 11:18 13:18 14:58 15:18 15:58 16:58 17:18 17:58 18:58 19:18 19:58 21:11 22:46
4,5 9,8 Szentendre, Tátika u. 05:23 05:58 06:54 07:04 07:09 09:19 11:19 13:19 14:59 15:19 15:59 16:59 17:19 17:59 18:59 19:19 19:59 21:12 22:47
5,1 10,4 Szentendre, Ösvény u. 05:24 05:59 06:55 07:05 07:10 09:20 11:20 13:20 15:00 15:20 16:00 17:00 17:20 18:00 19:00 19:20 20:00 21:13 22:48

Jelmagyarázat

2 XII. 24-én nem közlekedik
6 XII. 25-26-án és I. 1-jén nem közlekedik

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon

S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
R Regionális járat