Navigáció átugrása
537

(4637) Szolnok/Jászkarajenő–Törtel–Cegléd (KMKK)

Menetrend érvényessége: 2017.12.10 -
Besorolás: R R R R R R
 Km Km Megállók (KMKK Zrt. (Jászkun)) 537 557 A     537 553 T     537 559 I     537 555       537 577 A     537 579 M    
0,0 .. Szolnok, vá.     06:28 14:40    
0,5 .. Szolnok, Bajcsy-Zs. út     06:29 14:42    
1,3 .. Szolnok, temető     06:31 14:44    
2,0 .. Szolnok, Logisztikai Park     06:32 14:48    
2,5 .. Szolnok, megyei kórház     06:33 14:49    
3,2 .. Szolnok, cukorgyári ltp.     | 14:50    
3,7 .. Szolnok, McHale Hungária Kft.     | 14:51    
5,4 .. Szolnok, Vegyiművek ltp.     06:36 14:54    
7,5 .. Állati Fehérjefeldolgozó     | 14:57    
16,6 .. Kőröstetétlen, Halász u.     06:47 15:09    
S 0,0 Jászkarajenő, műv.ház 06:39 06:39 S S 17:30 17:30
S 0,7 Jászkarajenő, TÜZÉP telep 06:41 06:41 S S 17:31 17:32
S 2,4 Liptai major 06:43 06:43 S S 17:33 17:34
S 4,0 Markovics tanya 06:45 06:45 S S 17:35 17:36
S 4,6 Polyák tanya 06:46 06:46 S S 17:36 17:38
17,3 5,9 Kőröstetétlen, aut. ford. 06:49 06:49 06:49 15:11 17:38 17:41
17,8 .. Kőröstetétlen, tejüzem 06:50 06:50 06:50 15:12 17:39 17:42
20,3 .. Gubás 06:53 06:53 06:53 15:15 17:42 17:45
21,8 .. Vízjárási iskola 06:55 06:55 06:55 15:17 17:44 17:47
23,2 .. Mankós dűlő 06:57 06:57 06:57 15:19 17:46 17:49
24,2 .. Törtel, óvoda 06:58 06:58 06:58 15:20 17:47 17:50
24,9 .. Törtel, tetétleni elág. 06:59 06:59 06:59 15:21 17:48 17:51
25,4 .. Törtel, kh. 07:00 07:00 07:00 15:22 17:49 17:52
25,4 .. Törtel, kh. 07:01 07:01 07:01 15:22 o o
26,1 .. Törtel, orvosi rendelő 07:02 07:02 07:02 15:23    
26,8 .. Törtel, Kőrösi út 07:03 07:03 07:03 15:24    
28,2 .. Törtel, benzinkút bej. út 07:05 07:05 07:05 15:26    
29,1 .. Besnyő 07:06 07:06 07:06 15:27    
30,1 .. Patonai tanya 07:08 07:08 07:08 15:28    
31,0 .. Nyilas 07:10 07:10 07:10 15:30    
32,4 .. Ceglédi kiserdő 07:13 07:13 07:13 15:32    
33,7 .. Fertályos kaszálók 07:15 07:15 07:15 15:34    
34,5 .. Cegléd, Dózsa Gy. laktanya 07:17 07:17 07:17 15:35    
35,3 .. Cegléd, CAT lakótelep bej. út 07:18 07:18 07:18 15:36    
35,8 .. Cegléd, Bede 07:20 07:20 07:20 15:37    
36,7 .. Cegléd, kórház 07:22 07:22 07:22 15:40    
37,4 .. Cegléd, Béke tér 07:23 07:23 07:23 15:43    
38,8 .. Cegléd, posta 07:25 07:25 07:25 15:45    
39,6 .. Cegléd, Gimnázium u. 07:27 07:27 07:27 15:47    
40,3 .. Cegléd, aut. áll. 07:30 07:30 07:30 15:48    

Jelmagyarázat

* A vonalszakasz részletes menetrendje a 4630 sz. mezőben található.

szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
tanszünetben munkanapokon
tanszünetben munkanapokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
munkanapokon
munkanapokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
R Regionális járat

Hírek

Hírek