Navigáció átugrása
890

Budapest–Szentendre–Tahitótfalu–Váci rév

Menetrend érvényessége: 2017.09.01 -
Besorolás: R R R R E R R E R E R R E R E R E R R E R E R E E E R R R R E R R E E E R E E R E E E E E
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 890 1 M     890 3       890 5 M     alacsonypadlós járat 890 105 A     890 7 M     890 9 A     893 3 34     890 11 M     890 13 A     893 5 34     893 7 87     893 9 44     890 15 M     890 17 A     890 19 M     890 21 A     890 123 M     alacsonypadlós járat 890 23 A     895 11 I     890 125 M     alacsonypadlós járat 890 25 A     alacsonypadlós járat 890 27       884 47 I     890 29       890 31 16     890 33 M     890 35 A     895 15 M     893 17 A     898 7 I     890 37 M     alacsonypadlós járat 890 39 A     893 19 34     890 41 44     884 63 M     890 43   21   890 53 44 2   884 69 M     890 45   2   890 55 34     890 47   2   890 49 M     889 81   2   alacsonypadlós járat 882 83   2   alacsonypadlós járat 889 87   2  
0,0 Budapest, Újpest-Városkapu XIII. ker. Csak elővételben váltott menetjeggyel          06:55     07:55   08:30     08:55   09:55   10:55     11:55   12:55   13:55 14:30 14:55         15:55     16:15 16:25 16:55   17:25 17:55   18:55 20:25 21:00 22:00 22:55
2,3 Budapest, Tungsram         06:59     07:59   08:34     08:59   09:59   10:59     11:59   12:59   13:59 14:34 14:59         15:59     16:19 16:29 16:59   17:29 17:59   18:59 20:28 21:03 22:03 22:58
2,9 Budapest, Fóti út         07:01     08:01   08:36     09:01   10:01   11:01     12:01   13:01   14:01 14:36 15:01         16:01     16:21 16:31 17:01   17:31 18:01   19:01 20:30 21:05 22:05 23:00
.. Budapest-bérlet szakaszhatár                                                                                          
13,2 Szentendre, Papírgyár         07:15     08:15   08:50     09:15   10:15   11:15     12:15   13:15   14:15 14:50 15:15         16:15     16:35 16:45 17:15   17:45 18:15   19:15 20:42 21:17 22:17 23:12
13,7 Szentendre, Egyetem         07:16     08:16   08:51     09:16   10:16   11:16     12:16   13:16   14:16 14:51 15:16         16:16     16:36 16:46 17:16   17:46 18:16   19:16 20:43 21:18 22:18 23:13
15,0 Szentendre, aut. áll.         07:20     08:20   08:55     09:20   10:20   11:20     12:20   13:20   14:20 14:55 15:20         16:20     16:40 16:50 17:20   17:50 18:20   19:20 20:45 21:20 22:20 23:15
Budapest, Batthyány tér 04:48   05:38 05:48 06:38 06:48 07:18 07:35 07:38 07:58 08:15 08:18 08:38 08:38 09:38 09:38 10:38 10:38 11:18 11:38 11:38 12:38 13:08 13:38 14:08 14:34 14:38 14:38 14:58 15:22 15:34 15:38 15:58 15:58 16:10 16:34 16:58 17:10 17:33 17:58 18:33 19:58 20:38 21:38 22:28
