Navigáció átugrása
328

(3274) Vác–Tolmács–Rétság–Dejtár

Menetrend érvényessége: 2017.12.10 -
Besorolás: R
 Km Km Km Megállók (KMKK Zrt.) 328 1 I    
0,0 0,0 .. Vác, aut. áll. 07:30
1,8 .. .. Vác, autójavító 07:33
2,4 .. .. Vác, Oktatási Centrum 07:34
3,3 .. .. Vác, DDC főbejárat 07:36
9,8 .. .. Szendehely-Katalinpuszta 07:44
11,5 .. .. Szendehely, ált. isk. 07:47
14,6 .. .. Nőtincsi elág. 07:51
19,7 .. 0,0 Rétság, Pusztaszántói út (TDK) 07:57
S .. 1,1 Tolmács, sz. bolt S
S .. 1,7 Tolmács, vá. bej. út S
S .. 1,7 Tolmács, vá. bej. út S
S .. 1,1 Tolmács, sz. bolt S
19,7 .. 0,0 Rétság, Pusztaszántói út (TDK) 07:57
20,6 .. .. Rétság, rendőrség 07:59
21,3 .. .. Rétság, aut. ford. 08:01
21,3 .. .. Rétság, aut. ford.  
23,1 .. .. Romhányi elág.  
28,1 .. .. Borsosberény, ÁG. bej. út  
30,6 .. .. Nagyoroszi, vá.  
31,6 .. .. Nagyoroszi, orvosi rendelő  
32,1 .. .. Nagyoroszi, pataki elág.  
32,9 .. .. Nagyoroszi, Petőfi út 45.  
37,0 .. .. Patak, vegyesbolt  
40,1 .. .. Dejtár, Fő út  

Jelmagyarázat


iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon

S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
R Regionális járat