890

Budapest–Szentendre–Tahitótfalu–Váci rév

Menetrend érvényessége: 2016.12.11 -
Besorolás: R R R R E R R R E E R R R E R E R E R R E E R E E E R R R R E R R E E E R E E R E E E E E
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 890 1 M     890 3       890 5 M     alacsonypadlós járat 890 105 A     890 7 M     890 9 A     893 3 34     890 13 A     890 11 M     893 5 34     893 7 87     893 9 44     890 17 A     890 15 M     890 21 A     890 19 M     890 23 A     890 123 M     alacsonypadlós járat 895 11 I     890 25 A     alacsonypadlós járat 890 125 M     alacsonypadlós járat 890 27       884 47 I     890 29       890 31 16     890 33 M     890 35 A     895 15 M     893 17 A     898 7 I     890 37 M     alacsonypadlós járat 890 39 A     893 19 34     890 41 44     884 63 M     890 43   21   890 53 44 2   884 69 M     890 45   2   890 55 34     890 47   2   890 49 M     889 81   2   882 83   2   889 87   2  
0,0 Budapest, Újpest-Városkapu XIII. ker. Csak elővételben váltott menetjeggyel          06:55       08:05 08:30       09:05   10:05   11:05     12:05 12:55   13:55 14:30 14:55         15:55     16:15 16:25 16:55   17:25 17:55   18:55 20:15 20:45 21:45 22:45
2,3 Budapest, Tungsram         06:59       08:09 08:34       09:09   10:09   11:09     12:09 12:59   13:59 14:34 14:59         15:59     16:19 16:29 16:59   17:29 17:59   18:59 20:18 20:48 21:48 22:48
2,9 Budapest, Fóti út         07:01       08:11 08:36       09:11   10:11   11:11     12:11 13:01   14:01 14:36 15:01         16:01     16:21 16:31 17:01   17:31 18:01   19:01 20:20 20:50 21:50 22:50
.. Budapest-bérlet szakaszhatár                                                                                          
13,2 Szentendre, Papírgyár         07:15       08:25 08:50       09:25   10:25   11:25     12:25 13:15   14:15 14:50 15:15         16:15     16:35 16:45 17:15   17:45 18:15   19:15 20:32 21:02 22:02 23:02
13,7 Szentendre, Egyetem         07:16       08:26 08:51       09:26   10:26   11:26     12:26 13:16   14:16 14:51 15:16         16:16     16:36 16:46 17:16   17:46 18:16   19:16 20:33 21:03 22:03 23:03
15,0 Szentendre, aut. áll.         07:20       08:30 08:55       09:30   10:30   11:30     12:30 13:20   14:20 14:55 15:20         16:20     16:40 16:50 17:20   17:50 18:20   19:20 20:35 21:05 22:05 23:05
Budapest, Batthyány tér 04:48   05:38 05:48 06:38 06:48 07:18 07:38 07:45 07:58 08:15 08:18 08:38 08:37 09:38 09:48 10:38 10:48 11:18 11:38 11:48 12:38 13:18 13:32 14:17 14:32 14:38 14:53 14:58 15:17 15:48 15:38 15:58 15:58 16:05 16:38 16:58 17:03 17:38 17:58 18:30 19:58 20:18 21:18 22:18
