Navigáció átugrása
363

VÁC HELYI: Autóbusz-állomás–Gombás–Sejce lakótelep

Menetrend érvényessége: 2016.12.11 - 2017.10.31
Besorolás: H H H H H H H H H H H H H
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 363 1       363 3       363 5       363 7       363 9       363 11       363 13 M     363 15       363 17 M     363 19   2   363 21 M     363 27   2   363 29   2  
0,0 .. Vác, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  05:20 06:30 08:00 10:00 12:00 13:15 13:40 15:00 16:10 17:45 18:45 20:40 22:35
0,7 .. Vác, Öntöde 05:22 06:32 08:02 10:02 12:02 13:17 13:42 15:02 16:12 17:47 18:47 20:41 22:36
1,5 0,0 Vác, Deákvár, ABC 05:25 06:35 08:05 10:05 12:05 13:20 13:45 15:05 16:15 17:50 18:50 20:43 22:38
S 0,5 Vác, Fürj u. S S S S S S 13:46 S 16:16 17:51 S S S
S 0,8 Vác, Deákvári főút 29. S S S S S S 13:47 S 16:17 17:52 S S S
1,8 S Vác, Gombási út 34. 05:26 06:36 08:06 10:06 12:06 13:21 S 15:06 S S 18:51 20:44 22:39
2,2 1,2 Vác, Altányi szőlők 05:27 06:37 08:07 10:07 12:07 13:22 13:48 15:07 16:18 17:53 18:52 20:45 22:40
2,5 1,7 Vác, Gombási út 94. 05:28 06:38 08:08 10:08 12:08 13:23 13:49 15:08 16:19 17:54 18:53 20:46 22:41
2,9 .. Vác-Téglaház dűlő 05:29 06:39 08:09 10:09 12:09 13:24 13:50 15:09 16:20 17:55 18:54 20:47 22:42
3,5 .. Vác-Egyházmögei elág. 05:31 06:41 08:11 10:11 12:11 13:26 13:52 15:11 16:22 17:57 18:56 20:48 22:43
4,1 .. Vác-Gombás 05:32 06:42 08:12 10:12 12:12 13:27 13:53 15:12 16:23 17:58 18:57 20:49 22:44
4,6 .. Vác-Kisgombás 05:33 06:43 08:13 10:13 12:13 13:28 13:54 15:13 16:24 17:59 18:58 20:50 22:45
5,2 .. Vác-Gombás, fenyves 05:34 06:44 08:14 10:14 12:14 13:29 13:55 15:14 16:25 18:00 18:59 20:51 22:46
5,8 .. Vác-DDC, agyagbánya alsó 05:36 06:46 08:16 10:16 12:16 13:31 13:57 15:16 16:27 18:02 19:01 20:52 22:47
6,8 .. Vác-DDC, agyagbánya felső 05:39 06:49 08:19 10:19 12:19 13:34 14:00 15:19 16:30 18:05 19:04 20:55 22:50
7,7 .. Vác-Felsőpincevölgy 05:41 06:51 08:21 10:21 12:21 13:36 14:02 15:21 16:32 18:07 19:06 20:57 22:52
8,9 .. Sejce, lakótelep 05:44 06:54 08:24 10:24 12:24 13:39 14:05 15:24 16:35 18:10 19:09 20:59 22:54

Jelmagyarázat

2 XII. 24-én nem közlekedik

munkanapokon
munkanapokon

S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
H Helyi járat