Navigáció átugrása
1012

Budapest–Nógrádmegyer–Salgótarján

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 -
Besorolás: R R
 Km Km Megállók (KMKK Zrt.) 1010         3075        
0,0 0,0 Budapest, Újpest-Városkapu XIII. ker. 15:30  
S 25,3 Vác, Földváry tér S  
S 26,8 Vác, aut. áll. S  
S 28,6 Vác, autójavító S  
S 29,2 Vác, Oktatási Centrum S  
S 30,1 Vác, DDC főbejárat S  
S 31,6 Vác, transzf. áll. S  
39,9 33,0 Vác, Diósvölgy |  
41,6 34,7 Sejcei elág. |  
43,5 36,6 Szendehely-Katalinpuszta 16:10  
45,2 38,3 Szendehely, ált. isk. 16:13  
46,5 39,6 Szendehely-Kapáskút |  
48,3 41,4 Nőtincsi elág. |  
53,4 46,5 Rétság, Pusztaszántói út (TDK) |  
54,3 47,4 Rétság, rendőrség |  
55,0 48,1 Rétság, aut. ford. 16:23  
55,0 48,1 Rétság, aut. ford. 16:26  
56,5 49,6 Romhányi elág. |  
59,7 52,8 Tereskei elág. 16:32  
S 53,7 Tereske, újtelep S  
S 54,8 Tereske, f. szöv. S  
S 56,9 Szátok, Szabadság u. 10. S  
S 57,5 Szátok, tereskei elág. S  
S 61,6 Érsekvadkert, Alvég S  
61,2 S Pusztaberki elág. 16:34  
64,3 S Érsekvadkert, sportpálya |  
65,1 62,8 Érsekvadkert, Központ 16:37  
65,1 62,8 Érsekvadkert, Központ 16:40  
68,2 65,9 Szent Lőrinc telep |  
71,5 69,2 Dejtári elág. |  
73,0 70,7 Ipolyszög, v. mh. bej. u. |  
74,1 71,8 Ipolyszög, bej. u. 16:50  
76,9 74,6 Balassagyarmat, (Újkóvár) sz. bolt |  
78,0 75,7 Balassagyarmat, vágóhíd |  
78,6 76,3 Balassagyarmat, Lidl Áruház 16:56  
81,5 79,2 Balassagyarmat, aut. áll. 17:00  
81,5 79,2 Balassagyarmat, aut. áll. 17:05  
82,5 80,2 Balassagyarmat, Rákóczi út 72. |  
83,2 80,9 Balassagyarmat, kórház 17:09  
88,2 85,9 Őrhalom, Mária major |  
89,6 87,3 Őrhalom, Rákóczi út 138. |  
90,2 87,9 Őrhalom, iskola 17:17  
91,0 88,7 Őrhalom, csitári elág. |  
91,9 89,6 Hugyagi elág. |  
98,5 96,2 Szécsény, újtelep 17:26  
98,8 96,5 Szécsény, Egészségügyi centrum |  
99,6 97,3 Szécsény, autóbusz-állomás 17:28  
99,6 97,3 Szécsény, autóbusz-állomás   17:35
100,7 98,4 Szécsény, vá. bej. u.   17:37
105,4 103,1 Szécsény(Benczúrfalva), aut. vt.   17:44
107,7 105,4 Magyargéc(Kisgéc), Kőbánya b. út   17:47
110,1 107,8 Magyargéc, aut. vt.   17:50
111,5 109,2 Nógrádmegyer, újtelep   17:53
112,3 110,0 Nógrádmegyer, posta   17:55
112,3 110,0 Nógrádmegyer, posta   17:57
114,0 111,7 Nógrádmegyer, faluszéle   18:01
117,5 115,2 Sóshartyán, faluközpont   18:05
119,9 117,6 Kishartyán, Központ   18:10
126,7 124,4 Salgótarján, szécsényi útelág.   18:20
127,4 125,1 Salgótarján (Zagyvapálfalva), felülj.   18:21
128,7 126,4 Salgótarján, baglyasaljai felüljáró   S
131,4 129,1 Salgótarján, aut. áll.   18:30

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett
egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
R Regionális járat

Hírek

Hírek