Szentendre 05:27   06:17 06:27 07:17 07:27 07:57 08:17 08:25 08:37 08:54 08:57 09:19 09:19 10:17 10:27 11:17 11:27 11:57 12:17 12:27 13:17 13:57 14:17 14:56 15:20 15:17 15:41 15:37 15:56 16:20 16:17 16:37 16:37 16:44 17:20 17:37 17:46 18:20 18:37 19:18 20:37 20:57 21:57 22:57
15,0 Szentendre, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  05:35   06:25 06:35 07:25 07:35 08:05 08:25 08:35 08:55 09:05 09:05 09:25 09:35 10:25 10:35 11:25 11:35 12:05 12:25 12:35 13:25 14:05 14:25 15:00 15:25 15:25 15:35 15:45 16:05 16:25 16:25 16:45 16:45 16:55 17:25 17:45 17:55 18:25 18:45 19:25 20:40 21:10 22:10 23:05
15,9 Szentendre, Római kőtár 05:37   06:27 06:37 07:27 07:37 08:07 08:27 08:37 08:57 09:07 09:07 09:27 09:37 10:27 10:37 11:27 11:37 12:17 12:27 12:37 13:27 14:07 14:27 15:02 15:27 15:27 15:37 15:47 16:07 16:27 16:27 16:47 16:47 16:57 17:27 17:47 17:57 18:27 18:47 19:27 20:42 21:12 22:12 23:07
16,4 Szentendre, Bükkös patak 05:39   06:29 06:39 07:29 07:39 08:09 08:29 08:39 08:59 09:09 09:09 09:29 09:39 10:29 10:39 11:29 11:39 12:19 12:29 12:39 13:29 14:09 14:29 15:04 15:29 15:29 15:39 15:49 16:09 16:29 16:29 16:49 16:49 16:59 17:29 17:49 17:59 18:29 18:49 19:29 20:44 21:14 22:14 23:09
16,8 Szentendre, Izbégi elág. 05:41   06:31 06:41 07:31 07:41 08:11 08:31 08:41 09:01 09:11 09:11 09:31 09:41 10:31 10:41 11:31 11:41 12:21 12:31 12:41 13:31 14:11 14:31 15:06 15:31 15:31 15:41 15:51 16:11 16:31 16:31 16:51 16:51 17:01 17:31 17:51 18:01 18:31 18:51 19:31 20:46 21:16 22:16 23:11
17,5 Szentendre, Pismány ABC 05:43   06:33 06:43 07:33 07:43 08:13 08:33 08:43 09:03 09:13 09:13 09:33 09:43 10:33 10:43 11:33 11:43 12:23 12:33 12:43 13:33 14:13 14:33 15:08 15:33 15:33 15:43 15:53 16:13 16:33 16:33 16:53 16:53 17:03 17:33 17:53 18:03 18:33 18:53 19:33 20:48 21:18 22:18 23:13
18,0 Szentendre, Danubius szálló 05:44   06:34 06:44 07:34 07:44 08:14 08:34 08:44 09:04 09:14 09:14 09:34 09:44 10:34 10:44 11:34 11:44 12:24 12:34 12:44 13:34 14:14 14:34 15:09 15:34 15:34 15:44 15:54 16:14 16:34 16:34 16:54 16:54 17:04 17:34 17:54 18:04 18:34 18:54 19:34 20:49 21:19 22:19 23:14
18,5 Szentendre, Papszigeti bej. út 05:45   06:35 06:45 07:35 07:45 08:15 08:35 08:45 09:05 09:15 09:15 09:35 09:45 10:35 10:45 11:35 11:45 12:25 12:35 12:45 13:35 14:15 14:35 15:10 15:35 15:35 15:45 15:55 16:15 16:35 16:35 16:55 16:55 17:05 17:35 17:55 18:05 18:35 18:55 19:35 20:50 21:20 22:20 23:15
19,0 Szentendre, Horgony u. 05:46   06:36 06:46 07:36 07:46 08:16 08:36 08:46 09:06 09:16 09:16 09:36 09:46 10:36 10:46 11:36 11:46 12:26 12:36 12:46 13:36 14:16 14:36 15:11 15:36 15:36 15:46 15:56 16:16 16:36 16:36 16:56 16:56 17:06 17:36 17:56 18:06 18:36 18:56 19:36 20:51 21:21 22:21 23:16
