Navigáció átugrása
1012

Salgótarján–Nógrádmegyer–Budapest

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 -
Besorolás: R R
 Km Km Megállók (KMKK Zrt.) 2   M   A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 4   A   A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
0,0 0,0 Salgótarján, aut. áll. 04:45  
2,7 2,7 Salgótarján, baglyasaljai felüljáró 04:48  
4,0 4,0 Salgótarján (Zagyvapálfalva), felülj. 04:50  
4,7 4,7 Salgótarján, szécsényi útelág. 04:52  
11,5 11,5 Kishartyán, Központ 04:58  
13,9 13,9 Sóshartyán, faluközpont 05:01  
17,4 17,4 Nógrádmegyer, faluszéle 05:05  
19,1 19,1 Nógrádmegyer, posta 05:07  
19,1 19,1 Nógrádmegyer, posta 05:08  
19,9 19,9 Nógrádmegyer, újtelep 05:10  
21,3 21,3 Magyargéc, aut. vt. 05:12  
23,7 23,7 Magyargéc(Kisgéc), Kőbánya b. út 05:16  
26,0 26,0 Szécsény(Benczúrfalva), aut. vt. 05:21  
30,7 30,7 Szécsény, vá. bej. u. 05:28  
31,8 31,8 Szécsény, autóbusz-állomás 05:30  
31,8 31,8 Szécsény, autóbusz-állomás 05:32 05:32
32,6 32,6 Szécsény, Egészségügyi centrum 05:33 05:33
32,9 32,9 Szécsény, újtelep 05:34 05:34
39,5 39,5 Hugyagi elág. 05:40 05:40
40,4 40,4 Őrhalom, csitári elág. 05:41 05:41
41,2 41,2 Őrhalom, iskola 05:43 05:43
41,8 41,8 Őrhalom, Rákóczi út 138. 05:44 05:44
43,2 43,2 Őrhalom, Mária major 05:46 05:46
48,2 48,2 Balassagyarmat, kórház 05:51 05:51
.. .. Balassagyarmat, Rákóczi út 72. Csak leszállás  05:53 05:53
.. .. Balassagyarmat, aut. áll. 05:55 05:55
.. .. Balassagyarmat, aut. áll. 06:00 06:00
.. .. Balassagyarmat, Lidl Áruház 06:04 06:04
.. .. Balassagyarmat, vágóhíd | |
.. .. Balassagyarmat, (Újkóvár) sz. bolt | |
.. .. Ipolyszög, bej. u. 06:10 06:10
.. .. Ipolyszög, v. mh. bej. u. 06:12 06:12
.. .. Dejtári elág. 06:14 06:14
.. .. Szent Lőrinc telep | |
.. .. Érsekvadkert, Központ 06:20 06:20
.. .. Érsekvadkert, Központ 06:21 06:21
.. .. Érsekvadkert, sportpálya | |
.. .. Pusztaberki elág. 06:24 06:24
.. .. Érsekvadkert, Alvég S S
.. .. Szátok, tereskei elág. S S
.. .. Szátok, Szabadság u. 10. S S
.. .. Tereske, f. szöv. S S
.. .. Tereske, újtelep S S
.. .. Tereskei elág. 06:26 06:26
.. .. Romhányi elág. | |
.. .. Rétság, aut. ford. 06:32 06:32
.. .. Rétság, aut. ford. 06:37 06:37
.. .. Rétság, rendőrség | |
.. .. Rétság, Pusztaszántói út (TDK) 06:39 06:39
.. .. Nőtincsi elág. | |
.. .. Szendehely-Kapáskút | |
.. .. Szendehely, ált. isk. 06:47 06:47
.. .. Szendehely-Katalinpuszta 06:50 06:50
.. .. Sejcei elág. | |
.. .. Vác, Diósvölgy | |
.. .. Vác, transzf. áll. S S
.. .. Vác, DDC főbejárat S S
.. .. Vác, Oktatási Centrum S S
.. .. Vác, autójavító S S
.. .. Vác, aut. áll. S S
.. .. Vác, Földváry tér S S
.. .. Budapest, Újpest-Városkapu XIII. ker. 07:55 07:30

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett
egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
megállás csak leszálló utasok részére
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
R Regionális járat

Hírek

Hírek