Navigáció átugrása
533

(4634) [Szolnok -] Tiszavárkony–Jászkarajenő (KMKK)

Menetrend érvényessége: 2017.12.10 -
Besorolás: R R R R R R R
 Km Km Megállók (KMKK Zrt. (Jászkun)) 533 933 N     533 943 V     533 855 N     533 925 O     533 967 M     533 947       533 929      
0,0 .. Szolnok, aut. áll.     12:00 13:41 14:45 16:30 19:05
4,2 .. Szolnok, megyei kórház     12:12 13:53 14:57 16:42 19:17
4,2 .. Szolnok, megyei kórház     12:13 13:54 14:58 16:43 19:18
4,9 .. Szolnok, cukorgyári ltp.     12:14 13:55 14:59 16:44 19:19
13,3 .. Tószeg, kh.     12:28 14:09 15:12 16:55 19:31
13,3 .. Tószeg, kh.     12:29 14:10 15:13 16:56 19:32
17,6 0,0 Tiszavárkony, bej. út     12:35 14:16 15:19 17:02 19:38
S 1,0 Tiszavárkony, kh.     12:37 14:18 S S S
S 1,0 Tiszavárkony, kh.     12:38 14:19 S S S
17,6 0,0 Tiszavárkony, bej. út     12:40 14:21 15:20 17:03 19:39
18,3 .. Tiszavárkony, újtelep     12:42 14:23 15:21 17:04 19:40
20,4 .. Tiszavárkonyi ÁG     12:45 14:26 15:24 17:07 19:43
22,0 0,0 Vezsenyi szőlők     12:47 14:28 15:26 17:09 19:45
S 2,9 Vezseny, gátőrház     S 14:30 S S S
S 4,1 Vezseny, sportpálya     S 14:33 S S S
S 4,6 Vezseny, piactér     S 14:35 S S S
S 5,4 Vezseny, élelm. bolt     S 14:38 S S S
S 5,8 Vezseny, aut. ford.     S 14:39 S S S
S 5,8 Vezseny, aut. ford.     S 14:39 S S S
S 5,4 Vezseny, élelm. bolt     S 14:40 S S S
S 4,6 Vezseny, piactér     S 14:41 S S S
S 4,1 Vezseny, sportpálya     S 14:43 S S S
S 2,9 Vezseny, gátőrház     S 14:46 S S S
22,0 0,0 Vezsenyi szőlők     12:47 14:48 15:26 17:09 19:45
23,3 0,0 Tiszajenő-Vezseny vá.     12:49 14:50 15:28 17:11 19:47
S 2,4 Tiszajenő, alsó v.mh.   11:08 S S 15:32 S S
23,3 0,0 Tiszajenő-Vezseny vá. 08:00 11:12 12:49 14:50 o 17:11 19:47
24,5 .. Tóth tanya 08:02 11:14 12:51 14:52   17:13 19:49
26,1 .. Jenői szőlők 08:06 11:18 12:54 14:55   17:16 19:52
27,0 .. Várkonyi szőlők 08:08 11:20 12:56 14:57   17:18 19:54
27,7 .. TETŐVÁR 08:09 11:21 12:57 14:58   17:19 19:56
29,1 .. Jászkarajenő, malom 08:12 11:24 12:59 15:00   17:21 19:57
29,9 .. Jászkarajenő, műv.ház 08:14 11:26 13:00 15:01   17:23 19:58
30,6 .. Jászkarajenő, TÜZÉP telep 08:15 o o o   17:24 19:59

Jelmagyarázat

* A vonalszakasz részletes menetrendje a 4630 sz. mezőben található.

munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napokon
munkaszüneti napokon
szabadnapokon
szabadnapokon
munkanapokon
munkanapokon

S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
R Regionális járat