Navigáció átugrása
538

(4636) Szolnok–Kőröstetétlen–Tiszajenő (KMKK)

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 -
Besorolás: R R R R R R R R R R R
 Km Megállók (KMKK Zrt. (JNSZ)) 538 463       538 411 I     538 483 M     538 485 V     538 495 M     538 477       538 487 M     538 441 T     538 431 A     538 421 I     538 479      
0,0 Szolnok, aut. áll. 06:15 06:45 10:15   14:15 14:50 16:05       22:20
1,2 Szolnok, Interspar 06:17 06:47 10:17   14:17 14:52 16:07       22:22
1,8 Szolnok, Jubileum tér 06:20 06:50 10:20   14:20 14:55 16:10       22:25
2,2 Szolnok, Bajcsy-Zs. út 06:22 06:52 10:22   14:22 14:57 16:12       22:27
3,0 Szolnok, Temető 06:24 06:54 10:24   14:24 14:59 16:14       22:29
3,6 Szolnok, Logisztikai Park 06:26 | |   14:26 15:01 16:16       22:31
4,2 Szolnok, Megyei kórház 06:27 06:57 10:27   14:27 15:02 16:17       22:32
4,2 Szolnok, Megyei kórház 06:28 06:58 10:28   14:28 15:03 16:18       22:33
4,9 Szolnok, cukorgyári ltp. 06:29 06:59 10:29   14:29 15:04 16:19       22:34
5,4 Szolnok, McHale Hungária Kft. 06:30 07:00 10:30   14:30 15:05 16:20       22:35
7,1 Szolnok, Vegyiművek ltp. 06:31 07:03 10:33   14:33 15:06 16:21       22:37
9,2 Szolnok, Állati Fehérjefeldolgozó 06:34 07:05 10:35   14:36 15:09 16:24       22:40
18,3 Kőröstetétlen, Halász u. 06:37 07:13 10:43   14:44 15:12 16:27       22:48
19,0 Kőröstetétlen, aut. ford. 06:45 07:14 10:44   14:45 15:20 16:35       22:49
19,0 Kőröstetétlen, aut. ford. 06:46 o o   14:46 15:21 16:36     20:07 23:04
20,3 Polyák tanya 06:47       14:49 15:22 16:37     20:09 23:07
20,9 Markovics tanya 06:50       14:50 15:25 16:40     20:10 23:08
22,5 Liptai major 06:52       14:52 15:27 16:42     20:12 23:10
24,2 Jászkarajenő, TÜZÉP telep 06:54       14:54 15:29 16:44 20:01 20:01 20:14 23:12
24,9 Jászkarajenő, műv.ház 06:56       14:56 15:31 16:46 20:03 20:03 20:16 23:13
24,9 Jászkarajenő, műv.ház 06:57     12:00 o 15:32 16:47 20:03 20:03 20:16 23:14
25,7 Jászkarajenő, malom 06:59     12:02   15:34 16:49 20:06 20:06 20:18 23:16
27,1 TETŐVÁR 07:02     12:05   15:37 16:52 | | | 23:19
27,8 Várkonyi szőlők 07:03     12:06   15:38 16:53 | | | 23:20
28,7 Jenői szőlők 07:05     12:08   15:40 16:55 | | | 23:22
30,3 Tiszajenő, Tóth tanya 07:09     12:12   15:44 16:59 | | | 23:26
31,5 Tiszajenő-Vezseny vá. 07:11     12:14   15:46 17:01 20:13 20:13 20:26 23:28
Tiszajenő-Vezseny           16:06          
Szolnok           16:31          
31,5 Tiszajenő-Vezseny vá. 07:12     o   15:47 17:02 20:13 20:13 20:26 23:29
33,9 Tiszajenő, alsó v.mh. 07:16         15:51 17:06 20:17 20:17 20:30 23:33

Jelmagyarázat

* A vonalszakasz részletes menetrendje a 4630 sz. mezőben található.

iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
munkanapokon
munkanapokon
munkaszüneti napokon
munkaszüneti napokon
tanszünetben munkanapokon
tanszünetben munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
o az időadat érkezési időpontot jelöl
Vasúti csatlakozás Vasúti csatlakozás
R Regionális járat

Hírek

Hírek