Navigáció átugrása
1020

Salgótarján–Mátraverebély–Budapest

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 - 2019.07.31
Besorolás: O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O
 Km Megállók (KMKK Zrt.) 102     6 A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1021   M   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1021   A   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1021   M   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 2   M   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik. 44   M   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik. 4       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik. 1021   O   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 66   M   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik. 6       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik. 1021       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 88   M   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik. 8       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik. 12   I   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik. 10       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik. 112       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 14       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik. 16       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik. 118       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 20       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik. 22       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik. 1022         124     2 A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 26       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik. 128     2 A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 30       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik. 1021     71 A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
0,0 Salgótarján, aut. áll. 04:35 05:00 05:00 05:20 05:30 05:40 05:40 06:10 06:40 06:40 07:10 07:40 07:40 08:40 08:40 09:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:10 15:40 16:40 17:40 18:40 20:10
1,6 Salgótarján, Eperjes telep Csak felszállás  04:37 | | | | | 05:42 | | 06:42 07:12 | 07:42 | 08:42 09:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 | 15:42 16:42 17:42 18:42 |
2,7 Salgótarján, baglyasaljai felüljáró Csak felszállás  04:39 05:04 05:04 05:24 | | 05:44 06:14 | 06:44 07:14 | 07:44 | 08:44 09:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 | 15:44 16:44 17:44 18:44 20:13
4,0 Salgótarján (Zagyvapálfalva), felülj. 04:41 05:06 05:06 05:26 | | 05:46 06:16 | 06:46 07:16 | 07:46 | 08:46 09:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:15 15:46 16:46 17:46 18:46 20:15
4,7 Salgótarján, szécsényi útelág. 04:42 05:07 05:07 05:27 | | 05:47 06:17 | 06:47 07:17 | 07:47 | 08:47 09:47 10:47 11:47 12:47 13:47 14:47 15:16 15:47 16:47 17:47 18:47 20:16
9,0 Vizslás, Újlak Csak felszállás  04:47 05:12 05:12 05:32 | | 05:52 06:22 | 06:52 07:22 | 07:52 | 08:52 09:52 10:52 11:52 12:52 13:52 14:52 | 15:52 16:52 17:52 18:52 20:21
11,3 Bátonyterenye (Kisterenye), bányatelep Csak felszállás  04:50 | | | | | 05:55 | | 06:55 | | 07:55 | 08:55 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 | 15:55 16:55 17:55 18:55 |
12,6 Bátonyterenye (Kisterenye), ózdi útelág. 04:52 05:16 05:16 05:36 | | 05:57 06:26 | 06:57 07:26 | 07:57 | 08:57 09:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:25 15:57 16:57 17:57 18:57 20:25
18,5 Mátraverebély, eszpresszó 04:59 05:23 05:23 05:43 | | 06:04 06:33 | 07:04 07:33 | 08:04 | 09:04 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 15:32 16:04 17:04 18:04 19:04 20:31
21,7 Sámsonházai elág. 05:03 S S S | | 06:08 S | 07:08 S | 08:08 | 09:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 15:35 16:08 17:08 18:08 19:08 S
25,6 Mátraszőlős, faluszéle 05:07 S S S | | 06:12 S | 07:12 S | 08:12 | 09:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 | 16:12 17:12 18:12 19:12 S
28,3 Pásztó, bej. út 05:11 S S S | 06:08 06:16 S 07:08 07:16 S 08:08 08:16 09:08 09:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 S 16:16 17:16 18:16 19:16 S
36,8 Szurdokpüspöki elág. 05:20 05:45 S 06:05 | | 06:25 06:55 | 07:25 S | 08:25 | 09:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 15:53 16:25 17:25 18:25 19:25 20:52
39,2 Jobbágyi, galgagutai elág. 05:23 05:48 05:53 06:08 | | 06:28 06:58 | 07:28 08:03 | 08:28 | 09:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 15:56 16:28 17:28 18:28 19:28 20:55
47,2 Lőrinci, petőfibányai elág. 05:30 S S S | | 06:35 S | 07:35 S | 08:35 | 09:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:03 16:35 17:35 18:35 19:35 S
101,1 Budapest, Szerencs u. Csak leszállás  06:05 06:45 06:50 07:05 06:50 07:00 07:10 07:50 08:00 08:10 09:00 09:00 09:10 10:00 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:00 17:10 18:10 19:10 20:10 21:50
105,0 Budapest, Kacsóh P. út Csak leszállás  06:12 06:52 06:57 07:12 06:57 07:07 07:17 07:57 08:07 08:17 09:07 09:07 09:17 10:07 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:10 17:17 18:17 19:17 20:17 21:57
108,8 Budapest, Stadion aut. pu. 06:20 07:00 07:05 07:20 07:05 07:15 07:25 08:05 08:15 08:25 09:15 09:15 09:25 10:15 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:20 17:25 18:25 19:25 20:25 22:05

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeken nem állnak meg.
A vonal egyes járataira a menetjegyek elővételben a www.volanbusz.hu weboldalon is megvásárolhatóak.
A 102, 112, 118, 124 és 128 sz. járatokat a VOLÁNBUSZ Zrt. közlekedteti.
2 XII. 24-én nem közlekedik
6 XII. 25-26-án és I. 1-jén nem közlekedik
71 XII. 24-25-26-án és XII. 31-én nem közlekedik

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabadnapokon
szabadnapokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
megállás csak felszálló utasok részére
megállás csak leszálló utasok részére
A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik. Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
O Országos járat

Hírek