Navigáció átugrása
362

VÁC HELYI: DDC–Autóbusz-állomás–Deákvár–Szélső sor

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 -
Besorolás: H H H H H H H H H H H H
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 362 2 M     362 4 M     362 6 M     362 8 M     362 10 M     362 12 I     362 14 M     362 16 M     362 18 M     362 20 M     362 22 M     362 24 M    
0,0 Vác, DDC 05:45 06:30 07:05 07:40 12:50   14:20 15:10 16:10 17:10 17:50  
0,4 Vác, DDC főbejárat 05:46 06:31 07:06 07:41 12:51   14:21 15:11 16:11 17:11 17:51  
0,8 Vác, Szoc. Foglalkoztató 05:47 06:32 07:07 07:42 12:52   14:22 15:12 16:12 17:12 17:52  
1,3 Vác, Oktatási Centrum 05:48 06:33 07:08 07:43 12:53 14:20 14:23 15:13 16:13 17:13 17:53  
1,9 Vác, autójavító 05:49 06:34 07:09 07:44 12:54 14:21 14:24 15:14 16:14 17:14 17:54  
2,5 Vác, Hunyadi u. 05:51 06:36 07:11 07:46 12:56 14:23 14:26 15:16 16:16 17:16 17:56  
2,8 Vác, Rákóczi tér 05:52 06:37 07:12 07:47 12:57 14:24 14:27 15:17 16:17 17:17 17:57  
3,7 Vác, aut. áll. 05:54 06:39 07:14 07:49 12:59 14:26 14:29 15:19 16:19 17:19 17:59  
3,7 Vác, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  06:00 06:40 07:15 07:50 13:00   14:30 15:20 16:20 17:20 18:00 21:10
4,6 Vác, Öntöde 06:02 06:42 07:17 07:52 13:02   14:32 15:22 16:22 17:22 18:02 21:11
5,2 Vác, Deákvár, ABC 06:04 06:44 07:19 07:54 13:04   14:34 15:24 16:24 17:24 18:04 21:12
5,2 Vác, Deákvár, ABC 06:05 o o o 13:05   14:35 15:25 16:25 17:25 18:05 21:12
5,7 Vác, Fürj u. 06:07       13:07   14:37 15:27 16:27 17:27 18:07 21:13
6,0 Vác, Deákvári főút 29. 06:08       13:08   14:38 15:28 16:28 17:28 18:08 21:14
6,5 Vác, Gombási út 94. 06:09       13:09   14:39 15:29 16:29 17:29 18:09 21:15

Jelmagyarázat


munkanapokon
munkanapokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon

o az időadat érkezési időpontot jelöl
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
H Helyi járat

Hírek

Hírek