Navigáció átugrása
1020

Budapest - Mátraverebély - Salgótarján

Menetrend érvényessége: 2019.08.01 -
Besorolás: O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O
 Km Megállók (KMKK Zrt.) 101       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 3       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik. 1022       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. 105       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 7       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik. 9       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik. 11       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik. 113       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 15   M   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik. 17       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik. 119   M   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1021   A   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 21   M   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik. 121   A   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 23   M   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik. 125   M   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 25   A   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik. 1021   M   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 27   M   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik. 29       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik. 1021   M   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik. 131   M   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1021   A   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 33       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik. 1021   M   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik. 35   M   A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik. 37       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik. 1021       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 139       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 41       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik. 1021       A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
0,0 Budapest, Stadion aut. pu. 06:40 07:40 07:40 08:40 09:40 10:40 11:40 12:40 13:10 13:40 14:10 14:30 14:40 14:40 15:10 15:40 15:40 16:00 16:20 16:40 17:00 17:20 17:30 17:40 18:00 18:20 18:40 19:10 19:45 20:40 22:40
3,8 Budapest, Kacsóh P. út Csak felszállás  06:48 07:48 07:48 08:48 09:48 10:48 11:48 12:48 13:18 13:48 14:18 14:38 14:48 14:48 15:18 15:48 15:48 16:08 16:28 16:48 17:08 17:28 17:38 17:48 18:08 18:28 18:48 19:18 19:53 20:48 22:45
7,7 Budapest, Szerencs u. Csak felszállás  06:55 07:55 07:55 08:55 09:55 10:55 11:55 12:55 13:25 13:55 14:25 14:45 14:55 14:55 15:25 15:55 15:55 16:15 16:35 16:55 17:15 17:35 17:45 17:55 18:15 18:35 18:55 19:25 20:00 20:55 22:50
61,6 Lőrinci, petőfibányai elág. 07:30 08:30 08:55 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:00 14:30 15:00 S 15:30 15:30 16:00 16:30 16:30 S 17:10 17:30 S 18:10 S 18:30 S 19:10 19:30 S 20:35 21:30 S
69,6 Jobbágyi, galgagutai elág. 07:37 08:37 09:06 09:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:07 14:37 15:07 15:42 15:37 15:37 16:07 16:37 16:37 17:12 17:17 17:37 18:12 18:17 18:42 18:37 19:12 19:17 19:37 20:22 20:42 21:37 23:43
72,0 Szurdokpüspöki elág. 07:40 08:40 09:09 09:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:10 14:40 15:10 S 15:40 15:40 16:10 16:40 16:40 S 17:20 17:40 S 18:20 S 18:40 S 19:20 19:40 S 20:45 21:40 S
80,5 Pásztó, bej. út 07:49 08:49 S 09:49 10:49 11:49 12:49 13:49 14:19 14:49 15:19 S 15:49 15:49 16:19 16:49 16:49 S 17:29 17:49 S 18:29 S 18:49 S 19:29 19:49 S 20:54 21:49 S
83,2 Mátraszőlős, faluszéle 07:52 08:52 | 09:52 10:52 11:52 12:52 13:52 14:22 14:52 15:22 S 15:52 15:52 16:22 16:52 16:52 S 17:32 17:52 S 18:32 S 18:52 S 19:32 19:52 S 20:57 21:52 S
87,1 Sámsonházai elág. 07:56 08:56 09:29 09:56 10:56 11:56 12:56 13:56 14:26 14:56 15:26 S 15:56 15:56 16:26 16:56 16:56 S 17:36 17:56 S 18:36 S 18:56 S 19:36 19:56 S 21:01 21:56 S
90,3 Mátraverebély, eszpresszó 08:00 09:00 09:32 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 14:30 15:00 15:30 16:12 16:00 16:00 16:30 17:00 17:00 17:42 17:40 18:00 18:42 18:40 19:12 19:00 19:42 19:40 20:00 20:52 21:05 22:00 00:08
96,2 Bátonyterenye (Kisterenye), ózdi útelág. 08:07 09:07 09:40 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 14:37 15:07 15:37 16:19 16:07 16:07 16:37 17:07 17:07 17:49 17:47 18:07 18:49 18:47 19:19 19:07 19:49 19:47 20:07 20:59 21:12 22:07 00:20
97,5 Bátonyterenye (Kisterenye), bányatelep Csak leszállás  08:09 09:09 | 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 14:39 15:09 15:39 | 16:09 16:09 16:39 17:09 17:09 | 17:49 18:09 | 18:49 | 19:09 | 19:49 20:09 | 21:14 22:09 |
99,8 Vizslás, Újlak Csak leszállás  08:12 09:12 | 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 14:42 15:12 15:42 16:23 16:12 16:12 16:42 17:12 17:12 17:53 17:52 18:12 18:53 18:52 19:23 19:12 19:53 19:52 20:12 21:03 21:17 22:12 00:23
104,1 Salgótarján, szécsényi útelág. 08:17 09:17 09:49 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 14:47 15:17 15:47 16:28 16:17 16:17 16:47 17:17 17:17 17:58 17:57 18:17 18:58 18:57 19:28 19:17 19:58 19:57 20:17 21:08 21:22 22:17 00:28
104,8 Salgótarján (Zagyvapálfalva), felülj. 08:18 09:18 09:50 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 14:48 15:18 15:48 16:29 16:18 16:18 16:48 17:18 17:18 17:59 17:58 18:18 18:59 18:58 19:29 19:18 19:59 19:58 20:18 21:09 21:23 22:18 00:29
106,1 Salgótarján, baglyasaljai felüljáró Csak leszállás  08:20 09:20 | 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 14:50 15:20 15:50 16:31 16:20 16:20 16:50 17:20 17:20 18:01 18:00 18:20 19:01 19:00 19:31 19:20 20:01 20:00 20:20 21:11 21:25 22:20 00:31
107,2 Salgótarján, Eperjes telep Csak leszállás  08:22 09:22 | 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 14:52 15:22 15:52 | 16:22 16:22 16:52 17:22 17:22 | 18:02 18:22 | 19:02 | 19:22 | 20:02 20:22 | 21:27 22:22 00:33
108,8 Salgótarján, aut. áll. 08:25 09:25 09:55 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 14:55 15:25 15:55 16:35 16:25 16:25 16:55 17:25 17:25 18:05 18:05 18:25 19:05 19:05 19:35 19:25 20:05 20:05 20:25 21:15 21:30 22:25 00:35

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal egyes járataira a menetjegyek elővételben a www.volanbusz.hu weboldalon is megvásárolhatóak.
A 101, 105, 113, 119, 121, 125, 131 és 139 sz. járatokat a VOLÁNBUSZ Zrt. közlekedteti.

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
megállás csak felszálló utasok részére
megállás csak leszálló utasok részére
A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező. A járatra kiegészítő jegy vásárlása kötelező.
Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik. Az autóbusz emelt sebességgel közlekedik.
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
O Országos járat

Hírek