19,5 Szentendre, Barackvirág u. 05:47   06:37 06:47 07:37 07:47 08:17 08:37 08:47 09:07 09:17 09:17 09:37 09:47 10:37 10:47 11:37 11:47 12:27 12:37 12:47 13:37 14:17 14:37 15:12 15:37 15:37 15:47 15:57 16:17 16:37 16:37 16:57 16:57 17:07 17:37 17:57 18:07 18:37 18:57 19:37 20:52 21:22 22:22 23:17
19,9 Szentendre, szigetmonostori rév 05:48   06:38 06:48 07:38 07:48 08:18 08:38 08:48 09:08 09:18 09:18 09:38 09:48 10:38 10:48 11:38 11:48 12:28 12:38 12:48 13:38 14:18 14:38 15:13 15:38 15:38 15:48 15:58 16:18 16:38 16:38 16:58 16:58 17:08 17:38 17:58 18:08 18:38 18:58 19:38 20:53 21:23 22:23 23:18
20,3 Leányfalu, Akácos út 05:49   06:39 06:49 07:39 07:49 08:19 08:39 08:49 09:09 09:19 09:19 09:39 09:49 10:39 10:49 11:39 11:49 12:29 12:39 12:49 13:39 14:19 14:39 15:14 15:39 15:39 15:49 15:59 16:19 16:39 16:39 16:59 16:59 17:09 17:39 17:59 18:09 18:39 18:59 19:39 20:54 21:24 22:24 23:19
21,1 Leányfalu, Boldogtanyai út 05:50   06:40 06:50 07:40 07:50 08:20 08:40 08:50 09:10 09:20 09:20 09:40 09:50 10:40 10:50 11:40 11:50 12:30 12:40 12:50 13:40 14:20 14:40 15:15 15:40 15:40 15:50 16:00 16:20 16:40 16:40 17:00 17:00 17:10 17:40 18:00 18:10 18:40 19:00 19:40 20:55 21:25 22:25 23:20
22,0 Leányfalu, Erkel F. u. 05:52   06:42 06:52 07:42 07:52 08:22 08:42 08:52 09:12 09:22 09:22 09:42 09:52 10:42 10:52 11:42 11:52 12:32 12:42 12:52 13:42 14:22 14:42 15:17 15:42 15:42 15:52 16:02 16:22 16:42 16:42 17:02 17:02 17:12 17:42 18:02 18:12 18:42 19:02 19:42 20:57 21:27 22:27 23:22
22,7 Leányfalu, pócsmegyeri rév 05:53   06:43 06:53 07:43 07:53 08:23 08:43 08:53 09:13 09:23 09:23 09:43 09:53 10:43 10:53 11:43 11:53 12:33 12:43 12:53 13:43 14:23 14:43 15:18 15:43 15:43 15:53 16:03 16:23 16:43 16:43 17:03 17:03 17:13 17:43 18:03 18:13 18:43 19:03 19:43 20:58 21:28 22:28 23:23
23,5 Leányfalu, Alszeghy K. tér 05:55   06:45 06:55 07:45 07:55 08:25 08:45 08:55 09:15 09:25 09:25 09:45 09:55 10:45 10:55 11:45 11:55 12:35 12:45 12:55 13:45 14:25 14:45 15:20 15:45 15:45 15:55 16:05 16:25 16:45 16:45 17:05 17:05 17:15 17:45 18:05 18:15 18:45 19:05 19:45 21:00 21:30 22:30 23:25
24,1 Leányfalu, Seres u. 05:56   06:46 06:56 07:46 07:56 08:26 08:46 08:56 09:16 09:26 09:26 09:46 09:56 10:46 10:56 11:46 11:56 12:36 12:46 12:56 13:46 14:26 14:46 15:21 15:46 15:46 15:56 16:06 16:26 16:46 16:46 17:06 17:06 17:16 17:46 18:06 18:16 18:46 19:06 19:46 21:01 21:31 22:31 23:26
24,8 Leányfalu, Tavasz u. 05:57   06:47 06:57 07:47 07:57 08:27 08:47 08:57 09:17 09:27 09:27 09:47 09:57 10:47 10:57 11:47 11:57 12:37 12:47 12:57 13:47 14:27 14:47 15:22 15:47 15:47 15:57 16:07 16:27 16:47 16:47 17:07 17:07 17:17 17:47 18:07 18:17 18:47 19:07 19:47 21:02 21:32 22:32 23:27
