875

Szentendre, sportpálya–Püspökmajori ltp.–Pismány

Menetrend érvényessége: 2011.10.10 - 2011.12.10
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 875
1
I
0,0 .. Szentendre, Sportpálya 16:10
0,4 .. Szentendre, Csapás u. 16:11
1,1 .. Szentendre, Templom u. 16:13
1,5 .. Szentendre, Tavasz u. 16:15
2,0 0,0 Szentendre, Izbégi elág. 16:16
S 0,4 Szentendre, Bükkös patak 16:18
S 1,3 Szentendre, Kálvária tér 16:20
S 1,5 Szentendre, Pomázi út 18. 16:22
S 2,2 Szentendre, Radnóti M. u. 8. 16:23
S 2,8 Szentendre, Kálvária út 16:24
S 3,0 Szentendre, János u. 16:25
S 3,4 Szentendre, Püspökmajori ltp. 16:26
S 4,0 Szentendre, Kálvária tér 16:28
S 4,9 Szentendre, Bükkös patak 16:30
2,0 5,3 Szentendre, Izbégi elág. 16:32
2,7 .. Szentendre, Pismány ABC 16:34
3,5 .. Szentendre, Törökvölgyi út 16:37
4,2 .. Szentendre, Lejtő út 16:39
4,5 .. Szentendre, Meggyfa u. 16:40
4,8 .. Szentendre, Tátika u. 16:41
5,5 .. Szentendre, Ösvény u. 16:43

Jelmagyarázat

A menetrend érvényes: 2012. február 29-ig.

tanítási napokon
tanítási napokon