Szentendre 05:28   06:19 06:28 07:18 07:28 07:58 08:19 08:18 08:38 08:55 08:58 09:19 09:18 10:18 10:18 11:18 11:18 11:58 12:18 12:18 13:18 13:58 14:18 14:48 15:18 15:18 15:26 15:38 16:02 16:26 16:18 16:38 16:38 16:50 17:18 17:38 17:50 18:18 18:38 19:18 20:38 21:18 22:18 23:08
15,0 Szentendre, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  05:35   06:25 06:35 07:25 07:35 08:05 08:25 08:25 08:55 09:05 09:05 09:25 09:25 10:25 10:25 11:25 11:25 12:05 12:25 12:25 13:25 14:05 14:25 15:00 15:25 15:25 15:35 15:45 16:05 16:25 16:25 16:45 16:45 16:55 17:25 17:45 17:55 18:25 18:45 19:25 20:50 21:25 22:25 23:15
15,9 Szentendre, Római kőtár 05:37   06:27 06:37 07:27 07:37 08:07 08:27 08:27 08:57 09:07 09:07 09:27 09:27 10:27 10:27 11:27 11:27 12:17 12:27 12:27 13:27 14:07 14:27 15:02 15:27 15:27 15:37 15:47 16:07 16:27 16:27 16:47 16:47 16:57 17:27 17:47 17:57 18:27 18:47 19:27 20:52 21:27 22:27 23:17
16,4 Szentendre, Bükkös patak 05:39   06:29 06:39 07:29 07:39 08:09 08:29 08:29 08:59 09:09 09:09 09:29 09:29 10:29 10:29 11:29 11:29 12:19 12:29 12:29 13:29 14:09 14:29 15:04 15:29 15:29 15:39 15:49 16:09 16:29 16:29 16:49 16:49 16:59 17:29 17:49 17:59 18:29 18:49 19:29 20:54 21:29 22:29 23:19
16,8 Szentendre, Izbégi elág. 05:41   06:31 06:41 07:31 07:41 08:11 08:31 08:31 09:01 09:11 09:11 09:31 09:31 10:31 10:31 11:31 11:31 12:21 12:31 12:31 13:31 14:11 14:31 15:06 15:31 15:31 15:41 15:51 16:11 16:31 16:31 16:51 16:51 17:01 17:31 17:51 18:01 18:31 18:51 19:31 20:56 21:31 22:31 23:21
17,5 Szentendre, Pismány ABC 05:43   06:33 06:43 07:33 07:43 08:13 08:33 08:33 09:03 09:13 09:13 09:33 09:33 10:33 10:33 11:33 11:33 12:23 12:33 12:33 13:33 14:13 14:33 15:08 15:33 15:33 15:43 15:53 16:13 16:33 16:33 16:53 16:53 17:03 17:33 17:53 18:03 18:33 18:53 19:33 20:58 21:33 22:33 23:23
18,0 Szentendre, Danubius szálló 05:44   06:34 06:44 07:34 07:44 08:14 08:34 08:34 09:04 09:14 09:14 09:34 09:34 10:34 10:34 11:34 11:34 12:24 12:34 12:34 13:34 14:14 14:34 15:09 15:34 15:34 15:44 15:54 16:14 16:34 16:34 16:54 16:54 17:04 17:34 17:54 18:04 18:34 18:54 19:34 20:59 21:34 22:34 23:24
18,5 Szentendre, Papszigeti bej. út 05:45   06:35 06:45 07:35 07:45 08:15 08:35 08:35 09:05 09:15 09:15 09:35 09:35 10:35 10:35 11:35 11:35 12:25 12:35 12:35 13:35 14:15 14:35 15:10 15:35 15:35 15:45 15:55 16:15 16:35 16:35 16:55 16:55 17:05 17:35 17:55 18:05 18:35 18:55 19:35 21:00 21:35 22:35 23:25
19,0 Szentendre, Horgony u. 05:46   06:36 06:46 07:36 07:46 08:16 08:36 08:36 09:06 09:16 09:16 09:36 09:36 10:36 10:36 11:36 11:36 12:26 12:36 12:36 13:36 14:16 14:36 15:11 15:36 15:36 15:46 15:56 16:16 16:36 16:36 16:56 16:56 17:06 17:36 17:56 18:06 18:36 18:56 19:36 21:01 21:36 22:36 23:26