25,4 Tahitótfalu, Újtelep 05:58   06:48 06:58 07:48 07:58 08:28 08:48 08:58 09:18 09:28 09:28 09:48 09:58 10:48 10:58 11:48 11:58 12:38 12:48 12:58 13:48 14:28 14:48 15:23 15:48 15:48 15:58 16:08 16:28 16:48 16:48 17:08 17:08 17:18 17:48 18:08 18:18 18:48 19:08 19:48 21:03 21:33 22:33 23:28
26,0 Tahitótfalu, MTA üdülő 05:59   06:49 06:59 07:49 07:59 08:29 08:49 08:59 09:19 09:29 09:29 09:49 09:59 10:49 10:59 11:49 11:59 12:39 12:49 12:59 13:49 14:29 14:49 15:24 15:49 15:49 15:59 16:09 16:29 16:49 16:49 17:09 17:09 17:19 17:49 18:09 18:19 18:49 19:09 19:49 21:04 21:34 22:34 23:29
26,6 Tahitótfalu, Hídfő 06:00   06:50 07:00 07:50 08:00 08:30 08:50 09:00 09:20 09:30 09:30 09:50 10:00 10:50 11:00 11:50 12:00 12:40 12:50 13:00 13:50 14:30 14:50 15:25 15:50 15:50 16:00 16:10 16:30 16:50 16:50 17:10 17:10 17:20 17:50 18:10 18:20 18:50 19:10 19:50 21:05 21:35 22:35 23:30
28,0 Tahitótfalu, Hősök tere 06:03 06:03 06:53 07:03 07:53 08:03 08:33 08:53 09:03 09:23 09:33 09:33 09:53 10:03 10:53 11:03 11:53 12:03 12:43 12:53 13:03 13:53 14:33 14:53 15:28 15:53 15:53 16:03 16:13 16:32 16:53 16:53 17:13 17:13 17:23 17:53 18:13 18:23 18:53 19:13 19:53 21:08 21:38 22:38 23:33
28,5 Tahitótfalu, Kék Duna telep 06:04 06:04 06:54 07:04 07:54 08:04   08:54 09:04       09:54 10:04 10:54 11:04 11:54 12:04   12:54 13:04 13:54   14:54   15:54 15:54       16:54 16:54       17:54     18:54   19:54        
30,0 Tahitótfalu, Nagyárok 06:06 06:06 06:56 07:06 07:56 08:06   08:56 09:06       09:56 10:06 10:56 11:06 11:56 12:06   12:56 13:06 13:56   14:56   15:56 15:56       16:56 16:56       17:56     18:56   19:56        
31,0 Tahitótfalu, Pokolcsárda 06:07 06:07 06:57 07:07 07:57 08:07   08:57 09:07       09:57 10:07 10:57 11:07 11:57 12:07   12:57 13:07 13:57   14:57   15:57 15:57       16:57 16:57       17:57     18:57   19:57        
31,4 Tahitótfalu, Váci rév 06:08 06:08 06:58 07:08 07:58 08:08   08:58 09:08       09:58 10:08 10:58 11:08 11:58 12:08   12:58 13:08 13:58   14:58   15:58 15:58       16:58 16:58       17:58     18:58   19:58        

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
alacsonypadlós járat
alacsonypadlós járat
16 tanév tartama alatt munkanapokon
34 IV. 29-től X. 01-ig szabad- és munkaszüneti napokon
44 IV. 23-ig és X. 07-től szabad- és munkaszüneti napokon
87 nyári tanszünetben munkanapokon
2 XII. 24-én nem közlekedik
21 XII. 24-én csak Szentendre, aut. áll.-ig közlekedik

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon

A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
E Elővárosi járat
R Regionális járat