Navigáció átugrása
874, 876-879

Szentendre, aut. áll.–Izbég–Skanzen–Szentendre, aut. áll.

Menetrend érvényessége: 2018.06.01 -
Besorolás: H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 874 1 I     874 101 T     874 3 I     874 103 T     874 5 I     874 33 I     874 35 M     878 7 M     874 109 I     878 11 M     878 13 A     878 115 I     878 15 T     874 17 I     878 119 I     878 19 T     878 21 A     878 23 M     874 25 M     878 27 M     878 29 A 2   876 31   2   876 37   2  
Budapest, Batthyány tér 05:38 05:38 05:58 05:58 06:18 06:52 08:25 12:18 12:18 13:18 13:38 14:17 14:17 14:32 15:17 15:17 15:38 16:17 16:41 17:17 17:38 19:38 21:18
Szentendre 06:17 06:17 06:37 06:37 06:57 07:31 09:05 12:57 13:17 13:57 14:17 14:56 14:56 15:20 15:56 15:56 16:17 16:56 17:20 17:56 18:17 20:17 21:57
0,0 .. Szentendre, aut. áll. 06:25 06:25 06:42 06:42 07:10 07:40 09:15 13:05 13:25 14:05 14:25 15:05 15:05 15:25 16:05 16:05 16:25 17:05 17:25 18:05 18:25 20:25 22:10
0,9 0,0 Szentendre, Római kőtár 06:27 06:27 06:44 06:44 07:12 07:42 09:17 13:07 13:27 14:07 14:27 15:07 15:07 15:27 16:07 16:07 16:27 17:07 17:27 18:07 18:27 20:27 22:12
S 0,6 Szentendre, Kálvária tér S S S S 07:14 07:44 09:19 S 13:29 S S S S 15:29 S S S S 17:29 S S 20:29 22:14
S 0,8 Szentendre, Pomázi út 18. S S S S 07:15 07:45 09:20 S 13:30 S S S S 15:30 S S S S 17:30 S S 20:30 22:15
S 1,5 Szentendre, Radnóti M. u. 8. S S S S 07:17 07:47 09:22 S 13:32 S S S S 15:32 S S S S 17:32 S S 20:32 22:17
S 2,1 Szentendre, Kálvária út S S S S 07:18 07:48 09:23 S 13:33 S S S S 15:33 S S S S 17:33 S S 20:33 22:18
S 2,3 Szentendre, János u. S S S S 07:19 07:49 09:24 S 13:34 S S S S 15:34 S S S S 17:34 S S 20:34 22:19
S 2,7 Szentendre, Püspökmajori ltp. S S S S 07:20 07:50 09:25 S 13:35 S S S S 15:35 S S S S 17:35 S S 20:35 22:20
S 3,3 Szentendre, Kálvária tér S S S S 07:22   09:27 S 13:37 S S S S 15:37 S S S S 17:37 S S 20:37 22:22
1,4 4,2 Szentendre, Bükkös patak 06:29 06:29 06:46 06:46 07:24   09:29 13:09 13:39 14:09 14:29 15:09 15:09 15:39 16:09 16:09 16:29 17:09 17:39 18:09 18:29 20:39 22:24
1,8 .. Szentendre, Izbégi elág. 06:31 06:31 06:48 06:48 07:26   09:31 13:11 13:41 14:11 14:31 15:11 15:11 15:41 16:11 16:11 16:31 17:11 17:41 18:11 18:31 20:41 22:26
2,3 .. Szentendre, Tavasz u. 06:32 06:32 06:49 06:49 07:28   09:33 13:12 13:43 14:12 14:32 15:12 15:12 15:43 16:12 16:12 16:32 17:12 17:43 18:12 18:32 20:43 22:28
2,7 .. Szentendre, Templom u. 06:34 06:34 06:51 06:51 07:29   09:34 13:14 13:44 14:14 14:34 15:14 15:14 15:44 16:14 16:14 16:34 17:14 17:44 18:14 18:34 20:44 22:29
3,4 .. Szentendre, Csapás u. 06:36 06:36 06:53 06:53 07:31   09:36 13:16 13:46 14:16 14:36 15:16 15:16 15:46 16:16 16:16 16:36 17:16 17:46 18:16 18:36 20:46 22:31
3,8 .. Szentendre, Sportpálya 06:37 06:37 06:54 06:54 07:32   09:37 13:17 13:47 14:17 14:37 15:17 15:17 15:47 16:17 16:17 16:37 17:17 17:47 18:17 18:37 20:47 22:32
4,3 .. Szentendre, Szent László u. 160.               13:18   14:18 14:38 15:18 15:18   16:18 16:18 16:38 17:18   18:18 18:38 20:48 22:33
4,7 .. Szentendre, Kéki kőbánya               13:19   14:19 14:39 15:19 15:19   16:19 16:19 16:39 17:19   18:19 18:39 20:49 22:34
5,1 .. Szentendre, Kéki dűlő               13:20   14:20 14:40 15:20 15:20   16:20 16:20 16:40 17:20   18:20 18:40 20:50 22:35