19,5 Szentendre, Barackvirág u. 05:47   06:37 06:47 07:37 07:47 08:17 08:37 08:37 09:07 09:17 09:17 09:37 09:37 10:37 10:37 11:37 11:37 12:27 12:37 12:37 13:37 14:17 14:37 15:12 15:37 15:37 15:47 15:57 16:17 16:37 16:37 16:57 16:57 17:07 17:37 17:57 18:07 18:37 18:57 19:37 21:02 21:37 22:37 23:27
19,9 Szentendre, szigetmonostori rév 05:48   06:38 06:48 07:38 07:48 08:18 08:38 08:38 09:08 09:18 09:18 09:38 09:38 10:38 10:38 11:38 11:38 12:28 12:38 12:38 13:38 14:18 14:38 15:13 15:38 15:38 15:48 15:58 16:18 16:38 16:38 16:58 16:58 17:08 17:38 17:58 18:08 18:38 18:58 19:38 21:03 21:38 22:38 23:28
20,3 Leányfalu, Akácos út 05:49   06:39 06:49 07:39 07:49 08:19 08:39 08:39 09:09 09:19 09:19 09:39 09:39 10:39 10:39 11:39 11:39 12:29 12:39 12:39 13:39 14:19 14:39 15:14 15:39 15:39 15:49 15:59 16:19 16:39 16:39 16:59 16:59 17:09 17:39 17:59 18:09 18:39 18:59 19:39 21:04 21:39 22:39 23:29
21,1 Leányfalu, Boldogtanyai út 05:50   06:40 06:50 07:40 07:50 08:20 08:40 08:40 09:10 09:20 09:20 09:40 09:40 10:40 10:40 11:40 11:40 12:30 12:40 12:40 13:40 14:20 14:40 15:15 15:40 15:40 15:50 16:00 16:20 16:40 16:40 17:00 17:00 17:10 17:40 18:00 18:10 18:40 19:00 19:40 21:05 21:40 22:40 23:30
22,0 Leányfalu, Erkel F. u. 05:52   06:42 06:52 07:42 07:52 08:22 08:42 08:42 09:12 09:22 09:22 09:42 09:42 10:42 10:42 11:42 11:42 12:32 12:42 12:42 13:42 14:22 14:42 15:17 15:42 15:42 15:52 16:02 16:22 16:42 16:42 17:02 17:02 17:12 17:42 18:02 18:12 18:42 19:02 19:42 21:07 21:42 22:42 23:32
22,7 Leányfalu, pócsmegyeri rév 05:53   06:43 06:53 07:43 07:53 08:23 08:43 08:43 09:13 09:23 09:23 09:43 09:43 10:43 10:43 11:43 11:43 12:33 12:43 12:43 13:43 14:23 14:43 15:18 15:43 15:43 15:53 16:03 16:23 16:43 16:43 17:03 17:03 17:13 17:43 18:03 18:13 18:43 19:03 19:43 21:08 21:43 22:43 23:33
23,5 Leányfalu, Alszeghy K. tér 05:55   06:45 06:55 07:45 07:55 08:25 08:45 08:45 09:15 09:25 09:25 09:45 09:45 10:45 10:45 11:45 11:45 12:35 12:45 12:45 13:45 14:25 14:45 15:20 15:45 15:45 15:55 16:05 16:25 16:45 16:45 17:05 17:05 17:15 17:45 18:05 18:15 18:45 19:05 19:45 21:10 21:45 22:45 23:35
24,1 Leányfalu, Seres u. 05:56   06:46 06:56 07:46 07:56 08:26 08:46 08:46 09:16 09:26 09:26 09:46 09:46 10:46 10:46 11:46 11:46 12:36 12:46 12:46 13:46 14:26 14:46 15:21 15:46 15:46 15:56 16:06 16:26 16:46 16:46 17:06 17:06 17:16 17:46 18:06 18:16 18:46 19:06 19:46 21:11 21:46 22:46 23:36
24,8 Leányfalu, Tavasz u. 05:57   06:47 06:57 07:47 07:57 08:27 08:47 08:47 09:17 09:27 09:27 09:47 09:47 10:47 10:47 11:47 11:47 12:37 12:47 12:47 13:47 14:27 14:47 15:22 15:47 15:47 15:57 16:07 16:27 16:47 16:47 17:07 17:07 17:17 17:47 18:07 18:17 18:47 19:07 19:47 21:12 21:47 22:47 23:37
