Navigáció átugrása
1011

Budapest-Balassagyarmat-Szécsény-Litke

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 -
Besorolás: R
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 1       A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
0,0 0,0 Budapest, Újpest-Városkapu XIII. ker. Csak elővételben váltott menetjeggyel  16:30
S 25,3 Vác, Földváry tér S
S 26,8 Vác, aut. áll. S
S 28,6 Vác, autójavító S
S 29,2 Vác, Oktatási Centrum S
S 30,1 Vác, DDC főbejárat S
S 31,6 Vác, transzf. áll. S
39,9 33,0 Vác, Diósvölgy |
41,6 34,7 Sejcei elág. |
43,5 36,6 Szendehely-Katalinpuszta 17:10
45,2 38,3 Szendehely, ált. isk. 17:13
46,5 39,6 Szendehely-Kapáskút |
48,3 41,4 Nőtincsi elág. |
53,4 46,5 Rétság, Pusztaszántói út (TDK) 17:21
54,3 47,4 Rétság, rendőrség |
55,0 48,1 Rétság, aut. ford. 17:23
55,0 48,1 Rétság, aut. ford. 17:26
56,8 49,9 Romhányi elág. |
60,0 53,1 Tereskei elág. 17:32
S 54,0 Tereske, újtelep S
S 55,1 Tereske, f. szöv. S
S 57,2 Szátok, Szabadság u. 10. S
S 57,8 Szátok, tereskei elág. S
S 61,9 Érsekvadkert, Alvég S
61,5 S Pusztaberki elág. 17:34
64,6 S Érsekvadkert, sportpálya |
65,4 63,1 Érsekvadkert, Központ 17:37
65,4 63,1 Érsekvadkert, Központ 17:40
68,5 66,2 Szent Lőrinc telep |
71,8 69,5 Dejtári elág. |
73,3 71,0 Ipolyszög, v. mh. bej. u. |
74,4 72,1 Ipolyszög, bej. u. 17:50
77,2 74,9 Balassagyarmat, (Újkóvár) sz. bolt |
78,3 76,0 Balassagyarmat, vágóhíd |
78,9 76,6 Balassagyarmat, Lidl Áruház 17:56
81,8 79,5 Balassagyarmat, aut. áll. 18:00
81,8 79,5 Balassagyarmat, aut. áll. 18:05
82,8 80,5 Balassagyarmat, Rákóczi út 72. |
83,5 81,2 Balassagyarmat, kórház 18:09
88,5 86,2 Őrhalom, Mária major |
89,9 87,6 Őrhalom, Rákóczi út 138. |
90,5 88,2 Őrhalom, iskola 18:17
91,3 89,0 Őrhalom, csitári elág. |
92,2 89,9 Hugyagi elág. |
98,8 96,5 Szécsény, újtelep 18:26
99,9 97,6 Szécsény, autóbusz-állomás 18:28
99,9 97,6 Szécsény, autóbusz-állomás 18:35
101,0 98,7 Szécsény, vá. bej. u. 18:37
103,3 101,0 Pöstyénpuszta, bej.út 18:41
105,0 102,7 Ludányhalászi, Szent I.u.116. 18:44
105,7 103,4 Ludányhalászi, alsó 18:46
106,2 103,9 Ludányhalászi, iskola 18:47
107,0 104,7 Ludányhalászi, Szoc. otthon 18:48
108,4 106,1 Ludányhalászi, újtelep 18:50
112,0 109,7 Nógrádszakál, Madách u.4. 18:56
112,7 110,4 Nógrádszakál, aut. vt. 18:57
113,2 110,9 Nógrádszakál, őrház 18:58
116,7 114,4 Ráróspuszta, v. mh. 19:04
117,7 115,4 Ráróspuszta, víztároló 19:07
120,8 118,5 Litke, Dózsa u. 19:11
121,4 119,1 Litke, kultúrház 19:13

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett
egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal járataira a menetjegyek elővételben a www.volanbusz.hu
weboldalon is megvásárolhatóak.

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
R Regionális járat

Hírek