5,5 .. Szentendre, dömörkapui elág.               13:21   14:21 14:41 15:21 15:21   16:21 16:21 16:41 17:21   18:21 18:41 20:51 22:36
6,0 .. Szentendre, laktanya               13:22   14:22 14:42 15:22 15:22   16:22 16:22 16:42 17:22   18:22 18:42 20:52 22:37
6,5 .. Szentendre, Szarvashegytelep               13:23   14:23 14:43 15:23 15:23   16:23 16:23 16:43 17:23   18:23 18:43 20:53 22:38
7,4 .. Szentendre, Muflon u.               13:24   14:24 14:44 15:24 15:24   16:24 16:24 16:44 17:24   18:24 18:44 20:54 22:39
8,1 0,0 Szentendre, kiskertek               13:25   14:25 14:45 15:25 15:25   16:25 16:25 16:45 17:25   18:25 18:45 20:55 22:40
S 0,2 Szentendre, Szabadságforrás               13:26   14:26 14:46 15:26 15:26   16:26 16:26 16:46 17:26   18:26 18:46 20:56 22:41
8,1 0,0 Szentendre, kiskertek               13:27   14:27 14:47 15:27 15:27   16:27 16:27 16:47 17:27   18:27 18:47 20:57 22:42
8,8 .. Szentendre, Skanzen               13:28   14:28 14:48 15:28 15:28   16:28 16:28 16:48 17:28   18:28 18:48 20:58 22:43
9,5 .. Szentendre, Tegez u.               13:29   14:29 14:49 15:29 15:29   16:29 16:29 16:49 17:29   18:29 18:49 20:59 22:44
9,8 .. Szentendre, Sztaravoda u. 18.               13:30   14:30 14:50 15:30 15:30   16:30 16:30 16:50 17:30   18:30 18:50 21:00 22:45
10,2 .. Szentendre, Bolygó u.               13:31   14:31 14:51 15:31 15:31   16:31 16:31 16:51 17:31   18:31 18:51 21:01 22:46
10,9 .. Szentendre, Új köztemető               13:32   14:32 14:52 15:32 15:32   16:32 16:32 16:52 17:32   18:32 18:52 21:02 22:47
11,5 .. Szentendre, Barátság köz               13:33   14:33 14:53 15:33 15:33   16:33 16:33 16:53 17:33   18:33 18:53 21:03 22:48
11,9 .. Szentendre, Izbégi elág.               13:35   14:35 14:55 15:35 15:35   16:35 16:35 16:55 17:35   18:35 18:55 21:05 22:50
12,3 0,0 Szentendre, Bükkös patak               13:37   14:37 14:57 15:37 15:37   16:37 16:37 16:57 17:37   18:37 18:57 21:07 22:52
S 0,9 Szentendre, Kálvária tér               S   S S S S   S S S S   S S S S
S 1,1 Szentendre, Pomázi út 18.               S   S S S S   S S S S   S S S S
S 1,8 Szentendre, Radnóti M. u. 8.               S   S S S S   S S S S   S S S S
S 2,4 Szentendre, Kálvária út               S   S S S S   S S S S   S S S S
S 2,6 Szentendre, János u.               S   S S S S   S S S S   S S S S
S 3,0 Szentendre, Püspökmajori ltp.               S   S S S S   S S S S   S S S S
S 3,6 Szentendre, Kálvária tér               S   S S S S   S S S S   S S S S
12,8 4,2 Szentendre, Római kőtár               13:39   14:39 14:59 15:39 15:39   16:39 16:39 16:59 17:39   18:39 18:59 21:09 22:54
13,7 .. Szentendre, aut. áll.               13:40   14:40 15:00 15:40 15:40   16:40 16:40 17:00 17:40   18:40 19:00 21:10 22:55
Szentendre               13:48   14:54 15:13 15:54 15:54   16:48 16:54 17:13 17:48   18:53 19:13 21:33 23:03
Budapest, Batthyány tér               14:35   15:33 15:52 16:33 16:33   17:33 17:33 17:52 18:27   19:32 19:52 22:12 23:42

Jelmagyarázat

2 XII. 24-én nem közlekedik

iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
tanszünetben munkanapokon
tanszünetben munkanapokon
munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon

S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
Vasúti csatlakozás Vasúti csatlakozás
H Helyi járat

Hírek

Hírek