Navigáció átugrása
600

Budapest–Kecskemét–Szeged–Subotica

Menetrend érvényessége: 2018.08.27 -
Besorolás: N
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 11       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
  Budapest, Népliget aut. pu. 07:00
78 Kecskemét, Széchenyiváros 08:07
80 Kecskemét, aut. áll. 08:10
80 Kecskemét, aut. áll. 08:20
109 Kiskunfélegyháza, aut. áll. 08:55
139 Kistelek, aut. áll. 09:27
145 Balástya, kultúrház 09:33
163 Szeged, Gumigyár 09:53
168 Szeged, aut. áll. 10:00
168 Szeged, aut. áll. 10:10
184 Röszke, M5 határátkelőhely 10:30
184 Röszke, oh. /H/ 10:30
184 Röszke, oh. /H/ 11:00
184 Horgos, gr. /SRB/ 11:00
184 Horgos, gr. /SRB/ 11:00
192 Horgos, centrum 11:05
212 Palic, stanica 11:25
220 Subotica, aut. kol. 11:35

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeken nem állnak meg.
A járatok a magyarországi szakaszon belföldi utazásra korlátozás nélkül igénybe vehetők.
A vonal járatainak magyarországi szakasza az emelt szintű országos személyszállítási szolgáltatás kategóriába esik.
A vonal járataira a menetjegyek elővételben a www.volanbusz.hu weboldalon is megvásárolhatóak.
22 XII. 24-én 120 perccel korábban közlekedik

A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
N Nemzetközi járat

Hírek