Navigáció átugrása
380

VÁC HELYI: Autóbusz-állomás–Oktatási Centrum–DDC/Sejcei elágazás

Menetrend érvényessége: 2017.12.10 -
Besorolás: H R R R R R H R R H R R R H R R R R R R R R R R R R R R H R R R R R R R R R R R H R H R R R R H R R R H R R R R R
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 362 1 M     2030   87     331 1 M     2030   16     351 203 I     2030         362 3 M     331 3 O     332 1 M     362 5 M     331 5 M     350 101 M     2030         alacsonypadlós járat 362 7 M     350 103 O     351 207       350 105 V     2036         alacsonypadlós járat 350 107 M     2030   M     alacsonypadlós járat 351 209 A     331 7 N     350 109 M     2030   26     2030   O     alacsonypadlós járat 332 5 M     351 211 M     2030   M     362 11 M     350 111 M     2030   M     2036   V     alacsonypadlós járat 332 7 M     351 213 I     350 121       331 9 N     331 19 M     2030   16     2030   M     2030   O     alacsonypadlós járat 362 13 M     332 9 I     362 15 M     2030   M     alacsonypadlós járat 350 127       331 11 M     2030   M     362 17 M     2036   A     alacsonypadlós járat 331 101 M     2036   M     alacsonypadlós járat 362 19 M     2030   N     alacsonypadlós járat 331 13 M     2030     2   331 15 M     2036     2  
0,0 0,0 .. Vác, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  05:30 05:40 05:50 05:50 05:50 06:20 06:20 06:30 06:40 06:50 06:55 07:05 07:20 07:30 07:35 08:30 08:35 09:20 09:35 10:20 10:30 11:05 11:35 12:05 12:05 12:25 12:30 13:05 13:20 13:35 14:05 14:25 14:30 14:30 14:35 14:45 14:45 14:45 14:45 14:45 14:50 14:50 15:40 16:05 16:35 16:35 16:35 16:40 17:05 17:35 17:35 17:40 18:35 19:05 20:05 22:35 22:40
1,1 1,1 .. Vác, Rákóczi tér 05:32 | | | | | 06:22 | | 06:52 | | | 07:32 | | | | | | | | | | | | | | 13:22 | | | | | | | | | | | 14:52 | 15:42 | | | | 16:42 | | | 17:42 | | | | |
1,4 1,4 .. Vác, Hunyadi u. 05:33 | | | | | 06:23 | | 06:53 | | | 07:33 | | | | | | | | | | | | | | 13:23 | | | | | | | | | | | 14:53 | 15:43 | | | | 16:43 | | | 17:43 | | | | |
2,0 2,0 .. Vác, autójavító 05:35 05:43 05:52 05:53 05:53 06:23 06:25 06:32 06:43 06:55 06:57 07:08 07:23 07:35 07:38 08:33 08:38 09:23 09:38 10:23 10:33 11:07 11:38 12:08 12:08 12:28 12:33 13:08 13:25 13:38 14:08 14:28 14:33 14:33 14:38 14:48 14:48 14:48 14:48 14:48 14:55 14:53 15:45 16:08 16:38 16:38 16:38 16:45 17:08 17:38 17:38 17:45 18:38 19:08 20:07 22:37 22:42
2,6 2,6 .. Vác, Oktatási Centrum 05:36 05:44 05:53 05:54 05:54 06:24 06:26 06:33 06:44 06:56 06:58 07:09 07:24 07:36 07:39 08:34 08:39 09:24 09:39 10:24 10:34 11:08 11:39 12:09 12:09 12:29 12:34 13:09 13:26 13:39 14:09 14:29 14:34 14:34 14:39 14:49 14:49 14:49 14:49 14:49 14:56 14:54 15:46 16:09 16:39 16:39 16:39 16:46 17:09 17:39 17:39 17:46 18:39 19:09 20:08 22:38 22:43
3,5 3,5 0,0 Vác, DDC főbejárat 05:37 05:46 05:55 05:56 05:56 06:26 06:27 06:35 06:46 06:57 07:00 07:11 07:26 07:37 07:41 08:36 08:41 09:26 09:41 10:26 10:36 11:10 11:41 12:11 12:11 12:31 12:36 13:11 13:27 13:41 14:11 14:31 14:36 14:36 14:41 14:51 14:51 14:51 14:51 14:51 14:57 14:56 15:47 16:11 16:41 16:41 16:41 16:47 17:11 17:41 17:41 17:47 18:41 19:11 20:10 22:40 22:45
S 3,9 0,4 Vác, DDC 05:38 S S S S S 06:28 S   06:58 S S S 07:38 S S S S S S S S S S S   S S 13:28 S S S   S S S S S S S 14:58   15:48 S S S S 16:48 S S S 17:48 S S S S S
5,0 .. .. Vác, transzf. áll.   05:49 05:57 05:59 05:59 06:29   06:37     07:02 07:14 07:29   07:44 08:39 08:44 09:29 09:44 10:29 10:39 11:12 11:44 12:14 12:14   12:39 13:14   13:44 14:14 14:34   14:39 14:44 14:54 14:54 14:54 14:54 14:54       16:14 16:44 16:44 16:44   17:14 17:44 17:44   18:44 19:14 20:12 22:42 22:47
6,4 .. .. Vác, Diósvölgy   05:51 05:59 06:01   06:31   06:39     07:04   07:31         09:31   10:31   11:14   12:16 12:16     13:16     14:16 14:36       14:56 14:56 14:56 14:56 14:56       16:16   16:46 16:46   17:16 17:46 17:46   18:46 19:16 20:14 22:44 22:49
8,1 .. .. Sejcei elág.   05:54 06:01 06:04   06:34   06:41     07:06   07:34         09:34   10:34   11:16   12:19 12:19     13:19     14:19 14:39       14:59 14:59 14:59 14:59 14:59       16:19   16:49 16:49   17:19 17:49 17:49   18:49 19:19 20:16 22:46 22:51

Jelmagyarázat

A 329, 330, 331, 332, 350, 351 sz. járatok helyközi autóbuszvonalakon közlekednek.
alacsonypadlós járat
alacsonypadlós járat
2 XII. 24-én nem közlekedik
16 tanév tartama alatt munkanapokon, kivéve XII. 27-31. közötti munkanapokon
26 tanév tartama alatt munkanapokon

munkanapokon
munkanapokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
szabadnapokon
szabadnapokon
munkaszüneti napokon
munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
H Helyi járat
R Regionális járat