25,4 Tahitótfalu, Újtelep 05:58   06:48 06:58 07:48 07:58 08:28 08:48 08:48 09:18 09:28 09:28 09:48 09:48 10:48 10:48 11:48 11:48 12:38 12:48 12:48 13:48 14:28 14:48 15:23 15:48 15:48 15:58 16:08 16:28 16:48 16:48 17:08 17:08 17:18 17:48 18:08 18:18 18:48 19:08 19:48 21:13 21:48 22:48 23:38
26,0 Tahitótfalu, MTA üdülő 05:59   06:49 06:59 07:49 07:59 08:29 08:49 08:49 09:19 09:29 09:29 09:49 09:49 10:49 10:49 11:49 11:49 12:39 12:49 12:49 13:49 14:29 14:49 15:24 15:49 15:49 15:59 16:09 16:29 16:49 16:49 17:09 17:09 17:19 17:49 18:09 18:19 18:49 19:09 19:49 21:14 21:49 22:49 23:39
26,6 Tahitótfalu, Hídfő 06:00   06:50 07:00 07:50 08:00 08:30 08:50 08:50 09:20 09:30 09:30 09:50 09:50 10:50 10:50 11:50 11:50 12:40 12:50 12:50 13:50 14:30 14:50 15:25 15:50 15:50 16:00 16:10 16:30 16:50 16:50 17:10 17:10 17:20 17:50 18:10 18:20 18:50 19:10 19:50 21:15 21:50 22:50 23:40
28,0 Tahitótfalu, Hősök tere 06:03 06:03 06:53 07:03 07:53 08:03 08:33 08:53 08:53 09:23 09:33 09:33 09:53 09:53 10:53 10:53 11:53 11:53 12:43 12:53 12:53 13:53 14:33 14:53 15:28 15:53 15:53 16:03 16:13 16:32 16:53 16:53 17:13 17:13 17:23 17:53 18:13 18:23 18:53 19:13 19:53 21:18 21:53 22:53 23:43
28,5 Tahitótfalu, Kék Duna telep 06:04 06:04 06:54 07:04 07:54 08:04   08:54 08:54       09:54 09:54 10:54 10:54 11:54 11:54   12:54 12:54 13:54   14:54   15:54 15:54       16:54 16:54       17:54     18:54   19:54        
30,0 Tahitótfalu, Nagyárok 06:06 06:06 06:56 07:06 07:56 08:06   08:56 08:56       09:56 09:56 10:56 10:56 11:56 11:56   12:56 12:56 13:56   14:56   15:56 15:56       16:56 16:56       17:56     18:56   19:56        
31,0 Tahitótfalu, Pokolcsárda 06:07 06:07 06:57 07:07 07:57 08:07   08:57 08:57       09:57 09:57 10:57 10:57 11:57 11:57   12:57 12:57 13:57   14:57   15:57 15:57       16:57 16:57       17:57     18:57   19:57        
31,4 Tahitótfalu, Váci rév 06:08 06:08 06:58 07:08 07:58 08:08   08:58 08:58       09:58 09:58 10:58 10:58 11:58 11:58   12:58 12:58 13:58   14:58   15:58 15:58       16:58 16:58       17:58     18:58   19:58        

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
alacsonypadlós járat
alacsonypadlós járat
16 tanév tartama alatt munkanapokon
34 IV. 29-től X. 01-ig szabad- és munkaszüneti napokon
44 IV. 23-ig és X. 07-től szabad- és munkaszüneti napokon
87 nyári tanszünetben munkanapokon
2 XII. 24-én nem közlekedik
21 XII. 24-én csak Szentendre, aut. áll.-ig közlekedik

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon

A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
E Elővárosi járat
R Regionális járat