Navigáció átugrása
360

VÁC HELYI: Kórház–Nagymező u.–Szérűskert

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 -
Besorolás: H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 360 2 I     360 102 T     360 4 I     360 104 T     360 6 I     360 106 T     360 8 I     360 10 I     360 110 T     360 204 A     360 12 M     360 206 A     360 14 M     360 208 O     360 210 V     360 16 I     360 116 T     360 212 A     360 112 8     360 214 A     360 18 I     360 118 T     360 20 I     360 120 T     360 22 I     360 122 T     360 24 I     360 124 T     360 26 I     360 126 T     360 28 I     360 128 T     360 30 I     360 130 T    
0,0 Vác, kórház                     08:00   09:05     10:00 10:00       12:20 12:20     14:00 14:00                
0,6 Vác, Telep u.                     08:01   09:06     10:01 10:01       12:21 12:21     14:01 14:01                
1,2 Vác, Honvéd u.                     08:02   09:07     10:02 10:03       12:22 12:23     14:03 14:03                
1,7 Vác, Magyar u.                     08:03   09:08     10:03 10:04       12:23 12:24     14:04 14:04                
2,1 Vác, Vásár u.                     08:04   09:09     10:04 10:05       12:24 12:25     14:05 14:05                
2,9 Vác, Nagymező utca                     08:06   09:11     10:06 10:07       12:26 12:27     14:07 14:07                
2,9 Vác, Nagymező utca 05:15 05:15 06:05 06:05 06:40 06:40 07:15 07:15 07:15 07:45 08:07 08:35 09:12 09:35 09:45 10:07 10:08 10:35   11:35 12:27 12:28 13:08 13:08 14:08 14:08 15:00 15:00 15:45 15:45 16:25 16:25 18:00 18:00
3,4 Vác, Vásár u. 05:16 05:16 06:06 06:06 06:41 06:41 07:16 07:16 07:16 07:46 08:08 08:36 09:13 09:36 09:46 10:08 10:09 10:36   11:36 12:28 12:29 13:09 13:09 14:09 14:09 15:01 15:01 15:46 15:46 16:26 16:26 18:01 18:01
3,8 Vác, Magyar u. 05:17 05:17 06:07 06:07 06:42 06:42 07:17 07:17 07:17 07:47 08:09 08:37 09:14 09:37 09:47 10:09 10:10 10:37   11:37 12:29 12:30 13:10 13:10 14:10 14:10 15:02 15:02 15:47 15:47 16:27 16:27 18:02 18:02
4,8 Vác, Földváry tér 05:19 05:19 06:09 06:09 06:44 06:44 07:19 07:19 07:19 07:49 08:11 08:39 09:16 09:39 09:49 10:11 10:12 10:39   11:39 12:31 12:32 13:12 13:12 14:12 14:12 15:04 15:04 15:49 15:49 16:29 16:29 18:04 18:04
5,2 Vác, Budapesti főút 05:20 05:20 06:10 06:10 06:45 06:45 07:20 07:20 07:20 07:50 08:12 08:40 09:17 09:40 09:50 10:12 10:13 10:40   11:40 12:32 12:33 13:13 13:13 14:13 14:13 15:05 15:05 15:50 15:50 16:30 16:30 18:05 18:05
5,7 Vác, Konstantin tér 05:21 05:21 06:11 06:11 06:46 06:46 07:21 07:21 07:21 07:51 08:13 08:41 09:18 09:41 09:51 10:13 10:14 10:41 11:25 11:41 12:33 12:34 13:14 13:14 14:14 14:14 15:06 15:06 15:51 15:51 16:31 16:31 18:06 18:06
6,1 Vác, Március 15. tér 05:22 05:22 06:12 06:12 06:47 06:47 07:22 07:22 07:22 07:52 08:14 08:42 09:19 09:42 09:52 10:14 10:15 10:42 | 11:42 12:34 12:35 13:15 13:15 14:15 14:15 15:07 15:07 15:52 15:52 16:32 16:32 18:07 18:07
6,6 Vác, Köztársaság út 40. 05:23 05:23 06:13 06:13 06:48 06:48 07:23 07:23 07:23 07:53 08:15 08:43 09:20 09:43 09:53 10:15 10:16 10:43 | 11:43 12:35 12:36 13:16 13:16 14:15 14:16 15:08 15:08 15:53 15:53 16:33 16:33 18:08 18:08
7,1 Vác, Kőkapu 05:24 05:25 06:14 06:15 06:49 06:50 07:24 07:24 07:25 07:55 08:17 08:45 09:22 09:45 09:55 10:17 10:18 10:45 | 11:45 12:37 12:38 13:17 13:18 14:17 14:18 15:09 15:10 15:54 15:55 16:34 16:35 18:09 18:10
7,6 Vác, Kálvin u. 05:25 05:26 06:15 06:16 06:50 06:51 07:25 07:25 07:26 07:56 08:18 08:46 09:23 09:46 09:56 10:18 10:19 10:46 | 11:46 12:38 12:39 13:18 13:19 14:18 14:19 15:10 15:11 15:55 15:56 16:35 16:36 18:10 18:11
8,0 Vác, Pap Béla u. 05:26 05:27 06:16 06:17 06:51 06:52 07:26 07:26 07:27 07:57 08:19 08:47 09:24 09:47 09:57 10:19 10:20 10:47 | 11:47 12:39 12:40 13:19 13:20 14:19 14:20 15:11 15:12 15:56 15:57 16:36 16:37 18:11 18:12
8,3 Vác, Buki sor 05:27 05:28 06:17 06:18 06:52 06:53 07:27 07:27 07:28 07:58 08:20 08:48 09:25 09:48 09:58 10:20 10:21 10:48 | 11:48 12:40 12:41 13:20 13:21 14:20 14:21 15:12 15:13 15:57 15:58 16:37 16:38 18:12 18:13
8,6 Vác, Szérűskert Oktatási Centrum 05:28 o 06:18 o 06:53 o 07:28 07:28 o o 08:21 o 09:26 o o 10:21 o o 11:32 o 12:41 o 13:21 o 14:21 o 15:13 o 15:58 o 16:38 o 18:13 o
9,1 Vác, Szérűskert aut.ford. 05:30   06:20   06:55   07:30 07:30     08:22   09:27     10:22     11:33   12:42   13:23   14:22   15:15   16:00   16:40   18:15  

Jelmagyarázat

8 külön rendeletre

iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
tanszünetben munkanapokon
tanszünetben munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
munkanapokon
munkanapokon
szabadnapokon
szabadnapokon
munkaszüneti napokon
munkaszüneti napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
o az időadat érkezési időpontot jelöl
H Helyi járat

Hírek

Hírek