Navigáció átugrása
366

VÁC HELYI: Alsóváros–Deákvár–Gombási út

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 -
Besorolás: H H H
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 366 2 84     366 4 M     366 6 M    
0,0 Vác, Közúti Igazg. 06:10 14:30 22:15
0,3 Vác, Alsóváros v.mh. 06:11 14:31 22:16
0,9 Vác, VOLÁN telep 06:13 14:33 22:18
1,4 Vác, Telep u. 06:14 14:34 22:19
2,1 Vác, Nógrádi u. 06:16 14:36 22:21
2,5 Vác, Vörösmarty tér 06:17 14:37 22:22
2,9 Vác, Deákvár, ABC 06:18 14:38 22:23
3,4 Vác, Fürj u. 06:19 14:39 22:24
3,7 Vác, Deákvári főút 29. 06:20 14:40 22:25
4,2 Vác, Gombási út 94. 06:21 14:41 22:26

Jelmagyarázat

84 munkanapot követő napokon

munkanapokon
munkanapokon

H Helyi járat

Hírek

Hírek