Navigáció átugrása
534

(4640) Szolnok-Abony (KMKK)

Menetrend érvényessége: 2017.03.01 -
Besorolás: R R R R R R R R R R O R R R R R R R R R R R R R R R
 Km Megállók (KMKK Zrt. (Jászkun)) 534 311 T     534 371 N     534 321 I     534 301 I     534 331       534 373 M     534 353       534 383       534 393 N     534 399 V     1535         534 333 N     534 341 14     534 375       534 385 I     534 395       534 365 I     534 397 I     534 367 M     534 387 M     534 357       534 377 M     534 379       534 335 M     534 389       534 359      
0,0 Szolnok, Waldorf iskola                                 14:25                  
1,6 Szolnok, aut. áll.   05:20 06:20 06:39 06:45 07:10 08:00 10:00 11:15 11:30 12:00 12:15   13:20 14:00 14:35 14:35 15:15 15:45 16:00 16:40 17:15 18:20 19:15 20:15 22:40
2,8 Szolnok, Interspar   05:23 | | 06:48 07:13 08:03 10:03 11:18 11:33 | 12:18 13:20 13:23 14:03 14:38 14:38 15:18 15:48 16:03 16:43 17:18 18:23 19:18 20:18 22:43
3,4 Szolnok, Jubileum tér 05:18 05:26 | | 06:51 07:16 08:06 10:06 11:21 11:36 | 12:21 13:22 13:26 14:06 14:41 14:41 15:21 15:51 16:06 16:46 17:21 18:26 19:21 20:21 22:46
3,8 Szolnok, Bajcsy-Zs. út 05:19 05:28 | | 06:53 07:18 08:08 10:08 11:23 11:38 | 12:23 13:24 13:28 14:08 14:43 14:43 15:23 15:53 16:08 16:48 17:23 18:28 19:23 20:23 22:48
4,8 Szolnok, Abonyi úti isk. 05:20 05:31 | | 06:56 07:21 08:11 10:11 11:26 11:41 | 12:26 13:25 13:31 14:11 14:46 14:46 15:26 15:56 16:11 16:51 17:26 18:31 19:26 20:26 22:51
5,3 Szolnok, Nagysándor J. út 05:21 05:32 | | 06:57 07:22 08:12 10:12 11:27 11:42 | 12:27 13:26 13:32 14:12 14:47 14:47 15:27 15:57 16:12 16:52 17:27 18:32 19:27 20:27 22:52
6,5 Szolnok, Barázda út 05:23 05:35 | | 07:00 07:25 08:15 10:15 11:30 11:45 | 12:30 13:28 13:35 14:15 14:50 14:50 15:30 16:00 16:15 16:55 17:30 18:35 19:30 20:30 22:55
7,0 Szolnok, Béke Tsz. bej. út 05:24 05:36 | | 07:01 07:26 08:16 10:16 11:31 11:46 | 12:31 13:29 13:36 14:16 14:51 14:51 15:31 16:01 16:16 16:56 17:31 18:36 19:31 20:31 22:56
10,7 Ságvári E. Tsz. üz. egys. bej. út 05:29 05:40 | | 07:05 07:30 08:20 10:20 11:35 11:50 | 12:35 13:34 13:40 14:20 14:55 14:55 15:35 16:05 16:20 17:00 17:35 18:40 19:35 20:35 23:00
14,6 Abony, Mária Terézia út 05:35 05:44 | | 07:09 07:34 08:24 10:24 11:39 11:54 | 12:39 13:40 13:44 14:24 14:59 14:59 15:39 16:09 16:24 17:04 17:39 18:44 19:39 20:39 23:04
15,4 Abony, temető 05:37 05:45 | | 07:10 07:35 08:25 10:25 11:40 11:55 | 12:40 13:42 13:45 14:25 15:00 15:00 15:40 16:10 16:25 17:05 17:40 18:45 19:40 20:40 23:05
16,3 Abony, Abonyi L. u. 05:39 05:47 | | 07:12 07:37 08:27 10:27 11:42 11:57 | 12:42 13:44 13:47 14:27 15:02 15:02 15:42 16:12 16:27 17:07 17:42 18:47 19:42 20:42 23:07
17,2 Abony, Kossuth tér 05:41 05:49 06:44 06:58 07:14 07:39 08:29 10:29 11:44 11:59 12:20 12:44 13:46 13:49 14:29 15:04 15:04 15:44 16:14 16:29 17:09 17:44 18:49 19:44 20:44 23:09

Jelmagyarázat

14 hetek utolsó iskolai előadási napján

tanszünetben munkanapokon
tanszünetben munkanapokon
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
munkanapokon
munkanapokon
munkaszüneti napokon
munkaszüneti napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
R Regionális járat
O Országos járat