348

(3643) Hatvan–Aszód–Vác

Menetrend érvényessége: 2013.12.15 -
Besorolás: R
 Km Megállók (HATVANI VOLÁN Zrt.) 348
1
N
0,0 Hatvan, aut. pu. 08:15
1,4 Hatvan, Zöldfa vendéglő 08:18
4,3 Kerekharaszt 08:22
14,2 Aszód, Bethlen G. u. 08:31
15,5 Aszód, vá. 08:35
16,2 Aszód, vá. bej. út 08:37
17,1 Aszód, Kossuth L. u. 2. 08:39
19,2 Iklad, posta 08:42
20,5 Iklad, takarékszövetkezet 08:44
21,4 Iklad-Domony-felső v. mh. 08:46
24,8 Galgamácsa, mg. telep 08:51
25,9 Galgamácsa, újtelepi bolt 08:53
26,9 Galgamácsa, magtár 08:55
28,5 Galgamácsa, művelődési ház 08:58
28,9 Galgamácsa, vá. 08:59
29,3 Galgamácsa, művelődési ház |
29,7 Galgamácsa, gyógyszertár 09:03
32,8 Váckisújfalu, Petőfi u. 09:08
33,2 Váckisújfalu, v.mh. 09:10
39,8 Váchartyán, Veres Pálné u. 09:16
40,6 Váchartyán, ált.isk. 09:17
45,0 Csörög, v.mh. 09:22
47,9 Vác, Máriaudvar v.mh. 09:25
51,0 Vác, Földváry tér 09:31
52,5 Vác, aut. áll. 09:35

Jelmagyarázat


munkaszüneti nap kivételével naponta
munkaszüneti nap kivételével naponta

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
R Regionális járat

Közlekedési rend és bérletek érvényessége

Közlekedési rend a tavaszi szünet alatt

2014. április 15. és 24. között helyi és helyközi járataink az alábbiak szerint közlekednek: